در حال بارگذاری
 • 156
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 444.1هزار
  بازدید

بیمارستان چشم پزشکی نور

بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نور نخستین بیمارستان تخصصی چشم پزشکی کشور می باشد که همواره در تمامی عرصه های علمی، عملی و تکنولوژیک پیشرو بوده و برتری خود را در کشور و منطقه حفظ کرده است.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نور نخستین بیمارستان تخصصی چشم پزشکی کشور می باشد که همواره در تمامی عرصه های علمی، عملی و تکنولوژیک پیشرو بوده و برتری خود را در کشور و منطقه حفظ کرده است.

 • 156
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 444.1هزار
  بازدید
این کانال رسمی به درخواست "بیمارستان چشم پزشکی نور" ایجاد شده است.

همه ویدیو ها

 • لوریس چکناواریان

  489 بازدید

  لوریس چکناواریان آهنگساز و چهره شناخته شده عرصه موسیقی در بیمارستان چشم پزشکی نور تحت عمل جراحی آب مروارید (کاتاراکت) قرار گرفت. بزرگ مرد دنیای موسیقی لوریس چکناواریان بیمارستان چشم پزشکی نور را جایی متفاوت از دیگر بیمارستان ها دانست و گفت: در بیمارستان نور همه چیز در عین آرامش و زیبایی در جریان است.

 • خدمات پیشرفته بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نور

  679 بازدید

  بیمارستان چشم‌پزشکی نور با امکاناتی منحصر به فرد و همطراز با کشورهای پیشرفته اروپایی و آمریکا سالیانه پذیرای تعداد بی‌شماری از بیماران خارجی است. بخشی از خدمات پیشرفته بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نور و نظرات بیماران آمریکایی و اروپایی را در ویدیوی فوق مشاهده می‌کنید.

 • اینجا؛ اتاق عمل لیزیک بیمارستان نور است

  1,136 بازدید

  بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نور با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا، مجرب ترین چشم پزشکان ایران و دلسوزترین پرستاران، باکیفیت ترین اعمال لیزیک و فمتولیزیک را با هدف رضایتمندی هر چه بیشتر مراجعه‌ کنندگان گرامی ارائه می‌ دهد. این دستگاه ها عبارتند از: - فمتولیزیک Z4-Z6 ساخت کارخانه Zimmerسوئیس - فمتواسمایل Visumax ساخت کارخانه ZEISSآلمان - اکسایمر EX500 ساخت کارخانه ALCON آلمان - اکسایمر SCHWIND AMARIS ساخت آلمان - MELL 90 ساخت آلمان

 • روز پرستار در بیمارستان چشم پزشکی نور تهران

  2,207 بازدید

  پرستاری یعنی هنر بی همتای عشق ورزیدن، پرستاری یعنی دمیدن روح زندگی در تن رنجور دردمندان، پرستاری یعنی روشن نگه داشتن چراغ حیات، بیمارستان و مراکز فوق تخصصی چشم پزشکی نور، فرارسیدن میلاد خجسته حضرت زینب کبری(س) قهرمان کربلا، اسوه مهربانی و صبر و روز پرستار را به همه پرستاران کشور به ویژه همکاران شاغل در خانواده چشم پزشکی نور تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق روزافزونشان را از درگاه پروردگار متعال مسئلت می نماید.

 • فرارسیدن سال نو میلادی گرامی باد

  373 بازدید

  بیمارستان و مراکز فوق تخصصی چشم پزشکی نور فرا رسیدن سال نو میلادی را تبریک و شادباش می‌ گوید. ویدیوی حاضر، پیام تبریک سیبوه سرکیسیان اسقف اعظم ارامنه تهران است که چندی پیش برای انجام عمل آب مروارید به بیمارستان چشم پزشکی نور آمده بود.

 • روز حسابدار

  839 بازدید

  روز حسابدار در بیمارستان چشم پزشکی نور تهران

 • عمل لیزیک خانواده آقای حسن خانی در بیمارستان چشم پزشکی نور

  565 بازدید

  بهناز و محمدرضا سال قبل در نور عمل لیزیک PRK انجام دادند. حالا اما رضایتمندی این خواهر و برادر از عمل لیزیک‌شان که سال قبل انجام گرفت، باعث شده تا پدر و مادرشان هم با خیالی آسوده برای این عمل آماده شده و از عینک زدن و مشکلات و سختی‌های آن برای همیشه خلاص شوند. ادامه ماجرای خلاص شدن این خانواده از عینک زدن را در ویدیوها ببینید و بشنوید؛ خرسندیم و افتخار می‌کنیم که ابراز رضایت خانواده‌هایی مانند خانواده آقای حسن‌خانی که از خدمات بیمارستان چشم‌پزشکی نور استفاده کرده‌اند، گواه خدمت‌رسانی بیمارستان چشم پزشکی

