در حال بارگذاری
 • 7
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 15.5هزار
  بازدید

آکنه یار - Acneyar

پیشگیری و درمان آکنه ؛ جوش و لک صورت همراه با مشاوره رایگان

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

پیشگیری و درمان آکنه ؛ جوش و لک صورت همراه با مشاوره رایگان

 • 7
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 15.5هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • بایدها و نبایدهای درمان جوش با آکوتان

  628 بازدید

  یکی از درمانهای بسیار موثر در درمان جوش، مصرف قرص آکوتان است. اما این دارو مانند شمشیر دولبه عمل میکند. آکوتان به دلیل عوارض زیادی که دارد بعنوان آخرین تیر ترکش درمان جوش استفاده می شود. این دارو بسیار اثربخش است به شرطی که بطور صحیح مصرف شود. در این ویدیو دکتر پوریا جورقانیان تمام آنچه را که باید درباره آکوتان بدانید بیان می کند.

 • درمان منافذ باز پوست

  754 بازدید

  یکی از مشکلاتی که افراد دارای پوست چرب با آن دست و پنجه نرم میکنند، داشتن منافذ باز پوست صورت است که ظاهر ناخوشایندی به چهره فرد می دهد. در این ویدیو، دکتر پوریا جورقانیان درباره راههای درمان منافذ باز پوست صورت توضیح می دهند.

 • باورهای غلط درباره جوش

  220 بازدید

  بسیاری از افرادی که پوست چرب دارند، تصورات غلطی درباره جوش و راههای درمان آن دارند که گاهی نه تنها به رفع مشکل آنها کمکی نمیکند بلکه باعث بدتر شدن جوشهای آنها نیز می شود. دکتر پوریا جورقانیان در این ویدیو، باورهای غلط شایعی که درباره آکنه (جوش) رایج است را بیان میکنند و توضیحات کاملی درباره آنها می دهند.

 • کرمهای مناسب پوستهای چرب و مستعد جوش

  404 بازدید

  افرادی که پوست چرب دارند، می بایست با دقت بیشتری محصولات آرایشی و بهداشتی خود را انتخاب کنند که منجر به جوش زدن نشود. انتخاب محصولات مراقبت از پوست در افراد پوست چرب و جوش دار، اهمیت ویژه ای دارد. در این ویدیو مهندس پریسا جورقانیان کارشناسی ارشد مهندسی شیمی، فرمولاتور محصولات آرایشی و بهداشتی، درباره انتخاب محصولات آرایشی و بهداشتی مناسب برای افرادی که پوست چرب دارند، توضیح می دهند.

 • انواع ضدآفتاب و موارد کاربرد آنها

  329 بازدید

  همه ضدآفتاب ها مشابه هم نیستند. ضدآفتابهای انواع مختلفی دارند که هر گروه برای افراد خاصی فرموله شده است. اینکه شما چه نوع ضدآفتابی انتخاب کنید در سلامت و زیبایی پوست شما بسیار تاثیرگذار است. در این ویدیو مهندس پریسا جورقانیان، کارشناسی ارشد مهندسی شیمی و فرمولاتور محصولات آرایشی و بهداشتی انواع ضدآفتابها را توضیح می دهند و کاربرد هر یک را بیان میکنند.

 • پزشکان در چه مواقعی راکوتان تجویز میکنند؟

  278 بازدید

  آکوتان بعنوان قوی ترین داروی درمان جوش، یکی از داروهایی است که پزشکان تا بتوانند از تجویز آن خودداری میکنند. اما گاهی اوقات تجویز آکوتان الزامی است. اگر مایلید بدانید در چه مواردی آکوتان تجویز میشود، به ویدیویی که دکتر خلیل یعقوبی متخصص پوست درباره موارد مصف راکوتان توضیح داده اند، گوش کنید.

