در حال بارگذاری
 • 1.4هزار
  دنبال کننده
 • 51
  دنبال شونده
 • 12.1میلیون
  بازدید

همراه اول

اولین ارائه دهنده نسل چهار و نیم اینترنت همراه در ایران (4.5G/4G/3G)

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

اولین ارائه دهنده نسل چهار و نیم اینترنت همراه در ایران (4.5G/4G/3G)

 • 1.4هزار
  دنبال کننده
 • 51
  دنبال شونده
 • 12.1میلیون
  بازدید
این کانال رسمی به درخواست "همراه اول" ایجاد شده است.

همه ویدیو ها

 • تمام افراد حاضر در این ویدئو یک هدف دارند: #ایران_دیجیتال

  92 بازدید

  ویدئویی که همراه اولی ها در روز پایانی نمایشگاه تلکام 1397 تهیه و در شبکه های اجتماعی منتشر کردند. #تحقق_رویای_دیجیتال هر ایرانی

 • استارت پروژه #ایران_دیجیتال با حضور وزیر ارتباطات

  12 بازدید

  تحقق رویای دیجیتال هر ایرانی با لوکوموتیو پرقدرت همراه اول

 • ۳۳ میلیارد تومان به مشترکین همراه اول عودت داده شد

  10 بازدید

  پیگیری تخلفات برخی ارائه دهندگان سرویس های ارزش افزوده؛ آرپناهی، مدیرکل ارتباطات همراه اول: مبلغ ۳۳ میلیارد تومان به مشترکین همراه اول عودت داده شد.

 • سیم کارت خاموش رو روشن کن و هدیه بگیر!

  1,643,039 بازدید

  سیم کارت های خاموش همراه اول رو روشن کنین و هدایا و تخفیف های فوق العاده دریافت کنین! فرصت: فقط تا انتهای مهرماه ۹۷ . ویدئو رو ببینین.

 • روشی ویژه برای آرام کردن بچه در مطب دکتر!

  4,305 بازدید

  اگه دوست دارین توی هر لحظه و توی هر مکان مختلف، پیشنهاد چند تا بسته مقرون به صرفه رو دریافت کنین، کد ستاره 121 مربع رو بزنین. بسته های «مدار فیروزه ای» بسته های اینترنت و بسته های مکالمه درون شبکه کوتاه مدت (ساعتی) هستن که قیمت اونها در ساعات و مکان های مختلف شبکه همراه اول فرق داره.

 • بسته های ارزان اینترنت همراه اول

  3,002,198 بازدید

  کد ستاره 121 مربع برای خرید بسته های مقرون به صرفه همراه اول

 • کد ستاره 121 مربع برای خرید بسته های مقرون به صرفه همراه اول

  263 بازدید

  اگه دوست دارین توی هر لحظه و توی هر مکان مختلف، پیشنهاد چند تا بسته مقرون به صرفه رو دریافت کنین، این کد رو بزنین: ستاره 121 مربع. بسته های «مدار فیروزه ای» بسته های اینترنت و بسته های مکالمه درون شبکه کوتاه مدت (ساعتی) هستن که قیمت اونها در ساعات و مکان های مختلف شبکه همراه اول فرق داره.

 • با 100 هزار تومان، سیم کارت دائمی بخرید!

  241 بازدید

  فقط تا آخر شهریور ۹۷ فرصت دارین تا با پرداخت ۱۰۰ هزار تومان، سیم کارت دائمی همراه اول بخرین. پس تا فرصت تموم نشده، به سایت https://sim.mci.ir یا دفاتر و فروشگاه های همراه اول مراجعه کنین. وقتی سیم کارت رو فعال کنین و داخل گوشی بذارین، بازم شگفت زده میشین؛ چون بسته خوش آمد ۱۰۰۰ شامل ۱۰۰۰ پیامک داخل شبکه، ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه داخل شبکه و اینترنت نامحدود به مدت یک هفته بهتون تعلق می گیره.

 • بهنوش بختیاری به کمپین "مثل اول" پیوست

  1,514 بازدید

  بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون، به کمپین #مثل_اول پیوست و از مشترکین همراه اول خواست تا با شماره گیری کد ستاره ۲۴ مربع، در نوسازی و ساخت مدارس مناطق محروم کشور مشارکت کنند. در این کمپین که توسط همراه اول در جشن تولد ۲۴ سالگی این اپراتور راه اندازی شده، مبلغ ۵ میلیارد تومان از طرف همراه اول برای نوسازی مدارس زلزله زده کرمانشاه به انجمن خیرین مدرسه ساز اهدا شد.

