در حال بارگذاری
با ترافیک رایگان و دانلود در فیلیمو
 • 118
  دنبال کننده
 • 217
  دنبال شونده
 • 33.4هزار
  بازدید

فرازنامه

فرازنامه: نگاهی متفاوت به دیدارها و بیانات مقام معظم رهبری تنها را شنیدن یک سخنرانی دو ساعته در کمتر از 3 دقیقه

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

فرازنامه: نگاهی متفاوت به دیدارها و بیانات مقام معظم رهبری تنها را شنیدن یک سخنرانی دو ساعته در کمتر از 3 دقیقه

 • 118
  دنبال کننده
 • 217
  دنبال شونده
 • 33.4هزار
  بازدید
Loading...

همه ویدیو ها

 • فرازنامه42-کلیپ دیدارامام خامنه ای با طلاب حوزه علمیه

  77 بازدید

  یک فراز: درس خواندن را دست کم نگیرید. اگر می خواهید افکار و پیشنهادهای برجسته ای که دارید در جامعه تأثیر بگذارد باید باسواد باشید. ما در بین روحانیون انقلابی کسانی را داشتیم که از لحاظ مبارزه چیزی کم نداشتند اما نصاب علمی لازم را نداشتند؛ این ها نتوانستند تأثیر قابل توجهی در پیشرفت این مبارزه بگذارند. آن کسی توانست این کار را بکند که در حد نصاب کامل بود؛ مثل امام.

 • فرازنامه41-کلیپ دیدارامام خامنه ای با خانواده مدافع حرم

  134 بازدید

  یک فراز: اگر شهدای مدافع حرم نبودند ما باید با عناصر خبیثِ دشمنِ اهل بیت و دشمن مردم ایران در شهرهای خودمان می جنگیدیم؛ جلویشان گرفته شد؛ حالا هم دارند جارو می شوند. بخش مهمی از امنیت امروز مربوط به مدافعان حرم و بخش دیگرمربوط به مرزداران است. شهدای مرزی ما مظلومند.

 • فرازنامه 40- کلیپ بیانات امام خامنه ای در دیدار مسئولان

  65 بازدید

  یک فراز: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار سران قوا افزودند: برای اداره درست کشور و مدیریت فرصتها و تهدیدها باید ضمن استفاده از تجربیات که مهمترین آنها وحدت ملی و اعتماد نکردن به آمریکاست، به ملاکهای درست تصمیم گیری اتکا کرد که اصلی ترین این ملاکها، «تأمین منافع ملیِ حقیقی» یعنی منافعی است که با هویت ملی و انقلابی ملت در تعارض نباشد.

 • فرازنامه39-کلیپ بیانات امام خامنه ای در مراسم شب خاطره

  144 بازدید

  یک فراز: نگذارید حادثه دفاع مقدس فراموش شود؛ کسانی برای ضعیف کردن این حقیقت در واقعیت زندگی و ذهن ما انگیزه دارند؛ همان کسانی که برای کشورهای اسلامی برنامه ریزی میکنند و به آنها ابلاغ میکنند و آنها هم قبول میکنند که مسئله جهاد و شهادت را از مجموعه کتابهای معارف دینی و مدارس و دانشگاه حذف کنند؛ همان انگیزه ها در داخل استمرار پیدا میکند. نباید غفلت کرد.

 • فرازنامه38-کلیپ دیدار امام خامنه ای با فرماندهان ارتش

  960 بازدید

  یک فراز: رئیس جمهور جدید آمریکا می گوید باید از اوباما متشکر باشید! چرا؟ متشکر باشیم به خاطر داعش و آتش در عراق و سوریه و حمایت علنی از فتنه ی ۸۸؟ او بود که تحریم های فلج کننده برای ملت ایران آورد؛ البته به خواسته اش نرسید و هیچ دشمنی نمی تواند ملت ایران را فلج کند/ [ترامپ] می گوید از من بترسید! نه؛ مردم پاسخ این حرف ها را در ۲۲ بهمن خواهند داد و نشان می دهند ملت ایران چه موضعی در برابر تهدید می

 • فرازنامه37-کلیپ بیانات امام خامنه ای در دیدار مردم قم

  467 بازدید

  یک فراز: امروز محافل انگلیسی برای منطقه و ایران اسلامی نقشه می کشند؛ یکی از نقشه ها تجزیه ی کشورهای منطقه است. می گویند دوران یک عراق، یک سوریه، یک لیبی و یک یمن گذشته است. اسم ایران را نمی آورند چون از افکار عمومی ایران می ترسند؛ مثل محمدرضا که گفت بعد من، ایران، ایرانستان می شود؛ اینها هم همین را می خواهند.

