426 دنبال‌ کننده
85.5 هزار بازدید ویدیو
1 بازدید 21 ساعت پیش

اگر قصد سرمایه گذاری موفق در بورس را دارید، می توانید با خرید نماد کاریس، ترکیبی از بهترین ها را همواره در سبد دارایی خود داشته باشید. از ویژگی های این صندوق می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 1.کسب سود در این صندوق محدودیتی ندارد. 2.این صندوق بیشتر با دید سرمایه گذاری بلند مدت توصیه می‌شود و در گذر زمان می تواند سرمایه شما را چند برابر کند. 3.قابل معامله بودن صندوق کاریس. 4.نقد شوندگی فوق العاده این صندوق.

صندوق سرمایه گذاری

46 هزار بازدید 9 ماه پیش

سرمایه گذاری موفق و آسان را به کمک متخصصان تجربه کنید. روش های متنوع سرمایه گذاری متناسب با اهداف و شرایط اقتصادی، با مشاوره رایگان و افتتاح حساب فوری و غیر حضوری از سرتاسر ایران برای دریافت مشاوره با شماره 02141000 تماس بگیرید و یا به سامانه آی وست ivest.ir مراجعه نمایید.

فرابورس

52 بازدید 2 ماه پیش

بسیاری از افراد بنا به دلایلی از جمله عدم اطلاع از تاریخ مجامع شرکت ها و عدم آشنایی با ساز و کار بازار، بسیاری از منافعی را که از طریق بازار سرمایه کسب می کنند، از دست می دهند.برای مثال: عدم مراجعه برای دریافت سود مجامع عدم استفاده از حق تقدم سهام پس از افزایش سرمایه عدم دریافت سود عرضه های اولیه مدیران صندوق سرمایه گذاری کاریس تمام این فعالیت ها را برای صاحبان واحدهای صندوق انجام می دهند و سرمایه گذاران کاریس بدون هیچ دغدغه ای تمام موارد فوق را به راحتی در قالب افزایش قیمت واحدهای صندوق دریافت می

دیگر ویدیوها

94 بازدید 2 هفته پیش
59 بازدید 3 ماه پیش
5.9 هزار بازدید 5 ماه پیش
5.6 هزار بازدید 6 ماه پیش
46 هزار بازدید 9 ماه پیش
837 بازدید 11 ماه پیش
2 هزار بازدید 1 سال پیش
133 بازدید 1 سال پیش
71 بازدید 1 سال پیش
نمایش بیشتر