 • درمان های موضعی جوش

  469 بازدید

  درمان جوش بطور کلی به دو صورت درمان های خوراکی و درمان های موضعی انجام می شود. استفاده از درمانهای موضعی برای درمان جوش یکی از پرکاربردترین روشهای درمان جوش است. بسته به نوع جوش، پزشک یک یا ترکیب چند داروهای درمان موضعی را برای جوش بیمار انتخاب میکند. در این ویدیو دکتر پوریا جورقانیان پزشک، انواع داروهای موضعی برای درمان جوش و مراقبت های پوست در زمان مصرف را توضیح می دهد.

 • درمان منافذ باز پوست

  1,142 بازدید

  منافذ باز یکی از مشکلات شایع افرادی است که پوست چرب دارند، است. درمان منافذ باز دشوار است و در بسیاری از مواقع بطور کامل درمان نمی شوند. در این ویدیو دکتر خلیل یعقوبی متخصص پوست درباره علل ایجاد منافذ باز پوست و راههای درمان ران صحبت می کنند.

 • معرفی وب سایت آکنه یار برای افراد دارای پوست چرب و جوش دار

  236 بازدید

  وب سایت آکنه یار مکانی است برای افرادی که پوست چرب دارند، مستعد جوش زدن هستند یا از مشکل جوش (آکنه) رنج می برند. در آکنه یار می توانید هر آنچه لازم است درباره مراقبت از پوست چرب، راههای درمان جوش، محصولات آرایشی بهداشتی مناسب برای پوست چرب ها بدانید بیان می شود. دکتر پوریا جورقانیان پزشک، درباره این وب سایت و اینکه برای چه افرادی است و چه اطلاعاتی در آن ارائه شده است، توضیح می دهند.

 • افرادی که پوست چرب دارند چگونه از ویتامین C استفاده کنند تا جوش نزنند؟

  340 بازدید

  ویتامین C یکی از مواد مغذی و آنتی اکسیدان قوی است که به پیشگیری از پیری پوست و روشن شدن آن اما افرادی که پوست چرب دارند و مستعد جوش زدن هستند گاهی با مصرف محصولات حاوی ویتامین سی جوش میزنند. در این ویدیو پریسا جورقانیان کارشناسی ارشد مهندسی شیمی و فرمولاتور محصولات آرایشی و بهداشتی توضیح می دهندکه افرادی که پوست چرب دارند چگونه ویتامین C استفاده کنند تا جوش نزنند.

 • روشهای درمان لک ناشی از جای جوش

  1,419 بازدید

  گاهی بعد از درمان جوش، با لکه های ناشی از جوش بر روی صورت مواجه می شوید.فراموش نکنید لکه های پوستی ناشی ازجای جوش هر چه تازه تر باشند راحتتر درمان می شوند. بنابراین تا دیر نشده، به فکر درمان لکه های جای جوش صورت خود و مراقبت زیبایی خود باشید. در این ویدیو، دکتر نیما استواری متخصص پوست درباره انواع روشهای لکه های ناشی از جای جوش در پوست توضح می هند.

 • در وب سایت آکنه یار چه اطلاعاتی بدست خواهید آورد؟

  191 بازدید

  وب سایت آکنه یار مکانی است برای افرادی که پوست چرب دارند، مستعد جوش زدن هستند یا از مشکل جوش (آکنه) رنج می برند. در آکنه یار می توانید هر آنچه لازم است درباره مراقبت از پوست چرب، راههای درمان جوش، محصولات آرایشی بهداشتی مناسب برای پوست چرب ها بدانید بیان می شود. دکتر پوریا جورقانیان پزشک، درباره این وب سایت و اینکه برای چه افرادی است و چه اطلاعاتی در آن ارائه شده است، توضیح می دهند.

 • چه داروهایی در درمان جوش استفاده می شوند؟

  481 بازدید

  جوش انواع مختلفی دارد و هر کدام از انواع جوش روشهای درمان متفاوتی دارد. درمان جوش توسط پزشک به دو گروه اصلی درمان با داروهای خوراکی یا درمان با داروهای موضعی تقسیم می شوند. در این ویدیو دکتر گلشید قربانیان داروساز، درباره انواع داروهای درمان جوش توضیح می دهند و روشهای مصرف صحیح و مراقبت های زمان مصرف را تشریح میکنند.

