در حال بارگذاری
 • 56
  دنبال کننده
 • 65
  دنبال شونده
 • 339.6هزار
  بازدید

۵۹ (یادمانه)

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

 • 56
  دنبال کننده
 • 65
  دنبال شونده
 • 339.6هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • نوستالژی (به یاد "فیلمهای هشت میلیمتری" دهه های ۵۰و۶۰)

  2,299 بازدید

  کلیپ پنج دقیقه ای به یاد دوران زرین فیلم و تصویر آنالوگ. / کادرها برگرفته از فیلم ۸میلیمتری از سال ۱۳۵۶ میباشند که توسط دوست پدرم در ایالات متحده گرفته شدند. / در نسخه حاضر که موسیقی هم بر روی آن قرار گرفت، بخشهایی انتخاب شدند که نشانگر زندگی ۴۰ سال پیش در امریکا هستند، حال و هوایی که برای ما نیز نوستالژیک است، چراکه در فیلمهای دهه۷۰میلادی آنرا بارها دیده ایم. / ساخت کلیپ توسط ۵۹.

 • نوستالژی (به یاد "سینما آزادی" و "سینما شهر قصه" دهه۶۰)

  817 بازدید

  کلیپ تلفیقی دربردارنده کادرهایی بسیار نوستالژیک از سینماهای جاودان یاد - آزادی و شهر قصه ... / ویدیوهای آرشیوی بکاررفته، برگرفته از مستندهای "روزی روزگاری سینما-۱۳۹۳ (شهرام میراب اقدم و سام ارجمندی)" و "دنیای دیروز من-۱۳۹۶ (ابوالفضل توکلی)" ~ با سپاس فراوان از ایشان. / موسیقیهای ادیت شده بر متن، به ترتیب ساخته آهنگساز فقید روس "آندره پتروف" و پیانیست شهیر امریکایی "باب اکری". / ساخت کلیپ توسط ۵۹.

 • نوستالژی (پشت صحنه فیلم "کمال الملک-۱۳۶۲" ~ دهه شصت)

  1,580 بازدید

  کلیپ تلفیقی دربردارنده پشت صحنه فیلم ماندگار "کمال الملک-۱۳۶۲" ساخته ی "استاد علی حاتمی"./ ویدیوی پشت صحنه گریم که بسال ۱۳۶۱-۶۲ بازمیگردد، برگرفته از مصاحبه تلویزیونی نوروز ۱۳۹۵ که توسط آقای "رضا رشیدپور" با "استاد جمشید مشایخی" انجام شد./ قسمت گریم را "دکتر اکبر عالمی"، فیلمبرداری داشتند./ موسیقی بکار رفته -تیتراژ آغازین فیلم کمال الملک- اثر "استاد فرهاد فخرالدینی"./ ساخت کلیپ توسط ۵۹.

 • نوستالژی (تبلیغ دستگاه ویدیو و نوار کاست ~ دهه شصت)

  4,938 بازدید

  این فایل تصویری، شامل تبلیغ نوستالژیک امریکایی درباره ی تلویزیون رنگی و همچنین دستگاه دوست داشتنی "ویدیو بتاماکس" است، و در ادامه نیز، تبلیغی قدیمی و جالب برای نوارهای صوتی و مشهور کاست قرار گرفت، که همگی مربوط به دهه ۸۰ میلادی (شصت خورشیدی) میباشند. / در دهه شصت، آنهایی که چه خودشان ویدیو داشتند، و چه همانند من در منزل بستگانشان آنرا میدیدند، دستگاهشان معمولن فیلم (بتاماکس) بود.

 • نوستالژی ("علیرضا توپچیان و قورباغه سبز" ~ دهه شصت)

  13,787 بازدید

  "قورباغه سبز - ۱۳۶۵" ~ خاطره ای ماندگار از زنده یاد "علیرضا توپچیان" (۱۳۳۰-۱۳۶۸) ... / کادر به کادر این ویدیو (بویژه سکانس فروشگاه "کوروش")، همراه با موسیقی مهربانانه اش، سفر به روزهای کودکی ست. با سپاس فراوان از کانال محترم "نسیم".

 • نوستالژی ("قلقلی - بازی شادی تماشا" ~ دهه شصت)

  6,862 بازدید

  قلقلی، مجید قناد، عمو دانا، فلفلی و خواهرش، استودیو ضبط و بچه های حاضر در آن. سالهای ۱۳۶۵-۶۶، دوران جنگ، موشکباران و تعطیلی مدارس. بازی خوبه چه جورش، نه بی نمک نه شورش، بازی کنیم یه عالم، یواش یواش و باهم. دنیا داره تماشا، به چشم ما بچه ها، هر طرفش یه رنگه، وای که چقدر قشنگه. / خلاصه ای از "بازی شادی تماشا - ۱۳۶۵" در ۵ دقیقه. / با سپاس فراوان از کانال محترم "نسیم".

