1.1 هزار دنبال‌ کننده
429.5 هزار بازدید ویدیو
9 هزار بازدید 1 سال پیش

اين سخن سفرى‌ست خيالى در بى زمانى لابلاى شعرهاى خيام، اين ميگسارِ هوشيار، اين بدبينِ سرزنده، و اين مؤمنِ شكّاك. سخنران روايتگرِ برداشت خويش است از گفتاورد خيام در قالب گفت و گوهای حكيم با شمارى از شاعران و انديشمندانِ همسفرش در اين كاروان. خط داستان را دو شخصيت به نامهاى كيومرث و دوروثی به پيش ميبرند و راوى، ساقی باده‌هائی از خِرد نقّادانديشِ خيام است كه پياله‌ها را بر روی سينی ترجمانِ سره‌اش به دست گوش هوش مخاطب ميرساند. باشد كه از آگاهی سايه وار در مىِ خيام شادمانه شويم!

تداکس تهران استدیو

216 بازدید 1 هفته پیش

طبق استنفورد ایران 2040 ، داده های جمع آوری شده نشان می دهد که تعداد کل مهاجران ایرانی الاصل از حدود نیم میلیون نفر قبل از انقلاب 1979 به 3.1 میلیون نفر در سال 2019 افزایش یافته است که به ترتیب 1.3 و 3.8 درصد از جمعیت کشور است. . بنابراین تصمیم مهاجرت از ایران به یکی از تصمیمات کلیدی تبدیل شده است. در این گفتگو ، دکتر ساناز صدوقی و دکتر امیر حسین یزدانی به ما کمک می کنند تا عاقلانه و آگاهانه به مسئله مهاجرت نزدیک شویم.

کمپین

113 بازدید 3 ماه پیش

سال گذشته، همگی تلاش می کردیم که دوام بیاریم، اما امسال سال تلاش برای تحقق اهدافه! آیا تا به حال برای رسیدن به اهدافمون بی وقفه تلاش کردیم؟ وقتی برای انجام کاری بی وقفه تلاش می کنیم، بیش از 100 درصد انرژیمون رو صرف اون کار می کنیم و تا جایی ادامه میدیم که کار کاملا انجام بشه. حتی ممکنه فکر کنیم انجام اون کار غیر ممکنه، ولی باز ما ناامید نخواهیم شد. یادمون باشه که تلاش بی وقفه، هدفمند و بدون ناامیدی ارزشمنده. آرزو داریم که سال پرباری در انتظار هممون باشه و امیدواریم هیچ کدوممون از تلاش بی وفقه در مسیر رویاها

نمایش بیشتر