 • آکوتان چیست در در مصرف آن به چه نکاتی باید توجه کرد؟

  186 بازدید

  آکوتان راکوتان یکی از قویترین داروهای درمان جوش می باشد. اگر با مشکل جوش دست و پنجه نرم میکنید، خوب است راکوتان را بشناسید و با عوارض آن نیز آشنا شوید. آکوتان را نباید خودسرانه مصرف کیند و باید حتما پزشک آن را برای شما تجویز کند. دکتر گلشید قربانیان داروساز، در این ویدیو درباره داروی راکوتان که در درمان جوش استفاده می شود توضیح میدهد و از عوارض آن راههای کماتر شدن عوارض آکوتان میگوید.

 • عوارض راکوتان در درمان جوش چیست؟

  628 بازدید

  اکوتان بعنوان اثربخش ترین داروی درمان جوش، عوارض ناخوشایندی نیز دارد که در صورتیکه با آگاهی و تحت نظر پزشک از آن استفاده شود، می تواند آبی بر آتش معضل جوش در افراد باشد. بنابراین قبل از مصرف آکوتان حتما به پزشک متخصص پوست خود مراجعه کنید تا آگاهی های لازم درباره آن را کسب کنید. دکتر خلیل یعقوبی متخصص پوست در این ویدیو درباره عوارض درمان جوش با آکوتان و موارد احتیاطی لازم را بیان میکند.

 • انواع درمان جوش

  378 بازدید

  جوش زدن مشکل شایعی است که افراد زیادی در طول زندگی با آن مواجه می شوند. از این رو بسیاری از افراد به دنبال راههای درمان جوش یا آکنه هستند. بهترین راه برای درمان جوش مراجعه به پزشک متخصص پوست است که ابتدا نوع و منشاء جوش را شناسایی کند و بر اساس آن روش درمان مناسبی تجویز کند. دکتر خلیل یعقوبی متخصص پوست در این ویدیو انواع روشهای درمان جوش را توضیح می دهند.

 • انواع جای جوش و درمانهای آن

  486 بازدید

  جوش زدن مشکل شایعی در بسیاری از افراد است که متاسفانه اثرات ناخوشایندی بر روی صورت از خود به جا میگذارند که به آنها اسکار آکنه میگویند. اسکار آکنه یا همان جای جوش بصورت فرورفتگی یا برجستگی بر روی صورت باقی می مانند. دکتر نیما استواری متخصص پوست در این ویدیو درباره انواع اسکارهای آکنه و روشهای درمان آن توضیح می دهند.

 • دیفرین دارویی برای درمان جوش و جای جوش

  742 بازدید

  دیفرین یکی از داروهای درمان جوش است که پزشکان به منظورهای مختلفی از جمله درمان جوش، درمان جای جوش، درمان جوش سرسیاه و سرسفید آن را برای بیمارانشان تجویز میکنند. دکتر پوریا جورقانیان در این ویدیو درباره داروی دیفرین و مواردی که برای درمان آنها از این داروی معجره آسا استفاده می شود توضیح می دهند. اگر مایلید بدانید دیفرین در درمان چه مشکلاتی از پوست استفاده می شود، این ویدیو را با دقت نگاه کنید.

 • دیفرین چگونه در درمان منافذ باز بازپوست موثر است؟

  243 بازدید

  منافذ باز پوست یکی از مشکلات شایع افرادی است که پوست چرب دارند. پزشکان برای درمان منافذ باز پوست از روشهای درمانی متفاوتی استفاده میکنند که عمده ترین آنها لایه برداری از پوست و استفاده از داروهای کوچک کننده منافذ است. دیفرین یکی از داروهای کوچک کننده منافذ باز پوست است. در این ویدیو دکتر پوریا جورقانیان درباره اینکه چگونه باید این دارو را برای درمان منافذ باز پوست استفاده کرد، توضیح می دهند.

