در حال بارگذاری
 • 151
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 394.5هزار
  بازدید

بیمارستان چشم پزشکی نور

بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نور نخستین بیمارستان تخصصی چشم پزشکی کشور می باشد که همواره در تمامی عرصه های علمی، عملی و تکنولوژیک پیشرو بوده و برتری خود را در کشور و منطقه حفظ کرده است.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نور نخستین بیمارستان تخصصی چشم پزشکی کشور می باشد که همواره در تمامی عرصه های علمی، عملی و تکنولوژیک پیشرو بوده و برتری خود را در کشور و منطقه حفظ کرده است.

 • 151
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 394.5هزار
  بازدید
این کانال رسمی به درخواست "بیمارستان چشم پزشکی نور" ایجاد شده است.

همه ویدیو ها

 • بیمار از کشور آلمان در بیمارستان چشم پزشکی نور

  577 بازدید

  ویدیوی حاضر، صحبت های یکی از مراجعه کنندگان آلمانی است که در بیمارستان چشم پزشکی نور عمل فمتولیزیک انجام داده.آقای "توبیاس دانز" در این ویدیو می گوید: همیشه می خواستم این عمل (فمتولیزیک) را انجام بدهم. از آنجاکه این روزها در ایران هستم و کسانی که در بیمارستان چشم پزشکی نور عمل کرده و راضی و خوشحال هستند، تصمیم گرفتم در این مرکز عمل فمتولیزیک انجام بدهم. توبیاس دانز همچنین از اینکه بدون مشکل زبان،

 • تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی

  290 بازدید

  به امید موفقیت تیم ملی ایران در جام جهانی 2018 روسیه

 • رایج ترین روش درمان تنبلی چشم

  1,656 بازدید

  روش متداول و رایج درمان تنبلی چشم بستن یکی از چشم ها و فرصت دادن به چشم تنبل برای دید بهتر است. در این مرحله نه تنها دید خوب باید افزایش پیدا کند بلکه هماهنگی دو چشم نیز باید به شرایط نرمال بازگردد. بنابراین همراه با بستن چشم لازم است تمرینات خاصی به کودک داده شود که این تمرین ها باعث می شود دید دو چشمی یا دید واحد دوچشمی یا عملکرد هماهنگ و مناسب دو چشم به خوبی انجام شود. نمی توانیم برای همیشه چشم

 • عینک فروشی های مجموعه چشم پزشکی نور

  298 بازدید

  شما می توانید در بیمارستان چشم پزشکی نور اپتومتری (تعیین شماره چشم) انجام داده و عینک طبی یا طبی-آفتابی موردنظر خود را که اپتومتریست به شما ارائه می دهد، چند قدم آن طرف تر تهیه کنید.

 • سریال "دیواربه دیوار"

  330 بازدید

  کارگردان سریال "دیواربه دیوار" به همراه دو تن از بازیگران ش به نام های حسن_زارعی و علی_قربانزاده به کلینیک بیمارستان چشم پزشکی نور برای انجام اپتومتری مراجعه کردند. همچنین سامان مقدم پس از انجام تعیین نمره چشم ش از عینک_فروشی_نور با مشورت همراهان خود و مشاوره همکاران ما عینک بسیار زیبایی خریداری کرد. .

 • "شیرین بینا" بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون

  552 بازدید

  "شیرین بینا" بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون برای معاینه چشمانش به کلینیک بیمارستان چشم پزشکی نور اسفندیار مراجعه کرد. او مانند تمامی مراجعه کنندگان و همراهان نور، این بیمارستان را یک مرکز تراز اول و درجه یک دانست.

 • لیزیک بخش دوم

  1,142 بازدید

  تجربه دلنشین لیزیک در واپسین روزهای اسفندماه96 سیما کاشانیان فرد از احساس خود پیش از انجام فمتولیزیک و نخستین لحظات بعد از آن می گوید.

 • لیزیک بخش اول

  817 بازدید

  تجربه دلنشین لیزیک در واپسین روزهای اسفندماه96 سیما کاشانیان فرد از احساس خود پیش از انجام فمتولیزیک و نخستین لحظات بعد از آن می گوید.

