در حال بارگذاری
 • 5
  دنبال کننده
 • 6
  دنبال شونده
 • 17.8هزار
  بازدید

شرکت پرشیامهر- جراحی روباتیک، لاپاراسکوپی و متابولیک

شرکت «پرشیامهر» مفتخر است از سال 1380 تا کنون محصولاتی نو و پیشرو در زمینه های جراحی روباتیک، الاپاروسکوپی و جراحی چاقی ارائه دهد. این شرکت نماینده انحصاری کمپانی هایی مثل: MICROLINE, MID, وSURGIQUEST در ایران می باشد.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

شرکت «پرشیامهر» مفتخر است از سال 1380 تا کنون محصولاتی نو و پیشرو در زمینه های جراحی روباتیک، الاپاروسکوپی و جراحی چاقی ارائه دهد. این شرکت نماینده انحصاری کمپانی هایی مثل: MICROLINE, MID, وSURGIQUEST در ایران می باشد.

 • 5
  دنبال کننده
 • 6
  دنبال شونده
 • 17.8هزار
  بازدید
Loading...

همه ویدیو ها

 • کفش های مخصوص پزشکان، مراکز درمانی و بهداشتی EVERLITE

  176 بازدید

  مدل EVERLITE مخصوص جراحان، پزشکان، پرسنل اتاق عمل، مراکز درمانی و بهداشتی بسیار سبک و راحت، قابل شسشتو، آنتی باکتریال، آنتی استاتیک، ضد لغزش، دارای رویه ضد آب، دارای سیستم تنفس، ارگونومیک و دارای کفی مخصوص ساخت کشور پرتغال، دارای استاندارد CE اروپا صفحه ما در اینستاگرام: https://www.instagram.com/wockshoesiran

 • MIDSEW -مید کلوژر (بستن زخم های جراحی)

  486 بازدید

  MIDSEWیا «مید كلوژر» ابزاریست است جهت به هم رساندن زخم فاشیوتومی ویا هر عاملی که نیاز به باز گذاشتن طولانی مدت زخم مثلاً در پانکراتیت نکروزان ویا زخم های آلوده ناشی از تروما باشد. سابقاً این امر با به کارگیری وایر ویا نخ نایلون و قطعات نلاتون کات شده انجام می شد که برای بیمار دردناک و در آینده موجب اسکار بدی بروی محل قرارگیری نلاتونها می شد حال اینكه با استفاده از این ست دیگر عوارضی مشاهده نخواهد

 • نحوه تولید مدلNUBE کفش های مخصوص بیمارستان ها و پزشکان

  1,167 بازدید

  در این ویدئو خط تولید کفش های مخصوص اتاق عمل، بیمارستان ها و پزشکان مدل NUBE برند WOCK کشور پرتغال نشان داده شده است. این مدل فوق العاده سبک و راحت، آنتی استاتیک، ضد لغزش و تا دمای 50 درجه قابل شستشو می باشد. این مدل در 5 رنگ قابل ارائه می باشد.

 • سیستم جراحی رباتیک ALF-X

  409 بازدید

  محصولی مشترک از آمریکا و ایتالیا مزایا: - ارگونومی بهتر و راحت تر جراح -حفظ توانمندی ها و بهبود مهارت های جراح در روش های معمول لاپاراسکوپی -دارا بودن سیستم Eye Tracking -دارا بودن سیستم Haptic Feedback -اقتصادی بودن به دلیل استفاده از ابزار معمول -قابلیت استفاده از تروکار ۵mm معمولی لاپاراسکوپی -جدا بودن بازوهای سیستم -دارا بودن ابزار مخصوص با گشتاورد ۳۶۰درجه -تعویض و جایگذاری راحت ابزار -..

 • سیستم جراحی رباتیک Alf-X

  288 بازدید

  محصولی مشترک از آمریکا و ایتالیا مزایا: - ارگونومی بهتر و راحت تر جراح -حفظ توانمندی ها و بهبود مهارت های جراح در روش های معمول لاپاراسکوپی -دارا بودن سیستم Eye Tracking -دارا بودن سیستم Haptic Feedback -اقتصادی بودن به دلیل استفاده از ابزار معمول -قابلیت استفاده از تروکار 5mm معمولی لاپاراسکوپی -جدا بودن بازوهای سیستم -دارا بودن ابزار مخصوص با گشتاورد 360درجه -تعویض و جایگذاری راحت ابزار -..

