در حال بارگذاری
با ترافیک رایگان و دانلود در فیلیمو
 • 173
  دنبال کننده
 • 38
  دنبال شونده
 • 41.4هزار
  بازدید

عادل طالبی

سال ها در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت داشته ام و این روز ها در حوزه تنظیم و تدوین استراتژی کسب و کارهای دیجیتال فعالیت می کنم. اینجا ویدئو های آموزشی خودم و آنهایی که به نظرم مفید و کاربردی هستند را قرار می دهم.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

سال ها در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت داشته ام و این روز ها در حوزه تنظیم و تدوین استراتژی کسب و کارهای دیجیتال فعالیت می کنم. اینجا ویدئو های آموزشی خودم و آنهایی که به نظرم مفید و کاربردی هستند را قرار می دهم.

 • 173
  دنبال کننده
 • 38
  دنبال شونده
 • 41.4هزار
  بازدید
این کانال از سوی "عادل طالبی" تایید شده است.

همه ویدیو ها

 • چند تا کلیک؟ نکاتی درباره سنجیدن کلیک ها در تبلیغات

  583 بازدید

  در کانال های تلگرام تبلیغ می دهید؟ سین گیر یا Seenگیر می گیرید که Seen پست ها را بالا ببرید؟ تعداد کلیک های هر Seenگیر را چطور حساب کنیم؟ کدام پست های کانال موثر تر بوده اند؟ کلیک هر لینک مجزا را چطور بشمریم؟ در این ویدئو در نیم ساعت درباره این موضوعات و اهمیت کوتاه کننده های لینک توضیح داده شد.

 • مفهوم Parallel Scope در بازاریابی دیجیتال

  357 بازدید

  حوزه موازی یا Parallel Scope در بازاریابی دیجیتال برای محصولات و خدمات مختلف از جمله محصول یا خدمتی که نوآورانه باشد قابل استفاده است. گاهی نمی خواهیم دیگران بدانند که چه محصولی را ارائه خواهیم کرد، گاهی، خود ایده مهم نیست، فقط رقبای جدی در همان حوزه وجود دارند. در این شرایط، برای عبور از اقیانوس قرمز و ورود به اقیانوس آبی، یکی از راهکارها، Parallel Scope (پارالل اسکوپ) است. کامنت فراموش نشود!

 • به دانشگاه یوتیوب خوش آمدید!

  391 بازدید

  برای دیدن ویدئوهای آموزشی یوتیوب یک راه بسیار جالب وجود دارد که در این ویدئو آن را اموزش داده ام. برای استفاده از این ویدئو می توانید کیفیت آن را با گزینه تنظیمات ویدئو در گوشه پایین سمت چپ، روی 720 تنظیم کنید. همچنین ویدئو با کیفیت HD در کانال @kar_kasb در تلگرام در دسترس شماست.

 • تبدیل عکس به نوشته OCR فارسی

  263 بازدید

  یکی از بهترین و راحت ترین ابزارها برای تبدیل تصویر اسکن شده از متون چاپ شده ی فارسی، ابزاری است رایگان که در دسترس همه از جمله شما هم هست. آن هم، Google Drive و Google DOC است. در این ویدئو آن را توضیح داده ام و در کنار آن درباره این هم صحبت کرده ام که چطور می توانید در SEO از این ابزار استفاده کنید.

 • بررسی وب سایت petstore.ir

  331 بازدید

  در این دور دور هشتم در سایت های ایرانی به بررسی سایت petstore.ir پداختم. از نظر منو ها، چینش آن، صفحه درباره ما و تماس با ما، فوتر سایت، مجوز های قانونی، اعتماد سازی، نکات سئو و Friendly Url، درباره Telegram و لینک به کانال و ... نکاتی گفته شد. نکات مثبت این سایت باید در سایت شما باشد و نکات منفی نباید در سایت شما دیده شود. این فایل را به دوستان توصیه کنید و خودتان هم Comment یا یادداشت بگذارید!

 • معرفی ابزاری برای بازاریابی دیجیتال

  434 بازدید

  وب سایت socialbakers می تواند در زمینه های محتلف از جمله تحقیق بازار، شناسایی Influencer ها برای Influencer Marketing و... در Social Media یا شبکه های اجتماعی مورد استفاده قرار بگیرد. در این ویدئو درباره این سایت صحبت کرده ام. ببینید و حتما نظرات و Comment هایتان را پایین ویدئو ثبت کنید. متشکرم. ممنون می شوم اگر لینک این ویدئو را برای کسانی که فکر می کنید می تواند برایشان مفید باشد ارسال کنید.

