در حال بارگذاری
 • 517
  دنبال کننده
 • 53
  دنبال شونده
 • 100هزار
  بازدید

عادل طالبی

در حوزه تنظیم، تدوین و اجرایی کردن استراتژی کسب و کارهای دیجیتال به خصوص در زمان ورود به بازار فعالیت می کنم. اینجا ویدئو های آموزشی شخصی و آنهایی که به نظرم مفید و کاربردی هستند را قرار می دهم.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

در حوزه تنظیم، تدوین و اجرایی کردن استراتژی کسب و کارهای دیجیتال به خصوص در زمان ورود به بازار فعالیت می کنم. اینجا ویدئو های آموزشی شخصی و آنهایی که به نظرم مفید و کاربردی هستند را قرار می دهم.

 • 517
  دنبال کننده
 • 53
  دنبال شونده
 • 100هزار
  بازدید
این کانال از سوی "عادل طالبی" تایید شده است.

همه ویدیو ها

 • بازاریابی دیجیتال چیست

  2,175 بازدید

  بازاریابی دیجیتال چیست؟ ارتباط آن با بازاریابی چگونه است؟ آیا بازاریابی دیجیتال، بازاریابی غیر دیجیتال را از دور خارج خواهد کرد؟ بازاریابی دیجیتال در ایران با چه چالش هایی روبرو خواهد بود؟ یک دیجیتال مارکتر کیست و چگونه باید خود را به روز نگه دارد؟ در پاسخ به پرسش های دانشجویان دانشگاه الزهرا، چند دقیقه ای به این پرسش ها پاسخ دادم.

 • بازاریابی دیجیتال عادل طالبی

  Samin.hajizadeh
  3,242 بازدید

  رشته تحصیلیت مرتبط با بازاریابی دیجیتال نیست و برای ثبت نام کلاس مطمئن نیست؟ ویدئو را ببین!

 • تجربه شرکت در دوره دیجیتال مارکتینگ سازمان مدیریت صنعتی

  شیوا
  4,300 بازدید

  آشنایی با دوره دیجیتال مارکتینگ با تدریس آقای عادل طالبی

 • دوره digital marketing سازمان مدیریت

  امیرحسین رشیدی
  420 بازدید

  امروزه دنیای دیجیتال بخش بزرگی از زندگی انسانها شده است. برای بازرگانان این واجب است که در علاوه بر فعالیت در روش های قبلی، در دنیای دیجیتال هم فعالیت داشته باشند وگرنه از قافله قب می مانند. برای همین شرکت در دوره دیجیتال مارکتینگ آقای طالبی را به افراد مشتاق و پیشرو اکیدا توصیه می کنم.

 • معرفی دوره دیجیتال مارکتینگ سازمان مدیریت صنعتی

  محمد اسماعیل تحصیلی
  543 بازدید

  دوره دیجیتال مارکتینگ سازمان مدیریت صنعتی رو آقای طالبی استرتژیست مارکتینگ و موسس استارتاپ تیز لند تدریس میکنند،دوره ی خوبیه به شرطی که اهل چیزایی که توی ویدئو گفتم باشید

 • دورهمی شماره 2 دیجیتالی

  1,953 بازدید

  در این دور همی، با حضور حدود 50 نفر از عزیزانی که در حوزه دیجیتال فعالیت می کنند، به یک سوال سعی کردیم جواب بدهیم : روش های مختلف برای جذب فالور در اینستاگرام

 • وبینار سنجه هایی از سایت که رصد می کنیم

  3,187 بازدید

  در این وبینار به سنجه هایی که در کسب وکارهای دجیتالی مهم هستند (چه سنجه های دیجیتالی مثل سنجههای سایت و شبکه های اجتماعی و ... و چه سنجه های غیر دیجیتالی مثل تعداد تماس و فاکتور و مانند آن) معرفی شده اند و در آن به یک روش برای تجمیع سنجه ها و مزایای تجمیع سنجه ها پرداخته شده است و در پایان به سوالات حاضرین در وبینار پاسخ داده شده است. نکات بسیار مهمی مطرح شده که دیدن آن را بسیار مفید می کند.

