در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 49
  دنبال کننده
 • 21
  دنبال شونده
 • 153.5هزار
  بازدید

پاچاکوتی هیروهیتو

نه آریا نه ایران؛ جانم فدای انسان!

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

نه آریا نه ایران؛ جانم فدای انسان!

 • 49
  دنبال کننده
 • 21
  دنبال شونده
 • 153.5هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • Hell March mix-HD باویدئوی رژه درمیدان کیم ایل سونگ

  2,745 بازدید

  موزیک هل مارش از سری بازیهای رد آلرت. خیلی نوستالژیک. به همراه ویدئوی نفس گیر از رژه در کره شمالی با کیفیّة اچ دی.

 • به کره ی شمالی خوش آمدید! (کلیپ توریستی خیلی زیبا)

  3,067 بازدید

  به پیونگ یانگ خوش آمدید! یک ویدئوی بسیار زیبا با افکت های چشمگیر ولی بسیار ساده.

 • موسیقی کره شمالی: أساتید زیر 10 سال پیانو!

  1,364 بازدید

  هم تک نوازی هم هم دو نفری، ینی با 4 تا دست! حتماً این ویدئو رو ببینین. این بچّه ها کاری میکنن که شاید أساتید پیانو هم نتونن أنجام بدن! همچنین همه ی قطعاتی هم که إجراء میکنن بومی کره شمالی هستن و نه غربی (آخریش که همون صدای قدمهای رهبره که قبلتر أصلشو آپلود کرده م) اگه ویدئو رو دیدین و خوشتون اومد فقط بلند داد بزنین زنده باد کره ی شمالی!

 • موسیقی کره شمالی: به آمریکا رحم نخواهیم کرد!

  2,221 بازدید

  این یکی رو تازه کشف کرده م از آهنگ های ریشه دار و قدیمی نیست. مال دو سه سال أخیره و خیلی عالیه! أصن همیشه عالیه لامصّب!

 • موسیقی کره شمالی: صدای قدمهای رهبر

  1,392 بازدید

  این آهنگ تمش مخصوص کره شمالیه و نسخ زیادی هم ازش با پیانو یا ترکیب أدوات مختلف ساخته شده و خیلی هم قشنگه از دستش ندید.

 • موسیقی کره شمالی: بدون توقّف!

  1,070 بازدید

  قشنگه دیگه... گوش بدین میفهمین!

 • مشهورترین ویولنیست کره، سونو هیانگ هوئی

  3,646 بازدید

  یک کنسرت قشنگ از کره شمالی با إجراء خانم سونو...

 • کنسرت گروه مورانبونگ: کشور من بهترینست!

  1,573 بازدید

  کنسرت خیلی قشنگیه از کشور کره شمالی... همین!

 • مرگ بر دشمن آمریکائی! (کلیپ و موسیقی بسیار زیبا)

  664 بازدید

  موسیقیش با ویدئوی قبلی یکیه ولی ویدئوی این یکی اورجینال کا سی تی وی برای همین کلیپ نیست. خیلی قشنگه عاشقشم!

 • مرگ بر دشمن آمریکائی! (موسیقی و کلیپ زیبا)

  409 بازدید

  سبکش، ویدئوش، گروه کرش، همه چی این آهنگ عالیه. مانسه!

 • کنسرت کودکان در صدمین سالگرد تولّد فرمانده کیم ایل سونگ

  2,691 بازدید

  سال 2012، کره شمالی. این کنسرت در کاخ کودکان پیونگ یانگ برگزار شد. ببخشید به خاطر کیفیتش. فعلاً نسخة بهتری ازش دستم نیست ولی با این حال خیلی خیلی دیدنیه. از دستش ندید!

 • کامیکازه های روانی! (نه جدّی! حالاتوتوضیحات ویدئو میگم)

  758 بازدید

  این آواز کامیکازه بوشیه که وعدة داده بودم و از گونکاهای آخرجنگه. حرکات این افسرها رو توی کلیپ ببینید میفهمین چرامیگم روانی! این لفظ روانی أصن برای تمسخر نیست. میخوام به وضع روحی خلبانهای إنتحاری نظری داشته باشیم. خلبانها در ژاپن دوره ی جنگ نماد سرزندگی بودن (مث شعارهای یوکارن) و این با ذات عملیّات إنتحاری زیاد جور درنمیاد. یه جور تناقض جالبه و این کف زدنهای عجیب هم شاید یجوری به همین مربوط باشه...

 • چه جوری گند بزنیم به گزینه های روی میز...؟!!! اینجوری!

  1,350 بازدید

  من ادیتور همچی قابلی نیستم ولی آقایان رؤسای جمهور آمریکا از اونجائی که خیلی أهل بلوف هستن، گفتم این کلیپو درست کنم که ببینین گزینه ها فقط برای ایران روی میز نبوده و نیست. یه کلیپه از اپیزود 26 کارتون سنجاب و خارپشت، ساخت کره شمالی که آخرین گزینه های روی میز آقای رئیس جمهور راسو رو نشون میده که توسّط یه مأمور مخفی به ویرانی کشیده میشه؛ بعدشم یه تیکه از آهنگ گزینه های روی میز حامد زمانی رو گذاشته م.

