در حال بارگذاری
 • 17
  دنبال کننده
 • 4
  دنبال شونده
 • 18.2هزار
  بازدید

مرکز فابا

فرهنگ سازی و آموزش بانکداری الکترونیک

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

فرهنگ سازی و آموزش بانکداری الکترونیک

 • 17
  دنبال کننده
 • 4
  دنبال شونده
 • 18.2هزار
  بازدید
این کانال رسمی به درخواست "مرکز فابا" ایجاد شده است.

همه ویدیو ها

 • کلیپ اختتامیه ITE 2018؛ نگاهی به آنچه که در مراسم گذشت

  25 بازدید

  این کلیپ نگاهی دارد به آنچه که در مراسم اختتامیه نمایشگاه تراکنش ایران گذشت. ITE 2018، به همت مرکز فابا، 22 تا 24 آبان سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های شهرداری تهران، واقع در بوستان گفت وگو برگزار شد.

 • کلیپی کوتاه از نخستین جشنواره چهره های ماندگار در صنعت بانکداری و پرداخت

  16 بازدید

  این جشنواره همزمان با مراسم افتتاحیه چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران، برگزار شد. در این جشنواره اسدالله امیراصلانی، مجید قاسمی، محسن قادری و مصطفی الهی به عنوان چهره های ماندگار بانکی، پرداختی و فناوری مالی معرفی شدند.

 • در ITE 2018 چه گذشت؟

  21 بازدید

  چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران (ITE 2018)، بیست و دوم تا بیست و چهارم آبان ماه 1397، در محل دائمی نمایشگاه های شهرداری تهران، واقع در بوستان گفت وگو برگزار شد. این کلیپ که نگاهی دارد به آنچه در این رویداد 3 روزه گذشت، در مراسم اختتامیه ITE 2018 پخش شد.

 • کلیپ افتتاحیه ITE 2018؛ نگاهی به آنچه که در مراسم گذشت

  49 بازدید

  در این کلیپ مروری شده است بر آنچه که در مراسم افتتاحیه نمایشگاه تراکنش ایران گذشت. ITE 2018، به همت مرکز فابا، 22 تا 24 آبان سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های شهرداری تهران، واقع در بوستان گفت وگو برگزار شد.

 • کلیپ افتتاحیه ITE 2018؛ نگاهی به 11 سال فعالیت مرکز فابا

  32 بازدید

  چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران (ITE 2018)، بیست و دوم تا بیست و چهارم آبان ماه 1397، در محل دائمی نمایشگاه های شهرداری تهران، واقع در بوستان گفت وگو برگزار شد. این کلیپ که نگاهی دارد به 11 سال فعالیت مرکز فابا، در مراسم افتتاحیه این رویداد پخش شد.

 • رزومه چهارمین چهره برگزیده جشنواره چهره های ماندگار در ITE 2018

  28 بازدید

  همزمان با افتتاحیه چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران و در جشنواره چهره های ماندگار، مصطفی الهی بنیان گذار شرکت خدمات انفورماتیک (بانک مرکزی)، به عنوان چهره برگزیده فناوری مالی انتخاب شد. رزومه وی را در این کلیپ می بینید.

 • رزومه سومین چهره برگزیده جشنواره چهره های ماندگار در ITE 2018

  31 بازدید

  همزمان با افتتاحیه چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران و در جشنواره چهره های ماندگار، محسن قادری مدیر عامل شاپرک، به عنوان چهره برگزیده صنعت پرداخت انتخاب شد. رزومه وی را در این کلیپ می بینید.

 • رزومه دومین چهره برگزیده جشنواره چهره های ماندگار در ITE 2018

  33 بازدید

  همزمان با افتتاحیه چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران و در جشنواره چهره های ماندگار، دکتر مجید قاسمی مدیر عامل بانک پاسارگاد، به عنوان چهره برگزیده صنعت بانکداری انتخاب شد. رزومه وی را در این کلیپ می بینید.

 • رزومه نخستین چهره برگزیده جشنواره چهره های ماندگار در ITE 2018

  32 بازدید

  همزمان با افتتاحیه چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران و در جشنواره چهره های ماندگار، اسدالله امیراصلانی مدیرعامل اسبق بانك ملی، به عنوان چهره برگزیده صنعت بانکداری انتخاب شد. رزومه وی را در این کلیپ می بینید.