 • لیلا بلوکات و مشارکت در سامانه ستاره 24 مربع، #24*

  1,001,014 بازدید

  لیلا بلوکات بازیگر سینما و تلویزیون، به کمپین #مثل_اول پیوست و از مشترکین همراه اول خواست تا با شماره گیری کد ستاره ۲۴ مربع، در نوسازی و ساخت مدارس مناطق محروم کشور مشارکت کنند. در این کمپین که توسط همراه اول در جشن تولد ۲۴ سالگی این اپراتور راه اندازی شده، مبلغ ۵ میلیارد تومان از طرف همراه اول برای نوسازی مدارس زلزله زده کرمانشاه به انجمن خیرین مدرسه ساز اهدا شد.

 • محمدرضا مصباح تهیه کننده سینما به کمپین "مثل اول" پیوست

  142 بازدید

  محمدرضا مصباح با انتشار این ویدئو در صفحه اینستاگرامش، به کمپین #مثل_اول پیوست و از مشترکین همراه اول خواست تا با شماره گیری کد ستاره ۲۴ مربع، در نوسازی و ساخت مدارس مناطق محروم کشور مشارکت کنند. در این کمپین که توسط همراه اول در جشن تولد ۲۴ سالگی این اپراتور راه اندازی شده، مبلغ ۵ میلیارد تومان از طرف همراه اول برای نوسازی مدارس زلزله زده کرمانشاه به انجمن خیرین مدرسه ساز اهدا شد.

 • فاطمه گودرزی به کمپین "مثل اول" پیوست

  377 بازدید

  فاطمه گودرزی با انتشار این ویدئو در صفحه اینستاگرامش، به کمپین #مثل_اول پیوست و از مشترکین همراه اول خواست تا با شماره گیری کد ستاره ۲۴ مربع، در نوسازی و ساخت مدارس مناطق محروم کشور مشارکت کنند. در این کمپین که توسط همراه اول در جشن تولد ۲۴ سالگی این اپراتور راه اندازی شده، مبلغ ۵ میلیارد تومان از طرف همراه اول برای نوسازی مدارس زلزله زده کرمانشاه به انجمن خیرین مدرسه ساز اهدا شد.

 • لیلا بلوکات به کمپین "مثل اول" پیوست

  710 بازدید

  لیلا بلوکات بازیگر سینما و تلویزیون، به کمپین #مثل_اول پیوست و از مشترکین همراه اول خواست تا با شماره گیری کد ستاره ۲۴ مربع، در نوسازی و ساخت مدارس مناطق محروم کشور مشارکت کنند. در این کمپین که توسط همراه اول در جشن تولد ۲۴ سالگی این اپراتور راه اندازی شده، مبلغ ۵ میلیارد تومان از طرف همراه اول برای نوسازی مدارس زلزله زده کرمانشاه به انجمن خیرین مدرسه ساز اهدا شد.

 • شهرزاد کمال زاده به کمپین #مثل_اول پیوست

  594 بازدید

  شهرزاد کمال زاده، با انتشار این ویدئو در صفحه اینستاگرامش، به کمپین #مثل_اول پیوست و از مشترکین همراه اول خواست تا با شماره گیری کد ستاره ۲۴ مربع، در نوسازی و ساخت مدارس مناطق محروم کشور مشارکت کنند. در این کمپین که توسط همراه اول در جشن تولد ۲۴ سالگی این اپراتور راه اندازی شده، مبلغ ۵ میلیارد تومان از طرف همراه اول برای نوسازی مدارس زلزله زده کرمانشاه به انجمن خیرین مدرسه ساز اهدا شد.

 • سلبریتی ها و جشن ۲۴ سالگی متفاوت همراه اول

  628 بازدید

  «مدارس را #مثل_اول می سازیم» همراه اول در جشن تولد ۲۴ سالگی خود، با اجرای کمپین مسئولیت اجتماعی مثل اول، مبلغ ۵ میلیارد تومان را برای ساخت مدارس زلزله زده کرمانشاه پرداخت کرد و با همراهی هنرمندان و بازیگران محبوب کشور، از مشترکین همراه اول دعوت شد تا با شماره گیری کد دستوری ستاره ۲۴ مربع در ساخت و نوسازی سایر مدارس مناطق محروم کشور مشارکت کنند. #24*

 • #مثل_اول، کمپین ساخت مدارس مثل اول!