 • دورهمی شماره 1 دیجیتالی

  1,129 بازدید

  در این دور همی، با حضور حدود 40 نفر از عزیزانی که در حوزه دیجیتال فعالیت می کنند، به سوالات مختلفی سعی کردیم جواب بدهیم. از جمله روش های افزایش ممبر کانال های تلگرام و روش های گرفتن بک لینک و سوالات دیگر

 • چگونه دزد شدم؟

  503 بازدید

  درباره اینکه چرا #کپی_رایت را رعایت نمی کنیم؟ چرا همه چیز را کپی می کنیم؟ چرا حقوق مالکین محتوای فکری و معنوی را به رسمیت نمی شناسیم؟ آیا رعایت اخلاق ربطی به عضو کنوانسیون برن بودن دارد یا نه؟

 • چند تا کلیک؟ نکاتی درباره سنجیدن کلیک ها در تبلیغات

  2,364 بازدید

  در کانال های تلگرام تبلیغ می دهید؟ سین گیر یا Seenگیر می گیرید که Seen پست ها را بالا ببرید؟ تعداد کلیک های هر Seenگیر را چطور حساب کنیم؟ کدام پست های کانال موثر تر بوده اند؟ کلیک هر لینک مجزا را چطور بشمریم؟ در این ویدئو در نیم ساعت درباره این موضوعات و اهمیت کوتاه کننده های لینک توضیح داده شد.

 • مفهوم Parallel Scope در بازاریابی دیجیتال

  2,097 بازدید

  حوزه موازی یا Parallel Scope در بازاریابی دیجیتال برای محصولات و خدمات مختلف از جمله محصول یا خدمتی که نوآورانه باشد قابل استفاده است. گاهی نمی خواهیم دیگران بدانند که چه محصولی را ارائه خواهیم کرد، گاهی، خود ایده مهم نیست، فقط رقبای جدی در همان حوزه وجود دارند. در این شرایط، برای عبور از اقیانوس قرمز و ورود به اقیانوس آبی، یکی از راهکارها، Parallel Scope (پارالل اسکوپ) است. کامنت فراموش نشود!

 • به دانشگاه یوتیوب خوش آمدید!

  1,687 بازدید

  برای دیدن ویدئوهای آموزشی یوتیوب یک راه بسیار جالب وجود دارد که در این ویدئو آن را اموزش داده ام. برای استفاده از این ویدئو می توانید کیفیت آن را با گزینه تنظیمات ویدئو در گوشه پایین سمت چپ، روی 720 تنظیم کنید. همچنین ویدئو با کیفیت HD در کانال @kar_kasb در تلگرام در دسترس شماست.

 • تبدیل عکس به نوشته OCR فارسی

  2,076 بازدید

  یکی از بهترین و راحت ترین ابزارها برای تبدیل تصویر اسکن شده از متون چاپ شده ی فارسی، ابزاری است رایگان که در دسترس همه از جمله شما هم هست. آن هم، Google Drive و Google DOC است. در این ویدئو آن را توضیح داده ام و در کنار آن درباره این هم صحبت کرده ام که چطور می توانید در SEO از این ابزار استفاده کنید.

 • بررسی وب سایت petstore.ir

  1,433 بازدید

  در این دور دور هشتم در سایت های ایرانی به بررسی سایت petstore.ir پداختم. از نظر منو ها، چینش آن، صفحه درباره ما و تماس با ما، فوتر سایت، مجوز های قانونی، اعتماد سازی، نکات سئو و Friendly Url، درباره Telegram و لینک به کانال و ... نکاتی گفته شد. نکات مثبت این سایت باید در سایت شما باشد و نکات منفی نباید در سایت شما دیده شود. این فایل را به دوستان توصیه کنید و خودتان هم Comment یا یادداشت بگذارید!

 • معرفی ابزاری برای بازاریابی دیجیتال

  1,248 بازدید

  وب سایت socialbakers می تواند در زمینه های محتلف از جمله تحقیق بازار، شناسایی Influencer ها برای Influencer Marketing و... در Social Media یا شبکه های اجتماعی مورد استفاده قرار بگیرد. در این ویدئو درباره این سایت صحبت کرده ام. ببینید و حتما نظرات و Comment هایتان را پایین ویدئو ثبت کنید. متشکرم. ممنون می شوم اگر لینک این ویدئو را برای کسانی که فکر می کنید می تواند برایشان مفید باشد ارسال کنید.

 • تخفیفان - نت برگ - نبرد شوالیه ها

  1,099 بازدید

  تخفیفان و نت برگ در Google Ads به پر و پای هم می پیچند. در این ویدئو نگاهی به این پیچیدن ها انداخته ام و اینکه چطور در حال تحلیل بردن قوای همدیگر هستند و به جای اینکه بر مشتریان خود تمرکز کنند، بر تضعیف همدیگر تمرکز کرده اند. چیزی که در نهایت چهار بازنده بزرگ خواهد داشت : تخفیفان - نت برگ - مشتریانشان - سرمایه گذارانشان نظر شما چیست؟ کامنت بگذارید!