 • دعوت بیات مدیر عامل مرکز فابا برای حضور در ITE 2018

  43 بازدید

  باسلام و درود وظیفه خود می دانم با ارسال کلیپ فوق از تک تک شما عزیزان برای حضور در ITE 2018 رسما دعوت کنم، منتظر حضور سبزتان هستیم

 • آغاز عملیات اجرایی ITE 2018

  42 بازدید

  جمعه 18 آبان، عملیات اجرایی ITE 2018 آغاز شد و کسب و کارهای حاضر در نمایشگاه تراکنش ایران، عملیات غرفه سازی خود را کلید زدند. گروهی از فعالان استارتاپ نیز برای مشخص شدن مکان غرفه هایشان در قرعه کشی شرکت کردند. در این فیلم مروری شده است بر رخدادهای نخستین روز عملیات اجرایی ITE 2018. نمایشگاه تراکنش ایران از 22 تا 24 آبان ماه در بوستان گفت وگو برگزار می شود. نبض کسب و کار در تراکنش می زند.

 • حامیان رسانه ای ITE2018 - بخش اول

  14 بازدید

  این کلیپ، بخش نخست حامیان رسانه ای چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران را نشان می دهد. منتظر موج فراگیر حضور ITE 2018 در نشریات کشورمان برای مقابله با تحریم ها باشید

 • معرفی هیئت داوران جشنواره چهره های ماندگار

  11 بازدید

  این کلیپ به معرفی هیئت داوران جشنواره چهره های ماندگار نمایشگاه تراکنش ایران می پردازد. این جشنواره همزمان با مراسم افتتاحیه نمایشگاه، 2چهره بانکی 1 چهره پرداختی و 1 چهره فناوری فعال و تاثیر گذار در حوزه بانکداری و پرداخت را معرفی می کند.

 • معرفی دبیران علمی رویدادهای جانبی چهارمین نمایشگاه بین المللی تراکنش ایران

  60 بازدید

  این کلیپ به معرفی دبیران علمی سمینارها، نشست ها و کارگاه های آموزشی و هیات داوران جشنواره های استارت آپی چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران می پردازد.

 • دومین نشست شورای برنامه ریزی جشنواره های استارت آپی ITE 2018

  22 بازدید

  دومین نشست شورای برنامه ریزی جشنواره های استارت آپی ITE 2018 برگزار شد. در این نشست مدیران مرکز فابا و فعالان اکوسیستم استارت آپی کشور حضور داشتند. اعضای این شورا دغدغه ها و پیشنهادات خود را در مورد معیارهای انتخاب استارت آپ ها و ترکیب هیات داوران جشنواره ها اعلام کردند.

 • دومین نشست کارگروه تخصصی فین تک

  103 بازدید

  این نشست با هدف بحث و بررسی و تبادل نظر درباره مسائل و مشکلات حوزه فین تک به میزبانی مرکز فابا برگزار شد. هدف از تشکیل این کارگروه و برگزاری جلسات ماهانه، بررسی مسائل و مشکلات حوزه فین تک، ایجاد همسویی در میان دستگاه های مسئول و همگرایی در خصوص ظرفیت های موجود در این حوزه است. دبیرخانه این کارگروه در ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مستقر است.

 • تیزر چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران

  51 بازدید

  این کلیپ به معرفی رویدادهای جانبیITE 2018 می پردازد. این نمایشگاه از تاریخ 22 تا 24 آبان ماه سال جاری در محل بوستان گفتگو (مجتمع نمایشگاهی شهرداری تهران ) برگزار می گردد.

 • کلیپ معرفی 4 جشنواره جانبی ITE 2018

  79 بازدید

  چهارمین نمایشگاه بین المللی تراکنش ایران با چهار رویداد ویژه همراه خواهد بود که عبارتند از دومین جشنواره بزرگ فین تک ایران، جشنواره استارتاپی شهر هوشمند و جشنواره های چهرههای ماندگار در صنعت بانکداری و پرداخت و اپهای پرداخت موبایلی.

 • نمایشگاه تراکنش ایران، از آغاز تا کنون

  140 بازدید

  این کلیپ گذری دارد به روندها و رویدادهای سه نمایشگاه گذشته تراکنش ایران، و در ادامه نگاهی کلی به برنامه های چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران.

 • موشن گرافیک پایگاه خبری-تحلیلی فناوری های صنایع مالی، بانکی و پرداخت فابانیوز

  49 بازدید

  فابا نیوز با شعار «تریبون کسب و کارهای امروز، فناوری های فردا» قصد دارد پنجره جدیدی را در عرصه خبررسانی در حوزه بانکداری و پرداخت باز کند.

 • افتتاحیه سه دوره از نمایشگاه تراکنش ایران

  29 بازدید

  کلیپی کوتاه از افتتاحیه سه دوره از نمایشگاه ITE که با حضور مقامات ارشد از سال 95 تا کنون، هر ساله آبان ماه، در سالن نمایشگاهی بوستان گفتگو برگزار شده است.

