در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 5
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 12.1هزار
  بازدید

شرکت صنایع شیمی ساختمان آبادگران

صنایع شیمی ساختمان آبادگران طی 19 سال اخیر یکی از منابع اصلی تأمین کننده مواد شیمیایی ساختمان در پروژه های عمرانی و زیربنایی کشور بوده و به عنوان اولین تولید کننده مواد شیمیایی ساختمان دارنده مهر استاندارد اجباری 2930 و

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

صنایع شیمی ساختمان آبادگران طی 19 سال اخیر یکی از منابع اصلی تأمین کننده مواد شیمیایی ساختمان در پروژه های عمرانی و زیربنایی کشور بوده و به عنوان اولین تولید کننده مواد شیمیایی ساختمان دارنده مهر استاندارد اجباری 2930 و

 • 5
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 12.1هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • رنگ اپوکسی ناحیه جزر و مدی آبادگران ABAZONE-290

  420 بازدید

  شرکت دانش بنیان صنعتی آبادگران با بهره گیری از هاردنر فنالکامین با قابلیت پخت در زیر آب که توسط محققان این شرکت تولید و ثبت اختراع گردیده است، موفق به تولید رنگ اپوکسی ناحیه جزر و مدی، ABAZONE-290 شده است. این پوشش که جهت رنگ آمیزی و حفاظت سازه های بتنی در نواحی جزر و مدی طراحی شده است، بر روی سطوح مرطوب چسبندگی عالی (بیشتر از نیروی پیوستگی بتن) داشته و پس از غرقاب شدن در آب شور و شیرین به واکنش پخت ادامه می دهد. این پوشش مانع از نفوذ آب و مواد شیمیایی به سطح بتن و میلگرد شده و از سازه در برابر پدیده خوردگی

 • افزودنی ابر روان کننده و کاهنده قوی آب بتن آبادگران

  219 بازدید

  افزودنی ابر روان کننده و کاهنده قوی آب REONET بر پایه پلی کربوکسیلات، ضمن ایجاد کارایی مطلوب، فرایند بتن ریزی را تسهیل و دوام بتن را افزایش می دهد.

 • ابر روان کننده بتن آبادگران

  334 بازدید

  ابرروان کننده ها جدیدترین گونه افزودنی کاهنده آب و افزایش دهنده کارایی بتن، با بنیان شیمیایی پلی کربکسیلات می باشند. عملکرد شیمیایی این مواد مشابه با سایر روانسازهای طبیعی یا شیمیایی موجود است با این تفاوت که ابر روان کننده هاي پليمري با تکنولوژی جدید، امکان بهینه سازی اقتصادی طرح های اختلاط بتن را از طریق کاهش 10 الی 20 درصدی سیمان مصرفی ایجاد می کنند.

 • گروت اپوکسی شرکت آبادگران

  578 بازدید

  ضرورت ایجاد درز های انبساطی در گروت ریزی های پر حجم اپوکسی

 • مواد افزودنی فوق کاهنده آب/فوق روان کننده

  169 بازدید

  در این حالت بتن شاهد (نوع IV) با اسلامپ 10±30 میلی متر (بر اساس استاندارد ملی ایران به شماره 8117) ساخته می شود. تکرار همین مشخصات بتن با افزودن ماده فوق روان کننده در مقدار مصرف گزارش شده باید به بیش از 120 میلی متر برسد. پس از گذشت 30 دقیقه اسلامپ بتن دارای افزودنی نباید از اسلامپ اولیه آن بدون افزودنی کمتر باشد.

 • گروت اپوکسی ABADUR-G3 شرکت آبادگران

  250 بازدید

  خواص جریان پذیری زیاد و قابلیت خودترازشوندگی از ویژگی های منحصر به فرد گروت اپوکسی ABADUR-G3 تولیدی شرکت صنایع شیمی ساختمان آبادگران است.

 • آزمون Pull-Out چسب کاشت میلگرد

  624 بازدید

  در این فیلم، میلگرد کاشته شده با استفاده از ماده چسب کاشت تولیدی شرکت آبادگران با کد ABABOND RA-500 مورد آزمون قرار گرفته که در آن میلگرد تغییر شکل داده و گسیخته می¬شود اما در محل اتصال میلگرد با بتن از ناحیه چسب، تغییری مشاهده نمی گردد که این امر بیانگر مقاومت بالای آن در برابر نیروهای وارده خواهد بود.

 • نکات اجرایی در عملیات شمع کوبی

  923 بازدید

  یکی از مهمترین نکات اجرایی در عملیات شمع کوبی و بتن ریزی شمع ها در پروژه ها توجه به انتخاب طرح مخلوط بتنی و همچنین افزودنی مناسب است. به طور معمول در اجرای شمع ها به دلیل نقش مهمی که در انتقال بارها به بستر زیرین خود در اعماق زمین دارند باید توجه کافی به مقاومت و یکپارچگی مخلوط بتن معطوف شود. به ویژه که در بسیاری مواقع بخشی از حجم بتن در تماس با آب زیرزمینی قرار می گیرد.