 • رقابت و تاثیر آن در عملکرد ما - بررسی IranTalent

  855 بازدید

  در این ویدئو درباره ایران تلنت، تغییر شرایط بازار، تبلیغ، ایمیل مارکتینگ، Landing Page و صحبت کرده ام. آخرین ایمیل IranTalent را بررسی کرده ام و Landing Page ای را که طراحی کرده اند و Startup ها و ... این ویدئو را از دست ندهید.

 • معرفی ابزار Tracking وب سایت HotJar هات جار

  2,786 بازدید

  ابزار HotJar ابزاری است که امکان تحلیل رفتار بازدید کنندگان سایت را به مدیران سایت می دهد. در این ویدئو به نکاتی درباره این ابزار بسیار مفید و نحوه استفاده از آن به خصوص درباره UI و UX اشاره شده است. ممنون می شوم اگر با نظر دادن و Like کردن ویدئو، از بازخوردهای شما بهره مند شوم.

 • بررسی وب سایت phdhome.ir

  927 بازدید

  در این هفتمین ویدئوی نقد و بررسی وب سایت ها که با عنوان «دور-دور» ضبط می شوند، به بررسی نکات فنی و محتوایی و کمی هم استراتژی محتوا و استراتژی کسب و کار سایت phdhome.ir پرداخته ام. اشکالات وارد به این سایت ممکن است در سایت شما هم وجود داشته باشد. این ویدئو را ببینید و سعی کنید در سایتتان این اشکالات را نداشته باشید. نقاط قوت این سایت هم نیاز جدی سایت شماست.

 • چگونه یک Gif Animation بسازیم؟

  2,606 بازدید

  امروز داشتم Real Time را در Google Analytics نگاه می کردم و بالا پایین رفتنش را می دیدم که متوجه شدم یک Gif Animation می توان با آن ساخت!. همین کار را کردم که هم معرفی دو نرم افزار Photo Impact و Gif Animator باشد و هم چند نکته و ترفند را با شما به اشتراک گذاشته باشم.

 • بررسی وب سایت شتاب دهنده دیموند

  1,101 بازدید

  در پنجمین بخش از «دور دور در سایت ها» این بار سراغ سایت «شتاب دهنده دیموند» رفتم. در این ویدئو به مشکلی که سایت شتاب دهنده دیموند دارد اشاره شده است. توجه به این نکات می تواند به شما کمک کند که آنها را در سایت فعلی یا آینده خود مد نظر داشته باشید و دچار چنین مشکلاتی شوید.

 • بررسی وب سایت سازمان مدیریت صنعتی

  672 بازدید

  در ادامه «دور دور در سایت ها» این بار سراغ سایت «سازمان مدیریت صنعتی» رفتم. در این چهارمین دور از «دُور دُور» در سایت ها، از نظر شکل ظاهری، Navigation، کمی سئو و مسایل فنی و استراتژی محتوا، نگاهی به سایت انداختم. توضیحاتی که داده ام، فقط مربوط به سایت سازمان مدیریت صنعتی نیست. این نکات می تواند به شما کمک کند که آنها را در سایت فعلی یا آینده خود مد نظر داشته باشید.

 • بررسی وب سایت یکتا نت

  1,515 بازدید

  وب سایت یکتا نت طبق اطلاعات موجود در سایتش، قرار است وب سایتی برای تبلیغات اینترنتی باشد. در این ویدئو دوری در سایت زده شده است و سعی شده است بررسی شود که آیا این وب سایت به شکل درستی تنظیم شده است؟ ایا فرآیند های ارتباط با مشتریان آن به شکل درستی کار می کند؟

 • بررسی وب سایت نظر بازار

  724 بازدید

  در ادامه «دور دور در سایت ها» این بار سراغ سایت «نظر بازار» رفتم. در این دومین دور از «دُور دُور» در سایت ها، از نظر شکل ظاهری و کمی هم سئو نگاهی به سایت انداختم. توضیحاتی که داده ام، فقط مربوط به سایت نظر بازار نیست. این نکات می تواند به شما کمک کند که آنها را در سایت فعلی یا آینده خود مد نظر داشته باشید.

