400 دنبال‌ کننده
528 هزار بازدید ویدیو
630 بازدید 6 ماه پیش

گفتگو در پارک عجایب! . تا حالا شده تو پارک عجایب با یک کارشناس رسانه (احسان کاوه) و یک روانشناس (میرسبحان سادات) گفتگو کنید؟ ️ همونطور که بهتون قول داده بودیم در این پست خلاصه گفتگومون درباره انیمیشن پارک عجایب رو منتشر می‌کنیم تا ببینید تو پارک عجایب چه خبره و چقدر این انیمیشن نکته داشته. راستی اگه خواستید کل گفتگو رو ببینید، حتما به این صفحه سر بزنید: kodoumo.ir/articles/norooz برای شرکت در این رویداد، عدد ۱ را به شماره ۵۰۰۰۴۶۸۶ ارسال کنید! کدومو؛ همپای خانواده‌ها @kodoumo

جنگل

193 بازدید 9 ماه پیش

این انیمیشن کوتاه در سال 2018 در کره‌ی جنوبی تولید شده است و ماجراهای طنزآمیزی از سه دوست را (میمون، خرس و پسربچه) در جنگل روایت می‌کند که در هرقسمت با ماجرایی کمدی روبه‌رو می‌شوند. پیامی که از تماشای این انیمیشن دریافت می‌شود، اهمیت دوستی و راست‌گویی است.

Endless Nightmare:Epic Creepy and Scary Horror Game

44 بازدید 3 ماه پیش

بازیکن باید در نقش یک افسر پلیس در خانه‌ای که دختر و همسرش در آن کشته شده‌اند، معمای قتل آن‌ها را کشف نماید. آنچه در این خانه ترسناک اتفاق می‌افتد یک کابوس بی‌پایان برای بازیکن خواهد بود، همه چیز در رمز راز است، بازیکن باید در خانه‌ی جن‌زده ماجراجویی کند و حقیقت را بیابد.

میکی، دونالد، گوفی: سه تفنگدار

179 بازدید 3 ماه پیش

انیمیشن سه شمشیردار، داستان سه دوست از محله ی فقر نشین است که می‌خواهند عضو شمشیرداران سلطنتی شوند تا از دیگران مراقبت کنند. اما آنها توانمندی‌های لازم را ندارند و تلاش می‌کنند با تکیه بر کار گروهی و شجاعت از پرنسس در برابر افراد خبیث محافظت کنند. در جریان داستان درگیری‌هایی اتفاق می‌افتد که خشونت ملایمی دارد.

نمایش بیشتر