در حال بارگذاری
 • 111
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 226.2هزار
  بازدید

ماهوت

. رسانه تصویری ماهوت . اینستاگرام: MAHOOTLEATHER@

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

. رسانه تصویری ماهوت . اینستاگرام: MAHOOTLEATHER@

 • 111
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 226.2هزار
  بازدید
این کانال از سوی "ماهوت" تایید شده است.

همه ویدیو ها

 • نصب برپوش ماهوت، از نگاه مشتری (14)

  409 بازدید

  در این ویدیو؛ مشتری عزیز ماهوت، برپوش بافت دار فیبر کربن را بر پشت گوشی نصب می کند. دیدن این ویدیوها بهترین راه برای شناخت محصولات ماهوت است. شما هم می توانید با ساخت یک ویدیو با کیفیت از بررسی و نحوه نصب برپوش و ارسال برای پشتیبان ماهوت از هدیه ویژه (بُن خرید به ارزش حداکثر صدوپنجاه هزار تومان) بهره مند شوید.

 • آموزش نصب FullSkin گوشی هوشمند Samsung S9 محصول ماهوت

  7,751 بازدید

  در این ویدیو آموزش نصب برپوش Full-Skin ماهوت برای گوشی هوشمند Samsung S9 را می بینیم. از این آموزش می توان برای نصب برپوش بر روی گوشی های دیگر نیز استفاده کرد. پوشش کامل گوشی هوشمند: https://mahoot-leather.ir/fullskin/

 • خرید fullskin ها از وبسایت ماهوت به سادگی هرچه بیشتر

  3,511 بازدید

  در این ویدیو نحوه خرید محصولات FullSkin ماهوت را مشاهده می کنید. برنامه نویسی "فرآیند خرید فول اسکین ها" از مرحله ترسیم الگوریتم تا پوسته ظاهری با 4000 خط کد نویسی تماما به دست برنامه نویسان شرکت ماهوت صورت گرفته است. هرچند فرآیند خرید بسیار ساده است. اما بخاطر داشته باشید، نصب FullSkin ها کار ساده ای نیست و نیاز به دقت و صرف زمان دارد.

 • نصب برپوش ماهوت، از نگاه مشتری (13)

  4,716 بازدید

  در این ویدیو؛ مشتری عزیز ماهوت، دو مدل برپوش بافت دار افعی جنگلی و چوب گردو را بر پشت گوشی نصب می کند. دیدن این ویدیوها بهترین راه برای شناخت محصولات ماهوت است. شما هم می توانید با ساخت یک ویدیو با کیفیت از بررسی و نحوه نصب برپوش و ارسال برای پشتیبان ماهوت از هدیه ویژه (بُن خرید به ارزش حداکثر صدوپنجاه هزار تومان) بهره مند شوید.

 • نصب برپوش ماهوت، از نگاه مشتری (12)

  1,310 بازدید

  در این ویدیو؛ مشتری عزیز ماهوت، برپوش چرم طبیعی سورمه ای را بر پشت SAMSUNG C7 Pro نصب می کند. ممکن است در این ویدیوها شاهد نصب ناصحیح محصول باشید. بهتر است همیشه برای نصب دقیق برپوش به راهنمای نصب وبسایت ماهوت مراجعه نمایید.

 • نصب برپوش ماهوت، از نگاه مشتری (11)

  589 بازدید

  در این ویدیو؛ مشتری عزیز ماهوت، برپوش چرم طبیعی با طرح پوست مار مشکی را بر پشت SAMSUNG A3 2017 نصب می کند. دیدن این ویدیوها بهترین راه برای شناخت محصولات ماهوت است. شما هم می توانید با ساخت یک ویدیو با کیفیت از بررسی و نحوه نصب برپوش و ارسال برای پشتیبان ماهوت از هدیه ویژه (بُن خرید به ارزش حداکثر صدوپنجاه هزار تومان) بهره مند شوید.