 • دیدگاه دکتر محمد مراد بیات در سومین نمایشگاه تراکنش ایران

  365 بازدید

  مدیر عامل مرکز فابا و دبیر کل نمایشگاه تراکنش ایران : آنچه که امسال نسبت به دو دورهء گذشته اتفاق افتاده و تفاوت امسال ، حضور گسترده تر شرکت ها است. امسال ما تقریبا 164بانک ، شرکت داخلی و خارجی و شرکت استارت آپی را در این نمایشگاه شاهد هستیم ، الان شرکت های استارت آپی دنبال میز های اداری نیستند ، دنبال این هستند که یک راه حل و محصولی را آماده کنند و این محصول را به جامعه عرضه کنند...

 • دیدگاه سیامک دولتی در سومین نمایشگاه تراکنش ایران

  138 بازدید

  رئیس هیئت مدیره بانک اقتصاد نوین / نویسنده کتاب فین تک ، تاثیر نفوذ فناوری مالی بر سیستم بانکداری و صنعت مالی : برای تهیه پایان نامه ای که در دست داشتم ، دیدم که منابع لازم در خصوص فین تک بسیار کم است و بحثی را داریم که به دنبال طراحی مدلی برای ارتباط بین بانک و شرکت های فناوری مالی هستیم ...

 • دیدگاه محمد رضا ساروخانی در سومین نمایشگاه تراکنش ایران

  104 بازدید

  معاونت برنامه ریزی و سرمایه گذاری و امور بین الملل بانک سینا : پیشرفت هایی که در حوزه بانکداری الکترونیک در دنیا و ایران پدید آمده ، واقعا بصورت مداوم دچار تغییرات شگرفی می شود و تولید محصولات و خدمات در جهت رضایت مندی مشتریان و ایجاد انگیزش برای آنها است ...

 • دیدگاه مهندس وحید امیری پور در سومین نمایشگاه تراکنش ایران

  35 بازدید

  مدیر امور خاورمیانه و ایران شرکت UP-Code فنلاند : همیشه به میزان کمیت تراکنش های ایران توجه شده و تعداد تراکنش بالاست و به نظر من فقط به این نباید بسنده کرد و به ویژه باید به کمیت اینها هم پرداخته شود ، استفاده از تکنولوژی های روز دنیا باید بهش دقت بیشتری شود...

 • دیدگاه مهندس علیرضا لگزایی در سومین نمایشگاه تراکنش ایران

  29 بازدید

  عضو هیئت مدیره و قائم مقام مدیر عامل بانک ملت : دوره های عمر صنعت بانکداری را به سه دوره بانکداری مکانیزه ، بانکداری الکترونیک و بانکداری دیجیتال تقسیم کرده اند که طبیعتاً در 2 دهه اخیر در کشور های پیشرفته داخل عمر بانکداری دیجیتال قرار داریم ...

 • گفتگو با بازدید کنندگان سومین نمایشگاه تراکنش ایران

  57 بازدید

  گفتگو با بازدید کنندگان نمایشگاه تراکنش ایران در ITE 2017

 • گفتگو با شرکت ماتریس در سومین نمایشگاه تراکنش ایران

  136 بازدید

  شرکت توسعه و تجارت ماتریس ، نماینده رسمی و انحصاری MSI تایوان : دارای کارخانه ای به مساحت 37 هزار متر مربع در شهرک صنعتی پرند که با استاندارد های MSI ایجاد شده و ظرفیت تولید آن سالانه 810 هزار دستگاه است.

 • گفتگو با آقای Sa'd Niazi در سومین نمایشگاه تراکنش ایران

  95 بازدید

  Business Development Executive at Avanza Solutions

 • دیدگاه مهندس مجید ربیعی در سومین نمایشگاه تراکنش ایران

  35 بازدید

  رئیس اداره راهبردی فناوری اطلاعات بانک تجارت : در گردشی که در شرکت های فناور در غرفه ها داشتم دقیقا انتظاری که از این همایش داریم می بینیم که برآورده می شود، یعنی دانش و تکنولوژی روز و Trend آینده را می توانیم ببینیم که به چه سمتی است و اینجاست که یک همچین نمایشگاه هایی به کمک ما بانکی ها می آید.

 • گفتگو با مهندس بهنام حبیب پور در سومین نمایشگاه تراکنش ایران

  128 بازدید

  نماینده شرکت سایان کارت در ITE 2017 : شرکت سایان کارت یک PSP( ارائه دهنده خدمات پرداخت الکترونیک ) است که جزء 12 PSP موجود در کشور است. امسال ما بصورت ویژه 3 محصول در نمایشگاه تراکنش ایران ارائه کردیم ...