در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 429
  دنبال کننده
 • 156
  دنبال شونده
 • 2میلیون
  بازدید

طرفدار313

این کانال طرفدار عزت و اقتدار است(معرفت در گرانیست به هر کس ندهندش / پر طاووس قشنگ است به کرکس ندهندش-انتخابی از سوی اکثریت، به اندازه همون اکثریت بی مصرف هست)

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

این کانال طرفدار عزت و اقتدار است(معرفت در گرانیست به هر کس ندهندش / پر طاووس قشنگ است به کرکس ندهندش-انتخابی از سوی اکثریت، به اندازه همون اکثریت بی مصرف هست)

 • 429
  دنبال کننده
 • 156
  دنبال شونده
 • 2میلیون
  بازدید

همه ویدیو ها

 • سرود انقلابی نصر من الله

  7,357 بازدید

  انقلاب اسلامی انفجار نور در ظلمت شرق و غرب بود.امروز 22 بهمن 1396 بار دیگر به فضل خدا امت مسلمان حماسه خواهند ساخت و بار دیگر نشان خواهند داد برای حفظ انقلاب خواهند آمد نه مسئولین فاسدی که خود ضد انقلاب اند.

 • چرا نقشه ایران از شتر تبدیل به گربه شد؟

  3,060 بازدید

  ماجرای یک نقشه : از آن ایران تا این ایران .نقشه ایران از اول دولت قاجار تا سال 1396 که در آن تکه تکه شدن کشور به خاطر عهدنامه ها و قراردادهای مسخره ای که توسط اعتدالیون و اصلاحیون و ظریف الممالک های وحشت زده از جنگ آن زمان امضا شد.ولی در 8 سال جنگ بعد از انقلاب تکه خاکی از ایران جدا نشد چون فرماندهانی مثل همت و متوسلیان و باقری انقلابی بودند نه دیپلمات

 • آهنگ انقلابی و شنیده نشده گذشت آن زمانی که آن سان گذشت

  6,978 بازدید

  امشب باز هم حماسه آفریده شد و بانگ الله اکبر خانه های مسلمانان برخواست.زنده باد انقلاب اسلامی که پرچمدار ظهور است.این آهنگ آهنگی است از فرامرز اصلانی خواننده چپ.این کلیپ توسط جنبش انقلاب نوین تولید شده است.باز نشر آن مجاز ولی کپی کردن آن شرعا حرام است.

 • سرود انقلابی الله الله تو پناهی بر ضعیفان یا الله

  11,629 بازدید

  امشب بار دیگر طنین الله اکبر انقلاب اسلامی از پشت بام امت مسلمان شهر ها را در بر خواهد گرفت.تا انقلاب انقلاب است،انقلاب است.

 • نماهنگ ورود امام خمینی رهبر انقلاب اسلامی به ایران

  3,120 بازدید

  دهه فجر انقلاب اسلامی که در نهایت پرچم را به صاحب اصلی خود می سپارد مبارک باد.کلیپی حماسی که با زحمت فراوان و بدون داشتن آرشیو صدا و سیما توسط جنبش انقلاب نوین ساخته شده است.بازنشر آن مجاز ولی کپی کردن آن حرام است.tribute to imam khomeini

 • امیر جعفری در برابر امیر جعفری

  2,143 بازدید

  خب گویا امیر جعفری نیز از جرگه خواص به جرگه رعیت تنزل مقام پیدا کردند.این هم از برکات دولت روحانی است.علی برکة الله

 • به یاد آور زمانی را که به روحانی رای دادی!!!

  821 بازدید

  ضعف حافظه تاریخی مساوی است با تکرار فجایع گذشته.کلیپی از زمان انتخابات 96 که به خوبی توانست مردم را فریب بدهد.نتیجه اعمال انسان زودتر از چیزی که فکر میکند به او بر می گردد.خود کرده را تدبیر که هیچ حتی امیدی نیست.کسانی که به خاطر دلار به روحانی رای داده اند چه جوابی دارند؟

 • شهید بهشتی:مردمی زندگی کردن را از ما نگیرید!!!