 • فرازنامه36-کلیپ دیدار بامسئولان نظام و میهمانان کنفرانس

  276 بازدید

  یک فراز: انگلیس از دو قرن پیش، همیشه منبع شر و نکبت برای ملت ها در منطقه ی ما بوده است؛ ضربه هایی که اینها به حیات ملت ها زدند نظیر ندارد؛در هند، پاکستان، ایران و عراق؛ در فلسطین هم آن حرکت خباثت آلود را انجام دادند و یک ملت را از خانه ی خود دور کردند/ آن وقت آن مسئول انگلیسی بی شرمانه می گوید ایران تهدید منطقه است.

 • کلیپ بیانات امام خامنه ای در دانشگاه افسری امام حسین(ع)

  808 بازدید

  یک فراز: جوانان عزیز! آینده برای شماست؛ شمایید که باید این تاریخ را با عزتش نگه دارید/ خرمشهرها در پیش است؛ نه در میدان جنگ نظامی، در میدانی که از جنگ نظامی سخت تر است؛ البته ویرانی های جنگ نظامی را ندارد، بالعکس آبادانی به دنبال دارد اما سختی اش بیشتر است.

 • فرازنامه34-کلیپ بیانات امام خامنه ای در دیدار بابسیجیان

  469 بازدید

  یک فراز: بسیج پدیده ی شگفت آور دوران انقلاب بود و امام خمینی از طرف پروردگار ملهم شده بود این پدیده را به وجود بیاورد. بدین معنا که سرنوشت انقلاب را بسپارد به دست جوان ها/ از برنامه های دشمن در مورد بسیج، «نفوذ» و «ایجاد خطوط موازی و رقیب درست کردن برای بسیج و افسران جنگ نرم» است/ باید مراقب بود.

 • فرازنامه33-بیانات امام خامنه ای در دیدار با مردم اصفهان

  203 بازدید

  یک فراز: آن چیزی که امروز در درجه ی اول لازم است، ایستادگی بر اصول انقلاب است؛ اصولی که در وصیتنامه و بیانات امام است. آن امامی که توانست دنیا را تکان دهد، در همین بیانات مجسم است/ اگر می خواهیم عزت و رفاه داشته باشیم و این کشور الگو شود، باید راه انقلاب را ادامه دهیم.

 • فرازنامه32-بیانات امام خامنه ای در دیدار با نخبگان علمی

  320 بازدید

  یک فراز: جمهوری اسلامی ایران باید به کشوری پیشرفته، قدرتمند، شریف، صاحبِ حرف نو، دارای عزت، برخوردار از احساس عزت، سرشار از معنویت و ایمان و برافرازنده ی پرچم تمدن نوین اسلامی تبدیل شود که لازمه ی رسیدن به این اهداف والا، اهمیت دادن به نخبگان و قدر دانستن این نعمت الهی است.

 • فرازنامه 31 - بیانات امام خامنه ای در دیدار با کارگران

  276 بازدید

  ما ۳۷ یا ۳۸ سال است که این دشمن را داشتیم و پیشرفت کردیم. من عرض میکنم [اگر] این دشمنی تا صد سال دیگر هم باقی بماند، به کوری چشم آنها ما تا صد سال دیگر مرتّب پیشرفت خواهیم کرد. ۱۳۹۵/۰۲/۰۸

 • فرازنامه 30 - بیانات رهبر انقلاب در حرم مطهر رضوی

  492 بازدید

  رهبر انقلاب در آستانه ی آغاز سال ۹۵، این سال را به نام سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» نامگذاری کردند و در سخنرانی در حرم مطهر رضوی ده اقدام اساسی اقتصاد مقاومتی را برای نجات کشور را برشمردند.

 • فرازنامه 29 - دیدار رهبر انقلاب با مردم آذربایجان شرقی

  194 بازدید

  دشمن الان بر روی مجلس خبرگان حساس است؛ رادیوی انگلیسی دارد به مردم ایران، مردم تهران دستورالعمل می دهد که به فلانی رأی بدهید، به فلانی رأی ندهید؛ معنایش چیست؟ انگلیسی ها دلشان برای دخالت کردن در ایران تنگ شده است. البتّه آن کسانی که با دشمن در داخل هم صدایی میکنند، بیشترشان ملتفت نیستند چه کار میکنند. من متّهم نمیکنم کسی را به خیانت؛ ملتفت نیستند، توجّه ندارند امّا واقع قضیّه این است.

