در حال بارگذاری
 • 21
  دنبال کننده
 • 3
  دنبال شونده
 • 53.8هزار
  بازدید

شرکت گلنور

مجری بزرگترین پروژه های روشنایی,نورپردازی و نیروگاه های خورشیدی.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

مجری بزرگترین پروژه های روشنایی,نورپردازی و نیروگاه های خورشیدی.

 • 21
  دنبال کننده
 • 3
  دنبال شونده
 • 53.8هزار
  بازدید
Loading...
این کانال از سوی "شرکت گلنور" تایید شده است.

همه ویدیو ها

 • هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق تهران

  127 بازدید

  نمایشگاه بین المللی صنعت برق تهران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در حوزه صنعت برق شناخته می شود که سالانه با حضور تعداد زیادی از شرکت های توانمند داخلی و خارجی در این حوزه برپا می گردد. شرکت گلنور نیز همانند سال های گذشته در این نمایشگاه حضور یافت. جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت گلنور www.golnoor.com مراجعه نمایید.

 • آلبومی از پروژه های اجرا شده دپارتمان طرح و نور

  33 بازدید

  در این ویدئو نگاهی به پروژه های اجرایی مانند: پل وحید اصفهان- فرودگاه شهید بهشتی اصفهان- بلوار کشاورز تهران- خیابان ولیعصر تهران- پل ستارخان شیراز- خیابان شهدای خرم آباد لرستان و ... همچنین پروژه های طراحی مانند: پل سنگی تبریز- میدان شتر ترکمنستان- تقاطع آفرینش شیراز- ساختمان شرکت نفت اصفهان و ...می اندازیم. اطلاعات بیشتر در www.golnoor.com

 • حضور جناب آقای اصغر امینی در برنامه زنده پایش

  238 بازدید

  شناسایی ویژگی های کارآفرینان بزرگ یک کشور و معرفی الگوهایی که آنها در زندگی شغلی و شخصی خود به کار برده اند تا به قله های موفقیت دست یابند می تواند سایر افراد جامعه را که آرزوهای بزرگ در سر می پرورانند و تنها به دنبال راه حل ها می گردند، هدایت نماید. حضور جناب آقای اصغر امینی در برنامه زنده پایش به عنوان کارآفرین نمونه ملی.

 • گزارش تصویری اخبار شبکه اصفهان از شرکت گلنور

  244 بازدید

  جهت دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت گلنور www.golnoor.com مراجعه نمایید.

 • اجرای برنامه آقای علیرضا افتخاری در گردهمایی شرکت گلنور

  1,206 بازدید

  گردهمایی شرکت گلنور در تاریخ دهم دی ماه هزاروسیصد و نود و پنج در تالار مشاهیر اصفهان برگزار گردید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت گلنور www.golnoor.com مراجعه نمایید.

 • اجرای برنامه آقای علیرضا مسلمی در گردهمایی شرکت گلنور

  215 بازدید

  گردهمایی شرکت گلنور در تاریخ دهم دی ماه هزار و سیصد نود و پنج در تالار مشاهیر اصفهان برگزار گردید. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت گلنور www.golnoor.com مراجعه نمایید.

 • گردهمایی شرکت گلنور در اصفهان

  152 بازدید

  گردهمایی شرکت گلنور در تاریخ دهم دی ماه هزار و سیصد و نود و پنج در تالار مشاهیر اصفهان برگزار گردید. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت گلنور www.golnoor.com مراجعه نمایید.

 • LED ها چگونه کار می کنند؟

  695 بازدید

  در این ویدئو ابتدا به توضیحاتی در مورد تفاوت انواع لامپ ها و مزیت های LED پرداخته شده است.در ادامه پیوندهای P-N در انواع LED توضیح داده و پس از ارائه اطلاعاتی در مورد فوتونها و دمای نور، نحوه ی ایجاد طیف نور سفید در LED عنوان شده است و در نهایت به روند پیشرفت LED در دهه های اخیر از جمله OLED پرداخته شده است.جهت دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت گلنور www.golnoor.com مراجعه نمایید.

 • بهینه سازی سیستم های روشنایی( دومین وبینار شرکت گلنور )

  344 بازدید

  گزیده ای از وبینار "اصول و راهکارهای کاهش مصرف انرژی با رویکرد بهینه سازی سیستم های روشنایی" در تاریخ 1395/11/11 به مدت یک ساعت با سرفصل های عرضه و تقاضای انرژی الکتریکی در سطح جهان، ضرورت و اهمیت بهینه سازی مصرف انرژی، آشنایی با منابع نوری و مبانی مهندسی روشنایی،پتانسیل کاهش مصرف انرژی در بخش روشنایی داخلی و معابر ارائه شد. اطلاعات بیشتر و ثبت نام در وبینارهای آتی : www.golnoor.com/lightonline

 • پایه تلسکوپی چراغ با فنر V شکل

  384 بازدید

  پایه تلسکوپی چراغ با فنر V شکل علاوه بر قابلیت تغییر ارتفاع در هنگام تعمیر و نگهداری، قابلیت حفظ خواص مکانیکی در مواقع قرارگیری در معرض دمای زیر صفر و یخ زدگی را نیز دارا می باشد. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت گلنور www.golnoor.com مراجعه نمایید.

