در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 24
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 24.9هزار
  بازدید

راهبران سیستم رستاک

مدیریت پروژه حرفه ای، برنامه ریزی استراتژیک و تعالی سازمانی

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

مدیریت پروژه حرفه ای، برنامه ریزی استراتژیک و تعالی سازمانی

 • 24
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 24.9هزار
  بازدید
این کانال از سوی "راهبران سیستم رستاک" تایید شده است.

همه ویدیو ها

 • هفت عادت مردمان موثر

  6,653 بازدید

  فیلم کوتاهی درباره کتاب 7 عادت مردمان موثر از پروفسور استفان کاوی

 • آشنایی با مدرک تحلیل کسب و کار حرفه ای(PMI-PBA)- قسمت 2

  231 بازدید

  قسمت دوم از فیلم آشنایی با مدرک تحلیل کسب و کار حرفه ای از زبان بزرگان این حوزه. جزئی از جامعه تحلیل کسب و کار در جهان باشید. چه کسی باید به دنبال اخذ این گواهی باشد؟

 • آشنایی با مدرک تحلیل کسب و کار حرفه ای (PMI-PBA)

  533 بازدید

  فیلم آشنایی با مدرک تحلیل کسب و کار حرفه ای از زبان بزرگان این حوزه. جزئی از جامعه تحلیل کسب و کار در جهان باشید. چه کسی باید به دنبال اخذ این گواهی باشد؟

 • معرفی PRINCE2 2017

  230 بازدید

  یک ماهی میشه که ویرایش ۲۰۱۷ استاندارد پرینس ۲ بالاخره منتشر شده امسال رو میشه سال به روز رسانی استانداردها نامید. تو ویدیو بالا یه معرفی میبینید از پرینس۲ ویرایش۲۰۱۷

 • کارگاه آموزشی مدیریت پورتفولیو- RealPoM

  1,143 بازدید

  (Real Portfolio Management) کارگاهی عملی و خلاقانه برای آموزش ساده و هیجان انگیز مدیریت پورتفولیو است ، که در آن شرکت کنندگان با تقسیم در تیم ها و قبول مسؤلیت های مختلف در قالب یک شرکت فرضی می بایست ضمن بررسی نقشه استراتژی شرکت، پروژه های مورد نیاز برای تحقق اهداف سازمانی را شناسایی، اولویت بندی و تخصیص منابع نموده و همچنین فرآیندهای مختلف مربوط به مدیریت پورتفولیو را به صورت عملی تجربه نمایند.

 • چرخه حیات الزامات در مدیریت پروژه

  869 بازدید

  در این ویدئو، علی واحدی دیز، واژه چرخه حیات الزامات پروژه را - که واژه ای خودساخته می باشد- برای تشریح مراحلی که الزامات در طول گروه های فرآیندی مدیریت پروژه پشت سر می گذرانند، استفاده می نماید. این ویدئو به ویژه برای علاقمندان به اخذ مدرک PMP توصیه می گردد. الزامات کلان پروژه در گروه فرآیندی آغازین و در فرآیند تهیه منشور پروژه تهیه و تدوین می شوند و سپس در گروه فرآیندی برنامه ریزی و در فرآیند....

 • چرخه حیات دستاوردهای پروژه

  370 بازدید

  در این ویدئو، علی واحدی، واژه چرخه حیات دستاوردهای پروژه را که واژه ای ساختگی می باشد، برای تشریح چرخه تولید تا تحویل دستاوردهای پروژه براساس گروه های فرآیندی مدیریت پروژه استفاده می نماید. این ویدئو به ویژه برای علاقمندان به اخذ مدرک PMP توصیه می گردد.

 • انواع ذخیره ها در مدیریت پروژه

  841 بازدید

  در این ویدئو که در کلاس آموزشی علی واحدی دیز ذخیره شده است، علی واحدی در مورد انواع ذخیره ها در مدیریت پروژه سخن می گوید ..... ذخیره احتیاطی و ذخیره مدیریت و دلیل نام گذاری آنها و نحوه دسترسی مدیر پروژه به آنها.... لطفاً ببینید و در صورت تمایل نظر بدهید....

 • کار تیمی

  936 بازدید

  یک کلیپ بامزه در مورد کارتیمی...بعضی اوقات با یک تصویر و یا یک کلیپ ساده می توان براحتی یک موضوع پیچیده را ساده کرد.

 • نحوه آدیت یک فرآیند

  239 بازدید

  در این ویدئو نحوه آدیت یک فرآیند به نمایش گذاشته شده است.

 • یخ ها درحال ذوب شدن هستند

  457 بازدید

  یکی از بهترین مدلهای مدیریت تغییر مدل 8 مرحله ای آقای جان کاتر استاد مدیریت هاروارد است. او در کتاب "رهبران چگونه می اندیشند" این مراحل را تشریح نموده است. اخیراً در کتاب جدید خود این مراحل را به صورت شماتیک و با داستان زیبای پنگوئن ها با نام "یخ ها در حال ذوب شدن هستند" چاپ نموده است. خلاصه این کتاب در این کلیپ زیبا نشان داده شده است. ببینید...