  765 بازدید

  حال این جمله را با جمله مسئولین اخیر مقایسه کنید.چه شد که باید بهشتی انقلابی شهید میشد امثال هاشمی و روحانی اشرافی باید زنده میماندند؟

 • محمد علی کلی از حجاب زنان می گوید

  زنده باد ایران و ایر...
  3,246 بازدید

  محمد علی کلی از حجاب زنان می گوید

 • وضعیتی که دولت روحانی برای صدا و سیما رقم زده است

  1,260 بازدید

  طنز سیاسی تره بار. وای که چه دورانی است این دوران روحانی.انصافا من که خیلی از کاراکتر حسینی بای خوشم آمد.

 • دقیقا به همین شکل روحانی پاچه ملت را خواراند

  749 بازدید

  ویدیویی تلفیقی از سریال خاطره انگیز پاورچین ساخته مهران مدیری با یکی از سخنرانی های فراموش نشدنی حسن روحانی(معروف به کلید ساز) در مورد توافق ژنو که به برجام ختم شد.

 • سرود انقلابی ای سرود آوران سپیده

  17,001 بازدید

  اولین سرود انقلابی که پس از تصرف رادیو پخش شد.دهه پیروزی انقلاب اسلامی ایران مبارک باد

 • سرود انقلابی الله الله با صدای رضا رویگری

  86,798 بازدید

  دهه فجر انقلاب اسلامی بر تمامی مسلمانان و مستضعفان مبارز با ظلم و استعمار و آزادی های ریاکارانه مبارک باد.اثر جاودانه رضا رویگری.کلیپ ساخته شده توسط Islamic channel.

 • سیره فاطمی است که رفاه طلبی را منکوب می کند

  149 بازدید

  از سیره فاطمی چه می دانید؟ آیا سیره فاطمی دین را نمایشگاهی میداند یا عدالتخواه؟باید به سیره فاطمی برگشت تا فاطمیه ای که الهام بخش وحدت و نگاه عدالت محور و سیاسی به دین داشته باشد شکل بگیرد نه فاطمیه ای که باعث تفرقه و مروج سکولاریسم باشد.سیره فاطمی عبادت را در کنار مسئولیت و معنویت را در کنار عدالت قرار میدهد.

 • اقتصاد مقاومتی به سبک هیتلر!

  گمنامان
  6,559 بازدید

  سخنرانی هیتلر در مورد خودکفایی و نظام اقتصادی مبتنی بر کار و تولید و لزوم کنار زدن اقتصاد بانکی مبتنی بر طلا و سرمایه

 • مسئولین کاخ نشین خائن به اسلام و انقلاب اند

  850 بازدید

  سخنان طوفانی استاد حسن رحیم پور ازغدی در خطبه نماز جمعه سال 80.مسئولین کاخ نشین چه بلایی سر حکومت دینی می آورند؟دین و حکومت دینی زیر سوال خواهد رفت و نسل های بعد (نسل های فعلی) از آن مایوس خواهند شد.یعنی خود شاه هم چنین کاخ هایی نداشت و حتی کاخ های شاه هم جلوی کاخ های مسئولین فعلی از جمله حسن روحانی و وزرایش قوطی بود.

 • خیانت دیگر مجلس و دولت با تصویب کنوانسیون پالرمو

  1,207 بازدید

  تبعات سهمگین پیوستن ایران به کنوانسیون پالرمو خودتحریمی، تهدیدات امنیتی و تسلط آمریکا بر گلوگاه های حساس اقتصاد! یعنی با این تصویب باید به قاسم سلیمانی و حزب الله گفت خداحافظ خدا از خائنان به اسلام و انقلاب به خصوص روحانی و لاریجانی ها نخواهد گذشت

 • مبارک مجلس لاریجانی باشد :FATF با عنوانی دیگر تصویب شد

  4,389 بازدید

  فریادهای ابطحی که توسط لاریجانی به سخره گرفته شد.لاریجانی بعد از فاجعه برجام فاجعه دیگری به نام FATF البته تحت عنوان کنوانسیون پالرمو را به زور و با 140 رای موافق و 80 رای مخالف تصویب کرد.حالا دیگر به جای مریکا خود ایران حزب الله و سپاه و قاسم سلیمانی را تروریست خواهد دانست و آنها را تحریم خاهد کرد.لاریجانی به خدا قسم خون شهدا تو و برادرانت نابود خواهد کرد.