 • پل کاروانسرای سنگی 1

  225 بازدید

  تهران- اتوبان شهید لشگری اجرا: شرکت گلنور کارفرما: سازمان زیباسازی شهرداری تهران جهت دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت گلنور www.golnoor.com مراجعه نمایید.

 • فیلم تبلیغاتی شرکت گلنور

  627 بازدید

  شرکت گلنور یکی از پیشتازان صنعت برق و روشنایی کشور به شمار می رود. این شرکت، برنامه ریزی و پاسخگویی به نیازهای گوناگون "صنعت و هنر روشنایی" را در راس فعالیت های خود قرار داده و با تکیه بر داشته های خود توانسته است جایگاه ممتازی در این صنعت در کشور و منطقه کسب نماید. شرکت گلنور رابطه میان روشنایی و زندگی را در حرفه خود به کار گرفته است. اطلاعات بیشتر در www.golnoor.com.

 • معرفی گستره وسیع محصولات شرکت EATON

  186 بازدید

  شرکت گلنور به عنوان توزیع کننده رسمی محصولات شرکت Cooper Crouse Hindse از گروه EATON در زمینه تجهیزات ضدانفجار آماده ارائه خدمات به همکاران گرامی می باشد. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت گلنور www.golnoor.com مراجعه نمایید.

 • انرژی خورشیدی (اولین وبینار شرکت گلنور)

  825 بازدید

  این ویدئو گزیده ای از وبینار شرکت گلنور با عنوان انرژی خورشیدی (اصول و مبانی, کاربرد ها, حال و آینده) میباشد که در تاریخ 1395/08/08 به مدت یک ساعت با سرفصل های نیاز به انرژی و منابع آن، منابع انرژی تجدید پذیر ، انرژی خورشید و روش های بهره برداری از آن، سیستم های فتوولتائیک و انواع آن، روش ها و کاربردهای سیستم های فتوولتائیک ارائه شد. اطلاعات بیشتر و ثبت نام: www.golnoor.com/lightonline

 • چگونگی کار پنل های خورشیدی

  1,253 بازدید

  این ویدئو به چگونگی طرز کار و جنس پنل های خورشیدی,مزایا و معایب و لزوم استفاده از آنها, بهترین راه برای استفاده از انرژی خورشیدی و همچنین به توضیحاتی پیرامون موانع استفاده از انرژی خورشیدی می پردازد. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت گلنور (www.golnoor.com) مراجعه نمایید.

 • تبدیل چراغ eLLK فلورسنتی به LED

  410 بازدید

  شرکت EATON به منظور رفاه حال مشتریان و با توجه به مزایای LED نسبت به فلورسنت، این امکان را به وجود آورده که بدون نیاز به کوچکترین تغییری در مدار الکترونیکی چراغ تنها با جایگزینی مدول LED به جای لامپ فلورسنتی، چراغ فلورسنتی به LED تبدیل شود.

 • نحوه نصب eXLink

  145 بازدید

  در این ویدئو نحوه نصب eXLink نمایش داده می شود که شامل آماده سازی کابل Crimping of wires - Assembly plug - Assembling connector می باشد.

 • مقایسه چراغ های LED , HPS در معابر محلی

  197 بازدید

  در این سمینار به بررسی تفاوت های چراغ بخار سدیم و LED پیرامون مواردی از قبیل طول عمر، بهره نوری، راندمان چراغ، تعمیر و نگهداری، ضریب حفظ شار نوری، ضریب نگهداری، یکنواختی نور، کیفیت نور، مقاومت در برابر نواسانات برق و نحوه کاهش مصرف انرژی میپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت گلنور ( http://www.golnoor.com ) مراجعه فرمایید.

 • برچسب گذاری محصولات ضدانفجار

  105 بازدید

  در این سمینار به توضیحاتی پیرامون برچسب گذاری محصولات ضد انفجار طبق دستورالعمل ATEX و سپس به دسته بندی مناطق خطر مطابق استاندارد IEC (zone و NEC (division) خواهیم پرداخت. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت گلنور ( http://www.golnoor.com ) مراجعه فرمایید.