 • نوستالژی (فیلم کمدی "دنی شیطونه" ~ اوایل دهه هفتاد)

  3,757 بازدید

  "دنیس" پسربچه ۵ ساله ایست که با شیطنتهایش آرامش را از اطرافیان ربوده، بویژه از همسایه شان "آقای ویلسون". / فیلم کمدی "دنی شیطونه" (Dennis the Menace) - محصول آمریکا ١٩٩٣، بکارگردانی "نیک کاسل" در ژانر طنز و فانتزی ساخته شد. در ایران نسخه ویدیویی آن با زبان اصلی، توسط "فیلمیها" در میانه دهه هفتاد خورشیدی پخش گردید. / خلاصه ای از "دنی شیطونه-١٩٩٣" در ١۵ دقیقه. ... / تدوین فایل تصویری، توسط ۵۹.

 • نوستالژی (فیلم "جادوگر جوان" ~ دهه شصت)

  6,997 بازدید

  تا اوایل دهه ۷۰ خورشیدی، سینماها هنوز فیلمهای خارجی را نشان میدادند. در تهران، سینمای فقید "شهر قصه"، ویژه نمایش فیلمهای کودک و نوجوان بود. فیلم "جادوگر جوان-۱۹۸۷" محصول مشترک کانادا و لهستان بود که در پنجمین جشنواره فیلمهای کودکان و نوجوانان تهران، بعنوان بهترین فیلم انتخاب شد. / پاییز ۱۳۷۰ این فیلم را با دوبله خوب آنسالها، در "سینما شهر قصه" تماشا کردم. / فایل تصویری، تیزر "جادوگر جوان" است.

 • نوستالژی (به یاد "ماشینهای پدالی" ~ دهه شصت)

  1,557 بازدید

  ماشینهای پدالی و موتورهای پلاستیکی، یکی از بهترین اسباب بازیهای حرفه ای برای کودکان میباشند. در دهه شصت نیز از آنها داشتیم که در حیاط خانه و آپارتمان سوارشان میشدیم و لحظه های خوشی را سپری میکردیم. / فایل تصویری به یاد ماشینهای پدالی دوران کودکیمان، همراه با آهنگ مشهور آنزمان "اکسیژن - ژان میشل ژار" انجام شده. در انتها نیز چند اسلاید از ماشینهای پدالی دوران ما قرار گرفته. / ساخت کلیپ، توسط ۵۹.

 • نوستالژی (نمایشهای کمدی "بنی هیل" ~ دهه هفتاد)

  6,889 بازدید

  آلفرد هیل معروف به "بنی هیل" (۱۹۲۴-۱۹۹۲)، کمدین انگلیسی بود که بخاطر "شوی بنی هیل" شهرت دارد. / در بخش عصرگاهی شبکه سوم تلویزیون ایران که در ١٣٧٢ تاسیس گردید، قطعه های طنز ساخت انگلستان پخش میشدند. در این نمایشها، "بنی هیل" حضور داشت که با قرار گرفتن در موقعیتهای کمدی، بازی میکرد. / فایل تصویری شامل بخشهایی از آن نمایشهاست که اوایل دهه هفتاد، از کانال سه پخش میگردید. ... / ادیت کلیپ، توسط ۵۹.

 • نوستالژی (کارتون "بارباپاپا" + دوبله ~ دهه شصت)

  19,813 بازدید

  یکی از سریالهای کارتونی بسیار جذاب در نیمه ی اول دهه شصت، "بارباپاپا" نام داشت که ساخت فرانسه در دهه هفتاد میلادی بود. "بارباپاپا" تنها مجموعه ی انیمیشن دوران ما بود که در آن هیچکس آشفته و غمگین، بدنبال گمگشته اش نبود و خوشبختانه تمام قهرمانان و شرکت کنندگان داستانهایش، آشکار و سرخوش بودند. / فایل تصویری شامل بخشهایی از "بارباپاپا" همراه با نسخه ی دوبله شده آن در دهه ۶۰ .... / ساخت کلیپ، توسط ۵۹.