 • ناشنیده هایی از جشن های 2500 ساله که زیباکلام نمیگوید

  4,941 بازدید

  ناشنیده هایی از ریخت و پاش تشریفاتی شاه پهلوی در جشن های ۲۵۰۰ ساله.بفرمایید شاه وطن پرستی که در این جشن های به ظاهر میهن پرستانه از هیچ محصول داخلی استفاده نکرد حتی در فسق و فجوران تا جایی که شراب این مراسم را از فرانسه آوردند و حتی از شراب شیرازی هم استفاده نکردنند(قابل توجه الکلی های میهن پرست!!!!)

 • آهنگ حماسی و مشهور Fundamentum

  42,877 بازدید

  اثری از گروه Lesiem. این آهنگ در قسمت ابتدایی ویدیوی "نماهنگ «اقبال هنر انقلاب»" به آدرس https://www.aparat.com/v/Qp6Le به کار رفته است.

 • روحانی از همان ابتدا دروغ می گفت و تقلب میکرد

  3,154 بازدید

  گویا این خط مشی جناح به ظاهر روشن کفر در دروغ گویی تاریخچه ای طولانی دارد.دیدیم که در جریان بررسی صلاحیت وزرا در مجلس برخی نماینده های تَکراری به عنوان مخالف پشت تریبون رفتند ولی موافق صحبت کردند که گویا با این کار نشان می دهند که شاگرد راستین روحانی هستند که در جریان عزل بنی صدر به عنوان مخالف استیضاح پشت تریبون رفت ولی موافق استیضاح سخن گفت.

 • نماهنگ «اقبال هنر انقلاب»

  172 بازدید

  مقام معظم رهبری: هنر انقلابی هنر هست و در عین حال در آن دروغ و فریب و فساد و اغوا نیست.اینها هنر اسلامی است.دشمنان این ملت و این انقلاب و این نهضت به دنبال سراغ تحریف و دروغ و تغییر واقعیات رفته اند.

 • گام بلند دولت و مجلس اشرافی برای افزایش فاصله طبقاتی

  308 بازدید

  از لایحه «اصلاح و دائمی نمودن قانون مدیریت خدمات کشوری» چه می دانید؟ در این کشور دقیقا چه خبر است؟ چرا حزب الله سکوت کرده است؟ این بود آرمانها و میراث خون شهدا و مستضعفین؟ امام خمینی:" وقتی که اشراف و اعیان متصدی امور یک کشور شدند،قهرا اینها مردم را به حساب نمی آورند.

 • تحقیر شدن شاه با اعلام وفاداری سید جلال تهرانی به امام

  297 بازدید

  ویدیویی از دیدار سید جلال تهرانی-رییس شورای سلطنت- با امام خمینی که در آن دیدار وی شورایی که رییس آن بود را غیر قانونی اعلام کرد و مهر بطلانی بر آخرین نقشه شاه برای ماندن در قدرت زد.انقلاب نزدیک است...

 • از اعتراض تا اغتشاش.....