 • رلکس اسمایل (ReLEx SMIILE)

  549 بازدید

  اسمایلSMILE: آخرین نسل از جراحی اصلاح دید است. این روش به عنوان کم تهاجمی ترین شیوه درمان اصلاح نزدیک بینی و آستیگماتیسم شناخته می شود. جراح با استفاده از لیزر بسیار سریع فمتوسکند در عمق ۱۱۰ تا ۱۳۰ میکرون از سطح قرنیه دو برش ایجاد می کند. این دو برش یک بافت عدسی شکل داخل قرنیه تشکیل داده و با خارج کردن آن از طریق یک برش ۲-۴ میلی متری فرم قرنیه تغییر پیدا می کند و دید اصلاح می شود.

 • بیمار از کشور آلمان در بیمارستان چشم پزشکی نور

  1,616 بازدید

  ویدیوی حاضر، صحبت های یکی از مراجعه کنندگان آلمانی است که در بیمارستان چشم پزشکی نور عمل فمتولیزیک انجام داده.آقای "توبیاس دانز" در این ویدیو می گوید: همیشه می خواستم این عمل (فمتولیزیک) را انجام بدهم. از آنجاکه این روزها در ایران هستم و کسانی که در بیمارستان چشم پزشکی نور عمل کرده و راضی و خوشحال هستند، تصمیم گرفتم در این مرکز عمل فمتولیزیک انجام بدهم. توبیاس دانز همچنین از اینکه بدون مشکل زبان،

 • تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی

  438 بازدید

  به امید موفقیت تیم ملی ایران در جام جهانی 2018 روسیه

 • رایج ترین روش درمان تنبلی چشم

  2,573 بازدید

  روش متداول و رایج درمان تنبلی چشم بستن یکی از چشم ها و فرصت دادن به چشم تنبل برای دید بهتر است. در این مرحله نه تنها دید خوب باید افزایش پیدا کند بلکه هماهنگی دو چشم نیز باید به شرایط نرمال بازگردد. بنابراین همراه با بستن چشم لازم است تمرینات خاصی به کودک داده شود که این تمرین ها باعث می شود دید دو چشمی یا دید واحد دوچشمی یا عملکرد هماهنگ و مناسب دو چشم به خوبی انجام شود. نمی توانیم برای همیشه چشم

 • عینک فروشی های مجموعه چشم پزشکی نور

  699 بازدید

  شما می توانید در بیمارستان چشم پزشکی نور اپتومتری (تعیین شماره چشم) انجام داده و عینک طبی یا طبی-آفتابی موردنظر خود را که اپتومتریست به شما ارائه می دهد، چند قدم آن طرف تر تهیه کنید.

 • سریال "دیواربه دیوار"

  421 بازدید

  کارگردان سریال "دیواربه دیوار" به همراه دو تن از بازیگران ش به نام های حسن_زارعی و علی_قربانزاده به کلینیک بیمارستان چشم پزشکی نور برای انجام اپتومتری مراجعه کردند. همچنین سامان مقدم پس از انجام تعیین نمره چشم ش از عینک_فروشی_نور با مشورت همراهان خود و مشاوره همکاران ما عینک بسیار زیبایی خریداری کرد. .

 • "شیرین بینا" بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون

  726 بازدید

  "شیرین بینا" بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون برای معاینه چشمانش به کلینیک بیمارستان چشم پزشکی نور اسفندیار مراجعه کرد. او مانند تمامی مراجعه کنندگان و همراهان نور، این بیمارستان را یک مرکز تراز اول و درجه یک دانست.

 • لیزیک بخش دوم

  1,340 بازدید

  تجربه دلنشین لیزیک در واپسین روزهای اسفندماه96 سیما کاشانیان فرد از احساس خود پیش از انجام فمتولیزیک و نخستین لحظات بعد از آن می گوید.

 • لیزیک بخش اول

  1,090 بازدید

  تجربه دلنشین لیزیک در واپسین روزهای اسفندماه96 سیما کاشانیان فرد از احساس خود پیش از انجام فمتولیزیک و نخستین لحظات بعد از آن می گوید.