 • آنالیز وب سایت - وبنا - webna.ir

  1,249 بازدید

  در این ویدئو، یک «دور دور» در سایت وبنا داشتیم. مروری بر نکات مختلف این سایت از دید طراحی و فنی و سئو (به صورت کلی) انجام داده شده است. همانطور که در ابتدای ویدئو گفته شده است، آنالیز یک وب سایت کار یک ساعت و دو ساعت نیست اما به عنوان اولین ویدئو از آنالیز سایت، نکات خوبی در آن برای شروع وجود دارد. لطفاً پایین صفحه نظرات و پیشنهادات خود راب رای آنالیز های بعدی قرار دهید.

 • آموزش گوگل آنالایتکس - 1

  5,651 بازدید

  وبینار معرفی و آموزش گوگل انالایتکس، بخش اول که به صورت وبینار در تاریخ 7 خرداد 96 برگزار شد. در این بخش به معرفی برخی گزارشات و نحوه تحلیل امار و اطلاعات پرداخته شد.

 • روش A.Method در سئو و انتخاب عبارات کلیدی

  5,523 بازدید

  روش A.Method که در این ویدئو معرفی می شود (البته فقط بخشی از آن که مربوط به انتخاب کلمات کلیدی و هدفگذاری است) یکی از موفق ترین روش های سئو است که به شکل روش مند برای تنظیم استراتژی سئو و بازاریابی محتوا قابل استفاده است. در این ویدئو، بخشی از آن توضیح داده شده است. روش A.Method به صورت کامل برای مشتریان اجرا می شود و کلیات آن در دوره های بازاریابی دیجیتال سازمان مدیریت صنعتی ایران ارائه می شود.

 • راهنمای انتخاب نام دامنه مناسب برای وب سایت

  1,915 بازدید

  نام دامنه چگونه باشد؟ چه قواعدی برای انتخاب نام دامنه برای وب سایت وجود دارد؟ ir بهتر است یا com ؟ چرا همه قبل از ما، دامنه های خوب را قبلاً گرفته اند؟ چگونه دامنه را ثبت کنیم؟ اینها و ده ها سوال مشابه دیگر در این ویدئو پاسخ داده شده اند.

 • بازاریابی درونگرا

  2,271 بازدید

  وبینار بازاریابی درونگرا، با رویکرد معرفی مفاهیم و روش یا متدولوژی بازاریابی درونگرا یا Inbound Marketing برگزار شد. در این وبینار یا کلاس آنلاین درباره مراحل مختلف بازاریابی درونگرا صحبت شده است و با دیدن این وبینار که مدت آن یک ساعت و 15 دقیقه است می توانید با مفاهیم کلی بازاریابی درونگرا در حوزه بازاریابی دیجیتال آشنا شوید.

 • معرفی ابزارهای ایمیل مارکتینگ در ایران

  3,348 بازدید

  در این وبینار به معرفی سه ابزار در دسترس برای ایمیل مارکتینگ در ایران پرداخته شده است : MailerLite، MailChimp و MailChi که با استفاده از آنها می توانید اقدام به ارسال انبوه ایمیل کنید. قبل از دیدن این وبینار، وبینار معرفی ایمیل مارکتیگ را حتما مشاهده کنید. ایمیل مارکتینگ یکی از بخش های مهم در بازاریابی دیجیتال و در فرآیند های بازاریابی درونگرا است.

 • بازاریابی دیجیتال برای مدیران

  24,165 بازدید

  به عنوان مدیر، مهم است که یک Road Map یا نقشه راه برای بازاریابی دیجیتال خود داشته باشید. در این ویدئو که ضبط شده وبیناری با همین نام برای انجمن مدیریت ایران است، درباره دیجیتال مارکتینگ برای مدیران و نکات مهمی که باید مورد توجه باشد و سنجه های بازاریابی اینترنتی صحبت شده است.

 • ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی در ایران

  4,744 بازدید

  معرفی ایمیل مارکتینگ به همراه معرفی ابزارهای مناسب آن و نکات مهمی که باید در حوزه ایمیل مارکتینگ در برنامه بازاریابی دیجیتال به آنها توجه داشت. معرفی نکاتی که عدم رعایت آنها می تواند موجب شکست خوردن برنامه های بازاریابی ایمیلی شما شود. لطفاً نظر بگذارید. لطفاً این ویدئو را با دیگران به اشتراک بگذارید. برای دریافت لینک دانلود ویدئو با کیفیت بالا به adel.talebi@gmail.com ایمیل بزنید. متشکرم.