 • شکوفه های گیلاس (Douki no Sakura)_خلبانان کامیکازه

  602 بازدید

  اینم یه ورژن دیگه از این آواز. کلیپش بیشتر شامل بخشهائی از فیلم هاوائی ماره ئی اوکی کائیسن هست (1942_یاماموتو کاجیرو) که شخصاً خیلی دوسش دارم. آواز خیلی قشنگیه پر از روح فداکاری و کمی هم دیوانگی. البته یه کلیپ دیگه سراغ دارم (کامیکازه بوشی اگه إشتباه نکنم) که أصل کاریِ دیوانگی اونه و اگه پیداش کنم حتماً آپلود میکنم.

 • **مرگ بر آمریکا!** یک سرود بسیار زیبا از کشور کره شمالی

  2,968 بازدید

  توضیحی لازم نداره. خیلی خیلی زیباس. کلیپشم عالیه بخصوص آخراش که رزمایش های موشکی رو نشون میده. در مجموع یکی از قشنگترین آوازهائیه که از کره شمالی شنیده م (در نظر بگیرید که این کشور قویترین موسیقی نظامی حال حاضر جهان رو داره و لذا این آهنگ یکی از بهترینهای بهترینهاس به واقع).

 • چطوری به جاپونی فوش بدیم؟!

  3,819 بازدید

  از اونجائی که بنده با روحیّات مردم عزیز و خونگرم ایران آشنائی مختصری دارم، میدونم که توی هر زبانی أوّل از همه پی یاد گرفتن فوشاش میرن... لذا اینو آپلود میکنم. البته فوشای اونا مث مالای ما و غربیها رکیک نیستن؛ ینی أصن میشه گفت فوش رکیک چندان توی فرهنگشون تعریف نشده (الان خیلیا با خوندن این نا امید شدن!) ولی خب در نوع خودش جالبه...

 • یک سرود قشنگ از کشور کره شمالی (گونگائه بارئول ماچّوجا)

  1,802 بازدید

  شخصاً خیلی این آواز رو دوس دارم و فقط به خاطر قشنگیش آپلودش میکنم. سبکشم یه چیزیه شبیه سرودهای شوروی امّا کمی فرق داره. راستی هنوزم نیستم. معنی إسمش هم یه چیزیه مثل این: از مارش عقب نیفت! (ینی هماهنگ با آهنگه قدم برو. اه! أصن به فارسی در نمیاد بیخیال. همون گونگائه بارئول ماچّوجا!)

 • سکانس فوق خشن از کارتون کودکان سنجاب و خارپشت

  1,523 بازدید

  از اپیزود سوم فصل 1. این باید مربوط به دهه ی 80 باشه ینی بیش از 30 سال قبل. توضیح بیشتری ندارم. اگه روحیاتتون حسّاسه به هیچ وجه نبینید! برای توضیحات بیشتر در مورد این کارتون ویدئوهای قبلی رو ببینید. راستی من حدود 3 ماه نخواهم بود. بعد که اومدم الباقی این کارتونا رو آپلود میکنم.

 • (+12) کارتون کودکان: سنجاب و خارپشت_اپیزود 22 بازیرنویس

  2,248 بازدید

  "سنجاب و خارپشت" یه سری انیمیشن ساخته شده در کشور کره ی شمالیه که بین غربی ها به خاطر خشونتش به عنوان یه کارتون کودکان خیلی سر و صدا کرده... از دو سال پیش به اینطرف دیگه خبری از اپیزودهای جدید نشده ولی من اگه بتونم همین سی و دو تائی که دارم رو کم کم آپلود میکنم. این انیمیشن عالیه. واقعاً عالیه. بخصوص برای کسائی که حال ندارن کارتونای لطیف ببینن. حتّی نقش مثبتای این کارتونم یه جورائی رذل و بیشرفن!

 • (+12) کارتون کودکان: سنجاب و خارپشت_بخش پایانی اپیزود24

  1,268 بازدید

  اینم به عنوان پیش درآمدی برای اون قولی که در مورد این کارتون زیبا از کشور کره شمالی داده بودم. دو دیقه از آخر اپیزود 24 رو میذارم که با فضاش آشنا بشین تا حدودی... اینجا قراره که گئومسائگی رو ترور کنن و این وسط کلّی تیر اندازی و اینا را میفته... آوازهای خیلی قشنگی هم داره که توی این کلیپ یکی رو میشنوین و عموماً هم توسّط گروه کر کودکان خونده شده ن. در کل من اپیزود 24 رو خیلی دوس دارم. خیلی هنریه!

 • آواز اسکادران شاهین های فرمانده کاتو (امپراتوری جاپون)

  431 بازدید

  Katou Hayabusa Sentoutai، یه فیلم جنگیه از آقای یاماموتو (شووا_19، 1944میلادی) به یاد فرمانده کاتو تاته ئو (که نقشش رو توی این فیلم حضرة فوجیتا بازی میکنه)، تکخال نیروی هوائی و معروف به خداوندگار جنگ، که در سال42 طیّ حملة به بلنهایم های انگلیسی کشته شد. این سرود هم تقدیم به ایشونه و من چون که خیلی دوسش دارم از فیلم بریده مش برای آپلود: انجین نو اوتو، گوئو، گوئو تو/هایابوسا وا یوکو، کومو نو هاته...