  107 بازدید

  «مدارس را #مثل_اول می سازیم» همراه اول در جشن تولد ۲۴ سالگی خود، با اجرای کمپین مسئولیت اجتماعی مثل اول، مبلغ ۵ میلیارد تومان را برای ساخت مدارس زلزله زده کرمانشاه پرداخت کرد و از مشترکین خود دعوت کرد تا با شماره گیری کد دستوری ستاره ۲۴ مربع در ساخت و نوسازی سایر مدارس مناطق محروم کشور مشارکت کنند.

 • مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال امید

  197 بازدید

  این دفعه، با تمام وجود، تیم ملی فوتبال امید رو همراهی می کنیم برای اعزام به مسابقات آسیا در جاکارتا و کسب بهترین نتایج. برای تیم ملی امید و همه تیم های اعزامی کشورمون آرزوی موفقیت داریم. (مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال امید - ۱۳ مردادماه ۹۷ - هتل آکادمی ملی فوتبال)

 • نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۸

  114 بازدید

  نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۸ رو از دریچه دوربین فیروزه ای همراه اول ببینین. 6 الی 9 مرداد 97، نمایشگاه بین المللی تهران، سالن خلیج فارس، غرفه همراه اول

 • روز تولد و رونمایی برند همراه اول

  6,841 بازدید

  خاطرتون هست چه زمانی ما شدیم «همراه اول» ؟! ۱۹ مردادماه ۱۳۷۳ برای اولین بار در ایران، اولین سیم کارت رو ارائه کردیم یعنی ۲۴ سال پیش اما، ۱۹ تیرماه ۱۳۸۶ روزی بود که اپراتور اول ایران رو با نام و علامت تجاری «همراه اول» معرفی کردیم؛ روزی که برند و هویت ما خلق و متولد شد تا بتونیم به عنوان اولین همراه همیشگی شما، در تک تک لحظه های زندگی تون، کنارتون باشیم و ارتباط شما با عزیزان تون رو راحت تر کنیم.

 • بسته اینترنت همراه اول ویژه جام جهانی 2018

  2,000,836 بازدید

  این طرح ویژه ی جام جهانی 2018 هست برای مشترکین عزیزی که «بسته ندارن» یا از «اینترنت همراه اول استفاده نمی کنن». اگه یکی از دو گروه ذکر شده هستی، پیشنهاد جذاب همراه اول رو ببین و شگفت زده شو: ستاره 1000 ستاره 21 مربع. به صورت سیستمی یه بسته اینترنتی جذاب بهت پیشنهاد میشه؛ ممکنه بسته رایگان پیشنهاد بشه؛ و یا ممکنه بسته دارای مبلغ اما با تخفیف جذاب پیشنهاد بشه. هیجان در بسته ...

 • بازگشت تیم ملی فوتبال ایران از جام جهانی و استقبال مردم

  2,142 بازدید

  یوزهای ایرانی برگشتن! با بازی ها و رکوردهای درخشان برای ایران در تمام ادوار جام جهانی؛ غیور مردان تیم ملی نشون دادن که میشه تا آخرین لحظه پرقدرت ظاهر شد و لحظات به یادموندنی ساخت. همه ما تو این مدت #همراهتیم بودیم و تشویق ها و همدلی هامون رو به تصویر کشیدیم. اما اینجا پایان راه نیست؛ رقابت های جذاب تیم ملی در آسیا نزدیکه و ما اونجا هم به تیم ملی نشون میدیم که تا آخرین لحظه #همراهتیم

 • برندگان 1000 کمک هزینه سفر به جام جهانی

  3,777 بازدید

  خیلی از همراه اولی ها منتظر این لحظه بودن. به صفحه زیر در سایت همراه اول مراجعه کنین؛ شاید اسم شما هم جزو برندگان ۱۰۰۰ کمک هزینه سفر به جام جهانی روسیه باشه: https://mci.ir/worldcup2018-winners تبریک به همه برندگان.

