در حال بارگذاری
 • 180
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 228.2هزار
  بازدید

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

کانال رسمی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با مدیریت اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

کانال رسمی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با مدیریت اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون

 • 180
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 228.2هزار
  بازدید
این کانال رسمی به درخواست "کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان" ایجاد شده است.

همه ویدیو ها

 • تبریک سال نو از سوی اعضای مراکز فرهنگی هنری کانون ‌

  67 بازدید

  به یاد خاطرات سال ۱۳۹۷ و به ‌پاس آغاز فصل رویش؛ تبریک سال نو از سوی اعضای مراکز فرهنگی هنری کانون ‌پرورش ‌فکری کودکان و نوجوانان سال 1398مبارک

 • کاشت نمادین سه اصله نهال در کانون به مناسبت روز درختکاری

  290 بازدید

  سه اصله نهال هم‌زمان با روز درخت‌کاری و در حرکتی نمادین به دست مسئولان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون تهران کاشته شد. این سه اصله نهال روز ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ در فضای سبز ضلع شمالی مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌هنری کانون در خیابان حجاب تهران کاشته شد.

 • اولین تیزر یازدهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران

  864 بازدید

  معین صمدی سازنده یکی از تیزرهای یازدهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران برای ساخت این اثر از ۱۰ فیلم ساز انیمیشنی که از برندگان دوره های قبلی جشنواره بوده اند به صورت افتخاری دعوت به همکاری کرده است. یازدهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران از ۱۲ تا ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ به دبیری محمدرضا کریمی صارمی در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب با نمایش آثار منتخب داخلی و خارجی در چند بخش میزبان هنرمندان و علاقه مندان خواهد بود.

 • تیزر فیلم سینمایی «ضربه فنی»

  5,008 بازدید

  اکران فیلم سینمایی «ضربه فنی» به کارگردانی غلامرضا رمضانی، از 24 بهمن 1397 در سینماهای سراسر کشور محصول 1397 کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی ، برگزیده جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان بازیگران: نسیم ادبی، افشین هاشمی، نازنین احمدی، سیروس همتی، مجید نوروزی، درسا بختیار، ملیحه کیا و ... این فیلم درباره سه نوجوان است که هر کدام از راهی به دنبال قهرمانی در یک جام معتبر هستند اما همیشه قهرمان اونی نیست که برنده میشه!

 • جشن چهل سالگی انقلاب در کتابخانه های کانون

  44 بازدید

  به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، اعضا و مربیان مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور به اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری پرداختند.

 • اجرای سرود باغ آسمون از سوی گروه هم خوانی آفرینش اعضای مراکز کانون تهران

  4,808 بازدید

  اجرای سرود باغ آسمون از سوی گروه هم خوانی آفرینش اعضای مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تهران با شعری از سودابه امینی و آهنگ سازی سهیل مطیعا

 • چکیده ای از برنامه های جشنواره بین المللی قصه گویی

  373 بازدید

  بیست ویکمین جشنواره بین المللی قصه گویی از ۲۶ تا ۲۹ آذر 1397، در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

 • نکوداشت احترام برومند در جشنواره قصه‌گویی

  1,215 بازدید

  مراسم نکوداشت احترام برومند، چهارشنبه ۲۸ آذر در جریان سومین روز از جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی برگزار شد. بیست‌ویکمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی از ۲۶ تا ۲۹ آذر در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار شد.

 • در جشنواره قصه‌گویی قصه‌های شیرین بشنویم

  1,664 بازدید

  بیست ویکمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی از ۲۶ تا۲۹ آذر1397 در مركز آفرینش‌های فرهنگی هنری كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان، خیابان حجاب تهران، برگزار می شود.

 • مصطفی رحماندوست در مراسم افتتاحیه جشنواره بین المللی قصه گویی

  688 بازدید

  تقدیر از «مصطفی رحماندوست» در مراسم افتتاح بیست و یکمین جشنواره بین المللی قصه گویی مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون خیابان حجاب تهران 26 تا 29 آذر 1397

 • آماده سازی کارناوال شخصیت های کارتونی ایرانى و بین المللى در جشنواره قصه گویی

  170 بازدید

  کارناوال شخصیت های کارتونی و عروسکی ایرانى و بین المللى همزمان با افتتاح بیست و یکمین جشنواره بین المللی قصه گویی صبح دوشنبه ۲۶ آذر در محوطه بیرونی مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و خیابان حجاب برگزار می شود. بیست ویکمین جشنواره بین المللی قصه گویی از ۲۶ تا۲۹ آذر1397 در مركز آفرینش های فرهنگی هنری كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان، خیابان حجاب تهران، برگزار می شود.

