در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 30
  دنبال کننده
 • 9
  دنبال شونده
 • 41.9هزار
  بازدید

Mohammad 72

بسم الله الرحمن الرحیم تاسیس کانال بتاریخ 1-محرم-1440 مصادف با ۲۰-شهریور-۱۳۹۷ به امید یاری حق.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

بسم الله الرحمن الرحیم تاسیس کانال بتاریخ 1-محرم-1440 مصادف با ۲۰-شهریور-۱۳۹۷ به امید یاری حق.

 • 30
  دنبال کننده
 • 9
  دنبال شونده
 • 41.9هزار
  بازدید
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • جنگ کره

  2,347 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. کلیپ تهیه شده در مورد جنگ کره که در سالهای 1953-1950 جریان داشت است. هرگونه تکثیر، نشر، اقتباس و استفاده به هر طریق از این اثردر جهت منافع اسلام، از نظر بنده نه تنها کاملا مجاز است، بلکه توصیه هم میشود.

 • بحران کوبا

  502 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. کلیپ تهیه شده در مورد انقلاب کوبا، عملیات خلیج خوک ها و بحران موشکی کوبا است که در سالهای 1953-1950 جریان داشت است. هرگونه تکثیر، نشر، اقتباس و استفاده به هر طریق از این اثردر جهت منافع اسلام، از نظر بنده نه تنها کاملا مجاز است، بلکه توصیه هم میشود.

 • جنگ سرد و تاریخچه آن

  509 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. کلیپ تهیه شده نگاهی به جنگ سرد و وقایع آن در سال های 1991-1945 است. هرگونه تکثیر، نشر، اقتباس و استفاده به هر طریق از این اثردر جهت منافع اسلام، از نظر بنده نه تنها کاملا مجاز است، بلکه توصیه هم میشود.

 • تایم لاین جنگ سرد

  475 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. کاری محتوا محور و شکیل از یکی جوانان پرتلاش ایرانی. این تایم لاین وقایع مهم جنگ سرد را در طول 46 سال یعنی 1991-1945 بصورت گذری نشان میدهد.

 • سوره فیل

  513 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. کاری محتوا محور و شکیل از یکی جوانان پرتلاش و متدیّن ایرانی.

 • آلمان در جنگ سرد

  798 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. کلیپ تهیه شده در مورد جنگ سرد 1991-1945 و وقایع مرتبط آن با آلمان بخصوص گروه های تروریستی چپگرا و دیوار برلین است. هرگونه تکثیر، نشر، اقتباس و استفاده به هر طریق از این اثردر جهت منافع اسلام، از نظر بنده نه تنها کاملا مجاز است، بلکه توصیه هم میشود.

 • جنگ ویتنام و جامعه معترض آمریکا

  639 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. کلیپ تهیه شده در مورد جنگ ویتنام، جامعه معترض آمریکا در دهه 60 و 70؛ و چگونگی مدیریت دولت آمریکا در این دوره است. هرگونه تکثیر، نشر، اقتباس و استفاده به هر طریق از این اثردر جهت منافع اسلام، از نظر بنده نه تنها کاملا مجاز است، بلکه توصیه هم میشود.

 • شکست آمریکا در طوفان طبس - ماموران الهی

  625 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. کاری محتوا محور و شکیل از یکی جوانان پرتلاش ایرانی و انیمیشن کار شده توسط این برادر بزرگوار. جریان "عملیات طوفان طبس" توسط آمریکاییان متجاوز و شن های صحرای طبس که "ماموران الهی" بوده و هواپیماهای دژخیمان آمریکایی را ساقط کردند.

 • تیزر فیلم پیروزی اراده 1935 تیزر دوم

  462 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. این ویدیو تیزر فیلم "روز آزادی ارتش ما" ساخت خانم "لنی ریفنشتال" است که در سال 1935 در آلمان ناتزی کار شده. تیزر دوم این فیلم.

 • تیزر فیلم پیروزی اراده 1935 تیزر اول

  546 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. این ویدیو تیزر فیلم "روز آزادی ارتش ما" ساخت خانم "لنی ریفنشتال" است که در سال 1935 در آلمان ناتزی کار شده. تیزر اول این فیلم.

 • تیزر فیلم روز آزادی ارتش ما 1935 آلمان

  559 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. این ویدیو تیزر فیلم "روز آزادی ارتش ما" ساخت خانم "لنی ریفنشتال" است که در سال 1935 در آلمان ناتزی کار شده.

