در حال بارگذاری
 • 21
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 34.7هزار
  بازدید

دوربین یار

پرتال سیستم های حفاظتی و نظارتی

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

پرتال سیستم های حفاظتی و نظارتی

 • 21
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 34.7هزار
  بازدید
Loading...
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • تکنولوژی Zipstream و کاهش پهنای باند

  176 بازدید

  دوربین یار : برای مشاهده اطلاعات ، مشخصات و اخبار سیستم های حفاظتی و نظارتی به سایت دوربین یاز مراجعه نمایید . www.Doorbinyar.com

 • آشنایی با نحوه نصب کیستون های Leoni

  189 بازدید

  دوربین یار : برای مشاهده اطلاعات ، مشخصات و اخبار سیستم های حفاظتی و نظارتی به سایت دوربین یاز مراجعه نمایید . www.Doorbinyar.com

 • بالا بودن فریم در ثانیه و تاثیر آن بر کیفیت تصویر

  157 بازدید

  دوربین یار : برای مشاهده اطلاعات ، مشخصات و اخبار سیستم های حفاظتی و نظارتی به سایت دوربین یاز مراجعه نمایید . www.Doorbinyar.com

 • عملکرد SPRINKLER

  93 بازدید

  دوربین یار : برای مشاهده اطلاعات ، مشخصات و اخبار سیستم های حفاظتی و نظارتی به سایت دوربین یاز مراجعه نمایید . www.Doorbinyar.com

 • دوربین AXIS M2014-E

  84 بازدید

  دوربین یار : برای مشاهده اطلاعات ، مشخصات و اخبار سیستم های حفاظتی و نظارتی به سایت دوربین یاز مراجعه نمایید . www.Doorbinyar.com

 • معرفی سیستم های اعلام حریق وایرلس

  292 بازدید

  سیستم های وایرلس به دلیل عدم نیاز به کابل کشی و نصب آسان بسیار مورد استقبال قرار می گیرند البته باید این نکته را هم درنظر داشت که کارایی و اطمینان سیستم های سیم بندی شده را ندارند. شرکت زیمنس از شرکتهای تولید کننده تجهیزات امنیتی و حفاظتی می باشد که در این بخش سیستم اعلام حریق وایرلس آن را به شما معرفی کرده و نحوه کارکرد این سیستم و اجزاء آن را به شما معرفی می کنیم.

 • عینکی با دوربین مگاپیکسلی

  192 بازدید

  عدر این بخش عینکی را به شما معرفی می کنیم که دارای دوربین دو مگاپیکسلی بوده که با جاسازی بسیار مناسب از محیط اطراف تصویربرداری می کند و فرد با زدن این عینک به چشم خود می تواند از پیرامون خود در حال حرکت فیلم برداری کند و همچنین قابلیت اتصال مموری برای ذخیره اطلاعات هم می باشد. در ویدئو زیر می تواند با این عینک جاسوسی بیشتر آشنا شوید.

 • نظارت بر کارمندان با رباتهای هوشمند

  69 بازدید

  یکی از دغدغه مدیران و مسئولین شرکتها نظارت بر ورود و خروج و فعالیتهای کارمندان خود می باشد. رباتی ساخته شده که در محیط شرکت رفت و آمد می کند و از نحوه فعالیت کارمندادن فیلم برداری کرده و حضور و یا عدم حضور کارند را تأیید می کند.

 • تصاویر دوربین های حرارتی

  269 بازدید

  دوربین های مختلفی با توجه به شرایط مختلف پروژه ساخته و عرضه شده اند، دوربین های حرارتی یکی از نمونه دوربین های خاص می باشد که در پروژه مورد نظرش استفاه و بکار گرفته می شود. در این بخش و در یک ویدئو شما را با تصاویر این نوع دوربین ها و نحوه عملکرد آنها آشنا می کنیم.

 • آموزش ریست کردن پسورد دستگاه هایکویژن

  598 بازدید

  در صورتی که پسورد دستگاه هایک ویژن را فراموش کرده باشید این امکا ن برای شما وجود دارد که بتوانید آن را دوباره بازیابی کنید. انجام این کار مراحلی را دارد که در ادامه آنها را توصیح خواهیم داد. این قابلیت مهمی است که می توان پسورد را بازیابی کرد، در دستگاههای معمولی این امکان وجود ندارد و بایستی دستگاه مجدد پروگرم شود که کار بسیار مشکلی می باشد.