 • تخفیفان - نت برگ - نبرد شوالیه ها

  385 بازدید

  تخفیفان و نت برگ در Google Ads به پر و پای هم می پیچند. در این ویدئو نگاهی به این پیچیدن ها انداخته ام و اینکه چطور در حال تحلیل بردن قوای همدیگر هستند و به جای اینکه بر مشتریان خود تمرکز کنند، بر تضعیف همدیگر تمرکز کرده اند. چیزی که در نهایت چهار بازنده بزرگ خواهد داشت : تخفیفان - نت برگ - مشتریانشان - سرمایه گذارانشان نظر شما چیست؟ کامنت بگذارید!

 • رقابت و تاثیر آن در عملکرد ما - بررسی IranTalent

  282 بازدید

  در این ویدئو درباره ایران تلنت، تغییر شرایط بازار، تبلیغ، ایمیل مارکتینگ، Landing Page و صحبت کرده ام. آخرین ایمیل IranTalent را بررسی کرده ام و Landing Page ای را که طراحی کرده اند و Startup ها و ... این ویدئو را از دست ندهید.

 • معرفی ابزار Tracking وب سایت HotJar هات جار

  526 بازدید

  ابزار HotJar ابزاری است که امکان تحلیل رفتار بازدید کنندگان سایت را به مدیران سایت می دهد. در این ویدئو به نکاتی درباره این ابزار بسیار مفید و نحوه استفاده از آن به خصوص درباره UI و UX اشاره شده است. ممنون می شوم اگر با نظر دادن و Like کردن ویدئو، از بازخوردهای شما بهره مند شوم.

 • بررسی وب سایت phdhome.ir

  322 بازدید

  در این هفتمین ویدئوی نقد و بررسی وب سایت ها که با عنوان «دور-دور» ضبط می شوند، به بررسی نکات فنی و محتوایی و کمی هم استراتژی محتوا و استراتژی کسب و کار سایت phdhome.ir پرداخته ام. اشکالات وارد به این سایت ممکن است در سایت شما هم وجود داشته باشد. این ویدئو را ببینید و سعی کنید در سایتتان این اشکالات را نداشته باشید. نقاط قوت این سایت هم نیاز جدی سایت شماست.

 • چگونه یک Gif Animation بسازیم؟

  436 بازدید

  امروز داشتم Real Time را در Google Analytics نگاه می کردم و بالا پایین رفتنش را می دیدم که متوجه شدم یک Gif Animation می توان با آن ساخت!. همین کار را کردم که هم معرفی دو نرم افزار Photo Impact و Gif Animator باشد و هم چند نکته و ترفند را با شما به اشتراک گذاشته باشم.

 • بررسی وب سایت شتاب دهنده دیموند

  273 بازدید

  در پنجمین بخش از «دور دور در سایت ها» این بار سراغ سایت «شتاب دهنده دیموند» رفتم. در این ویدئو به مشکلی که سایت شتاب دهنده دیموند دارد اشاره شده است. توجه به این نکات می تواند به شما کمک کند که آنها را در سایت فعلی یا آینده خود مد نظر داشته باشید و دچار چنین مشکلاتی شوید.

 • بررسی وب سایت سازمان مدیریت صنعتی

  212 بازدید

  در ادامه «دور دور در سایت ها» این بار سراغ سایت «سازمان مدیریت صنعتی» رفتم. در این چهارمین دور از «دُور دُور» در سایت ها، از نظر شکل ظاهری، Navigation، کمی سئو و مسایل فنی و استراتژی محتوا، نگاهی به سایت انداختم. توضیحاتی که داده ام، فقط مربوط به سایت سازمان مدیریت صنعتی نیست. این نکات می تواند به شما کمک کند که آنها را در سایت فعلی یا آینده خود مد نظر داشته باشید.

 • بررسی وب سایت یکتا نت

  459 بازدید

  وب سایت یکتا نت طبق اطلاعات موجود در سایتش، قرار است وب سایتی برای تبلیغات اینترنتی باشد. در این ویدئو دوری در سایت زده شده است و سعی شده است بررسی شود که آیا این وب سایت به شکل درستی تنظیم شده است؟ ایا فرآیند های ارتباط با مشتریان آن به شکل درستی کار می کند؟

 • بررسی وب سایت نظر بازار

  336 بازدید

  در ادامه «دور دور در سایت ها» این بار سراغ سایت «نظر بازار» رفتم. در این دومین دور از «دُور دُور» در سایت ها، از نظر شکل ظاهری و کمی هم سئو نگاهی به سایت انداختم. توضیحاتی که داده ام، فقط مربوط به سایت نظر بازار نیست. این نکات می تواند به شما کمک کند که آنها را در سایت فعلی یا آینده خود مد نظر داشته باشید.