 • واکنش های مردم به گل تیم ملی در جام جهانی 2018

  284 بازدید

  واکنش ها و هیجان هایی که با هشتگ #همراهتیم به اشتراک گذاشتین عالیه، عالی! این ویدئوی یک دقیقه ای، فقط نمونه ای از واکنش های شما وقت دیدن بازی هاست. تیم ملی فوتبال ایران، تا آخرین لحظه #همراهتیم . شرکت در کمپین: https://www.mci.ir/hamraheteam

 • جام جوایز 2018 در جام جهانی

  595 بازدید

  با شماره گیری کد #2018* و شرکت در نظرسنجی رایگان جام جهانی، یکی از برندگان 11 جایزه 2018 میلیون ریالی و یک جایزه بزرگ 5 میلیارد ریالی باشین. ضمنا می تونین با عضویت در سرویس های ورزشی و پرداخت روزانه 500 یا 600 تومان، امتیاز بیشتر بدست بیارین و برنده بشین. https://www.mci.ir/2018cup

 • همراه اول، مشکل شایعه 120 گیگ اینترنت رایگان را حل کرد

  2,651 بازدید

  خبر مهم برای همراه اولی های عزیز: همراه اول، مشکل مشترکین متضرر شده در شایعه ۱۲۰ گیگ اینترنت رایگان عید فطر را برطرف می کند. برای این مشترکین عزیز پیامکی ارسال خواهد شد که می توانند بسته مذکور را لغو کنند و هزینه بسته به حساب ایشان عودت داده خواهد شد.

 • نامه ای به مشترکین همراه اول!

  292 بازدید

  به پاس قدردانی از همراهی مشترکین عزیز همراه اول و کسب عنوان "بالاترین سطح اپراتورهای تلفن همراه کشور در 5 سال پیاپی"

 • برندگان ۱۰۰۰ کمک هزینه سفر به جام جهانی روسیه

  129 بازدید

  خیلی از همراه اولی ها منتظر این لحظه بودن. به صفحه زیر در سایت همراه اول مراجعه کنین؛ شاید اسم شما هم جزو برندگان ۱۰۰۰ کمک هزینه سفر به جام جهانی روسیه باشه: https://mci.ir/worldcup2018-winners تبریک به همه برندگان.

 • دابسمش جالب بازیگران برای حمایت تیم ملی در جام جهانی

  2,470 بازدید

  این دابسمش به سفارش همراه اول و با اجرای هنرمندان و بازیگران محبوب، با آهنگ "من ایرانی ام" علیرضا عصار ساخته شده است. تا آخرین لحظه #همراهتیم

 • کمپین #همراهتیم برای همراهی تیم ملی فوتبال ایران

  900,469 بازدید

  وقت تماشای بازی های تیم ملی، توی لحظه های جذاب و هیجان انگیز از خودتون یا اطرافیان فیلم و عکس بگیرین و با هشتگ #همراهتیم در اینستاگرام به اشتراک بذارین، اینطوری همراه تیم ملی فوتبال ایران باشین و جایزه هم ببرین! https://mci.ir/hamraheteam

 • تا آخرین لحظه #همراهتیم با کلی هیجان و جایزه

  337 بازدید

  به نظر شما امسال چه لحظه هایی موندگار میشن؟ وقت تماشای بازی های تیم ملی با خانواده و دوستان، توی لحظه های جذاب و هیجان انگیز از خودتون یا اطرافیان فیلم و عکس بگیرین و با هشتگ #همراهتیم در اینستاگرام به اشتراک بذارین، اینطوری همراه تیم ملی باشین و جایزه هم ببرین! https://instagram.com/hamrah_e_aval

 • هدیه اینترنت ماه رمضان 97 همراه اول

  5,519 بازدید

  این طرح ویژه ی ماه رمضان ۹۷ هست برای مشترکین عزیزی که «بسته ندارن» یا از «اینترنت همراه اول استفاده نمی کنن». اگه یکی از دو گروه ذکر شده هستی، پیشنهاد جذاب همراه اول رو ببین و شگفت زده شو: ستاره 1000 ستاره 21 مربع. به صورت سیستمی یه بسته اینترنتی جذاب بهت پیشنهاد میشه؛ ممکنه بسته رایگان پیشنهاد بشه؛ و یا ممکنه بسته دارای مبلغ اما با تخفیف جذاب پیشنهاد بشه.