 • دوبلر های کارتون Squirrel and Hedgehog در استودیو 4.26

  645 بازدید

  "سنجاب و خارپشت" یه سری انیمیشن ساخته شده در کشور کره ی شمالیه که بین غربی ها به خاطر خشونتش به عنوان یه کارتون کودکان خیلی سر و صدا کرده... از دو سال پیش به اینطرف دیگه خبری از اپیزودهای جدید نشده ولی من اگه بتونم همین سی و دو تائی که دارم رو کم کم آپلود میکنم. این انیمیشن عالیه. واقعاً عالیه. بخصوص برای کسائی که حال ندارن کارتونای لطیف ببینن. حتّی نقش مثبتای این کارتونم یه جورائی رذل و بیشرفن!

 • (+13) فیلم کوتاه Lars Von Trier/Occupations

  1,778 بازدید

  یک فیلم کوتاه خیلی خیلی باحال و جالب. حتما ببینید و لذة ببرید! راستی همونطور که میبینید، پس از مدّتها من برگشتم! الان جریان فیلم و دیالوگشو توی یه کامنت مینویسم.

 • مارش زیبای پولیوشکا پولیه(По́люшко по́ле)گروه کر ارتش سرخ

  6,041 بازدید

  سرودی مربوط به کومسومول (جوانان کمونیست) که در 1933 ساخته شد... (اینجا هم صرفا زیبائی موسیقائی مهمه نه دلائل سیاسی!)

 • سرود رسمی ارتش امپراتوری ژاپن (Nippon Rikugun [No Uta]/日本陸軍)

  922 بازدید

  یک نمونه ی بسیار زیبا به سبک پرسش و پاسخ مرسوم در أشعار سنتی. مشتمل بر شش بند که به ترتیب از این قرارند: إعزام به نبرد، پیشاهنگ، مهندس جنگی، افسر توپخانه، سرباز پیاده و در آخر، صلح. متأسفانه جای کافی وجود نداره که ترجمة کامل شعر رو هم اینجا بنویسم!

 • سرود ملّی إتحاد جماهیر شوروی

  6,645 بازدید

  این سرود که در سال 1944 ساخته شد به قدری قشنگ بود که تا به امروز هم با کمی تغییرات در متنش، به عنوان سرود ملّی روسیة باقی مونده... (قابل توجه، این سرود به دلائل سیاسی إرسال نشده و مثل دیگر سرودهای این کانال صرفا زیبائی موسیقائیش مدّ نظره...)

 • سرود چتربازهای ارتش امپراتوری (空の神兵/Sora no shinpei)

  319 بازدید

  توضیح اینکه این یکی از سرودهای أخیرا بازخوانی شده س. نسخة أصلش رو هم دارم ولی فرق چندانی با همدیگه ندارن...

 • بازیابی و تعمیر تانک سبک ها-گو، بازمانده از جنگ جهانی

  796 بازدید

  تایپ 95 یا همون هاگو از تانکهای ارتش امپراتوری بود که در تمامی جبهات جنگ، از منچوری و خالخین گل تا ایوو جیما و سایپان حضور داشت. این تانک به یک توپ 37 میلی متری و 2 تیربار 7.7 مجهز بود. در این ویدئو یک نمونه از بازماندگانش رو دوباره راه اندازی کرده ن که در نوع خودش جالبه...

 • سرود زیردریائی های نیروی دریائی: گوئوچین (轟沈-غرق شدن سریع)

  389 بازدید

  این سرود که نامش از فیلمی به همین نام (در دهه ی 40) گرفته شده به یکی از زیر دریائی های نیروی دریائی امپراتوری مربوط میشه که در طی یک گشت چند روزه چندین کشتی متفقین رو غرق میکنه. این فیلم ارزشمند رو هم اگه پیدا کردم حتما میذارم چون فضاء جنگ های زیر دریائی رو به خوبی به تصویر کشیده و البته نابود شدن کشتی های دشمن رو هم به طور مستند نشون داده و از خیلی جهات دیگه هم حائز أهمیته...

 • کنسرت بچه های زیر 7سال با گیتار

  بابک
  2,915 بازدید

  این کلیپ یه ویدیو بسیار زیبا از تعدادی بچه خردساله که با زیبایی تمام به طور گروهی گیتار میزنن...فوق العاده زیباست...پیشنهاد میکنم حتما ببینید!!! think diffrent

 • تکنوازی بسیار زیبای دختربچه از کره ی شمالی/حتما ببینید!

  1,406 بازدید

  فقط ببینید و به جان من دعا کنید!

 • تریلر فیلم Dodesukaden (یا どですかでん)/حضرة کوروساوا

  215 بازدید

  توضیحی لازم نیست. یکی از فیلمهای [تنّو] آکیرا کوروساوا.