487 دنبال‌ کننده
367 هزار بازدید ویدیو
2 بازدید 4 روز پیش

این پروسه به مدت ۱۰ روز رایگان است. اگر پرتفوی بورسی شما نامنظم و یا در ضرر هست، حتما از این فرصت استفاده کنید. در این پروسه سبد شما در سه بخش مدیریت سرمایه، کنترل ریسک و تحلیل‌گری بررسی و مشکلات آن مشخص میشه و در نهایت راه‌حل مناسب به شما داده خواهدشد. جهت ثبت‌نام رایگان، به آدرس سایت زیر یا دایرکت اینستاگرام پیج کالج تی‌بورس پیام بدین https://moamelegar.com/portfolio-improvement @ttseinfo کالج تی‌بورس | معامله‌گری به سبک جهانی https://tboursecollege.com Telegram : @TTSEinfo ---

آخرین ویدیوها

آموزش بازارهای مالی جهانی

65 بازدید 5 ماه پیش

کیف پول‌‌‌های متنوعی ‌برای ذخیره سازی ارز دیجیتال وجود دارد و در سه دسته کلی: سخت افزاری / نرم افزاری / کاغذی قرار دارند کیف پول‌ها انواع مختلفی دارند که انتخاب آنها بر‌‌اساس نیاز شخصی کاربران است و امکانات متفاوتی در اختیار آنها قرار می‌دهد. کیف پول‌ها بر اساس عملکرد به دونوع سرد و گرم تقسیم می‌شوند. حسین سلطانی در این ویدئو به توضیح کیف پول و ‌انواع آن همچنین معرفی چند کیف پول مناسب و کاربردی می‌پردازد.

آموزش بازار آتی کالا

36 بازدید 3 ماه پیش

اگر به دنبال یک بازار دوطرفه حرفه‌ای در یک مرکز مالی برای انجام قراردادهای آتی استاندارد همراه با اهرم هستید، در دوره آتی کالا همراه ما باشید.

نمایش بیشتر