 • نوستالژی (کارتون "آرزوهای بزرگ" ~ دهه شصت)

  15,549 بازدید

  نام "خانم هاویشام" از کارتون "آرزوهای بزرگ"، برای کودکان و نوجوانان دهه شصت بسیار آشنا میباشد، چراکه روش نادرست و تاریک زندگی او و همچنین مرگ اندوهبارش در داستان، پیام مهمی را به ما در آن زمان میداد که همانا دوستی با روشنی ها و دوری جستن از تنگ نظری ها در زندگانی بود و همچنان هم هست. / برگزیده ای از پلانهای خاطره انگیز کارتون "آرزوهای بزرگ - ١٩٨٣". ... / تدوین فایل تصویری، توسط ۵۹.

 • نوستالژی (کلیپ قدیمی از "مهدی سپهر" ~ نوروز ۱۳۷۲)

  3,000 بازدید

  صدای خوانندگان راستین دیروز، دیگر هیچگاه تکرار نمیشوند. "مهدی سپهر" یکی از نواهای خوشسدای ایرانزمین است. ... پای به هر طرف بنه، بهار را صدا بزن، بهار را به سیر کوچه باغها صدا بزن .... / این آهنگ زیبا و کلیپ ماندگارش را، اولین بار در نوروز ۱۳۷۲ پخش کردند. / با سپاس از برنامه ی "یادها و خاطره ها" و همچنین "سایت نوستالژیک تی وی"، به ترتیب برای بازپخش و ضبط کلیپ "بهار را صدا بزن - ۱۳۷۲". ...

 • نوستالژی ("حسین عرفانی" در نمایش طنز ~ نوروز ۱۳۷۳)

  3,365 بازدید

  صدای حسین عرفانی، یکی از منحصربفردترین صداهای ایرانزمین است، صدایی پر وسعت که طنین و قابلیت فراوانی دارد. با آرزوی سلامتی و موفقیتهای روزافزون برای ایشان و تمام هنرمندان راستین، توجه شما را به نمایش کوتاه تلویزیونی از نوروز سال ۱۳۷۳ جلب مینماید که حسین عرفانی با حنجره ی جادویی خود، ایفای نقش کرده بودند. / استاد حسین عرفانی در "بهاران - نوروز ۱۳۷۳" (با سپاس از کانال محترم "نسیم").

 • نوستالژی (سریال "برادران شیردل" ~ دهه شصت)

  14,521 بازدید

  سریال نوستالژیک "برادران شیردل"، محصول مشترک سوئد و ایسلند در سال ۱۹۷۷ میباشد که یک سال بعدش، موفق به دریافت "خرس طلایی" از جشنواره ی فیلم "برلین" میگردد. / این سریال بامفهوم و خیالانگیز، در اپتدای دهه ی شصت از تلویزیون ایران با دوبله ای شایسته پخش گردید. / فایل تصویری، شامل سکانسهایی خلاصه وار از "برادران شیردل" همراه با موسیقی دلانگیزش، به زبان سوئدی میباشد. / ادیت ویدیو توسط ۵۹.

 • نوستالژی (مجری اعلام برنامه کانال دو ~ دهه شصت)

  10,441 بازدید

  جناب آقای "سعید میناروش"، مجری فرهیخته و خوشسدای پخش شبکه دوم در دهه شصت بودند. از جنس ناب گویندگی ایشان، هر چه بگویم کم است. / این ویدیو، اجرای جناب سعید میناروش در سه سال پیش میباشد، که درست همان طراوت و دلنشینی دهه شصت را دارد. / با سپاس فراوان از همکار گرامی در "فروم کودکی و نوجوانی" - (Heidi)، برای ضبط فایل تصویری و اطلاع رسانی درباره ی نام مجری ارجمند ....

 • نوستالژی ("گوش دادن به نوار کاست" در دهه شصت)

  1,777 بازدید

  سکانسی خوشساخت و خاطره انگیز برگرفته از فیلم "ضد گلوله - ۱۳۹۰"، که یادگار روشنی است از گوش دادن به نوارهای کاست در دهه های شصت و هفتاد. / با بازی هنرپیشه ی مشهور - جناب "مهدی هاشمی".

 • نوستالژی ("ویدیو نگاه کردن" در دهه شصت و هفتاد)

  3,331 بازدید

  سکانسی خاطره انگیز برگرفته از سریال نوستالژیک "آقای دلار - ۱۳۶۸"، که یادگار خوبی ست از مراحل آماده سازی و تماشای فیلم VHS با دستگاه دوست داشتنی "ویدیو" در آن سالها .... / با بازی "دانیال حکیمی" ..........، و هنرنمایی بانوی خوشسدای دوبلاژ و تلویزیون ایران - خانم "آزیتا لاچینی".