 • انتخاب پاک کننده مناسب پوست چرب

  280 بازدید

  تمیز کردن پوست اولین گام مراقبت از پوست است. انتخاب یک پاک کننده مناسب برای پوست چرب از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در این ویدیو پریسا جورقانیان کارشناسی ارشد مهندسی شیمی و فرمولاتور آرایشی و بهداشتی درباره پاک کننده های پوست چرب و تفاوت بین تونرها و میسلارواترها برایمان توضیح می دهد.

 • آیا کرم ضدآفتاب را می توان دورچشم استفاده کرد؟

  226 بازدید

  پوست دورچشم بسیار مستعد چروک شدن و لک شدن در اثر اشعه آفتاب آفتاب است. از این رو استفاده از ضدآفتاب برای دورچشم ضرورت دارد. از طرفی عملا همراه داشتن دو نوع ضدآفتاب سخت است. بسیاری از افراد مایلند بدانند آیا کرم ضدآفتاب صورتشان را می توانند به پوست دورچشمشان نیز بزنند؟ پریسا جورقانیان کارشناسی ارشد مهندسی شیمی و کارشناس صنعت آرایشی و بهداشتی در این ویدیو توضیحات کاملی می دهد.

 • درمان جای جوش و اسکارهای فرورفته آکنه

  1,598 بازدید

  در چهره تعداد زیادی از افراد، رد پای جوشهای دوران جوانی بصورت فرورفتگی هایی مشاهده می شود. قطعا این موضوع خوشایند نیست و بسیاری از افراد در پی رفع آن هستند. دکتر نیما استواری متخصص پوست و مو، درباره روشهای درمان جای جوش که بصورت فررفته بر روی صورت باقی مانده اند توضیح می دهند. در این ویدیو با لیزرهای درمان جای جوش آشنا می شوید.

 • چه مدت طول میکشد تا با راکوتان جوش ها درمان شوند؟

  1,171 بازدید

  راکوتان اثربخش ترین داروی درمان جوش است. این دارو به دلیل عوارضی که دارد حتما باید به تجویز پزشک و تحت نظروی مصرف شود. بسیاری از افراد مایلند بدانند طول دوره درمان جوش با راکوتان چقدر است و آیا اثرات این دارو همیشگی است؟ دکتر خلیل یعبوبی متخصص پوست در این ویدیو درباره مدت زمان مصرف راکوتان و مدت زمانی که اثرات این دارو در بدن باقی می ماند توضیح می دهند. .

 • محصولات آرایشی مناسب پوست چرب و جوش دار

  154 بازدید

  افرادی که پوست چرب دارند نمی توانند هر نوع محصولات مراقبت از پوست و آرایشی را استفاده کنند. چرا که باعث ایجاد جوهای بیشتر بر روی صورتشان می شود. دکتر پوریا جورقانیان در ان مطلب شما را راهنمایی میکند که افراد دارای پوست چرب، چگونه محصولات آرایشی و مراقبت از پوست انتخاب کنند.

 • آنچه درباره آکوتان در درمان جوش نمی دانید

  358 بازدید

  آکوتان یک داروی بسیار اثربخش در درمان جوش می باشد. اما این دارو مانند شمشیر دو لبه عمل میکند. از طرفی موثرترین داروی درمان جوش است و از طرف دیگر عوارض بسیاری دارد. بنابراین باید قبل از مصرف این دارو اطلاعات مهمی درباره چونگی مصرف آکوتان و باید ها و نبایدهای آکوتان بدانیم. در این ویدیو دکتر پوریا جورقانیان بایدها و نباید های آکوتان را بطور کامل بیان می کند.

 • انواع آکنه را بشناسیم

  1,108 بازدید

  برای درمان آکنه ابتدا باید بدانیم نوع جوش چیست؟ در این ویدیو شما می توانید با انواع آکنه آشنا شوید

 • درمان آکنه (جوش) در دوران بارداری

  810 بازدید

  ممکن است برخی از خانمها در دوران بارداری به دلیل تغییرات هورمونی، جوش بزنند. از آنجاییکه دوران بارداری، دوره حساسی در زندگی است، نمی توان از هرنوع دارو یا کرمی برای درمان جوش در این دوران استفاده کرد. در این ویدیو به شما می گوییم آکنه در دوران بارداری چگونه درمان می شود؟