 • نیمه شعبان 1398 مبارک - السلام علیک یا صاحب الزمان

  3,053 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. نیمه شعبانتان مبارک باد. جهت تعجیل در ظهور آقا امام زمان صلوات محمدی ختم کنید. موسیقی کلیپ، قسمت آخر Lacrimosa موتزارت هست که در آن اول برای رفتگان دعاکرده و آرامش طلب میکنه و بعد در انتها راجع به مسیح میگه و ایشون رو مدح میکنه.

 • سرود ملی آلمان ناتزی - آواز هورست وسل - پرچم افراشته

  961 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. در این کلیپ حماسی، "سرود سرود ملی آلمان ناتزی - آواز هورست وسل - پرچم افراشته" رو مشاهده میکنید. هدف ویدیو تبلیغ ناتزیسم نیست بلکه درک قدرت حماسه آفرینی است. ان شاء الله این یک نقطه ای باشد برای اینکه در ایران اسلامی روی سرود انقلابی-اسلامی-ایرانی خیلی بهتر از این کار کنیم به امید خدا.

 • کلیپ مقایسه هیتلر و رضاخان - هیتلرخان

  617 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. کاری محتوا محور و شکیل از یکی جوانان پرتلاش ایرانی و نگاه به دو شخصیت "هیتلر" و "رضاخان" از دید این برادر بزرگوار که تنهایی این پلیبک رو کار کردن. البته لازم به ذکر است که مقایسه فرد بی لیاقتی مثل رضاشاه با هیتلر، ظلمی است در قبال هیتلر توانمند.

 • تیزر معرفی رمان فارنهایت 451 بردبری

  417 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. کلیپ تهیه شده مورد معرفیه رمان فارنهایت 451 نوشته ری بردبری؛ در ساخت این کلیپ از نسخه معرفی آن که در یوتیوب کار شده بود کمک گرفتم. هرگونه تکثیر، نشر، اقتباس، و استفاده به هر طریق از این اثردر جهت منافع اسلام، از نظر بنده نه تنها کاملا مجاز است، بلکه توصیه هم میشود.

 • جمهوری وایمار و بزرگترین تورم تاریخ

  950 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. کلیپ تهیه شده مورد بزرگترین تورم تاریخ و راهبرد خروج از آن است که در 1923 در آلمان رخ داد. هرگونه تکثیر، نشر، اقتباس و استفاده به هر طریق از این اثردر جهت منافع اسلام، از نظر بنده نه تنها کاملا مجاز است، بلکه توصیه هم میشود.

 • معرفی رمان ناتور دشت

  503 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. کلیپ تهیه شده راجع معرفی رمان "ناتور دشت" اثر "جری سلینجر" است. هرگونه تکثیر، نشر، اقتباس و استفاده به هر طریق از این اثردر جهت منافع اسلام، از نظر بنده نه تنها کاملا مجاز است، بلکه توصیه هم میشود.

 • معرفی فیلم اینک آخرالزمان کاپولا

  1,035 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با سلام خدمت بینندگان محترم. این ویدیو معرفی فیلم اینک آخرالزمان ساخت فرانسیس فورد کاپولا به سال 1979 است که وقایع دهه 60 آمریکا بالاخص جنگ ویتنام را با یک اقتباس سورئال چند منظوره در بردارد. سعی کردم فضای کلیپ رمزآلود باشه اما نکاتی هم برای درک بهتر بصورت زیرنویس آوردم.

 • خلاصه فیلم اینک آخرالزمان 1979

  340 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. خلاصه فیلم اینک آخرالزمان 1979 ساخت فرانسیس فورد کاپولا هست. سعی کردم قسمت های پراهمیت فیلم رو در این ویدیو قرار بدم. کل فیلم حدود 200 دقیقه است که اینجا در 100 دقیقه آوردمش و امیدوارم مفید واقع شده باشه.

 • نقد فیلم اینک آخرالزمان 1979

  50 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با سلام خدمت بینندگان محترم. این ویدیو نقد فیلم اینک آخرالزمان ساخت فرانسیس فورد کاپولا به سال 1979 است. فیلم به عقاید فروید و یونگ (که البته امروزه مردود است) تکیه دارد و ایده مضحک "لاشه خوشگوار". همینطور از کتب "ایلیاد و ادیسه"، "کمدی الهی" و اساطیر یونان زیاد استفاده شده.

 • معرفی کتاب نبرد من و انقلاب آلمان

  1,952 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. کلیپ تهیه شده معرفی کتاب نبرد من آدولف هیتلر و همین طور انقلاب آلمان است. هرگونه تکثیر، نشر، اقتباس و استفاده به هر طریق از این اثردر جهت منافع اسلام، از نظر بنده نه تنها کاملا مجاز است، بلکه توصیه هم میشود.