 • كاسپر سورنسن قصه گوی دانماركی و داور بخش بین الملل جشنواره بین المللی قصه گویی

  599 بازدید

  كاسپر سورنسن كه چهره ای شناخته شده در حوزه قصه گویی است، در جریان دیدارش با رئیس جشنواره قصه گویی عنوان كرد از این كه ایران را می بینم بسیار خرسندم و خوشحالم كه شرایطی فراهم آمد و توانستم از نزدیك با فرهنگ مردم ایران آشنا شوم. بیست ویکمین جشنواره بین المللی قصه گویی از ۲۶ تا ۲۹ آذر 1397، در مركز آفرینش های فرهنگی هنری كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان، خیابان حجاب تهران، برگزار می شود.

 • تیزر اصلی بیست ویکمین جشنواره بین المللی قصه گویی

  7,967 بازدید

  ثریا قاسمی در تیزر بیست ویکمین جشنواره بین المللی قصه گویی پای کرسی شب یلدا - سنت کهن ایرانی - نشسته است و برای کودکان قطعه ای از قصه مهمان های ناخوانده را بازگو می کند. بیست و یکمین جشنواره بین المللی قصه گویی روزهای ۲۶ تا ۲۹ آذر ۱۳۹۷ در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می شود.

 • نخستین مهرواره منطقه ای «بووکه بارانه»

  2,080 بازدید

  نخستین مهرواره منطقه ای «بووکه بارانه» با حضور استان های کرمانشاه، لرستان، ایلام، قم، مرکزی، همدان و کردستان، در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان برگزار شد. این مهرواره در روزهای هفتم و هشتم آذر ۱۳۹۷ در سنندج برگزار شد.

 • معرفی کتاب «جزیره بی تربیت ها» در ویژه برنامه کتابنوش هفته کتاب کانون پرورش فکری

  763 بازدید

  هم زمان با بیست و ششمین دوره هفته کتاب، 24 آبان تا 1 آذر 1397، کودکان و نوجوانان به زبان ها و گویش های مختلف کشور و در قالب فیلم های کوتاه، کتاب های کانون پرورش فکری را به مخاطبان معرفی خواهند کرد. در این فیلم کوتاه کتاب «جزیره بی تربیت ها» نوشته شهرام شفیعی با تصویرگری ندا عظیمی از زبان کودکان به مخاطبان معرفی می شود.

 • «پیک امید» تریلی جدید نمایش سیار کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان

  233 بازدید

  رونمایی از «پیک امید» تریلی جدید نمایش سیار کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان همدان آبان۱۳۹۷

 • معرفی کتاب «جزیره هزار داستان» در ویژه برنامه کتابنوش هفته کتاب کانون پرورش فکری

  387 بازدید

  هم زمان با بیست و ششمین دوره هفته کتاب، 24 آبان تا 1 آذر 1397، کودکان و نوجوانان به زبان ها و گویش های مختلف کشور و در قالب فیلم های کوتاه، کتاب های کانون پرورش فکری را به مخاطبان معرفی خواهند کرد. در این فیلم کوتاه کتاب «جزیره هزار داستان» نوشته ادواردپکارد با طراحی بارباراکارتر از زبان کودکان به مخاطبان معرفی می شود.

 • گزارشی از چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی(3)

  52 بازدید

  چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی از 26 آبان تا 2 آذر 1397 ساعت 9 تا 19 در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری خیابان حجاب

 • معرفی کتاب «ماه مهربان» در ویژه برنامه کتابنوش

  121 بازدید

  هم زمان با بیست و ششمین دوره هفته کتاب ، کودکان و نوجوانان از 24 آبان تا 1 آذر 1397، به زبان ها و گویش های مختلف کشور و در قالب فیلم های کوتاه، کتاب های کانون پرورش فکری را به مخاطبان معرفی خواهند کرد. در این فیلم کوتاه کتاب «ماه مهربان» نوشته مرجان فولادوند از زبان کودکان به مخاطبان معرفی می شود.

 • گزارشی از چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی(2)

  355 بازدید

  چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی از 26 آبان تا 2 آذر 1397 ساعت 9 تا 19 در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری خیابان حجاب

 • «پیک امید» تریلی جدید نمایش سیار کانون‌پرورش‌فکری‌کودکان‌ونوجوانان

  159 بازدید

  رونمایی از «پیک امید» (از آماده‌سازی تا رونمایی ) تریلی جدید نمایش سیار کانون‌پرورش‌فکری‌کودکان‌ونوجوانان همدان آبان۱۳۹۷

 • گزارشی از چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی(1)

  2,869 بازدید

  چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی از 26 آبان تا 2 آذر 1397 ساعت 9 تا 19 در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری خیابان حجاب

 • افتتاحیه چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی

  673 بازدید

  در این مراسم دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، دکتر بطحایی وزیر آموزش و پرورش و دکتر فاضل نظری مدیرعامل کانون پرورش فکری حضور داشتند. چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی از 26 آبان تا 2 آذر 1397، از ساعت 9 تا 19 در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون در خیابان حجاب برگزار می‌شود.