 • تفکر خلاق

  1,646 بازدید

  در این ویدئو آقای ادوارد دبونو مبتکر مفهوم شش کلاه تفکر و تفکر جانبی، در مورد تفکر خلاق با شما صحبت می کند. کتاب شش کلاه تفکر ایشان یکی از کتابهای قشنگ و پرفروش در مورد تفکر همه جانبه و خلاق است. علی واحدی خواندن این کتاب را به شما توصیه می کند.

 • خلاقیت به زبان ساده

  932 بازدید

  اگر بخواهیم خلاقیت را برای کسی تعریف کنیم شاید ساعتها طول بکشه و هنوز هم نتونیم حق مطلب را ادا کنیم. ببینید خلاقیت یعنی اینکه اگر بخواهید به مردم و دیگران بفهمانیم که بستن کمربند ایمنی برای حفظ جان و بقاء خانواده هاست، به نظر شما میشد قشنگ تر از این کلیپ اون را به نمایش گذاشت؟ ببینید...

 • دلایل عمده شکست پروژه ها

  413 بازدید

  در این ویدئو، دلایل اصلی شکست یک پروژه و به عبارتی نشانه های شکست یک پروژه تشریح شده است.

 • مفهوم شاخص های CPI و TCPI و تفاوت آنها

  433 بازدید

  در این پادکست، علی واحدی دیز به تشریح مفهوم "شاخص عملکرد هزینه" (CPI) و همچنین "شاخص عملکرد هزینه از این پس" (TCPI) می پردازد. محاسبه و مقایسه این دو شاخص در طول پروژه می تواند به ما بگوید که آیا تحقق اهداف بودجه ای پروژه میسر می باشد یا خیر. لطفا شما هم بشنوید ... و سوالات و نظراتتان را درج نمایید.

 • روش های اندازه گیری ارزش کسب شده

  349 بازدید

  در این پادکست، علی واحدی دیز در ادامه پادکست قبلی تحت عنوان "بلایی به نام درصد تکمیل"، به تشریح سایر روش های مناسب در اندازه گیری ارزش کسب شده می پردازد. این روش عبارتند از روش برهه های وزن دار، روش فرمول ثابت، روش شمارش واحدهای معادل و واحدهای تکمیل شده می باشد.

 • عناصر کلیدی سیستم ارزش کسب شده (EVS)

  182 بازدید

  در این پادکست، علی واحدی دیز به تشریح کامل سه عنصر کلیدی سیستم ارزش کسب شده می پردازد. این عناصر عبارتند از EV، PV و AC. این عناصر در ظاهر ساده بوده ولی دارای نکات ظریفی برای اجرا می باشند.

 • تاریخچه و چارچوب سیستم مدیریت پروژه ارزش کسب شده (EVMS)

  374 بازدید

  در این پادکست، علی واحدی دیز به عنوان اولین نگارنده کتاب "مدیریت پروژه ارزش کسب شده" در ایران، تاریخچه و چارچوب سیستم مدیریت پروژه ارزش کسب شده (EVMS) را تشریح می کند. در پادکست های بعدی سلسله تعاریف، مفاهیم، نکات و موضوعات مختلفی پیرامون این سیستم ارائه خواهد شد.

 • درباره مدارک حرفه ای IPMA - قسمت دوم

  184 بازدید

  در ادامه قسمت اول پادکست (درباره مدرک بین المللی IPMA)، در این پادکست علی واحدی دیز به تشریح شرایط (تجربه، سطح تحصیلات و دانش مدیریت پروژه) اخذ سطوح مختلف IPMA (چهار سطح مدارک حرفه ای A، B، C و D) می پردازد.

 • درباره مدارک حرفه ای IPMA – قسمت اول

  176 بازدید

  در ادامه پادکست قبلی (درباره استاندارد ICB)، در این پادکست علی واحدی دیز به تشریح سطوح مختلف مدارک حرفه ای مؤسسه بین المللی مدیریت پروژه (IPMA) می پردازد. مؤسسه IPMA چهار سطح مدارک حرفه ای A، B، C و D را ارائه می دهد که جزئیات آن در دو پادکست ارائه خواهد شد.

 • درباره استاندارد ICB

  446 بازدید

  علی واحدی دیز در این پادکست به تشریح چارچوب این استاندارد و تفاوتهای و ارتباطات آن با استاندارد PMBOK می پردازد.

 • مدرک مدیریت حرفه ای طرح(PgMP) - قسمت سوم

  233 بازدید

  این پادکست قسمت سوم (پایانی) درباره مدیریت حرفه ای طرح (PgMP) است. علی واحدی دیز در این پادکست، نکات مربوطه به ثبت نام و اخذ این مدرک را با شما در میان می گذارد.

 • تغییرات جدید در نحوه تمدید مدارک PMI - قسمت دوم

  138 بازدید

  در این ویدئو علی واحدی جزئیات بیشتری در مورد طبقه بندی های مختلف اخذ PDU را ارائه می نماید...