 • بررسی برپوش ماهوت، از نگاه مشتری (10)

  510 بازدید

  در این ویدیو؛ مشتری عزیز ماهوت، برپوش چرم طبیعی قرمز را بر پشت BlackBerry Dtek60 نصب می کند. دیدن این ویدیوها بهترین راه برای شناخت محصولات ماهوت است. شما هم می توانید با ساخت یک ویدیو با کیفیت از بررسی و نحوه نصب برپوش و ارسال برای پشتیبان ماهوت از هدیه ویژه (بُن خرید به ارزش حداکثر صدوپنجاه هزار تومان) بهره مند شوید.

 • نصب برپوش ماهوت، از نگاه مشتری (9)

  843 بازدید

  در این ویدیو؛ مشتری عزیز ماهوت، برپوش طرح کاشی 5 را بر پشت SAMSUNG A5 2017 نصب می کند. دیدن این ویدیوها بهترین راه برای شناخت محصولات ماهوت است. شما هم می توانید با ساخت یک ویدیو با کیفیت از بررسی و نحوه نصب برپوش و ارسال برای پشتیبان ماهوت از هدیه ویژه (بُن خرید به ارزش حداکثر صدوپنجاه هزار تومان) بهره مند شوید.

 • نصب برپوش ماهوت، از نگاه مشتری (8)

  750 بازدید

  در این ویدیو؛ مشتری عزیز ماهوت، برپوش بافت دار با طرح افعی جنگلی را بر پشت apple iphone 7 Plus نصب می کند. دیدن این ویدیوها بهترین راه برای شناخت محصولات ماهوت است. شما هم می توانید با ساخت یک ویدیو با کیفیت از بررسی و نحوه نصب برپوش و ارسال برای پشتیبان ماهوت از هدیه ویژه (بُن خرید به ارزش حداکثر صدوپنجاه هزار تومان) بهره مند شوید.

 • نصب برپوش ماهوت، از نگاه مشتری (7)

  371 بازدید

  در این ویدیو؛ مشتری عزیز ماهوت، برپوش چرم طبیعی با طرح پوست مار کبری ریز را بر پشت SAMSUNG A3 2016 نصب می کند. دیدن این ویدیوها بهترین راه برای شناخت محصولات ماهوت است. شما هم می توانید با ساخت یک ویدیو با کیفیت از بررسی و نحوه نصب برپوش و ارسال برای پشتیبان ماهوت از هدیه ویژه (بُن خرید به ارزش حداکثر صدوپنجاه هزار تومان) بهره مند شوید.

 • بررسی برپوش ماهوت، از نگاه مشتری (6)

  499 بازدید

  در این ویدیو؛ مشتری عزیز ماهوت، برپوش چرم طبیعی با طرح پوست مار کبری ریز را که بر پشت SONY XPERIA X نصب نموده، بررسی می کند. دیدن این ویدیوها بهترین راه برای شناخت محصولات ماهوت است. شما هم می توانید با ساخت یک ویدیو با کیفیت از بررسی و نحوه نصب برپوش و ارسال برای پشتیبان ماهوت از هدیه ویژه (بُن خرید به ارزش حداکثر صدوپنجاه هزار تومان) بهره مند شوید.

 • آموزش نصب برپوش FullSkin ماهوت برای گوشی iPhone X

  6,461 بازدید

  در این ویدیو آموزش نصب برپوش Full-Skin ماهوت برای گوشی هوشمند iPhone X را می بینیم. از این آموزش می توان برای نصب برپوش بر روی گوشی های دیگر نیز استفاده کرد. پوشش کامل گوشی هوشمند: https://mahoot-leather.ir/fullskin/

 • نصب برپوش ماهوت، از نگاه مشتری (5)

  957 بازدید

  در این ویدیو؛ مشتری عزیز ماهوت، برپوش طرح ارتش پیاده نظام زمستانی را بر پشت SAMSUNG Galaxy j5 Prime نصب می کند. دیدن این ویدیوها بهترین راه برای شناخت محصولات ماهوت است. شما هم می توانید با ساخت یک ویدیو با کیفیت از بررسی و نحوه نصب برپوش و ارسال برای پشتیبان ماهوت از هدیه ویژه (بُن خرید به ارزش حداکثر صدوپنجاه هزار تومان) بهره مند شوید.

