199 دنبال‌ کننده
159.9 هزار بازدید ویدیو
28 بازدید 2 هفته پیش

گفتگو در پارک عجایب! . تا حالا شده تو پارک عجایب با یک کارشناس رسانه (احسان کاوه) و یک روانشناس (میرسبحان سادات) گفتگو کنید؟ ️ همونطور که بهتون قول داده بودیم در این پست خلاصه گفتگومون درباره انیمیشن پارک عجایب رو منتشر می‌کنیم تا ببینید تو پارک عجایب چه خبره و چقدر این انیمیشن نکته داشته. راستی اگه خواستید کل گفتگو رو ببینید، حتما به این صفحه سر بزنید: kodoumo.ir/articles/norooz برای شرکت در این رویداد، عدد ۱ را به شماره ۵۰۰۰۴۶۸۶ ارسال کنید! کدومو؛ همپای خانواده‌ها @kodoumo

آخرین ویدیوها

جنگل

94 بازدید 3 ماه پیش

این انیمیشن کوتاه در سال 2018 در کره‌ی جنوبی تولید شده است و ماجراهای طنزآمیزی از سه دوست را (میمون، خرس و پسربچه) در جنگل روایت می‌کند که در هرقسمت با ماجرایی کمدی روبه‌رو می‌شوند. پیامی که از تماشای این انیمیشن دریافت می‌شود، اهمیت دوستی و راست‌گویی است.

یوتن،

26 بازدید 3 ماه پیش

انیمیشن «کریستال جادویی» ماجراجویی یوتن، پسر خوش‌قلب و مهربانی است که همیشه مشغول کمک به دیگران است. زمانی‌که کریستال «بابابرفی» دزدیده شده و کریسمس به خطر افتاده است، یوتن تصمیم می‌گیرد کریستال را از دست «ریحون» بازپس‌گیرد. این انیمیشن کودکانه، اهمیت کمک به دیگران و کار گروهی را به وضوح نمایش می‌دهد.

نمایش بیشتر