 • کفش های مخصوص پزشکان، بیمارستان و اتاق عملWOCK

  406 بازدید

  ویژگی های منحصربه فرد کفش های wock: فوق العاده سبک و راحت، آنتی استاتیک، ضد لغزش، قابلیت شستشو تا دمای 50 درجه، ضدآب، امکان داشتن حرکات سریع به دلیل بسته بودن پشت کفش، دارای کفی جداشونده، دارای استانداردCE اروپا، امکان ارائه در 8 رنگ متفاوت، تلفن تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر:88635358-021 و 88635283-021

 • انیمیشن نحوه عمل جراحی چاقی اسلیو معده

  6,712 بازدید

  در این فیلم نحوه استفاده از MIDSLEEVE در عمل جراحی چاقی اسلیو نمایش داده شده است. میداسلیو تیوبی از جنس سیلیکون با قطر 12/5 میلیمتر(36Fr~) است که یک بالون در قسمت انتهایی آن (Distal End) تعبیه شده است. - با استفاده از این تیوب، به هنگام عمل جراحی اسلیو، جراح قادر خواهد بود با کالیبراسیون دقیق و راحت در معده حجم باقی مانده معده را مشخص و سپس برش و دوخت را توسط استپلر انجام دهد.

 • کفش های مخصوص بیمارستان و اتاق عمل

  3,552 بازدید

  محصولات تخصصی کمپانی WOCK ساخت کشور پرتغال مناسب برای: جراحان بیمارستان ها و مراکز درمانی مطب پزشکان و دندان پزشکان آزمایشگاه ها مراکز زیبایی و آرایشی مراکز خدمات بهداشتی صنایع غذایی جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفاً با شماره های 88635358 و 88635283 تماس حاصل فرمائید.

 • عمل جراحی چاقی اسلیو گستروکتومی (SLEEVE GASTRECTOMY)

  1,804 بازدید

  - میداسلیو تیوبی از جنس سیلیکون با قطر 12/5 میلیمتر(36Fr~) است که یک بالون در قسمت انتهایی آن (Distal End) تعبیه شده است. - با استفاده از این تیوب، به هنگام عمل جراحی اسلیو، جراح قادر خواهد بود با کالیبراسیون دقیق و راحت در معده حجم باقی مانده معده را مشخص و سپس برش و دوخت را توسط استپلر انجام دهد. - از میداسلیو می توان همزمان به عنوان سوند معده و (Leakage Test) نیز استفاده کرد.

 • Banded By-Pass (MIDCAL) Operation by Dr.Karl Miller

  437 بازدید

  -جایگذاری همزمان به هنگام عمل بای پس جهت جلوگیری از دیلاته شدن پاوچ معده -امکان تنظیم قطر حلقه در سه اندازه 65،70،75 میلیمتر بر اساس وضعیت بیمار - راه حل مناسب و توصیه شده اساتید به منظور درمان عارضه دیلاتیشن پاوچ پس از عمل بای پس - رادیوپک جهت وضوح بیشتر و کنترل وضعیت ایمپلنت توسط X-RAY - نرم و انعطاف پذیر

 • جراحی چاقی- کاربرد حلقه معده

  2,344 بازدید

  در این ویدئو عملکرد «حلقه معده»(Band) نشان داده شده است. «حلقه معده»(Band) یکی از کم عوارض ترین و کم خطرترین نوع چراحی محسوب می شود. این ایمپلنت از طریق جراحی لاپاروسکوپی جایگذاری شده و موجب کاهش حجم معده خواهد شد. از جمله مزیت های این نوع جراحی برگشت پذیر بودن آن می باشد. ارائه مشاوره و اطلاعات بیشتر: 58 53 63 88 - 83 52 63 88