 • نوستالژی (دوبلور "بدری نورالهی" در سریال "آئینه")

  3,172 بازدید

  نقش آفرینی دوبلور سرشناس ایران - سرکار خانم "بدری نورالهی" در فصل سوم سریال "آئینه" - انتهای دهه شصت. / صدای ماندگار خانم نورالهی را، در فیلمها و سریالهای بسیاری شنیدیم که مشهورترین آنها، گویندگی ایشان در فیلم "مادر-۱۳۶۸" بجای زنده یاد "رقیه چهره آزاد"، سریال "هزاردستان"، نوارهای قصه همچون "علیمردان خان"، برایمان بسیار خاطره انگیز میباشد.

 • نوستالژی (فیلمهای کمدی "تنها در خانه - ۱ و ۲")

  3,440 بازدید

  "کریس کلمبوس" (کارگردان مشهور هالیوود)، "تنها در خانه" را در ۱۹۹۰ ساخت که پس از موفقیت چشمگیرش، قسمت دوم آنرا نیز در ۱۹۹۲ کارگردانی نمود و شهرتی دوباره را برای سینمای کمدی-فانتزی رقم زد. / در ۱۹۹۷، ۲۰۰۲ و ۲۰۱۲، قسمتهای ۳، ۴ و ۵ این فیلم توسط کارگردانان دیگری ساخته شدند که در مقایسه با دو قسمت اولی که "کریس کلمبوس" ساخت، حرفی برای گفتن ندارند. / تیزرهای رسمی "تنها در خانه ۱ و ۲" در یک فایل تصویری.

 • نوستالژی (برنامه "ورزش و مردم" ~ دهه شصت)

  9,802 بازدید

  بخشهایی بسیار خاطره انگیز از قدیمی ترین برنامه هفتگی تلویزیون ایران، که پخش آن از سال ۱۳۵۸ آغاز شد و در دهه ی شصت به یکی از مشهورترین برنامه های کانال یک تبدیل شده بود، - برنامه "ورزش و مردم"، با اجرای صمیمانه ی جناب آقای "بهرام شفیع". ... / با سپاس از برنامه "نقره" برای بازپخش آن.

 • نوستالژی (تیتراژ "اخبار ورزشی" ~ دهه شصت)

  9,453 بازدید

  تیتراژ خاطره انگیز "اخبار ورزشی" در دهه ی شصت. ... کادر به کادر این تیتراژ کوتاه، برای ما بیادماندنی و نوستالژیک است. ... / با سپاس از برنامه "یادگاری" برای بازپخش آن.

 • نوستالژی (بیاد "استاد جواد معروفی" ... ~ دهه شصت)

  1,722 بازدید

  قطعه دلانگیز پیانو، از ساخته های استاد جواد معروفی (۱۲۹۱-۱۳۷۲) در "مایه اصفهان"، همراه با تصاویری خاطره انگیز از ایشان و منزلشان که همانند آفرینه های موسیقایی استاد، دارای حس نوستالژیک و بیادماندنی نیز هستند. ... عکسها برگرفته از سایت رسمی جواد معروفی میباشند. ... / ساخت کلیپ، توسط ۵۹.

 • نوستالژی (برنامه ی "جعبه اسباب بازی" ~ دهه شصت)

  3,861 بازدید

  "پخش با موشی"، بهترین برنامه ی ویژه کودکان در تلویزیون آلمان از ۱۹۷۱ تاکنون است، که میانه ی دهه ۶۰ خورشیدی در ایران، با نام "جعبه اسباب بازی" پخش میشد. / کلیپ تصویری شامل بخشهای مستند این برنامه، همراه با مشهورترین وله های کارتونی اش میباشد که دهه ۷۰ میلادی در آلمان تولید و یک دهه پس از آن، در بخش صبحگاهی برنامه کودک کانال دوم ایران - "جعبه اسباب بازی" پخش میگردید. ... / ساخت کلیپ، توسط ۵۹.

 • نوستالژی ("منوچهر لاریجانی" در "آقای دلار" ~ ۱۳۶۸)

  2,459 بازدید

  یک سکانس خاطره انگیز از سریال نوستالژیک "آقای دلار-۱۳۶۸"، با بازی زنده یاد "منوچهر لاریجانی" (۱۳۲۴ ایران - ۱۳۹۰ استرالیا). ...