 • نصب برپوش ماهوت، از نگاه مشتری (4)

  535 بازدید

  در این ویدیو؛ مشتری عزیز ماهوت، برپوش چرم طبیعی با طرح کروکدیل سبز را بر پشت SAMSUNG GALAXY S7 نصب می کند. دیدن این ویدیوها بهترین راه برای شناخت محصولات ماهوت است. شما هم می توانید با ساخت یک ویدیو با کیفیت از بررسی و نحوه نصب برپوش و ارسال برای پشتیبان ماهوت از هدیه ویژه (بُن خرید به ارزش حداکثر صدوپنجاه هزار تومان) بهره مند شوید.

 • نصب برپوش ماهوت، از نگاه مشتری (3)

  1,218 بازدید

  در این ویدیو؛ مشتری عزیز ماهوت، برپوش چرم طبیعی با طرح بوفالو آبی را بر پشت iPhone 7 Plus نصب می کند. دیدن این ویدیوها بهترین راه برای شناخت محصولات ماهوت است. شما هم می توانید با ساخت یک ویدیو با کیفیت از بررسی و نحوه نصب برپوش و ارسال برای پشتیبان ماهوت از هدیه ویژه ماهوت(بُن خرید به ارزش حداکثر صدوپنجاه هزار تومان) بهره مند شوید.

 • نصب برپوش ماهوت، از نگاه مشتری (2)

  757 بازدید

  ویدیو بررسی برپوش چرم طبیعی با طرح کروکودیل آبی از نگاه مشتری عزیز ماهوت. دیدن این ویدیوها بهترین راه برای شناخت محصولات ماهوت است. شما هم یک بررسی منصفانه و با کیفیت بسازید و برای پشتیبان ماهوت ارسال نمایید. تا بُن خرید به ارزش پنجاه، صد و یا صد و پنجاه هزار تومان هدیه دریافت نمایید. تعیین مبلغ بن به کیفیت ویدئو ارسالی از نظر وضوح صدا، کیفیت تصویر، نور محیط و کامل بودن توضیحات وابسطه است.

 • نصب برپوش PIXEL ماهوت بر روی گوشی هوشمند آریا1 شرکت GLX

  1,544 بازدید

  در این ویدیو نصب برپوش PIXEL از مجموعه برپوش های متفاوت را مشاهده می کنیم. این محصولِ ماهوت بر روی گوشی هوشمند ARIA 1 تولید شرکت ایرانی GLX نصب شده است. برای بررسی بیشتر و خرید محصولات ماهوت به وبسایت MAHOOT سری بزنید. https://mahoot-leather.ir/

 • نصب برپوش ماهوت، از نگاه مشتری

  1,203 بازدید

  مشتری عزیز ماهوت، آموزش طریقه نصب برپوش را فیلمبرداری و ارسال کرده اند. نکته جالب اینجاست که این فیلم در کرمانشاه، سَرپُلِ ذَهاب و داخل چادر اسکان موقت زلزله زدگان تهیه شده است.

 • 0:8

  لوگو تصویری برند ماهوت

  647 بازدید

  پس از دو سال لوگو تصویری برند ماهوت با ظاهری متفاوت معرفی شد.