 • جنگ جهانی دوم

  3,763 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. کلیپ تهیه شده تاریخ جنگ جهانی دوم است که با فیلم های جنگ ادغام شده و به نمایش درآمده. هرگونه تکثیر، نشر، اقتباس و استفاده به هر طریق از این اثردر جهت منافع اسلام، از نظر بنده نه تنها کاملا مجاز است، بلکه توصیه هم میشود.

 • سینمای آلمان ناتزی

  1,334 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. کلیپ تهیه شده سینمای آلمان ناتزی میباشد که در آن به معرفی چهره های شاخصی همچون گوبلس و ریفنشتال پرداخته شده. هرگونه تکثیر، نشر، اقتباس و استفاده به هر طریق از این اثردر جهت منافع اسلام، از نظر بنده نه تنها کاملا مجاز است، بلکه توصیه هم میشود.

 • معرفی رمان داستان یک انسان واقعی

  622 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. کلیپ تهیه شده راجع معرفی رمان داستان یک انسان واقعی اثر بوریس پولیوی است. هرگونه تکثیر، نشر، اقتباس و استفاده به هر طریق از این اثردر جهت منافع اسلام، از نظر بنده نه تنها کاملا مجاز است، بلکه توصیه هم میشود.

 • کلیپ دوستی فراماسون ها و ناتزی ها 2018

  521 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. مستند کوتاهی که مشاهده میکنید فیلم کوتاه محتوا محوریست که در دسامبر 2018 در یوتیوب شیر شد در مورد فیلم مستند دوستی فراماسون ها و ناتزی ها.

 • کلیپ دشمنی فراماسون ها و ناتزی ها 2018

  909 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. مستند کوتاهی که مشاهده میکنید فیلم کوتاه محتوا محوریست که در دسامبر 2018 در یوتیوب شیر شد در مورد فیلم مستند دشمنی فراماسون ها و ناتزی ها.

 • دروغی به نام هولوکاست

  1,150 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. کلیپ تهیه شده راجع به دلایل دروغ بودن هولوکاست، توطئه یهودیان و نسل کشی ایرانیان توسط انگلیس است. هرگونه تکثیر، نشر، اقتباس و استفاده به هر طریق از این اثردر جهت منافع اسلام، از نظر بنده نه تنها کاملا مجاز است، بلکه توصیه هم میشود.

 • تاریخ آلمان و معنای واژه رایش

  1,706 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. کلیپ تهیه شده راجع به تاریخ آلمان تا پایان جنگ جهانی دوم، معنای واژه رایش و بحران هویت آلمانی هاست. هرگونه تکثیر، نشر، اقتباس و استفاده به هر طریق از این اثردر جهت منافع اسلام، از نظر بنده نه تنها کاملا مجاز است، بلکه توصیه هم میشود.

 • جلوه های عظمت خداوند - تصاویر ناسا از هستی 2018

  1,400 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. این کلیپ تجسم و شالوده تصاویر دریافتی از تلسکوپ هابل توسط ناسا است. حقیقتا جلوه های عظمت خداوند تبارک و تعالی، خالق هستی؛ در بزرگی وسعت جهان نمایان است. ان شاءالله با دیدن عظمت پروردگار به درک بهتری از هستی برسیم.

 • ‫سرودهای روسی - ده ساعت سرود

  174 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. این ده ساعت از سرود های روسی معروف هست. لطفا فقط جهت شناخت از کلیپ استفاده کنید زیرا ما قصد تبلیغ نظام طاغوتی کمونسیم و شوروی را نداریم. ان شاء الله این یک نقطه ای باشد برای اینکه در ایران اسلامی روی سرود انقلابی-اسلامی-ایرانی کار کنیم.

 • سرودهای روسی - آهنگ های معروف

  1,039 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. سرود های روسی معروف هست. لطفا فقط جهت شناخت از کلیپ استفاده کنید زیرا ما قصد تبلیغ نظام طاغوتی کمونسیم و شوروی را نداریم. ان شاء الله این یک نقطه ای باشد برای اینکه در ایران اسلامی روی سرود انقلابی-اسلامی-ایرانی کار کنیم.

 • سرود روسی - کاتیوشا - زیرنویس

  518 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. سرود روسی کاتیوشا با زیرنویس انگلیسی هست. لطفا فقط جهت شناخت از کلیپ استفاده کنید زیرا ما قصد تبلیغ نظام طاغوتی کمونسیم و شوروی را نداریم. ان شاء الله این یک نقطه ای باشد برای اینکه در ایران اسلامی روی سرود انقلابی-اسلامی-ایرانی کار کنیم.