191 دنبال‌ کننده
226 هزار بازدید ویدیو
1.1 هزار بازدید 1 سال پیش

کار کردن تو حوزه حسابداری رو دوست دارید؟ با گذروندن دوره‌های کمک حسابدار و کارشناس حسابدار هم با مفاهیم حسابداری آشنا میشید هم کار با نرم افزارهای همکاران سیستم رو یاد میگیرید.

تنها حسابداران هستند که می‌توانند به اعداد معنا ببخشند

13 بازدید 4 ماه پیش

در سال ۱۳۳۶ شرکت ملی نفت ایران دانشکده حسابداری و علوم مالی را تاسیس کرد و این اولین رخداد آکادمیک رسمی آموزش حسابداری در ایران بوده است و پس از آن با افزایش تعداد دانشجویان به تعداد موسسات آموزش حسابداری و دانشکده های حسابداری اضافه شد. در تمام صنایع با توجه به نیاز هر صنعت، وظایف و کارهایی شکل می گیرند برای انجام شدن این وظایف لازم است افرادی دانش یا مهارت انجام این کارها را داشته باشند. در ایران با پیشرفت صنایع و پیچیده شدن موضوعات حسابداری، دیگر فعالیت ها از طریق روش های سنتی قابل انجام و رسیدگی نبودند.

معرفی موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم

6.5 هزار بازدید 3 سال پیش

✅ما تلاش می کنیم تا فرصت های یادگیری را به شیوه های متنوع در اختیار علاقه مندان قرار دهیم. ✅در حال حاضر بیش از ٣٥ دوره آموزش نرم افزار، ٨ دوره تخصصی مالی، ٦ دوره آمادگی بازاركار و ٩ دوره آموزش تخصصی هوشمندی كسب و كار را به علاقه مندان ارائه می كنیم و به عنوان مجری انحصاری آموزش نرم افزارهای همكاران سیستم، سالانه صدها نفر از فراگیران ممتاز را به بازار بزرگ مشتریان همكاران سیستم معرفی میکنیم.

نمایش بیشتر