  287 بازدید

  خب از دولت روحانی و مجلس و قوه قضاییه نباید انتظار می داشت که به اعتراضات به حق رسیدگی کند تا کار به اینجا نکشد چون ماموریت آن ها نابود کردن انقلاب و ایران است.من ناراحت هستم از روحانیونی که نخواستند به اعتراضات مردم مقابل حوزه های علمیه گوش کنند من عصبانی هستم که حاضر هستند برای دیده نشدن چهره حضرت عباس کفن بپوشند ولی اکنون خفه خون گرفتند من گله مندم از بسیج که رهبری قیام را عهده دار نشد

 • آنچه که روحانیت را حفظ کرده بود

  182 بازدید

  سخنرانی امام خمینی در مورد ساده زیستی مسئولین به خصوص روحانیون:"هرچه از ساده زیستی فاصله بگیرید به همان اندازه از میزان معویت و ارزشتان کم می شود...ارزش روحانیت به دفتر و دستک نیست ارزش روحانیت را از دست ندهید...روحانیونی توانستند اسلام را در همه جهات حفظ کنند که زندگی طلبه ای داشتند." سخنانی که به هیچ وجه مورد توجه هاشمی رفسنجانی و پیروان مخلصش قرار نگرفت.

 • به خاطر چی به این روز افتادیم؟ به خاطر ضعف ایران....

  463 بازدید

  صحبت های حماسی و به حق میرزا کوچک خان که اگار برای امروز است.به خاطر چی به خاطر کی به این روز افتادیم؟ به خاطر ضعف ایران،به خاطر وجود مسئولین خائن و غرب زده،به خاطر توهم برجام،به خاطر فساد سیستماتیکی که از خود قوای سه گانه نشات می گیرد،به خاطر الیگارشی و آیت الله زاده هایی که در انقلاب نقشی نداشتند و اکنون مقام ها را تصاحب کردند، به خاطر لاریجانی ها و روحانی نماها،به خاطر دموکراسی.(کلیپ تولیدی)

 • آهنگ خاطره انگیز سریال میرزا کوچک خان

  17,338 بازدید

  دلم چشم به را توست ...چرا تندتر نمی آیی؟زود تر نمی آیی؟تقدیم به شهید میرزا کوچک خان و تمامی شهیدانی که برای اسلام از زندگی خود گذشتند

 • باید در اسلام بودن این اسلام(رحمانی) شک کرد

  558 بازدید

  امام خامنه ای به مناسبت روز پاسدار 1368/12/10:آن اسلامی که طبقات مستضعف و محروم به آن امیدوار نشوند اسلام نیست...سلام ناب، اسلامی است که باید ابوجهل ها از آن بترسند. اگر اسلامی بود که ابوجهل ها و ابوسفیان ها از آن نترسیدند و با آن دشمن نبودند، باید در اسلام بودنش شک کنیم.

 • نماهنگ منم باید برم (وصیت نامه)

  تلویزیون اینترنتی نص...
  48,698 بازدید

  نسخه ى جدید و دیدنى شعر معروف "منم باید برم" با صدای سید رضا نریمانى و میلاد هارونى تهیه شده در سازمان فضاى مجازى سراج مجرى طرح: موسسه فرهنگى دلصدا

 • سکانس پایانی و زیبای سربداران....

  3,879 بازدید

  ...آهسته ترک که یار خفته ست/ای مرغ مخوان بهار خفته ست/ای روز تو را به جان خورشید/ای شام تو را به جان ناهید/ای تشنه تو را به آب سوگند/ای عشق تو را به خواب سوگند/جز عشق دگر سخن مگویید/غیر از گل عاشقی نبویید... به امید و عشق دادن پرچم انقلاب اسلامی به ولی اصلی انقلاب

 • سر به دار خواهیم شد...

  280 بازدید

  ما به سوی شهادت میرویم که خدا یارمان باد.فردا طلوع می کند حتی اگر نباشیم در بستر روز.به حکم امام خمینی یوم الله نزدیک است .در سال 57 نیز مسلمانان سر به دار شدند تا حکومت به ولی فقیه که از لحاظ نظری شبیه ترین حکومت به حکومت ولی معصوم است داده شود ولی حکومت به دست جمهوری و افرادی که اصلا در انقلاب و جنگ دخیل نبودند افتاد.اگر بهای حفظ انقلاب اسلامی سرنگونی جمهوری و تجزیه ایران باشد باز هم ارزش دارد.