 • MAHOOT FULLSKIN

  240 بازدید

  استیکر های full skin ماهوت. mahoot-leather.ir

 • mahoot discount

  3,532 بازدید

  تخفیف های دوره ای ماهوت را دنبال کنید

 • جعبه گشایی محصولات ماهوت از تیم UNBOXFA

  3,920 بازدید

  سهیل و آریا دو جوان ایرانی، جعبه محصولات مختلف بازار را باز می کنند و در ادامه بررسی می کنند آیا محصول همان که فروشنده گفته، هست یا نه... این روزها ویدیو های جعبه گشایی یا unboxing در دنیا معروف شده اند. با دیدن این ویدیو ها شما می توانید بدون خرید آن محصول تمامی مراحل باز کردن جعبه و استفاده از آن را مشاهده کنید. قطعا در این تجربه در خرید محصول مناسب تاثیر بسزایی دارد.

 • چرم طبیعی ماهوت طرح چرم اصیل بوفالو

  6,131 بازدید

  در طول استفاده روزمره خطوط و زخم هایی بر روی سطح چرم به وجود می آیند که به مرور محو می شوند، همچنین استفاده از این محصول نیازمند مراقبت می باشد و بایستی از برخورد مایعات دارای الکل و یا اجسام نوک تیز با سطح چرم خودداری کرد

 • Samsung S8 برپوش پوست مار مشکی

  6,723 بازدید

  برپوش پوست مار مشکی برای گوشی هوشمند Samsung S8 پستیبانی از 20 برند معتبر ساخت دستگاه های هوشمند: apple - Blackberry - Samsung - Huawei - Sony - Google - Htc - Lg - Nokia - Xiaomi - Microsoft - Motorola - Asus - OnePlus - Meizu - Glx - Umi - Cat - Lenovo - Verico بیش از 90 طرح، رنگ و بافت متفاوت.

 • برپوش طرح کاشی iPhone 7 - برند ماهوت

  4,283 بازدید

  لطفا سری به وبسایت ماهوت بزنید و یک خرید اینترنتی لذت بخش را تجربه نمایید. http://mahoot-leather.ir برپوش محصولی از "شرکت چرم سازان مبتکر ماهوت"

 • برپوش فلورسنس apple iPhone 7 plus

  21,600 بازدید

  برپوش فلورسنس ماهوت با قابلیت بازتابش نور همه را شگفت زده خواهد کرد. کافی است کمی نور به برپوش بتابانید و سپس گوشی هوشمند را به محیطی تاریک ببرید و یا چراغ ها را خاموش کنید. !!حال زمان نورانی شدن برپوش است!!

 • The Black Hole MAHOOT Sticker

  10,582 بازدید

  برپوش متفاوت ماهوت اینبار شما را به اعماق خواهد برد.... برپوش سه بعدی ماهوت... سیاه چاله وبسایت ماهوت: mahoot-leather.ir

 • برپوش هلوگرافیک ماهوت

  15,631 بازدید

  mahoot holographic Sticker - لطفا دیگر برپوش های سری متفاوت را در وبسایت ماهوت ببینید. mahoot-leather.ir

 • Mahoot texture sticker for Samsung S7

  4,193 بازدید

  برپوش طلا درخشان برای گوشی هوشمند سامسونگ S7 خرید محصول در وبسایت ماهوت: www.mahoot-leather.ir

 • MAHOOT Wallpaper

  2,631 بازدید

  برپوش های ماهوت را در داخل گوشی هوشمند هم تجربه کنید. با استفاده از لینک زیر تصویر پس زمینه برپوش خود را دانلود کنید. http://mahoot-leather.ir/product-review/wallpaper

 • Huawei Honor 7 برپوش بافت دار ماهوت

  2,755 بازدید

  برپوش بافت دار چوب گردو ماهوت برای گوشی هوشمند huawei Honor 7 محصولات بیشتر در وبسایت ماهوت

 • برپوش چرم ماهوت LG G flex 2

  2,763 بازدید

  برپوش چرم قهوه ای سوخته برای گوشی هوشمند LG G flex 2 سری به وبسایت ماهوت بزنید. mahoot-leather.ir