 • آنالیز وب سایت - وبنا - webna.ir

  477 بازدید

  در این ویدئو، یک «دور دور» در سایت وبنا داشتیم. مروری بر نکات مختلف این سایت از دید طراحی و فنی و سئو (به صورت کلی) انجام داده شده است. همانطور که در ابتدای ویدئو گفته شده است، آنالیز یک وب سایت کار یک ساعت و دو ساعت نیست اما به عنوان اولین ویدئو از آنالیز سایت، نکات خوبی در آن برای شروع وجود دارد. لطفاً پایین صفحه نظرات و پیشنهادات خود راب رای آنالیز های بعدی قرار دهید.

 • آموزش گوگل آنالایتکس - 1

  1,913 بازدید

  وبینار معرفی و آموزش گوگل انالایتکس، بخش اول که به صورت وبینار در تاریخ 7 خرداد 96 برگزار شد. در این بخش به معرفی برخی گزارشات و نحوه تحلیل امار و اطلاعات پرداخته شد.

 • روش A.Method در سئو و انتخاب عبارات کلیدی

  1,384 بازدید

  روش A.Method که در این ویدئو معرفی می شود (البته فقط بخشی از آن که مربوط به انتخاب کلمات کلیدی و هدفگذاری است) یکی از موفق ترین روش های سئو است که به شکل روش مند برای تنظیم استراتژی سئو و بازاریابی محتوا قابل استفاده است. در این ویدئو، بخشی از آن توضیح داده شده است. روش A.Method به صورت کامل برای مشتریان اجرا می شود و کلیات آن در دوره های بازاریابی دیجیتال سازمان مدیریت صنعتی ایران ارائه می شود.

 • راهنمای انتخاب نام دامنه مناسب برای وب سایت

  854 بازدید

  نام دامنه چگونه باشد؟ چه قواعدی برای انتخاب نام دامنه برای وب سایت وجود دارد؟ ir بهتر است یا com ؟ چرا همه قبل از ما، دامنه های خوب را قبلاً گرفته اند؟ چگونه دامنه را ثبت کنیم؟ اینها و ده ها سوال مشابه دیگر در این ویدئو پاسخ داده شده اند.

 • بازاریابی درونگرا

  923 بازدید

  وبینار بازاریابی درونگرا، با رویکرد معرفی مفاهیم و روش یا متدولوژی بازاریابی درونگرا یا Inbound Marketing برگزار شد. در این وبینار یا کلاس آنلاین درباره مراحل مختلف بازاریابی درونگرا صحبت شده است و با دیدن این وبینار که مدت آن یک ساعت و 15 دقیقه است می توانید با مفاهیم کلی بازاریابی درونگرا در حوزه بازاریابی دیجیتال آشنا شوید.

 • معرفی ابزارهای ایمیل مارکتینگ در ایران

  1,308 بازدید

  در این وبینار به معرفی سه ابزار در دسترس برای ایمیل مارکتینگ در ایران پرداخته شده است : MailerLite، MailChimp و MailChi که با استفاده از آنها می توانید اقدام به ارسال انبوه ایمیل کنید. قبل از دیدن این وبینار، وبینار معرفی ایمیل مارکتیگ را حتما مشاهده کنید. ایمیل مارکتینگ یکی از بخش های مهم در بازاریابی دیجیتال و در فرآیند های بازاریابی درونگرا است.

 • بازاریابی دیجیتال برای مدیران

  21,708 بازدید

  به عنوان مدیر، مهم است که یک Road Map یا نقشه راه برای بازاریابی دیجیتال خود داشته باشید. در این ویدئو که ضبط شده وبیناری با همین نام برای انجمن مدیریت ایران است، درباره دیجیتال مارکتینگ برای مدیران و نکات مهمی که باید مورد توجه باشد و سنجه های بازاریابی اینترنتی صحبت شده است.

 • ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی در ایران

  1,343 بازدید

  معرفی ایمیل مارکتینگ به همراه معرفی ابزارهای مناسب آن و نکات مهمی که باید در حوزه ایمیل مارکتینگ در برنامه بازاریابی دیجیتال به آنها توجه داشت. معرفی نکاتی که عدم رعایت آنها می تواند موجب شکست خوردن برنامه های بازاریابی ایمیلی شما شود. لطفاً نظر بگذارید. لطفاً این ویدئو را با دیگران به اشتراک بگذارید. برای دریافت لینک دانلود ویدئو با کیفیت بالا به adel.talebi@gmail.com ایمیل بزنید. متشکرم.

