در حال بارگذاری
 • 1.3هزار
  دنبال کننده
 • 51
  دنبال شونده
 • 7.4میلیون
  بازدید

همراه اول

اولین ارائه دهنده نسل چهار و نیم اینترنت همراه در ایران (4.5G/4G/3G)

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

اولین ارائه دهنده نسل چهار و نیم اینترنت همراه در ایران (4.5G/4G/3G)

 • 1.3هزار
  دنبال کننده
 • 51
  دنبال شونده
 • 7.4میلیون
  بازدید
این کانال رسمی به درخواست "همراه اول" ایجاد شده است.

همه ویدیو ها

 • بهنوش بختیاری به کمپین "مثل اول" پیوست

  565 بازدید

  بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون، به کمپین #مثل_اول پیوست و از مشترکین همراه اول خواست تا با شماره گیری کد ستاره ۲۴ مربع، در نوسازی و ساخت مدارس مناطق محروم کشور مشارکت کنند. در این کمپین که توسط همراه اول در جشن تولد ۲۴ سالگی این اپراتور راه اندازی شده، مبلغ ۵ میلیارد تومان از طرف همراه اول برای نوسازی مدارس زلزله زده کرمانشاه به انجمن خیرین مدرسه ساز اهدا شد.

 • لیلا بلوکات و مشارکت در سامانه ستاره 24 مربع، #24*

  1,000,484 بازدید

  لیلا بلوکات بازیگر سینما و تلویزیون، به کمپین #مثل_اول پیوست و از مشترکین همراه اول خواست تا با شماره گیری کد ستاره ۲۴ مربع، در نوسازی و ساخت مدارس مناطق محروم کشور مشارکت کنند. در این کمپین که توسط همراه اول در جشن تولد ۲۴ سالگی این اپراتور راه اندازی شده، مبلغ ۵ میلیارد تومان از طرف همراه اول برای نوسازی مدارس زلزله زده کرمانشاه به انجمن خیرین مدرسه ساز اهدا شد.

 • محمدرضا مصباح تهیه کننده سینما به کمپین "مثل اول" پیوست

  93 بازدید

  محمدرضا مصباح با انتشار این ویدئو در صفحه اینستاگرامش، به کمپین #مثل_اول پیوست و از مشترکین همراه اول خواست تا با شماره گیری کد ستاره ۲۴ مربع، در نوسازی و ساخت مدارس مناطق محروم کشور مشارکت کنند. در این کمپین که توسط همراه اول در جشن تولد ۲۴ سالگی این اپراتور راه اندازی شده، مبلغ ۵ میلیارد تومان از طرف همراه اول برای نوسازی مدارس زلزله زده کرمانشاه به انجمن خیرین مدرسه ساز اهدا شد.

 • فاطمه گودرزی به کمپین "مثل اول" پیوست

  119 بازدید

  فاطمه گودرزی با انتشار این ویدئو در صفحه اینستاگرامش، به کمپین #مثل_اول پیوست و از مشترکین همراه اول خواست تا با شماره گیری کد ستاره ۲۴ مربع، در نوسازی و ساخت مدارس مناطق محروم کشور مشارکت کنند. در این کمپین که توسط همراه اول در جشن تولد ۲۴ سالگی این اپراتور راه اندازی شده، مبلغ ۵ میلیارد تومان از طرف همراه اول برای نوسازی مدارس زلزله زده کرمانشاه به انجمن خیرین مدرسه ساز اهدا شد.

 • لیلا بلوکات به کمپین "مثل اول" پیوست

  254 بازدید

  لیلا بلوکات بازیگر سینما و تلویزیون، به کمپین #مثل_اول پیوست و از مشترکین همراه اول خواست تا با شماره گیری کد ستاره ۲۴ مربع، در نوسازی و ساخت مدارس مناطق محروم کشور مشارکت کنند. در این کمپین که توسط همراه اول در جشن تولد ۲۴ سالگی این اپراتور راه اندازی شده، مبلغ ۵ میلیارد تومان از طرف همراه اول برای نوسازی مدارس زلزله زده کرمانشاه به انجمن خیرین مدرسه ساز اهدا شد.

