در حال بارگذاری
با ترافیک رایگان و دانلود در فیلیمو
 • 14
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 29.9هزار
  بازدید

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

کانال رسمی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با مدیریت اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

کانال رسمی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با مدیریت اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون

 • 14
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 29.9هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • هفته ملی کودک سال 1396 کلیپ 8

  36 بازدید

  امیر کربلایی زاده: یادش به خیر کودکی هفته ملی کودک در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و در سراسر کشور روزهای 15 تا 21 مهر 1396 در حال برگزاری است.

 • هفته ملی کودک سال 1396 کلیپ 7

  29 بازدید

  حمید گلی: دوران کودکی از همه عمر مهم تر است هفته ملی کودک در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و در سراسر کشور روزهای 15 تا 21 مهر 1396 در حال برگزاری است.

 • هفته ملی کودک سال 1396 کلیپ 6

  18 بازدید

  ;حمزه صالحی نویسنده و کارگردان: کاری کنیم در هفته ملی کودک به بچه ها خوش بگذرد. هفته ملی کودک سال 1396 در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و در سراسر کشور در حال برگزاری است.

 • هفته ملی کودک سال 1396 کلیپ 5

  53 بازدید

  #علی_فروتن هستم کودک 50 ساله. هفته ملی کودک سال 1396 در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و در سراسر کشور در حال برگزاری است.

 • هفته ملی کودک سال 1396 کلیپ 4

  54 بازدید

  «هر کودک نشانی خداست...» شعار هفته ملی کودک مکان برگزاری: تهران، خیابان حجاب مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون، روزهای 15 تا 21 مهر 1396 از ساعت 9 تا 18 و دیگر شهرهای ایران. کریم خودسیانی نویسنده و مجری

 • هفته ملی کودک سال 1396 کلیپ 3

  37 بازدید

  «هر کودک نشانی خداست...» شعار هفته ملی کودک مکان برگزاری: تهران، خیابان حجاب مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون، روزهای 15 تا 21 مهر 1396 از ساعت 9 تا 18 و دیگر شهرهای ایران

 • تیزر هفته ملی کودک 1396

  33 بازدید

  هفته ملی کودک در سال 1396 با شعار «هر کودک نشانی خداست...» روزهای ۱۵ تا ۲۱ مهر در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و شهرهای مختلف کشور با برنامه ها و نمایشگاه های متنوعی برگزار می شود.

 • هفته ملی کودک سال 1396 کلیپ 2

  44 بازدید

  «هر کودک نشانی خداست...» شعار هفته ملی کودک مکان برگزاری: تهران، خیابان حجاب مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون، روزهای 15 تا 21 مهر 1396 از ساعت 9 تا 18 و دیگر شهرهای ایران

 • هفته ملی کودک سال 1396 کلیپ 1

  33 بازدید

  «هر کودک نشانی خداست...» شعار هفته_ملی_کودک مکان برگزاری: تهران، خیابان حجاب مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون، روزهای 15 تا 21 مهر 1396 از ساعت 9 تا 18 و دیگر شهرهای ایران

 • فیلم مستند خانه دوست به یاد عباس کیارستمی

  483 بازدید

  فیلم مستند خانه دوست را مهدی گنجی به یاد کارگردان شهیر سینمای ایران عباس کیارستمی تهیه کرده است. این اثر در چند جشنواره بین المللی نیز به نمایش گذاشته شد. کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مناسبت 14 تیر سالگرد درگذشت این چهره بین المللی سینمای ایران این فیلم را به صورت عمومی منتشر می کند.

