در حال بارگذاری
 • 137
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 177.3هزار
  بازدید

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

کانال رسمی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با مدیریت اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

کانال رسمی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با مدیریت اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون

 • 137
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 177.3هزار
  بازدید
این کانال رسمی به درخواست "کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان" ایجاد شده است.

همه ویدیو ها

 • نخستین مهرواره منطقه ای «بووکه بارانه»

  1,912 بازدید

  نخستین مهرواره منطقه ای «بووکه بارانه» با حضور استان های کرمانشاه، لرستان، ایلام، قم، مرکزی، همدان و کردستان، در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان برگزار شد. این مهرواره در روزهای هفتم و هشتم آذر ۱۳۹۷ در سنندج برگزار شد.

 • معرفی کتاب «جزیره بی تربیت ها» در ویژه برنامه کتابنوش هفته کتاب کانون پرورش فکری

  666 بازدید

  هم زمان با بیست و ششمین دوره هفته کتاب، 24 آبان تا 1 آذر 1397، کودکان و نوجوانان به زبان ها و گویش های مختلف کشور و در قالب فیلم های کوتاه، کتاب های کانون پرورش فکری را به مخاطبان معرفی خواهند کرد. در این فیلم کوتاه کتاب «جزیره بی تربیت ها» نوشته شهرام شفیعی با تصویرگری ندا عظیمی از زبان کودکان به مخاطبان معرفی می شود.

 • «پیک امید» تریلی جدید نمایش سیار کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان

  62 بازدید

  رونمایی از «پیک امید» تریلی جدید نمایش سیار کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان همدان آبان۱۳۹۷

 • معرفی کتاب «جزیره هزار داستان» در ویژه برنامه کتابنوش هفته کتاب کانون پرورش فکری

  316 بازدید

  هم زمان با بیست و ششمین دوره هفته کتاب، 24 آبان تا 1 آذر 1397، کودکان و نوجوانان به زبان ها و گویش های مختلف کشور و در قالب فیلم های کوتاه، کتاب های کانون پرورش فکری را به مخاطبان معرفی خواهند کرد. در این فیلم کوتاه کتاب «جزیره هزار داستان» نوشته ادواردپکارد با طراحی بارباراکارتر از زبان کودکان به مخاطبان معرفی می شود.

 • گزارشی از چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی(3)

  33 بازدید

  چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی از 26 آبان تا 2 آذر 1397 ساعت 9 تا 19 در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری خیابان حجاب

 • معرفی کتاب «ماه مهربان» در ویژه برنامه کتابنوش

  64 بازدید

  هم زمان با بیست و ششمین دوره هفته کتاب ، کودکان و نوجوانان از 24 آبان تا 1 آذر 1397، به زبان ها و گویش های مختلف کشور و در قالب فیلم های کوتاه، کتاب های کانون پرورش فکری را به مخاطبان معرفی خواهند کرد. در این فیلم کوتاه کتاب «ماه مهربان» نوشته مرجان فولادوند از زبان کودکان به مخاطبان معرفی می شود.

 • گزارشی از چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی(2)

  298 بازدید

  چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی از 26 آبان تا 2 آذر 1397 ساعت 9 تا 19 در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری خیابان حجاب

 • «پیک امید» تریلی جدید نمایش سیار کانون‌پرورش‌فکری‌کودکان‌ونوجوانان

  74 بازدید

  رونمایی از «پیک امید» (از آماده‌سازی تا رونمایی ) تریلی جدید نمایش سیار کانون‌پرورش‌فکری‌کودکان‌ونوجوانان همدان آبان۱۳۹۷

 • گزارشی از چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی(1)

  2,660 بازدید

  چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی از 26 آبان تا 2 آذر 1397 ساعت 9 تا 19 در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری خیابان حجاب

 • افتتاحیه چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی

  586 بازدید

  در این مراسم دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، دکتر بطحایی وزیر آموزش و پرورش و دکتر فاضل نظری مدیرعامل کانون پرورش فکری حضور داشتند. چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی از 26 آبان تا 2 آذر 1397، از ساعت 9 تا 19 در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون در خیابان حجاب برگزار می‌شود.