 • شهرزاد کمال زاده به کمپین #مثل_اول پیوست

  209 بازدید

  شهرزاد کمال زاده، با انتشار این ویدئو در صفحه اینستاگرامش، به کمپین #مثل_اول پیوست و از مشترکین همراه اول خواست تا با شماره گیری کد ستاره ۲۴ مربع، در نوسازی و ساخت مدارس مناطق محروم کشور مشارکت کنند. در این کمپین که توسط همراه اول در جشن تولد ۲۴ سالگی این اپراتور راه اندازی شده، مبلغ ۵ میلیارد تومان از طرف همراه اول برای نوسازی مدارس زلزله زده کرمانشاه به انجمن خیرین مدرسه ساز اهدا شد.

 • سلبریتی ها و جشن ۲۴ سالگی متفاوت همراه اول

  518 بازدید

  «مدارس را #مثل_اول می سازیم» همراه اول در جشن تولد ۲۴ سالگی خود، با اجرای کمپین مسئولیت اجتماعی مثل اول، مبلغ ۵ میلیارد تومان را برای ساخت مدارس زلزله زده کرمانشاه پرداخت کرد و با همراهی هنرمندان و بازیگران محبوب کشور، از مشترکین همراه اول دعوت شد تا با شماره گیری کد دستوری ستاره ۲۴ مربع در ساخت و نوسازی سایر مدارس مناطق محروم کشور مشارکت کنند. #24*

 • #مثل_اول، کمپین ساخت مدارس مثل اول!

  54 بازدید

  «مدارس را #مثل_اول می سازیم» همراه اول در جشن تولد ۲۴ سالگی خود، با اجرای کمپین مسئولیت اجتماعی مثل اول، مبلغ ۵ میلیارد تومان را برای ساخت مدارس زلزله زده کرمانشاه پرداخت کرد و از مشترکین خود دعوت کرد تا با شماره گیری کد دستوری ستاره ۲۴ مربع در ساخت و نوسازی سایر مدارس مناطق محروم کشور مشارکت کنند.

 • مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال امید

  138 بازدید

  این دفعه، با تمام وجود، تیم ملی فوتبال امید رو همراهی می کنیم برای اعزام به مسابقات آسیا در جاکارتا و کسب بهترین نتایج. برای تیم ملی امید و همه تیم های اعزامی کشورمون آرزوی موفقیت داریم. (مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال امید - ۱۳ مردادماه ۹۷ - هتل آکادمی ملی فوتبال)

 • نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۸

  63 بازدید

  نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۸ رو از دریچه دوربین فیروزه ای همراه اول ببینین. 6 الی 9 مرداد 97، نمایشگاه بین المللی تهران، سالن خلیج فارس، غرفه همراه اول

 • روز تولد و رونمایی برند همراه اول

  6,747 بازدید

  خاطرتون هست چه زمانی ما شدیم «همراه اول» ؟! ۱۹ مردادماه ۱۳۷۳ برای اولین بار در ایران، اولین سیم کارت رو ارائه کردیم یعنی ۲۴ سال پیش اما، ۱۹ تیرماه ۱۳۸۶ روزی بود که اپراتور اول ایران رو با نام و علامت تجاری «همراه اول» معرفی کردیم؛ روزی که برند و هویت ما خلق و متولد شد تا بتونیم به عنوان اولین همراه همیشگی شما، در تک تک لحظه های زندگی تون، کنارتون باشیم و ارتباط شما با عزیزان تون رو راحت تر کنیم.

 • بسته اینترنت همراه اول ویژه جام جهانی 2018

  2,000,709 بازدید

  این طرح ویژه ی جام جهانی 2018 هست برای مشترکین عزیزی که «بسته ندارن» یا از «اینترنت همراه اول استفاده نمی کنن». اگه یکی از دو گروه ذکر شده هستی، پیشنهاد جذاب همراه اول رو ببین و شگفت زده شو: ستاره 1000 ستاره 21 مربع. به صورت سیستمی یه بسته اینترنتی جذاب بهت پیشنهاد میشه؛ ممکنه بسته رایگان پیشنهاد بشه؛ و یا ممکنه بسته دارای مبلغ اما با تخفیف جذاب پیشنهاد بشه. هیجان در بسته ...