 • تیزر چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی کانون

  3,801 بازدید

  26 آبان تا 2 آذر 1397 ساعت 9 تا 19 مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری خیابان حجاب

 • معرفی کتاب «سلام من صفر هستم» در ویژه برنامه هفته کتاب کانون پرورش فکری

  327 بازدید

  هم زمان با بیست و ششمین دوره هفته کتاب، 24 آبان تا 1 آذر 1397، کودکان و نوجوانان به زبان ها و گویش های مختلف کشور و در قالب فیلم های کوتاه، کتاب های کانون پرورش فکری را به مخاطبان معرفی خواهند کرد. در این فیلم کوتاه کتاب «سلام من صفر هستم» از زبان کودکان به مخاطبان معرفی می شود.

 • معرفی کتاب «خشم قلمبه» در ویژه برنامه کتابنوش هفته کتاب کانون پرورش فکری

  484 بازدید

  هم زمان با بیست و ششمین دوره هفته کتاب، 24 آبان تا 1 آذر 1397، کودکان و نوجوانان به زبان ها و گویش های مختلف کشور و در قالب فیلم های کوتاه، کتاب های کانون پرورش فکری را به مخاطبان معرفی خواهند کرد. در این فیلم کوتاه کتاب «خشم قلمبه» از زبان کودکان به مخاطبان معرفی می شود.

 • معرفی کتاب «آش بلوط» در ویژه برنامه هفته کتاب کانون پرورش فکری

  87 بازدید

  هم زمان با بیست و ششمین دوره هفته کتاب، 24 آبان تا 1 آذر 1397، کودکان و نوجوانان به زبان ها و گویش های مختلف کشور و در قالب فیلم های کوتاه، کتاب های کانون پرورش فکری را به مخاطبان معرفی خواهند کرد. در این فیلم کوتاه کتاب «آش بلوط» از زبان کودکان به مخاطبان معرفی می شود.

 • معرفی کتاب «خوش به حال من» در ویژه برنامه کتابنوش

  1,340 بازدید

  هم زمان با بیست و ششمین دوره هفته کتاب ، کودکان و نوجوانان از 24 آبان تا 1 آذر 1397، به زبان ها و گویش های مختلف کشور و در قالب فیلم های کوتاه، کتاب های کانون پرورش فکری را به مخاطبان معرفی خواهند کرد. در این فیلم کوتاه کتاب «خوش به حال من» از زبان کودکان به مخاطبان معرفی می شود.

 • کتابنوش ویژه برنامه هفته کتاب کانون 24 آبان تا 1 آذر 97

  1,436 بازدید

  «کتاب نوش» عنوان ویژه برنامه ای است که در قالب فیلم های نهایت یک دقیقه ای با مشارکت کودکان و نوجوانان، ضمن معرفی زبان ها و گویش های مختلف کشور، کتاب و کتاب خوانی را ترویج خواهد کرد. همه ساله در این هفته کتاب خانه های کانون پرورش فکری در سراسر کشور برنامه های فرهنگی هنری متنوعی را به اجرا در می آورند. امسال نیز قرار است در برنامه های بیست و ششمین دوره ی هفته ی کتاب بیش از 1000 کتاب خانه ی پستی، سیار و ثابت مشارکت کنند.

 • نشست خبری چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی کانون

  410 بازدید

  چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در خیابان حجاب، روزهای 26 تا 30 آبان 1397، از ساعت 9 تا 19 پذیرای علاقه مندان خواهد بود.

 • آینده را باید ساخت

  2,102 بازدید

  ویژه برنامه های هفته ملی کودک با شعار «آینده را باید ساخت» از 14 تا 20 مهر 1397 از ساعت 9 صبح تا 20 در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می شود.

 • فراخوان انجمن حامی برای تجهیز کتاب خانه های کودک مناطق کم تربرخوردار

  9,692 بازدید

  انجمن حامی با هم کاری کانون پرورش فکری و هم زمان با هفته ی ملی کودک، برای جمع آوری مدادرنگی، دفتر نقاشی و بازهای فکری با هدف تجهیز کتاب خانه های کودک در مناطق کم تربرخودار فراخوان داده است. ویژه برنامه های هفته ی ملی کودک از ۱۴ تا ۲۰ مهر ۱۳۹۷ در تهران به میزبانی مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان در خیابان حجاب و همچنین مراکز فرهنگی هنری کانون سراسر کشور برگزار می شود.