 • تیزر چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی کانون

  3,629 بازدید

  26 آبان تا 2 آذر 1397 ساعت 9 تا 19 مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری خیابان حجاب

 • معرفی کتاب «سلام من صفر هستم» در ویژه برنامه هفته کتاب کانون پرورش فکری

  250 بازدید

  هم زمان با بیست و ششمین دوره هفته کتاب، 24 آبان تا 1 آذر 1397، کودکان و نوجوانان به زبان ها و گویش های مختلف کشور و در قالب فیلم های کوتاه، کتاب های کانون پرورش فکری را به مخاطبان معرفی خواهند کرد. در این فیلم کوتاه کتاب «سلام من صفر هستم» از زبان کودکان به مخاطبان معرفی می شود.

 • معرفی کتاب «خشم قلمبه» در ویژه برنامه کتابنوش هفته کتاب کانون پرورش فکری

  429 بازدید

  هم زمان با بیست و ششمین دوره هفته کتاب، 24 آبان تا 1 آذر 1397، کودکان و نوجوانان به زبان ها و گویش های مختلف کشور و در قالب فیلم های کوتاه، کتاب های کانون پرورش فکری را به مخاطبان معرفی خواهند کرد. در این فیلم کوتاه کتاب «خشم قلمبه» از زبان کودکان به مخاطبان معرفی می شود.

 • معرفی کتاب «آش بلوط» در ویژه برنامه هفته کتاب کانون پرورش فکری

  48 بازدید

  هم زمان با بیست و ششمین دوره هفته کتاب، 24 آبان تا 1 آذر 1397، کودکان و نوجوانان به زبان ها و گویش های مختلف کشور و در قالب فیلم های کوتاه، کتاب های کانون پرورش فکری را به مخاطبان معرفی خواهند کرد. در این فیلم کوتاه کتاب «آش بلوط» از زبان کودکان به مخاطبان معرفی می شود.

 • معرفی کتاب «خوش به حال من» در ویژه برنامه کتابنوش

  1,254 بازدید

  هم زمان با بیست و ششمین دوره هفته کتاب ، کودکان و نوجوانان از 24 آبان تا 1 آذر 1397، به زبان ها و گویش های مختلف کشور و در قالب فیلم های کوتاه، کتاب های کانون پرورش فکری را به مخاطبان معرفی خواهند کرد. در این فیلم کوتاه کتاب «خوش به حال من» از زبان کودکان به مخاطبان معرفی می شود.

 • کتابنوش ویژه برنامه هفته کتاب کانون 24 آبان تا 1 آذر 97

  1,348 بازدید

  «کتاب نوش» عنوان ویژه برنامه ای است که در قالب فیلم های نهایت یک دقیقه ای با مشارکت کودکان و نوجوانان، ضمن معرفی زبان ها و گویش های مختلف کشور، کتاب و کتاب خوانی را ترویج خواهد کرد. همه ساله در این هفته کتاب خانه های کانون پرورش فکری در سراسر کشور برنامه های فرهنگی هنری متنوعی را به اجرا در می آورند. امسال نیز قرار است در برنامه های بیست و ششمین دوره ی هفته ی کتاب بیش از 1000 کتاب خانه ی پستی، سیار و ثابت مشارکت کنند.

 • نشست خبری چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی کانون

  301 بازدید

  چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در خیابان حجاب، روزهای 26 تا 30 آبان 1397، از ساعت 9 تا 19 پذیرای علاقه مندان خواهد بود.

 • آینده را باید ساخت

  2,058 بازدید

  ویژه برنامه های هفته ملی کودک با شعار «آینده را باید ساخت» از 14 تا 20 مهر 1397 از ساعت 9 صبح تا 20 در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می شود.

 • فراخوان انجمن حامی برای تجهیز کتاب خانه های کودک مناطق کم تربرخوردار

  9,615 بازدید

  انجمن حامی با هم کاری کانون پرورش فکری و هم زمان با هفته ی ملی کودک، برای جمع آوری مدادرنگی، دفتر نقاشی و بازهای فکری با هدف تجهیز کتاب خانه های کودک در مناطق کم تربرخودار فراخوان داده است. ویژه برنامه های هفته ی ملی کودک از ۱۴ تا ۲۰ مهر ۱۳۹۷ در تهران به میزبانی مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان در خیابان حجاب و همچنین مراکز فرهنگی هنری کانون سراسر کشور برگزار می شود.