 • بازگشت تیم ملی فوتبال ایران از جام جهانی و استقبال مردم

  2,051 بازدید

  یوزهای ایرانی برگشتن! با بازی ها و رکوردهای درخشان برای ایران در تمام ادوار جام جهانی؛ غیور مردان تیم ملی نشون دادن که میشه تا آخرین لحظه پرقدرت ظاهر شد و لحظات به یادموندنی ساخت. همه ما تو این مدت #همراهتیم بودیم و تشویق ها و همدلی هامون رو به تصویر کشیدیم. اما اینجا پایان راه نیست؛ رقابت های جذاب تیم ملی در آسیا نزدیکه و ما اونجا هم به تیم ملی نشون میدیم که تا آخرین لحظه #همراهتیم

 • برندگان 1000 کمک هزینه سفر به جام جهانی

  3,741 بازدید

  خیلی از همراه اولی ها منتظر این لحظه بودن. به صفحه زیر در سایت همراه اول مراجعه کنین؛ شاید اسم شما هم جزو برندگان ۱۰۰۰ کمک هزینه سفر به جام جهانی روسیه باشه: https://mci.ir/worldcup2018-winners تبریک به همه برندگان.

 • واکنش های مردم به گل تیم ملی در جام جهانی 2018

  259 بازدید

  واکنش ها و هیجان هایی که با هشتگ #همراهتیم به اشتراک گذاشتین عالیه، عالی! این ویدئوی یک دقیقه ای، فقط نمونه ای از واکنش های شما وقت دیدن بازی هاست. تیم ملی فوتبال ایران، تا آخرین لحظه #همراهتیم . شرکت در کمپین: https://www.mci.ir/hamraheteam

 • جام جوایز 2018 در جام جهانی

  566 بازدید

  با شماره گیری کد #2018* و شرکت در نظرسنجی رایگان جام جهانی، یکی از برندگان 11 جایزه 2018 میلیون ریالی و یک جایزه بزرگ 5 میلیارد ریالی باشین. ضمنا می تونین با عضویت در سرویس های ورزشی و پرداخت روزانه 500 یا 600 تومان، امتیاز بیشتر بدست بیارین و برنده بشین. https://www.mci.ir/2018cup

 • همراه اول، مشکل شایعه 120 گیگ اینترنت رایگان را حل کرد

  2,229 بازدید

  خبر مهم برای همراه اولی های عزیز: همراه اول، مشکل مشترکین متضرر شده در شایعه ۱۲۰ گیگ اینترنت رایگان عید فطر را برطرف می کند. برای این مشترکین عزیز پیامکی ارسال خواهد شد که می توانند بسته مذکور را لغو کنند و هزینه بسته به حساب ایشان عودت داده خواهد شد.

 • نامه ای به مشترکین همراه اول!

  270 بازدید

  به پاس قدردانی از همراهی مشترکین عزیز همراه اول و کسب عنوان "بالاترین سطح اپراتورهای تلفن همراه کشور در 5 سال پیاپی"

 • برندگان ۱۰۰۰ کمک هزینه سفر به جام جهانی روسیه

  100 بازدید

  خیلی از همراه اولی ها منتظر این لحظه بودن. به صفحه زیر در سایت همراه اول مراجعه کنین؛ شاید اسم شما هم جزو برندگان ۱۰۰۰ کمک هزینه سفر به جام جهانی روسیه باشه: https://mci.ir/worldcup2018-winners تبریک به همه برندگان.

 • دابسمش جالب بازیگران برای حمایت تیم ملی در جام جهانی

  2,273 بازدید

  این دابسمش به سفارش همراه اول و با اجرای هنرمندان و بازیگران محبوب، با آهنگ "من ایرانی ام" علیرضا عصار ساخته شده است. تا آخرین لحظه #همراهتیم

 • کمپین #همراهتیم برای همراهی تیم ملی فوتبال ایران

  900,396 بازدید

  وقت تماشای بازی های تیم ملی، توی لحظه های جذاب و هیجان انگیز از خودتون یا اطرافیان فیلم و عکس بگیرین و با هشتگ #همراهتیم در اینستاگرام به اشتراک بذارین، اینطوری همراه تیم ملی فوتبال ایران باشین و جایزه هم ببرین! https://mci.ir/hamraheteam

