9 دنبال‌ کننده
3.9 هزار بازدید ویدیو
20 بازدید 2 ماه پیش

کنترل کیفیت و بازرسی ظروف ایستاده با اشعه ایکس | دیباج صنعت پاسارگاد | 02186086951 دستگاه بازرسی محصول با اشعه ایکس برای شناسایی انواع ناخالصی های فیزیکی و تضمین کیفیت مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. ناخالصی هایی همچون، سنگ، استخوان، پلاستیک و ... . در این میان محصولات با ارتفاع یا به عبارتی ظروف ایستاده مثل نوشیدنی ها، بطری ها، آب میوه ها، سس، مربا، ترشی و ... از انواع محصولات سخت از لحاظ بسته بندی برای بازرسی تک به تک هستند. با استفاده از این دستگاه بازرسی با اشعه ایکس، به کمک یک یا دو منبع ژنراتو

آخرین ویدیوها

دستگاه ترموفرمینگ

455 بازدید 1 سال پیش

دستگاه های ترموفرمینگ شرکت Mikformen ترکیه، دارای قدرت و سرعت بسیار بالا در تولید، به صورت ایستگاهی و در اندازه های مختلف می باشد. این دستگاه ترموفرمینگ برای تولید ظروف یکبار مصرف مناسب می باشد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت دستگاه ترموفرمینگ و خدمات ترموفرمینگ با شماره تلفن 09127386373 تماس حاصل فرمایید و از وب سایت www.dibajsanat.com شرکت دیباج صنعت پاسارگاد، نماینده رسمی و انحصاری شرکت میکفورمن در ایران بازدید فرمایید.

بازیافت

295 بازدید 6 ماه پیش

دیباج صنعت پاسارگاد | 09127386373 | بازیافت پلاستیک و تولید ضایعات پلاستیک با کیفیت، وابسته به استفاده از تجهیزات دقیق می باشد. ناخالصی های موجود در ضایعات پلاستیک سبب کاهش خواص فیزیکی و آسیب به ماشین آلات فرآیند شکل دهی پلاستیک می شوند. متال دتکتور به جداسازی انواع فلزات از ضایعات پلاستیک و سورتر به دسته بندی ضایعات پلاستیک در انواع مختلف می پردازد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خط بازیافت پلاستیک، دستگاه سورتینگ پلاستیک، تجهیزات بازیافت، متال دتکتور با شرکت دیباج صنعت پاسارگاد تماس حاصل فرمایید.

نمایش بیشتر