 • فرازنامه 28/دیدار رهبر انقلاب با دست اندرکاران برگزاری

  146 بازدید

  عوامل تأمین سلامت انتخابات: ۱. مشارکت عمومی و حضور همگانی ملت ایران ۲. بصیرت عمومی مردم و انتخاب افراد صالح: ۳. تمکین همگانی در مقابل قانون و نهادهای قانونی ۴. پرهیز نامزدها از اهانت، تهمت و غیبت نسبت به یکدیگر ۵. پرهیز از بدبین کردن مردم نسبت به انتخابات ۶. پرهیز نامزدها از وعده ها و شعارهای غیر عملی و غیرقانونی

 • فرازنامه/بخش سوم نامه امام خامنه ای به جوانان غربی (EN)

  131 بازدید

  First step in creating security reforming western violence-breeding mentality Real roots of violence in west 1. Dominance of double-standards over western policies 2. Dividing terrorism into “good” and “bad” 3. Preferring governmental interests over human values and ethics

 • بخش دوم از نامه دوم امام خامنه ای به جوانان غربی (EN)

  131 بازدید

  Duplicity of western policies 1. Suppressing most pioneering democracies, while allying with most backward political systems in region 2. Double standards towards awakening movement in Islamic world 3. Supporting state terrorism of Israel despite its massacres and destructions in Palestine 4. Calling on Muslims not to view themselves as oppressed despite western military invasions of Islamic wo

 • Today terrorism is our common worry - Part01

  124 بازدید

  he bitter events brought about by blind terrorism in France have once again, moved me to speak to you young people. In the Name of God, the Beneficent, the Merciful To the Youth in Western Countries, ((The bitter events brought about by blind terrorism in France have once again, moved me to speak to you young people)) ((Mutual consultation about terrorism as our common worry and finding solutio

 • فرازنامه27-دیدار رهبر انقلاب با رؤسای دانشگاه های کشور

  301 بازدید

  رهبر انقلاب اسلامی در این دیدار جلسات با دانشگاهیان را یکی از بهترین و شیرین ترین جلسات توصیف کردند و با اشاره به جایگاه علم به عنوان ابزار پیشرفت و اقتدار، افزودند: دانشگاه مهمترین مرکز تربیت مدیران آینده ی کشور است؛ به گونه ای که عملکرد مناسب و یا غیرمناسب دانشگاه ها در این زمینه، آینده ی کشور را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

 • فرازنامه26-دیدار رهبر انقلاب بامسئولان وزارت امور خارجه

  238 بازدید

  روایتی از دیدار «رزمندگان» دیپلماسی با رهبر انقلاب رهبر انقلاب که وارد سالن می شوند همه ی دیپلمات های جمهوری اسلامی به پا می خیزند؛ قرائت قرآن آغاز می شود:سوره ی آل عمران آیه ی ۲۸ (مؤمنان نباید کافران را به جاى مؤمنان دوست بگیرند، و هر که چنین کند او را با خدا کارى نباشد [و از او بریده است ] مگر اینکه از آنان به نوعى تقیّه کنید...)

 • فرازنامه قسمت 25 - دیدار جمعی از جانبازان قطع نخاعی

  418 بازدید

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در آستانه ی هفته ی دفاع مقدس، به مدت دو ساعت و نیم، با جمعی از جانبازان قطع نخاع و جانبازان بالای هفتاد درصد که هم زمان چشمان و یک یا دو عضو بدن خود را از دست داده اند و همچنین خانواده های آنان، از نزدیک دیدار و در فضایی صمیمی آنان را مورد تفقد قرار دادند.

 • تیتراژ فرازنامه 25 - دیدار جمعی از جانبازان قطع نخاعی

  554 بازدید

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در آستانه ی هفته ی دفاع مقدس، به مدت دو ساعت و نیم، با جمعی از جانبازان قطع نخاع و جانبازان بالای هفتاد درصد که هم زمان چشمان و یک یا دو عضو بدن خود را از دست داده اند و همچنین خانواده های آنان، از نزدیک دیدار و در فضایی صمیمی آنان را مورد تفقد قرار دادند.