 • CAEG Ex Terminal Box

  76 بازدید

  این ویدیو به توضیح در مورد محدوده ی محصولات ترمینال باکس با توجه به جنس محصول ( پلاستیکی,فلزات سبک,فولاد ضد زنگ) و ویژگی های کلیدی هر نوع می پردازد.

 • ابتکار جالب یک رستوران با استفاده از ویدئو مپینگ

  322 بازدید

  ویدئو مپینگ (Video Mapping) یا پروجکشن مپینگ ترکیبی از نور و تصویر همراه با صدا و موسیقی است که به واسطه آن می توان احجام و سطوح نا متعارف را به سطوح نمایشی ویدئویی تبدیل کرد و با ارائه تصاویر و طرحهای سه بعدی بر روی سطوح هماهنگ با موسیقی مناسب تصاویر نمایشی متفاوتی عرضه کرد . این رستوران با استفاده از این روش در جهت جذب مشتری گام برداشته است.

 • گزارش خبری شبکه اصفهان از شرکت گلنور

  417 بازدید

  گزارش خبری شبکه اصفهان از شرکت گلنور به مناسبت روز ملی صادرات

 • سامانه های مدیریت روشنایی

  430 بازدید

  در سمینار سامانه های مدیریت روشنایی به توضیح پیرامون سامانه مدیریت روشنایی (LMS) ، فواید سامانه مدیریت روشنایی، روش های مختلف مدیریت روشنایی (پروتکل های DALI, PLCC, ZigBee ) و کاربردهای سامانه مدیریت روشنایی پرداخته ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت گلنور ( http://www.golnoor.com ) مراجعه فرمایید.

 • LED و چراغ های نسل جدید ( قسمت 2 )

  230 بازدید

  این ویدئو مربوط به طراحی چراغ های LED بوده و در آن به مباحثی پیرامون نوع کاربری,توان مورد نیاز,انتخاب منبع نور,طراحی نوری,طراحی ظاهری,تحلیل حرارتی و تحلیل مکانیکی پرداخته ایم.برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت گلنور www.golnoor.com مراجعه فرمایید.

 • LED و چراغ های نسل جدید ( قسمت 1 )

  115 بازدید

  در این ویدئو به مباحثی پیرامون مزایای استفاده از LED پرداخته ایم.برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت گلنور ( http://www.golnoor.com ) مراجعه فرمایید.

 • تاثیر نور LED بر چشم انسان

  409 بازدید

  در این ویدئو به توضیحاتی پیرامون سلول های بینایی چشم انسان و سپس به توضیحی مختصر در مورد عوامل موثر بر بینایی و تاثیر نور LED بر چشم انسان پرداخته ایم .برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت گلنور ( http://www.golnoor.com ) مراجعه فرمایید.

 • فناوری LED در صنعت روشنایی(بخش اول)

  185 بازدید

  این سمینار آموزشی به مباحثی پیرامون تاریخچه LED، روند تکامل تجهیزات روشنایی، مقایسه بهره وری منابع نوری، کاربردهای LED و مزایای استفاده از LED در صنعت روشنایی میپردازد.برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت گلنور به آدرس http://www.golnoor.com مراجعه فرمایید.

 • فناوری LED در صنعت روشنایی(بخش دوم)

  180 بازدید

  این سمینار آموزشی به مباحثی پیرامون اجزا لامپ و چراغLED و چشم انداز 15 ساله LED میپردازد. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت گلنور به آدرس http://www.golnoor.com مراجعه فرمایید.

 • نحوه استفاده از Compound برای آب بندی

  102 بازدید

  این ویدئو نحوه استفاده از compound برای آب بندی و بالا بردن IP را نشان میدهد.برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت گلنور به آدرس http://www.golnoor.com مراجعه فرمایید.

 • نحوه نصب گلند ADE 4F

  2,456 بازدید

  این ویدئو نحوه نصب گلند ADE 4F شرکت Ceag که برای کابل آرموردار دارای غلاف سربی با حفاظت EXd استفاده میشود رانشان میدهد. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت گلنور به آدرس http://www.golnoor.com مراجعه فرمایید.

 • آموزش Golnoor RoadWizard و Calculux

  640 بازدید

  این ویدئو نحوه کار با دو نرم افزار Golnoor RoadWizard و Calculux را آموزش میدهد، Golnoor RoadWizard برنامه اختصاصی شرکت گلنور برای تعیین کلاس روشنایی معابر میباشد.برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت گلنور به آدرس http://www.golnoor.com مراجعه فرمایید.

 • انیمیشن چگونه میبینیم

  762 بازدید

  این انیمیشن به صورت ساده و مختصر به چگونگی دید اشیاء میپردازد. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت گروه روشنایی گلنور به آدرس http://www.golnoor.com مراجعه فرمایید.