 • نوستالژی (سریال "آخرین روز تابستان" ~ ۱۳۶۸)

  3,575 بازدید

  بخشهایی بسیار خاطره انگیز، از سریال "آخرین روز تابستان - ۱۳۶۸". / موسیقی این سریال نیز بسیار زیبا و روحنواز است. / همچنین گرامی میداریم نام و یاد هنرمند ارزنده ی آن دوران، که در این سریال نیز بازی داشتند - زنده یاد "منوچهر لاریجانی" (۱۳۲۴ ایران - ۱۳۹۰ استرالیا). ...

 • نوستالژی (مجری برنامه "جنگ هفته" ~ دهه شصت)

  8,635 بازدید

  "علیرضا غفاری"، یکی دیگر از مجریان خوشسدای کانال یک تلویزیون، در دهه ی شصت هستند که خوشبختانه اکنون نیز فعال میباشند. در طی سالهای ۱۳۶۶ تا ۶۸، برنامه ی "جنگ هفته" عصرهای جمعه با اجرای ایشان پخش میشد. ... / فایل تصویری شامل بخشهایی از آن میباشد.

 • نوستالژی (مجری اعلام برنامه تلویزیون ~ دهه شصت)

  7,018 بازدید

  "ابوالفضل طباطبایی" (صدای باوقار و آهنگین)، یکی از مجریان خوشسدای پخش و اعلام برنامه کانال یک تلویزیون، در سالهای دهه ی شصت میباشند. فایل تصویری شامل دو اجرای خاطره انگیز از ایشان، به ترتیب در طی سالهای ۱۳۶۷: (برنامه شبانه پخش کانال یک "مقاومت تا پیروزی")، ... و ۱۳۶۸: (اعلام برنامه در شبکه اول) است.

 • سوپر کمدی (سکانسی طنز با صدای دوبلور "منوچهر زمانی")

  4,409 بازدید

  هنر دوبلاژ ایران همانند سینمای دهه ۶۰، سالهاست که به بایگانی خاطره ها پیوسته. یکی از دوبلورهای خلاق و هنرمند در دهه های ۴۰ و ۵۰، استاد منوچهر زمانی بودند. صدای ایشان برای تمامی ایرانیان آشنا میباشد و از دید نگارنده، کمدی ترین صدای تاریخ دوبلاژ ایران بوده و یادش همچنان نیز هست. ... / فایل تصویری از تیپسازی کمدی صدای ماندگار "منوچهر زمانی"، با بازی طنز زنده یاد "جمشید مهرداد". (همکلاس-۱۳۵۶).

 • نوستالژی (سکانسهایی از سریال "پل کوچولو" ~ دهه شصت)

  8,845 بازدید

  سریال "دانه گزنه" محصول "دفتر رادیو و تلویزیون فرانسه" در سال ۱۹۷۳ میباشد که در انتهای دهه شصت با نام "پل کوچولو" در ایران پخش شد. / این سریال زیبا، داستان پسر بچه ایست که توسط مادرش در یتیم خانه ای رها شده. سپس خانواده ای او را به فرزندخواندگی میپذیرد. شروع زندگی تازه و دوستی او با پیرمرد مهربانی که شغلش باغبانی است، ماجراهای آموزنده ای را برایش فراهم میکنند. ... / تدوین فایل تصویری، توسط ۵۹.

 • نوستالژی (فیلم داستانی "مردی در آسانسور" ~ دهه شصت)

  909 بازدید

  در میانه ی دهه ۶۰، سریالی اپیزودیک شامل فیلمهای داستانی ساخت انگلستان، جمعه عصرها از کانال یک ایران پخش میشد با نام "داستانهای باور نکردنی". / یکی از نوستالژیک ترین قسمتهای آن، ماجرای مردی بود که در آسانسور خانه ی خود فوت میشد. نام اصلی این داستان "راهی تا بهشت - ۱۹۷۹ - (The Way Up to Heaven)" میباشد که نهمین اپیزود از مجموعه ی یادشده بود. / فایل تصویری شامل آن اپیزود، کامل با زمان ۲۴ دقیقه است.

 • نوستالژی (خلاصه سریال "الیور توییست" ~ دهه شصت)

  1,816 بازدید

  سریال انگلیسی "الیور توییست" به کارگردانی "گرت دیویس" در سال ۱۹۸۵ توسط کمپانی BBC ساخته شد و همان زمان بارها در ایران پخش گردید، از اینرو برای ما بچه های دهه شصت، بسیار آشنا و نوستالژیک است. / فایل تصویری دربردارنده خلاصه ای از کل سریال میباشد، برگزیده ی سکانسهایی آشنا، که برای نسل شصت، یادآور سالهای کودکی و نوجوانی ست. ... / تدوین فایل تصویری، توسط ۵۹.