 • تا آخرین لحظه #همراهتیم با کلی هیجان و جایزه

  323 بازدید

  به نظر شما امسال چه لحظه هایی موندگار میشن؟ وقت تماشای بازی های تیم ملی با خانواده و دوستان، توی لحظه های جذاب و هیجان انگیز از خودتون یا اطرافیان فیلم و عکس بگیرین و با هشتگ #همراهتیم در اینستاگرام به اشتراک بذارین، اینطوری همراه تیم ملی باشین و جایزه هم ببرین! https://instagram.com/hamrah_e_aval

 • هدیه اینترنت ماه رمضان 97 همراه اول

  5,162 بازدید

  این طرح ویژه ی ماه رمضان ۹۷ هست برای مشترکین عزیزی که «بسته ندارن» یا از «اینترنت همراه اول استفاده نمی کنن». اگه یکی از دو گروه ذکر شده هستی، پیشنهاد جذاب همراه اول رو ببین و شگفت زده شو: ستاره 1000 ستاره 21 مربع. به صورت سیستمی یه بسته اینترنتی جذاب بهت پیشنهاد میشه؛ ممکنه بسته رایگان پیشنهاد بشه؛ و یا ممکنه بسته دارای مبلغ اما با تخفیف جذاب پیشنهاد بشه.

 • چرا مصرف اینترنت بعضی ها خیلی زیاده؟!

  631 بازدید

  مصرف اینترنت شما بالاست؟! اگه گوشی اندروید دارین، حتما این ویدئو رو ببینین و با روش های مدیریت مصرف اینترنت آشنا بشین.

 • روش های رفتن به جام جهانی روسیه رو بلدین؟!

  2,000,997 بازدید

  برای سفر به جام جهانی آماده این؟! فقط کافیه مشترک همراه اول باشین تا در قرعه کشی ۱۰۰۰ کمک هزینه سفر به جام جهانی روسیه شرکت داده بشین. راهنمای طرح: https://mci.ir/worldcup2018

 • نماهنگ جام جهانی در حمایت از تیم ملی فوتبال ایران

  2,739 بازدید

  نسخه کامل موزیک ویدئو و سرود "من ایرانی ام" برای حمایت از تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه که به سفارش همراه اول، حامی رسمی تیم ملی و با صدای علیرضا عصار ساخته شده است.

 • آهنگ تیم ملی فوتبال ایران برای جام جهانی 2018

  25,278 بازدید

  سرود "من ایرانی ام" برای حمایت از تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، به سفارش همراه اول حامی رسمی تیم ملی و با صدای علیرضا عصار ساخته شده است. این موزیک ویدئو (نماهنگ) پرشور را ببینید و لذت ببرید.

 • ویژه برنامه تلویزیونی حضور وزیر ارتباطات در همراه اول

  178 بازدید

  حضور وزیر محترم ارتباطات جناب آقای جهرمی در مجموعه همراه اول به مناسبت روز ارتباطات (اردیبهشت 1397)

 • وزیر ارتباطات: همراه اول، پرچمدار ارتباطات کشور ماست

  1,150,432 بازدید

  روز جهانی ارتباطات و روز ملی روابط عمومی مبارک.

 • رکورد سرعت اینترنت در ایران

  1,300 بازدید

  رکورد سرعت اینترنت 1 گیگابیت بر ثانیه در شبکه واقعی، توسط همراه اول در حضور وزیر ارتباطات ثبت شد.

 • تیم ملی فوتسال بانوان ایران، قهرمان آسیا شد

  2,614 بازدید

  قهرمانی مبارکتون باشه. با افتخار، همراه اول حامی تیم های ملی فوتبال.

 • چمدون هاتون رو برای سفر به جام جهانی ببندین!

  144 بازدید

  چمدون هاتون رو بستین؟! آماده سفر به جام جهانی هستین؟! فقط کافیه مشترک همراه اول باشین تا در قرعه کشی ۱۰۰۰ کمک هزینه سفر به جام جهانی روسیه شرکت داده بشین. راهنمای کامل طرح: https://mci.ir/worldcup2018