 • آشنایی با دوربین های سرعت سنج

  309 بازدید

  از دوربین های سرعت سنج در بزگراه ها و اتوبان ها استفاده می کنند. این دوربین ها از سیستم نرم افزار و سخت افزار استفاده می کنند. در این بخش و در ویدئو زیر می توانید با تجهیزات و نحوه عملکرداین نوع سیستم ها آشنا شوید.

 • آشنایی با قفل های هوشمند

  86 بازدید

  با پیشرفت تکنولوژی و ساخت تجهیزات جدید سیستم های حفاظتی هم پیشرفت کردند و دستگاههای جدید ساخته شد. قفل های هوشمند نسل جدیدی از قفل ها هستند که جای قفل های قدیمی را گرفتند و امکانات بسیار زیادی را شامل می شوند و هر روزه به توانایی های آنها اضافه می شود.

 • تفاوت H264 , H265

  178 بازدید

  دوربین های مداربسته تصاویر محیط پیرامون را به دستگاه ضبط کننده ارسال کرده و اسن دستگاه وظیفه ذخیره این تصاویر را برعهده دارد. هرچه تصاویر با کیفیت بهتر و حجم کمتری باشد می توان تعداد روز بیشتری را ذخیره کرده و تصویر با کیفیت بهتر را مشاهده کرد. تولید کننده دستگاههای ضبط کننده سعی دارند با ارائه کدک ها و فرمت های پخش و ذخیره سازی بهتر تصاویر این امکان را فراهم کنند،

 • سیستم های حفاظتی استفاده شده در مجتمع ها

  226 بازدید

  سیستم های حفاظتی و نظارتی برای حفظ امنیت بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند . شرکتهای تولید کننده این تجهیزات سعی دارند که با استفاده از محصولات تولید آنها بتوان بهتر ایمنی و حفاظت را در مکان های مختلف ایجاد کرد . داهوا یکی از شرکتهای تولید کننده این تجهیزات می باشد ، که مجموعه ای از تجهیزات را برای حفظ ایمنی مجتمع های مسکونی و اداری به کار می گیرد .

 • نحوه عملکرد لنزهای موتورایز

  155 بازدید

  دوربین های موتورایز دارای لنزهایی هستند که قابلیت تغییر زوایه دید بدون دخلت دست می باشند و می توان تغییر فاصله کانونی لنز را به صورت اتوماتیک و در کنار دستگاه ضبط کننده و یا نرم افزار آن انجام داد . دوربین هایی که دارای لنز موتورایز هستند زیاد قیمت بالاتری ندارند اما این قابلیت در خیلی از پروژه های می توان مورد استفاده قرار گیرد .

 • دوربین های پلاک خوان

  213 بازدید

  برای کسانی که پیگیر گرفتن پروژه های مختلف در زمینه دوربین های مداربسته می باشند ، حتما در مواقعی کارفرما و سفارش دهنده پروژه در مواقعی نیاز به دوربین های پلاک خوان می کند ، در ورودی های مجتمع ها و برخی از نقاطی که نیاز به ثبت و توجه بیشتر به اتومبیل های گذری می باشد .

 • معرفی دفتر هایکویژن در اروپا

  198 بازدید

  هایکویژن از تولید کنندگان تجهیزات سیستم های حفاظتی می باشد که کارخانه اصلی این شرکت در چین قرار دارد و این شرکت دفاتر مختلفی و نمایندگی در کشورهای مختلف برای فروش و عرضه کالاهای خود دارد. در این بخش در فیلمی که قرار دادیم نمایی از دفتر این شرکت و بخش های مختلف آن و انبارها و نحوه فروش آن را به شما نشان می دهد.