 • پنجاه سال با كتاب های كانون در گزارش «كتاب های ماندكار»

  110 بازدید

  پنجاه سال با كتاب های كانون در گزارش «كتاب های ماندكار» این گزارش ساعت ۲۲ روز جمعه ۲5 فروردین 1396 از اخبار شبانگاهی شبكه سوم سیما جمهوری اسلامی ایران پخش شده است. خبرنگار: خانم میترا لبافی

 • تیزر نوزدهمین جشنواره بین المللی قصه گویی بهمن 1395

  464 بازدید

  نوزدهمین جشنواره بین المللی قصه گویی صبح روز 27 بهمن 1395 در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران آغاز شد و تا روز 1 اسفند ادامه می یابد. ساعت 8:30 تا 12 و 14 تا 17:30

 • قصه برای کودکان و نوجوانان 12

  1,447 بازدید

  کانون پرورش فکری در این صفحه هر شب یکی از قصه های برگزیده هجدهمین جشنواره بین المللی قصه گویی را که بهمن 1394 در تهران برگزار شد، به اشتراک می گذارد. دوازدهمین قصه گو:فاطمه غفاری از استان: هرمزگان با قصه: سگی که قار قار می کرد.در سال های بسیار دور پادشاهی با ملکه و سه دخترش زندگی می کرد یک روز ملکه مرد. پادشاه دخترانش را جمع کرد و به آن ها گفت من نیز روزی به نزد مادرتان خواهم رفت.

 • قصه برای کودکان و نوجوانان 11

  719 بازدید

  کانون پرورش فکری در این صفحه هر شب یکی از قصه های برگزیده هجدهمین جشنواره بین المللی قصه گویی را که بهمن 1394 در تهران برگزار شد، به اشتراک می گذارد. یازدهمین قصه گو:نام قصه گو: ماریون اوسی آنه کنی از اسکاتلند نام قصه: جک و درخت های رقصان جک پسری مهربان و دوست داشتنی است و با مادرش زندگی می کند. روزی جک به دنبال گوسفندان گم شده اش می رود و تصادفا از پرندگان می شنود که امشب قرار است اتفاقی بیافتد.

 • قصه برای کودکان و نوجوانان 10

  792 بازدید

  کانون پرورش فکری در این صفحه هر شب یکی از قصه های برگزیده هجدهمین جشنواره بین المللی قصه گویی را که بهمن 1394 در تهران برگزار شد، به اشتراک می گذارد. دهمین قصه گو: داوود ریحانی با قصه: پسر صیاد از استان: خراسان رضوی پسری در سن کودکی پدر خود را از دست می دهد. بعد از رسیدن به سن نوجوانی درمی یابد پدرش صیاد بوده است. تصمیم می گیرد شغل پدر را پیشه کند اما با مخالفت مادر روبه رو می شود.

 • تئاتر مدرسه «سفر به شهر زمان»

  372 بازدید

  «تئاتر مدرسه» عنوان طرحی است که در آن گروه های نمایشی با محوریت مباحث آموزشی به مدرسه های ابتدایی می روند تا به کمک نمایش، مفاهیم درسی را به این گروه از مخاطبان بیاموزند. نمایش «سفر به شهر زمان» با موضوع آموزش ساعت از تولیدات اداره کل امور سینمایی و تئاتر کانون است. کارگردان: سارا اطهری نویسنده : بهاره میرزاپور مینا که با نظم و یادگیری درس ساعت مشکل دارد بر اثر یک اتفاق وارد شهر زمان می شود.

 • قصه برای کودکان و نوجوانان 9

  510 بازدید

  کانون پرورش فکری در این صفحه هر شب یکی از قصه های برگزیده هجدهمین جشنواره بین المللی قصه گویی را که بهمن 1394 در تهران برگزار شد، به اشتراک می گذارد. نهمین قصه گو: مهدی محمدیان از تهران با قصه: بلندترین صدای دنیا در شهر پر سر و صدا همه ی مردم عاشق صداهای بلندند. آن قدر که از هر ابزاری برای تولید صداهای بلند و گوش خراش بهره می گیرند. پادشاه تصمیم می گیرد روز تولد شاهزاده ...