 • پذیرش لیزیک

  676 بازدید

  در روزهای پایانی سال، سری زدیم به همکاران مان در پذیرش لیزیک که روزهای پرازدحام و شلوغی را گذرانده اند. همراهان بخش لیزیک بیمارستان چشم پزشکی نور از احساس خود، و احوال این روزهای بخش لیزیک روایت می کنند.

 • درگذشت پرفسور خدادوست

  1,506 بازدید

  از شمار دو چشم یک تن کم وز شمار خرد هزاران بیش درگذشت پرفسور خدادوست تسلیت باد.

 • به مناسبت گرامی داشت روز مهندس

  485 بازدید

  برشی از لحظات شاد و دوستانه ی مهندسان بیمارستان چشم پزشکی نور

 • جراحی شبکیه مصنوعی،در بیمارستان چشم پزشکی نور تهران

  2,568 بازدید

  جراحی زنده پیوند شبکیه مصنوعی توسط دکتر محسن فروردین در بیمارستان چشم پزشکی نور تهران انجام شد.

 • جراحی زنده در بیمارستان چشم پزشکی نور 1396

  972 بازدید

  برنامه جراحی زنده (live surgery) پس از اتمام کنگره چشم پزشکی ایران در بیمارستان چشم پزشکی نور برگزار شد. کنگره چشم پزشکی همه ساله در شهر تهران برگزار شده و میزبان چشم پزشکانی از تمامی کشورهای جهان است.

 • جراحی زنده سال96 در بیمارستان چشم پزشکی نور

  768 بازدید

  علاوه بر عمل های لیزیک و داخل چشمی که در سال های گذشته انجام می گرفت، برنامه امسال با انجام موفقیت آمیز عمل جای گذاری پروتز شبکیه ویژگی خاص تری به خود گرفت. پنلیست های این کنفرانس علمی شامل دکتر سیدحسن هاشمی، دکتر محمد قریشی، دکتر رامین صلوتی، دکتر هوشنگ فقیهی، دکتر محمود جباروند و دکتر مرسل مهریار بودند.

 • کادر فوق تخصصی بیمارستان چشم پزشکی نورالبرز

  313 بازدید

  کادر فوق تخصصی بیمارستان چشم پزشکی نورالبرز کلیه خدمات چشم پزشکی، از معاینه تا جراحی های مختلفی مانند کاتاراکت(آب مروارید)، استرابیسم و انحرافات چشمی، گلوکوم(آب سیاه)، جراحی های شبکیه، پیوند قرنیه، جراحی های روز زیبایی پلک و... را با بالاترین کیفیت عرضه می کند.

 • فضای نقاشی مفرح کودکانه در طبقه کودکان کلینیک نور

  187 بازدید

  دلبندان شما در گوشه ای از فضای کلینیک چشم پزشکی نور اسفندیار به نقاشی کردن می پردازند و دوستان جدیدی پیدا می کنند.

 • برنامه جراحی زنده (live surgery)

  223 بازدید

  برنامه جراحی زنده (live surgery) پس از اتمام کنگره چشم پزشکی ایران در بیمارستان چشم پزشکی نور برگزار شد. کنگره چشم پزشکی همه ساله در شهر تهران برگزار شده و میزبان چشم پزشکانی از تمامی کشورهای جهان است.

 • دیابت نوع یک1

  243 بازدید

  همایش مشترک بیمارستان چشم پزشکی نور البرز و انجمن دیابت و آموزش و پرورش استان البرز، این همایش با هدف بالابردن سطح آگاهی دانش آموزان مبتلا به دیابت و مراقبین سلامت و معلمان مدارس برگزار شده است.

 • مریم کاویانی

  1,551 بازدید

  از برجسته ترین افتخارات نور رضایتمندی مراجعه کنندگانی است که از این انتخاب خرسند بوده و اطرافیان را در این خوشحالی پس از دریافت نتیجه درمانِ عالی شریک می کنند. مریم کاویانی از تجربه حضورش در نور اینطور به ما می گوید.

 • اقبال واحدی مجری تلویزیون

  434 بازدید

  اقبال واحدی مجری تلویزیون را همگی با برنامه صبح بخیر ایران می شناسیم و با پرانرژی فراوانی که در کلامش موج می زند برای انجام معاینه چشم ش به نور می آید. برای دیدن کامل متن خبر به سایت بیمارستان چشم پزشکی نور www.noorvision.com مراجعه بفرمائید.