 • راه حل هایکویژن برای سیستم حفاظتی پارکینگهای عمومی

  324 بازدید

  شرکت هایکویژن راه حلی برای حفاظت از پارکینگ ارائه کرده است. دوربین هایی برای این سیستم انتخاب کرده که قابلیت های مورد نیاز برای نصب در این اماکن را دارد. همچنین نرم افزاری تهیه کرده که ورود و خروج اتومبیل ها به صورت کاملاً هوشمند می باشد. ثبت پلاک ها و ثبت مکان خودرو در پارکینگ و کنترل کامل خودرو از لحظه ورود تا خروج از پارکینگ توسط نرم افزار انجام می گیرد. در ادامه فیلمی قرار دادیم که در آن ...

 • مقایسه تصاویر HD, 4K

  854 بازدید

  اما به تازگی نسل جدید از دوربین ها با کیفیت 4K ارائه شده که کیفیت بسیار بالایی دارند البته با قیمت بالا. اندازه تصویر 4K برابر است با 3840*2160 که به مراتب بزرگتر از دو مگاپیکسلی می باشد. در ادامه سعی کردیم تا با در کنار هم قرار دادن دو تصویر نمونه از هر کدام از کیفیت ها بتوانیم تفاوت کیفیت تصویر را در این دو نوع دوربین مشاهده کنیم.

 • راه حل شرکت ACTi برای کنترل شهری

  94 بازدید

  شرکت ACTi از شرکتهای تولید کننده تجهیزات مداربسته که محصول کشور تایوان می باشد، برای کنترل شهری این شرکت برخی از دوربین های خود را معرفی کرده که چه نوع مدلهایی دارای قابلیت های بالا بوده تا بتوان در مناطق مختلف شهر نصب شده و کنترل افراد و اتومبیل ها را برعهده داشته باشد.

 • تصاویر نمونه دوربین های 4K سونی

  657 بازدید

  کیفیت 4K ، نسل جدید تکنولوژی های ارائه شده در دوربین های مداربسته و سیستم های نظارت تصویری می باشد. اوج کیفیت را در این نوع دوربین ها می توانید مشاهده کنید.شرکت سونی با ارائه محصولات خوبی از این نوع نسبت به دیگر دوربین ها آنها را مقایسه کرده و کیفیت این دوربین ها را در جزئیات کامل نشان می دهد.

 • تصاویر اسپید دام شهری

  229 بازدید

  در نقاط مختلف شهر دوربین های مختلفی نصب می شود، برخی از آنها برای تصویر برداری و عکس برداری از اتومبیل های متخلف می باشد ولی برخی از دوربین های اسپیددام و گردان که در نقاط مختلف شهر نصب می شود برای کنترل و نظارت بیشتر شهری می باشد.

 • تصویر ایده آل دوربین در تاریکی مطلق

  483 بازدید

  دوربین های مداربسته در 24 ساعت شبانه فعال بوده و در حال ضبط از محیط هستند، وجود دوربین ها و تصویر آنها در شب اهمیت بالایی دارد. اکثر دوربین ها دارای IR بوده و قابلیت نمایش و ضبط در تاریکی مطلق را دارند، اما وقتی به تصاویر برخی از اسن دوربین ها نگاه می کنیم، کیفیت تصویر بسیار پایینی در شب دارند، عدم فعالیت درست IR آن ها و انعکاس نور IR در تصور باعث می شود که تصویر خوبی ارائه نشود. در ادامه

 • سیستم های کنترل تردد خوردو

  124 بازدید

  دوربین پیشنهادی ACTI برای پلاک خوان E77 یکی از مدلهای دوربین ACTi می باشد، شرکت اکتی این دوربین را برای پلاک خوان و استفاده در پارکینگ معرفی می کند و مکان هایی نیاز به دوربین با دقت بالا می باشد. دوربین هایی که در پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرد بایستی چند قابلیت را داشته باشد تا بتواند تصویر مناسبی را ارائه کند که نیاز کارفرما را برآورده کند. WDR, IR Ilumination, …. چند قابلیتی است که باید ...

 • سیستم های کنترل تردد خوردو

  208 بازدید

  یکی از موارد استفاده دوربین های مداربسته در سیستم های کنترل تردد خوردرو ها و راه بندهای الکترونیکی می باشد . در بسیاری از اماکن ، پارکینگ ها و ... راه بندهایی قرار داده می شود ، برای کنترل هوشمند خودروها و شناخت اتومبیل های مجاز به ورود و خروج از یک سیستم دوربین مداربسته به همراه نرم افزارهای مربوطه استفاده می شود .