 • فرازنامه 23-دیدار فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

  337 بازدید

  اسلام، پایه و مایه و همه ی محتوای انقلاب ما است؛ البتّه اسلام ما اسلام ناب است، اسلام وابسته ی به تفکّرات انحرافی و غلط و عوامانه و ابلهانه ی افرادی مثل تکفیری ها نیست؛ اسلام مبتنی بر عقل و نقل -اسلام عاقلانه- اسلام متّکی به قرآن، اسلام متّکی به معارف نبوی و معارف اهل بیت (علیهم السّلام)، با تفکّرات روشن، با منطق قوی و روشن، یک چنین اسلامی است.

 • فرازنامه 24 - دیدار فرماندهان نیروی دریایی سپاه

  337 بازدید

  مذاکره ی آمریکا با جمهوری اسلامی ایران، یعنی نفوذ؛ مذاکره ی با آمریکا ممنوع است به خاطر ضررهای بی شماری که دارد و منفعتی که اصلاً ندارد؛

 • فرازنامه 22 -بیانات امام خامنه ای در دیدار مجلس خبرگان

  344 بازدید

  حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری با مهم تر دانستن «مسأله ی پس از برجام» از «مسأله ی برجام» نکات مهمی را درباره ی موضوعات جاری مسئله ی هسته ای در دو سرفصل اشاره شده دسته بندی و بیان کردند.

 • فرازنامه 21 -بیانات امام خامنه ای در دیدار مسئولان نظام

  324 بازدید

  در ششمین روز ماه مبارک رمضان ۱۴۳۶ در حسینیه ی امام خمینی رحمه الله پروردگارا! به محمّد و آل محمّد آنچه گفتیم و شنیدیم برای خودت و در راه خودت و در خدمت بندگانت قرار بده؛ نیّتهای ما را خالص بفرما. پروردگارا! توفیقات خودت را بر مسئولان، فعّالان، در دولت، در مجلس، در قوّه ی قضائیّه، در نیروهای مسلّح - که مشغول تلاش و کار هستند - نازل کن؛ دستگیری و هدایت خودت را شامل حال آنها بفرما. والسّلام علیکم

 • فرازنامه 20 - بیانات امام خامنه ای در محفل انس با قرآن

  229 بازدید

  این دیدار در اوّلین روز ماه مبارک رمضان برگزار شد. قبل از شروع بیانات معظم له، جمعی از قاریان و گروه های جمع خوانی به تلاوت آیاتی از قرآن و مدح و ثنای پروردگار پرداختند.

 • تیتراژ فرازنامه 20 - محفل انس با قرآن کریم

  370 بازدید

  در اولین روز ماه مبارک رمضان ۱۴۳۶ در حسینیه امام خمینی رحمه الله این دیدار در اوّلین روز ماه مبارک رمضان برگزار شد. قبل از شروع بیانات معظم له، جمعی از قاریان و گروه های جمع خوانی به تلاوت آیاتی از قرآن و مدح و ثنای پروردگار پرداختند.

 • بیانات امام خامنه ای در دیدار کنگره پیشمرگان مسلمان کرد

  838 بازدید

  ین کنگره در تاریخ ۱۳۹۴/۲/۲۸ در سنندج گشایش می یابد. پیش از سخنان معظّم له، حجّت الاسلام سیّدمحمّد حسینی شاهرودی (نماینده ی ولیّ فقیه در استان کردستان)، سرتیپ ۲ پاسدار محمّدحسین رجبی (فرمانده سپاه کردستان و دبیر کنگره) و ماموستا ملّاقادر قادری (امام جمعه ی پاوه) مطالبی بیان کردند.

 • بیانات امام خامنه ای در دیدار فرماندهان نیروی انتظامی

  555 بازدید

  نیروی انتظامی در مسئولیّت خود که ایجاد امنیت است، مظهر حاکمیّت جمهوری اسلامی است.مظهر این امنیت و عامل وسطِ میدانِ این امنیت عبارت است از نیروی انتظامی؛ بنابراین بایستی اقتدار داشته باشید؛ باید بتوانید مقتدرانه عمل کنید؛ باید بتوانید با قاطعیّت عمل کنید.

 • فرازنامه 16-بیانات امام خامنه ای در دیدارمردم آذربایجان

  306 بازدید

  ملّت ایران بدون تردید در آینده ای که آن آینده ان شاءالله خیلی دور نخواهد بود و شما جوانهای عزیز قطعاً آن آینده را مشاهده خواهید کرد، از همه جهت در قلّه های شرف و افتخار خواهد بود.