 • بیماری مگس پران

  6,525 بازدید

  آیا هرگز برایتان پیش آمده است که هنگام خیره شدن به یک زمینه صاف (مثلاً یک کاغذ سفید یا آسمان آبی) متوجه ذرات کوچک غبار مانندی شوید که جلوی چشمتان بالا و پایین می روند و هرچه پلک می زنید باز هم مثل یک سایه کوچک در جلوی چشمتان قرار دارند؟ این سایه های مزاحم را اصطلاحاً مگس پران می گویند.

 • دیابت و تاثیرات آن بر چشم

  2,148 بازدید

  دیابت عروق کوچک بافت های مختلف بدن را درگیر می سازد؛ در چشم، این عروق بیشتر شبکیه را تحت تأثیر قرار می دهند و باعث کم خونی چشم می شوند. در مواردی نیز این عروق در ناحیه مرکزی شبکیه یا لکه زرد موسوم به ماکولا متورم شده و افت دید به وجود می آورد. عروق جدید بسیار شکننده هستند و زمینه ای می شود تا عوارض بعدی پشت سرهم تکرار شود. لازم به توضیح است اختلال در برنامه خواب این مشکل را تشدید می کند.

 • پیوند قرنیه از نوع DMEK

  18,100 بازدید

  انجام جراحی پیوند قرنیه به روش DMEK توسط آقای دکتر حسن هاشمی در بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نور.

 • توریسم درمانی در بیمارستان چشم پزشکی نور

  3,291 بازدید

  بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشكی نور با توجه به توانمندی های خود، تمامی خدمات چشم پزشكی برتر جهان را با بهترین كیفیت و تعرفه های منطقی به بیماران داخل و خارج از كشور، ارائه می دهد. این بیمارستان با استفاده از پیشرفته ترین تكنولوژی،بهترین نیروی انسانی متخصص، سابقه درخشان كاری و تجربه عالی، بهره مندی از مدیریت دانش محور و تعامل با مراكز داخلی و خارجی با هدف ارتقاء سطح كیفی خدمات و دانش چشم پزشكی، توسعه سطح انتظار مردم را مورد نظر قرار داده و بهترین خدمات را عرضه می نماید.

 • رینگ داخل قرنیه

  16,896 بازدید

  مهمترین کاربرد فعلی رینگ برای بیماران دچار قوز قرنیه (کراتوکونوس) خفیف یا متوسط می باشد که قرنیه شفافی داشته باشند و ضخامت قرنیه برای انجام این عمل کافی باشد در بیماران دچار قوز قرنیه، قرنیه دارای استحکام طبیعی نیست بنابراین استفاده از لیزر یا لیزیک روی اصلاح عیوب انکساری در این بیماران ممنوع است اما رینگ های قرنیه ای می توانند باعث بهبود دید بدون عینک و با عینک در بیماران شده و کاهش شدت بیماری گردند.

 • عمل جراحی کاتاراکت ( آب مروارید )

  42,087 بازدید

  جراحی کاتاراکت در حال حاضر یکی از شایعترین و موفقیت آمیزترین عمل های جراحی است که در حیطه پزشکی به انجام می رسد. در جراحی کاتاراکت عدسی طبیعی چشم بیمار که دچار کدورت شده است با یک عدسی مصنوعی شفاف تعویض می گردد.

 • عمل جراحی لنز داخل چشمی Artiflex IOL

  27,710 بازدید

  از حدود سال های 1950 تحقیقات بر روی قرار دادن لنزهای داخل چشمی شروع شد. هدف اولیه این تحقیقات بیماران دچار آب مروارید بودند که پس از خارج کردن عدسی چشم آن ها که کدرشده و ایجاد آب مروارید کرده بود از لنز داخل چشمی به جای عینک های قطور مورد نیاز پس از عمل استفاده گردد. این لنزها از جنس پلاستیک PMMA و یا سیلیکون بودند که با بافت چشم سازگار هستند. امروزه می توان بدون خارج کردن عدسی بیمار این لنزها را در داخل چشم برای اصلاح نزدیک بینی، دوربینی و آستیگماتیسم شدید کار گذاشت.