 • قصه برای کودکان و نوجوانان 8

  822 بازدید

  کانون پرورش فکری در این صفحه هر شب یکی از قصه های برگزیده هجدهمین جشنواره بین المللی قصه گویی را که بهمن 1394 در تهران برگزار شد، به اشتراک می گذارد. هشتمین قصه گو: یاسمن رحیمی نیکو از زنجان با قصه: یخی که عاشق خورشید شد. زمستان تمام شده و بهار آمده است. تکه یخ کنار سنگ بزرگ جای خوبی دارد. او به فکر همراهی با برف ها و یخ های دیگر نیست.

 • قصه برای کودکان و نوجوانان 7

  977 بازدید

  کانون پرورش فکری در این صفحه هر شب یکی از قصه های برگزیده هجدهمین جشنواره بین المللی قصه گویی را که بهمن 1394 در تهران برگزار شد، به اشتراک می گذارد. هفتمین قصه گو: حسنا صندوق آبادی از ایلام با قصه: آدم کوچولوی گرسنه آدم کوچولوی گرسنه در خانه چیزی برای خوردن پیدا نمی کند. از خانه بیرون می رود و نانوا از او پول می خواهد. آدم کوچولو می گوید پولی ندارم.

 • قصه برای کودکان و نوجوانان 6

  858 بازدید

  کانون پرورش فکری در این صفحه هر شب یکی از قصه های برگزیده هجدهمین جشنواره بین المللی قصه گویی را که بهمن 1394 در تهران برگزار شد، به اشتراک می گذارد. ششمین قصه گو: وحید خسروی از کرمانشاه با قصه: گذر از رنج ها (برگزیده دوم جشنواره) مردی از بزرگان ایل کلهر بر اثر اتفاقی تمام دارایی اش را از دست می دهد و مجبور می شود در کسوت کارگر خان درآید و زندگی اش را با دشواری تامین کند.

 • قصه برای کودکان و نوجوانان 5

  697 بازدید

  کانون پرورش فکری در این صفحه هر شب یکی از قصه های برگزیده هجدهمین جشنواره بین المللی قصه گویی را که بهمن 1394 در تهران برگزار شد، به اشتراک می گذارد. پنجمین قصه گو: مهرناز شهرکی از خوزستان با قصه: فیل در خانه تاریک کاروان در تاریکی هوا به شهر مشهد می رسد، بچه هااز هندوستان آمده اند و در میدان بزرگ شهر در انتظار هستند.

 • قصه برای کودکان و نوجوانان 4

  2,438 بازدید

  کانون پرورش فکری در این صفحه هر شب یکی از قصه های برگزیده هجدهمین جشنواره بین المللی قصه گویی را که بهمن 1394 در تهران برگزار شد، به اشتراک می گذارد. چهارمین قصه گو: انسیه مستشاری نام قصه: طوقی استان: تهران گروه سنی: نوجوان صیادی دامی می گسترد و در گوشه ای از جنگل به انتظار صید پرندگان می ماند.

 • قصه برای کودکان و نوجوانان 3

  1,717 بازدید

  کانون پرورش فکری در این صفحه هر شب یکی از قصه های برگزیده هجدهمین جشنواره بین المللی قصه گویی را که بهمن 1394در تهران برگزار شد، به اشتراک می گذارد. نام قصه گو: مهتاب شهیدی( رتبه اول جشنواره) کانون تهران نام قصه: یکی مثل خودم گروه سنی: کودک در سرزمین قصه های ما خاله پیرزن تنها، حوصله اش سررفته و دلش می خواهد دوست و هم دمی پیدا کند. او به خانه پیرزن های تنهای قصه ها می رود

 • قصه برای کودکان و نوجوانان 2

  1,799 بازدید

  کانون پرورش فکری در این صفحه هر شب یکی از قصه های برگزیده هجدهمین جشنواره بین المللی قصه گویی را که بهمن 1394 در تهران برگزار شد، به اشتراک می گذارد قصه دوم: نام قصه گو: نوربرت کوبر از کشور آلمان نام قصه: خرس کوچولو و قایقش یک خرس کوچولو در کنار ساحل زندگی می کند. او هر روز با قایق قرمز کوچکش بازی می کند. ناگهان متوجه می شود قایق شروع به کوچک شدن کرده است.