 • وبینار مقدمات بازاریابی دیجیتال

  1,256 بازدید

  در این وبینار دو ساعته، مقدمات دوره بازاریابی دیجیتال که در سازمان مدیریتی صنعتی ارائه می شود را به صورت وبینار ارائه کرده ام. البته رئوس دوره بازاریابی دیجتال فراتر از موارد مطرح شده در این وبینار است و در این وبینار فقط درباره مقدمات بازاریابی دیجیتال صحبت شده است.

 • فروشگاه اینترنتی

  424 بازدید

  موقعی که می خواهید یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید، سوالاتی برای شما پیش می آید. در این ویدئو به برخی نکات اشاره شده است که می توانید با دانستن آنها، با آگاهی اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی کنید. این ویدئو، بخشی از وبینار مقدمات بازاریابی دیجیتال است که برای دریافت فایل کامل وبینار می توانید یک ایمیل به ایمیل تعیین شده در ویدئو ارسال کنید.

 • فروشگاه اینترنتی آماده یا فروشگاه اختصاصی؟

  313 بازدید

  یکی از سوالاتی که برای شما موقع تصمیم گیری برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی پیش می آید این است که از فروشاه های آماده یا سورس های باز مثل ووکامرس و پرستاشاپ و ... استفاده کنید یا از فروشگاه ساز ها؟ یا اینکه فروشگاه را از اول کد نویسی کنید؟ در این ویدئو شرایط مختلف بررسی شده و راهکارهای مناسب برای انتخاب بهتر در شرایط مختلف ارائه شده است. این ویدئو، بخشی از وبینار مقدمات بازاریابی دیجیتال است.

 • سایت می خواهید؟ با CMS عمومی یا CMS اختصاصی؟

  370 بازدید

  در این ویدئو درباره موضوع مهمی در طراحی سایت صحبت کرده ام. طراحی سایت با CMS های عمومی و آماده (مثل وردپرس، جوملا و ..) یا سایت ساز ها و یا برنامه نویسی و تولید سامانه تولید محتوای اختصاصی. درباره این صحبت شده که کدام یک مناسب است و در چه شرایطی، کدامیک از این گرینه ها می تواند گزینه بهتری برای انتخاب باشد.

 • دشمن و دشمن شناسی در بازاریابی دیجیتال

  304 بازدید

  در بازاریابی دیجیتال، رصد فعالیت های رقبا یکی از الزامات است. رصد فعالیت های دشمن (همان رقیب) در فضای دیجیتال یکی از مهمترین کارهایی است که باید یک بازاریاب دیجیتال همواره مشغول آن باشد. در این ویدئو که بخشی از وبینار مقدمات بازاریابی آنلاین است، درباره موضوع دشمن و دشمن شناسی (همان رقبا!) و اهمیت آن و روش های آن در فضای دیجیتال صحبت می کنیم.

 • سایت های پر از خالی

  242 بازدید

  چرا وقت زیادی صرف طراحی و ظاهر سایت می شود اما هیچ محتوایی در آن قرار می گیرد؟ چرا کارفرما ها موقع طراحی و Design سایت ساعت ها حرف می زنند و بعد از آماده شدن سایت و موقع تولید و قراردادن محتوا، سکوت می کنند؟ چرا وقت و انرژی خود را در بخش محتوا که حیاتی تر است صرف نمی کنند؟ در این ویدئو درباره این موارد صحبت شده است.

 • درباره بازاریابی پیامکی و SMS Marketing

  368 بازدید

  آیا پیامک مرده است؟ خیلی ها این طور فکر می کنند. در این ویدئو که بخشی از وبینار مقدمات بازاریابی دیجیتال است، درباره اینکه هنوز می توان از پیامک به شکل موثر و به عنوان یکی از سلاح های موثر بازاریابی دیجیتال برای شلیک پیام به سوی مخاطبان استفاده کرد، صحبت شده است.

 • ابزارهای تحت کنترل ما در فرآیند بازاریابی دیجیتال

  255 بازدید

  در فرآیند بازاریابی دیجیتال، برای ساده تر شدن و روشن تر شدن مسیر برای تدوین استراتژی های بازاریابی، ابزارها را به سه دسته تقسیم می کنیم. ابزارهای تحت کنترل ما یکی از این سه دسته ابزارها هستند که با کمک آنها تلاش می کنیم با کمک بازاریابی دیجیتال، اهداف برنامه بازاریابی را محقق کنیم.

 • بازاریابی دیجیتال کجای برنامه بازاریابی قرار می گیرد؟

  204 بازدید

  بازاریابی دیجیتال، جدا از بازاریابی نیست. در واقع، بنا به تعریفی، بازاریابی دیجیتال استفاده از ابزارهای دیجیتال برای رسیدن به اهداف بازاریابی است. در این ویدئو که بخشی از فیلم وبینار مقدمات بازاریابی آنلاین است، درباره این مفهوم صحبت می شود.