 • با محصولات توربو هایکویژن بیشتر آشنا شویم

  176 بازدید

  هایک ویژن از شرکتهای معتبر تولید کننده دوربین های مداربسته می باشد. با ورود تجهیزات AHD به بازار و رونق فراوان این نوع سیستم ها، شرکت هایکویژن محصولات سری TURB خود را معرفی کرد، این دوربین ها از تکنولوژی TVI پشتیبانی می کنند.کیفیت های آنها نسبت به قیمتی که دارند مناسب بوده و به همین دلیل در بسیاری از پروژه ها مورد استفاده قرار گرفته و فروش و عرضه نسبتاً بالایی دارد.

 • عملکرد دتکتور

  408 بازدید

  سیستم های اعلام حریق در بسیاری مکان ها نصب و راه اندازی می شوند. یکی از تجهیزات مربوط به این سیستم دتکتورها می باشد، دتکتور حسگر و سنسور این نوع سیستم می باشد، وجود حریق را حس کرده و به پنل مرکزی اطلاع می دهد.دتکتور قطعات زیادی درونش بکار گرفته نشده، دراین بخش می خواهیم شما را با ساختمان داخلی این قطعه و نحوه عملکرد آن آشنا کنیم.

 • بالاترین کیفیت ممکن تصویر 4K

  632 بازدید

  دوربین های مداربسته در انواع مختلفی ساخته و عرضه می شوند، وظیفه دوربین نمایش تصویر محیطی است که در آن نصب شده است. ابعاد و کیفیت این تصویر بسیار هم می باشد، هرچه تصویر بزرگتری را داشته باشیم و ابعاد و سایز تصویر بزرگتر باشد کیفیت تصویر بیشتر بوده و جزییات بیشتری از محیط را می توانیم مشاهده کنیم.

 • چگونگی اجرای پروژه های دوربین مداربسته محیط های صنعتی

  176 بازدید

  سیستم های ذخیره سازی در این نوع پروژه ها به صورت کامل در اتاق های سرور و مانیتورینگ نگهداری می شوند و افرادی به عنوان اپراتور هر لحظه در حال دیدن تصاویر می باشند. در بعضی از این نوع سیستم ها از نرم افزارهای هوشمندتری استفاده می گردد، این نرم افزارها که قابلیت های مختلفی دارند می توانند با حضور افراد و اشیاء آنها را شناسایی کرده و فرد را تعقیب کنند که به اپراتور در نظارت بیشتر کمک می کند.

 • بررسی دوربین CC8130 ویوتک

  60 بازدید

  بررسی دوربین CC8130 ویوتک ویوتک یکی از برندهای معتبر در زمینه تولید و عرضه محصولات نظارت تصویری می باشد. در این بخش قصد داریم یکی از دوربین ها و محصولات این شرکت را بررسی کنیم. CC8130 مدل یکی از دوربین های این شرکت می باشد، ظاهر بسیار زیبایی داشته و در مکان های داخلی می تواند مورد استفاده قرار گیرد. یک مگا پیکسل کیفیت دوربین بوده و تصویر واقعاً با کیفیتی را ارائه می کند.

 • آموزش نصب دوربین پانورامیک

  226 بازدید

  این دوربین ها توسط اپلیکیشن هایی که خود دوربین به همراه دارند در گوشی به راحتی نصب شده و می توانید تصویر دوربین را در گوشی خود داشته باشید، نرم افزار دوربین دارای قابلیت های مختلفی بوده و تصویر را در زوایای مختلف و در بخش های گوناگون می توان مشاهده کرد.

 • روش تست دوربین دام وندال

  162 بازدید

  دوربین وندال نوعی از کیس های دوربین مداربسته می باشد که برای استفاده در محیط های خارجی بوده و تا حد قابل قبولی در برابر ضربه مقاوم می باشد، این شدت مقاومت توسط دستگاهها و ابزارهای مختلف در کارخانه تست می شود.