 • کیورینگ بتن شرکت آبادگران

  399 بازدید

  در این ویدئو روش کیورینگ بتن توسط ماده کیورینگ شرکت آبادگران (ABA CURE) نمایش داده می شود.

 • چسب بتن اپوکسی آبادگران

  555 بازدید

  بر اساس آزمون فوق، مقاومت فشاری نهایی بتن ترمیم شده با استفاده از چسب بتن اپوکسی شرکت آبادگران با کد ABABOND EP-20 در مقایسه با نمونه بتن شاهد (بدون برش) نتایج تقریبا یکسانی را نشان می¬دهد. همچنین همانطور که مشاهده می¬شود، شکست از ناحیه ترمیم رخ نداده و سطح ترمیم شده سالم و بدون تغییر باقی می ماند.

 • ابر روان کننده و کاهنده قوی آب بتن آبادگران

  115 بازدید

  J-Ring یا حلقه جی یکی از آزمون های سنجش کیفیت بتن های خود تراکم (SCC) است. در این آزمون از یک حلقه ی دارای میلگرد جهت ارزیابی توانایی عبور بتن تازه استفاده می شود. تراکم میلگردها در این حلقه با وضعیت حین اجرای بتن ریزی یک مقطع با تراکم میلگرد بالا شبیه سازی شده و این آزمون امکان عبور بتن از میان میلگردها را بدون جداشدگی دانه ها و ایجاد انسداد در مقطع بررسی می نماید.

 • نوار واتر استاپ آبادگران

  442 بازدید

  استاندارد کارخانه ای تعریف شده برای محصول واتراستاپ PVC توسط شرکت صنایع شیمی ساختمان آبادگران، ضمن برخورداری از الزامات سختگیرانه تر در مقایسه با استاندارد ملی توجه ویژه ای به نتایج آزمون تعیین درصد ازدیاد طولی دارد. علاوه بر محصول نهایی، کیفیت ماده اولیه مصرفی پیش از تولید (از طریق تهیه ورق پلیمری با استفاده از دستگاه هات پرس) به طور دقیق کنترل می شود.

 • اجرای کفپوش اپوکسی آبادگران

  2,043 بازدید

  مراحل آماده سازی سطح و اجرای سیستم کفپوش اپوکسی تولیدی شرکت صنایع شیمی ساختمان آبادگران ، مراحل کار به ترتیب ذیل است: ۱.آماده سازی سطح بوسیله ساب زدن و اجرای ملات اپوکسی، 2.اجرای پرایمر اپوکسی بدون حلال، ۳.اجرای کفپوش اپوکسی میانی، 4.اجرای کفپوش اپوکسی رویه

 • گروت ریزی

  1,127 بازدید

  همیشه از تمیز بودن تکیه گاه پیش از اجرای تکیه گاه شیمیایی (گروت) اطمینان حاصل کنید.

 • گروت سیمانی آبادگران

  709 بازدید

  گرانروی و چسبندگی گروت های سیمانی به زیرآیند یکی از مهمترین ویژگی های این تکیه گاه های شیمیایی می باشد.

 • مکمل بتن آبادگران

  138 بازدید

  استفاده از مکمل بتن باعث ارتقائ خواص مکانیکی بتن شده و کاهش چشمگیر نفوذپذیری بتن را به همراه دارد.

 • چسب کاشت میلگرد آبادگران

  1,416 بازدید

  مراحل آماده سازی حفره و کاشت میلگرد با استفاده از ماده چسب کاشت میلگرد آبادگران ABABOND RA-500

 • Abadgaran Introduction Movie

  73 بازدید

  Powder production Halls with full automatic lines equipped with ventilation systems and industrial air cleaners. Liquid and Gelling composition production Halls, equipped with systems of control and monitoring of process. Resin Mixtures Hall: equipped with Turbodispersor with different abilities and packing extruders. Water Stop Strip Production Hall: producing different types of water stop .

 • ABADGARAN Construction Chemicals Group

  321 بازدید

  ABADGARAN Construction Chemicals Group is one of the major manufacturers of construction chemicals in national infrastructure and construction/civil projects within the past 19 years. It is the first Iranian Manufacturer active in construction chemicals holding the mandatory standard No. 2930

 • معرفی شرکت صنایع شیمی ساختمان آبادگران

  589 بازدید

  صنایع شیمی ساختمان آبادگران طی 19 سال اخیر یکی از منابع اصلی تأمین کننده مواد شیمیایی ساختمان در پروژه های عمرانی و زیربنایی کشور بوده و به عنوان اولین تولید کننده مواد شیمیایی ساختمان دارنده مهر استاندارد اجباری 2930 و 12601 می باشد.