 • گفت‌وگو با فرزندان شهدای مدافع حرم در هفته ملی کودک

  6,507 بازدید

  هفته ملی کودک 14 تا 20 مهر 1397 ساعت 9 تا 20 مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خیابان حجاب

 • دعوت خاله رویا برای برنامه های هفته ملی کودک

  5,325 بازدید

  آزیتا رضایی (خاله رویا) شما را برای برنامه های هفته ملی کودک به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دعوت می کند تهران، خیابان حجاب، مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون شنبه 14 مهر تا جمعه 20 مهر ساعت 9 تا 20

 • اجرای گروه های نمایش عروسکی کانون دربیمارستان شهیدرجایی

  15,910 بازدید

  اجرای گروه های نمایش عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بیمارستان قلب شهید رجایی تهران، به مناسبت هفته ملی کودک

 • برنامه های متنوع و جذاب در هفته ملی کودک

  1,126 بازدید

  در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در خیابان حجاب منتظرتان هستیم... اجرای نمایش عروسکی از بخش های ثابت این هفته است. 14 تا 20 مهر 1397ُ ساعت 9 تا 19

 • دعوت حمید گلی از کودکان و نوجوانان برای حضور در برنامه های هفته ملی کودک 1397

  1,791 بازدید

  حمید فروتن(عمو فیتیله ای) بچه های ایرانی را به حضور در برنامه های هفته ملی کودک که روزهای 14 تا 20 مهر 1397 در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرروش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران و در سراسر کشور برگزار می شود دعوت می کند.

 • دعوت علی فروتن از کودکان و نوجوانان برای حضور در برنامه های هفته ملی کودک 1397

  5,729 بازدید

  علی فروتن بازی گر نام آشنا و محبوب برنامه های کودک و نوجوان بچه های ایرانی را به حضور در برنامه های هفته ملی کودک که روزهای 14 تا 20 مهر 1397 در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران و در سراسر کشور برگزار می شود، دعوت کرد.

 • تیزر هفته ملی و روز جهانی کودک

  33,451 بازدید

  14 تا 20 مهر 1397، ساعت 9 تا 19 مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خیابان حجاب

 • تنها یک زمین داریم

  413 بازدید

  اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رامسر، تابستان 1397

 • قصه گویی «جان تی تی نامای»، از کنیا

  300 بازدید

  قصه گویی «جان تی تی نامای»، از کنیا با قصه «چاگوارافیکی» برگزیده نفر سوم در بخش بین الملل بیستمین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

 • قصه طوقی

  444 بازدید

  محصول 1354 کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ساخت و تنظیم آهنگ: م.آزاد، شیدا قرچه داغی نوع ارایه: کاست

 • ‎شب زرین فیلم‌های کانون‌ در اصفهان رقم‌ خورد

  108 بازدید

  ضربه فنی و دوچ ، دو فیلم بلند سینمایی کانون پرورش فکری یازده پروانه زرین، تندیس، جایزه و لوح قدردانی سی‌ویکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان را از آن خود کردند.

 • نمایش فیلم «ضربه فنی» در جشنواره بین المللی اصفهان

  537 بازدید

  نمایش فیلم «ضربه فنی» به نویسندگی و کارگردانی غلامرضا رمضانی در سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان فیلم سینمایی ضربه فنی از محصولات جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که با همکاری بنیاد سینمایی فارابی، ساخته شده و بازیگرانی همچون نسیم ادبی، افشین هاشمی، نازنین احمدی، سیروس همتی، مجید نوروزی، درسا بختیار و ملیحه کیا در این فیلم ایفای نقش می کنند.

 • المپیاد فیلم سازی نوجوانان با حضور فیلم سازان نوجوان کانون پرورش فکری

  323 بازدید

  المپیاد فیلم سازی نوجوانان با حضور فیلم سازان نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در قالب جشنواره فیلم قاصدک کانون این المپیاد همزمان با جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان، 8 تا 14 شهریور در اصفهان برگزار شد.