 • نوجوانان مهابادی در بین برترین های کتابخوانی

  359 بازدید

  امید کریمی عضو مرکز شماره 2 کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مهاباد در استان آذربایجان غربی با خواندن 170 عنوان کتاب در یک سال در بین برترین کتابخوانان کانون کشور قرار گرفت. نام تعداد دیگری از اعضای این مرکز هم در بین این افراد قرار دارد. گزارش اخبار جوانه ها شبکه 2 سیما

 • قصه برای کودکان و نوجوانان 1

  2,446 بازدید

  کانون پرورش فکری در این صفحه هر شب یکی از قصه های برگزیده هجدهمین جشنواره بین المللی قصه گویی را که بهمن 1394 در تهران برگزار شد، به اشتراک می گذارد. نام قصه گو : نوشین فرهادی بیرگانی نام قصه: سگی که قار قار می کرد استان: چهارمحال و بختیاری گروه سنی: کودک (با ابزار) آقا سگه دیگر نمی تواند واق واق کند نزدیک تر می رود و می گوید: واق میو واق/ واق قار واق/ واق کواک واق/ واق جیک واق!!! ...

 • پیام وحید امیری بازیکن پرسپولیس به کودکان توان یاب

  1,246 بازدید

  وحید امیری بازیکن میانی تیم ملی فوتبال و تیم پرسپولیس - که نتوانسته بود در مراسم روز جهانی معلولان در کانون شرکت کند - با ارسال پیامی تصویری به کودکان با نیازهای ویژه گفت: آن ها را خیلی دوست دارد.

 • کلیپ های کودکان تشنه اند؛ شماره 6

  298 بازدید

  کودکان تشنه اند؛ تشنه اعتماد به نفس اند. این کلیپ به مناسبت 13 آذر 1395 روز جهانی معلولان تهیه شده است. کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای تحقق ایده فراگیری در برخی از مراکز فراگیرش که شمار آن ها به 39 مرکز رسیده است، پذیرای کودکان دارای نیازهای ویژه شامل نابینایان، ناشنوایان و کودکان دارای معلولیت های جسمی حرکتی در کنار دیگر اعضای خود است.

 • کلیپ های کودکان تشنه اند شماره 5

  269 بازدید

  کودکان تشنه اند، تشنه آثار خوب ایرانی اند. این کلیپ هم زمان با بیست و چهارمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در آبان 1395 ارایه شد.

 • کلیپ های کودکان تشنه اند؛ شماره 4

  771 بازدید

  کودکان، تشنه اند این شعار هفته ملی کودک در سال 1395 است که از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و با مشارکت سازمان ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی فعال در حوزه کودک و نوجوان روزهای 15 تا 19 مهر 1395 در سراسر کشور و در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون تهران و متناسب با ایام سوگواری حسینی برپا شد. عنوان این کلیپ: کودکان تشنه توجه اند، به آن ها توجه کنید.

 • کلیپ های کودکان تشنه اند؛ شماره 3

  654 بازدید

  کودکان، تشنه اند این شعار هفته ملی کودک در سال 1395 است که از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و با مشارکت سازمان ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی فعال در حوزه کودک و نوجوان روزهای 15 تا 19 مهر 1395 در سراسر کشور و در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون تهران برگزار می شود. امسال این برنامه ها متناسب با ایام سوگواری حسینی برپا می شود. عنوان این کلیپ: کودکان تشنه توجه اند

 • کلیپ های کودکان تشنه اند؛ شماره 2

  580 بازدید

  کودکان، تشنه اند این شعار هفته ملی کودک در سال 1395 است که از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و با مشارکت سازمان ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی فعال در حوزه کودک و نوجوان روزهای 15 تا 19 مهر 1395 در سراسر کشور و در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون تهران برگزار می شود. امسال این برنامه ها متناسب با ایام سوگواری حسینی برپا می شود. عنوان این کلیپ: کودکان تشنه آرامش اند