 • تغییرات جدید در نحوه تمدید مدارک PMI

  167 بازدید

  تغییرات جدیدی از ماه دسامبر 2015 در نحوه کسب PDU به منظور تمدید مدارک PMI رخ خواهد داد که در این ویدئو علی واحدی دیز سعی دارد جزئیات ان را در دو قسمت به شما ارائه نماید. امیدواریم مفید واقع شود...

 • مدرک مدیریت حرفه ای طرح(PgMP) - قسمت دوم

  241 بازدید

  این پادکست قسمت دوم از پادکست سه قسمتی درباره مدیریت حرفه ای طرح (PgMP) است. علی واحدی دیز در این پادکست، مراحل ثبت نام و نکات مربوط به اخذ این مدرک را با شما در میان می گذارد.

 • مدرک مدیریت حرفه ای طرح(PgMP) - قسمت اول

  110 بازدید

  علی واحدی اولین دارنده مدرک مدیریت حرفه ای طرح(PgMP) در ایران است. این مدرک یکی از مشکل ترین مدارک مؤسسه PMI است که به دلیل سختی و چالشی بودن آن تنها زیر 700 نفر تاکنون موفق با اخذ این مدرک در دنیا شده اند. سختی اخذ این مدرک از همان ابتدای اقدام برای این مدرک مشخص است. علی واحدی در سه پادکست، پیش نیازها، مراحل ثبت نام و نکات مربوط به اخذ این مدرک را با شما در میان می گذارد.

 • مدیر پروژه: نگاه کل نگر یا نگاه جزء نگر

  247 بازدید

  در این پادکست علی واحدی دیز، به تشریح دو نگاه در کارها و حتی زندگی روزمره می پردازد. با فهم این موضوع باید به این سوال پاسخ داد که کدامیک برای هدایت یک پروژه لازم است؟

 • کارگاه عملی و هیجانی مدیریت پروژه خانه اسکیمو - PMigloo

  610 بازدید

  کارگاه مدیریت پروژه خانه اسکیمو PMigloo، یک روش آموزشی جدید جهت آموزش مدیریت پروژه- شرکت کنندگان در یک فضای آموزشی جذاب و هیجان انگیز کارتیمی، برنامه ریزی عملی و اجرای عملی مفاهیم مدیریت پروژه را آموزش می بینند. این کارگاه آموزشی توسط آقایان مهندسین علی واحدی دیز و روزبه کتب زاده برای اولین بار در ایران طراحی و اجرا شده است که در خاورمیانه بی نظیر است. www.rsrastak.com

 • بلایی به نام "درصد تکمیل" در اندازه گیری ارزش کسب شده

  200 بازدید

  در این پادکست، علی واحدی دیز به تشریح مشکلات روش "درصد تکمیل" در اندازه گیری ارزش کسب شده می پردازد. این روش علیرغم اینکه یکی از پر استفاده ترین روش ها برای اندازه گیری ارزش کسب شده است، ولی بدترین روش از نظر دقت و صحت می باشد. برای حل این مشکل باید به سراغ روش های دیگر مانند روش وقایع وزن دار و روش شمارش واحدها و غیره رفت.

 • جلسه Kick-Off در پروژه ها (2 از 2) بایدها و نبایدها

  733 بازدید

  در این پادکست، علی واحدی دیز در ادامه پادکست قبلی (تحت عنوان Kick-off Meeting یا جلسه آغاز عملیات پروژه)، به ذکر بایدها و نبایدهای این جلسه بسیار مهم در پروژه ها می پردازد. توجه به اجزای بایدهای گفته شده و پرهیز از نبایدها موجب افزایش اثربخشی این جلسات می گردد. قسمت اول این پادکست نیز در آپارات راهبران در اختیار عزیزان می باشد.

 • درباره جلسه Kick-Off در پروژه ها (1 از 2)

  754 بازدید

  در این پادکست علی واحدی دیز به ارائه مفهوم Kick-off Meeting یا جلسه آغاز عملیات پروژه است. این جلسه یکی از مهمترین و با اهمیت ترین جلسه از بین هزاران جلسه هر پروژه است که متأسفانه در بسیاری از پروژه ها مغفول واقع می شود. مفهوم و دلایل اهمیت این جلسه را از زبان علی واحدی دیز بشنوید. بخش دوم پادکست نیز در صفحه آپارات ما در اختیار عزیزان می باشد.

 • انواع کارها در پروژه

  290 بازدید

  در این پادکست، علی واحدی دیز به تشریح کامل انواع کارها در پروژه می پردازد. کارها از دیدگاه PMBOK به دو دسته کارهای محصول گرا و کارهای مدیریتی پروژه تقسیم می شود. این دسته بندی به فهم بهتر فرآیندهای پروژه و همچنین دور از برخی اشتباهات رایج در تهیه WBS، زمانبندی پروژه و انتخاب مدیران پروژه کمک می کند.