 • پذیرش لیزیک

  833 بازدید

  در روزهای پایانی سال، سری زدیم به همکاران مان در پذیرش لیزیک که روزهای پرازدحام و شلوغی را گذرانده اند. همراهان بخش لیزیک بیمارستان چشم پزشکی نور از احساس خود، و احوال این روزهای بخش لیزیک روایت می کنند.

 • درگذشت پرفسور خدادوست

  1,961 بازدید

  از شمار دو چشم یک تن کم وز شمار خرد هزاران بیش درگذشت پرفسور خدادوست تسلیت باد.

 • به مناسبت گرامی داشت روز مهندس

  713 بازدید

  برشی از لحظات شاد و دوستانه ی مهندسان بیمارستان چشم پزشکی نور

 • جراحی شبکیه مصنوعی،در بیمارستان چشم پزشکی نور تهران

  6,088 بازدید

  جراحی زنده پیوند شبکیه مصنوعی توسط دکتر محسن فروردین در بیمارستان چشم پزشکی نور تهران انجام شد.

 • جراحی زنده در بیمارستان چشم پزشکی نور 1396

  2,236 بازدید

  برنامه جراحی زنده (live surgery) پس از اتمام کنگره چشم پزشکی ایران در بیمارستان چشم پزشکی نور برگزار شد. کنگره چشم پزشکی همه ساله در شهر تهران برگزار شده و میزبان چشم پزشکانی از تمامی کشورهای جهان است.

 • جراحی زنده سال96 در بیمارستان چشم پزشکی نور

  1,137 بازدید

  علاوه بر عمل های لیزیک و داخل چشمی که در سال های گذشته انجام می گرفت، برنامه امسال با انجام موفقیت آمیز عمل جای گذاری پروتز شبکیه ویژگی خاص تری به خود گرفت. پنلیست های این کنفرانس علمی شامل دکتر سیدحسن هاشمی، دکتر محمد قریشی، دکتر رامین صلوتی، دکتر هوشنگ فقیهی، دکتر محمود جباروند و دکتر مرسل مهریار بودند.

 • کادر فوق تخصصی بیمارستان چشم پزشکی نورالبرز

  496 بازدید

  کادر فوق تخصصی بیمارستان چشم پزشکی نورالبرز کلیه خدمات چشم پزشکی، از معاینه تا جراحی های مختلفی مانند کاتاراکت(آب مروارید)، استرابیسم و انحرافات چشمی، گلوکوم(آب سیاه)، جراحی های شبکیه، پیوند قرنیه، جراحی های روز زیبایی پلک و... را با بالاترین کیفیت عرضه می کند.

 • فضای نقاشی مفرح کودکانه در طبقه کودکان کلینیک نور

  391 بازدید

  دلبندان شما در گوشه ای از فضای کلینیک چشم پزشکی نور اسفندیار به نقاشی کردن می پردازند و دوستان جدیدی پیدا می کنند.

 • برنامه جراحی زنده (live surgery)

  340 بازدید

  برنامه جراحی زنده (live surgery) پس از اتمام کنگره چشم پزشکی ایران در بیمارستان چشم پزشکی نور برگزار شد. کنگره چشم پزشکی همه ساله در شهر تهران برگزار شده و میزبان چشم پزشکانی از تمامی کشورهای جهان است.

 • دیابت نوع یک1

  279 بازدید

  همایش مشترک بیمارستان چشم پزشکی نور البرز و انجمن دیابت و آموزش و پرورش استان البرز، این همایش با هدف بالابردن سطح آگاهی دانش آموزان مبتلا به دیابت و مراقبین سلامت و معلمان مدارس برگزار شده است.

 • مریم کاویانی

  3,450 بازدید

  از برجسته ترین افتخارات نور رضایتمندی مراجعه کنندگانی است که از این انتخاب خرسند بوده و اطرافیان را در این خوشحالی پس از دریافت نتیجه درمانِ عالی شریک می کنند. مریم کاویانی از تجربه حضورش در نور اینطور به ما می گوید.

 • اقبال واحدی مجری تلویزیون

  662 بازدید

  اقبال واحدی مجری تلویزیون را همگی با برنامه صبح بخیر ایران می شناسیم و با پرانرژی فراوانی که در کلامش موج می زند برای انجام معاینه چشم ش به نور می آید. برای دیدن کامل متن خبر به سایت بیمارستان چشم پزشکی نور www.noorvision.com مراجعه بفرمائید.