در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 5
  دنبال کننده
 • 26
  دنبال شونده
 • 14.9هزار
  بازدید

ادلیفت

پلتفرم تبلیغات ویدیویی درون تاکسی

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

پلتفرم تبلیغات ویدیویی درون تاکسی

 • 5
  دنبال کننده
 • 26
  دنبال شونده
 • 14.9هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • معرفی بازارچه خیریه نیکان به مسافران تاکسی های آنلاین

  1,124 بازدید

  بازارچه خیریه موسسه نیکان که در تاریخ 9 و 10 اسفند در تهران برگزار شد در یک کمپین یک ماهه توسط ادلیفت به مسافران تاکسی های انلاین اطلاع رسانی شد. خوشحالیم که توانستیم در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود سهمی هرچند کوچک در این امر مقدس و نیک داشته باشیم.

 • معرفی خیریه محک درون تاکسی های آنلاین توسط ادلیفت

  288 بازدید

  ادلیفت در راستای مسئولیت اجتماعی خود به ارائه فضای درون سفرهای مسافران تاکسی های آنلاین به سازمان ها و موسسات خیریه و مردم نهاد پرداخته است. در این ویدیو کمپینی که به معرفی خیریه محک پرداخته است را مشاهده می کنید.

 • معرفی خیریه محک درون تاکسی های آنلاین | ادلیفت

  588 بازدید

  ادلیفت در راستای مسئولیت اجتماعی خود به ارائه فضای درون سفرهای مسافران تاکسی های آنلاین به سازمان ها و موسسات خیریه و مردم نهاد پرداخته است. در این ویدیو کمپینی که به معرفی خیریه محک پرداخته است را مشاهده می کنید.

 • تهران گردی با تاکسی های آنلاین | تبلیغات درون تاکسی

  531 بازدید

  اگر تا امروز اسنپ/تپ سی گرفتید و خوش شانس بودید که توی اون تاکسی انلاین تبلت ادلیفت نصب شده باشه، احتمالا ویدیوهای تهران گردی ادلیفت رو که به معرفی مکان های جذاب و توریستی شهر تهران می پردازن رو دیدید.

 • چگونه در مواقع زلزله خانه ای ایمن تر داشته باشیم

  710 بازدید

  ادلیفت در راستای مسئولیت اجتماعی خود به ارائه آموزش های لازم برای ایمن تر کردن خانه ها پرداخته است. در ادلیفت مسافران تاکسی های انلاین با مشاهده ویدیوهای اموزشی درباره مواجهه با زلزله آگاه تر می شوند. امید آنکه بتوان این آموزش های اولیه ولی مهم و کاربردی را به گوش همه افراد جامعه رساند.

 • آموزش مواجهه با زلزله درون تاکسی

  345 بازدید

  ادلیفت در راستای مسئولیت اجتماعی خود به ارائه آموزش های لازم برای مواجهه با زلزله درون خودروهای خود نموده است. در ادلیفت مسافران تاکسی های انلاین با مشاهده ویدیوهای اموزشی درباره مواجهه با زلزله آگاه تر می شوند. امید آنکه بتوان این آموزش های اولیه ولی مهم و کاربردی را به گوش همه افراد جامعه رساند.

 • معرفی محصولات جدید تارومار درون تاکسی

  311 بازدید

  تارومار محصولات خود را بوسیله ادلیفت به مسافران تاکسی های آنلاین معرفی می کند. ادلیفت اولین پلتفرم تبلیغاتی ویدیویی درون تاکسی در ایران می باشد. تبلت های ادلیفت درون برخی خودروهای تپ سی، کارپینو و ماکسیم نصب شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ادلیفت به ادرس adlift.ir مراجعه کنید.

 • تبریک شیرین عسل به مسافران تاکسی های آنلاین با ادلیفت

  266 بازدید

  شیرین عسل در حیطه مسئولیت اجتماعی سال نو را تبریک می گوید. ادلیفت اولین پلتفرم تبلیغاتی ویدیویی درون تاکسی در ایران می باشد. تبلت های ادلیفت درون برخی خودروهای تپ سی، کارپینو و ماکسیم نصب شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ادلیفت به ادرس adlift.ir مراجعه کنید.

 • تبلیغات ویدیویی شیبا درون تاکسی های انلاین

  250 بازدید

  شیبا خود را بوسیله ادلیفت به مسافران تاکسی های آنلاین معرفی می کند. ادلیفت اولین پلتفرم تبلیغاتی ویدیویی درون تاکسی در ایران می باشد. تبلت های ادلیفت درون برخی خودروهای تپ سی، کارپینو و ماکسیم نصب شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ادلیفت به ادرس adlift.ir مراجعه کنید.

 • مزه مزمز را درون تاکسی بچشید

  307 بازدید

  مزمز خوراکی های خوشمزه خود را بوسیله ادلیفت به مسافران تاکسی های آنلاین معرفی می کند. ادلیفت اولین پلتفرم تبلیغاتی ویدیویی درون تاکسی در ایران می باشد. تبلت های ادلیفت درون برخی خودروهای تپ سی، کارپینو و ماکسیم نصب شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ادلیفت به ادرس adlift.ir مراجعه کنید.

 • تبلیغات خدمات منزل درون تاکسی های آنلاین

  256 بازدید

  مهسان خدمات خود را بوسیله ادلیفت به مسافران تاکسی های آنلاین معرفی می کند. ادلیفت اولین پلتفرم تبلیغاتی ویدیویی درون تاکسی در ایران می باشد. تبلت های ادلیفت درون برخی خودروهای تپ سی، کارپینو و ماکسیم نصب شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ادلیفت به ادرس adlift.ir مراجعه کنید.

 • معرفی اپلیکیشن گاج درون تاکسی های انلاین

  200 بازدید

  گاج اپلیکیشن خود را بوسیله ادلیفت به مسافران تاکسی های آنلاین معرفی می کند. ادلیفت اولین پلتفرم تبلیغاتی ویدیویی درون تاکسی در ایران می باشد. تبلت های ادلیفت درون برخی خودروهای تپ سی، کارپینو و ماکسیم نصب شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ادلیفت به ادرس adlift.ir مراجعه کنید.

 • فرش فرهی را درون تاکسی های انلاین ببینید

  78 بازدید

  فرش فرهی مراکز خود را بوسیله ادلیفت به مسافران تاکسی های آنلاین معرفی می کند. ادلیفت اولین پلتفرم تبلیغاتی ویدیویی درون تاکسی در ایران می باشد. تبلت های ادلیفت درون برخی خودروهای تپ سی، کارپینو و ماکسیم نصب شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ادلیفت به ادرس adlift.ir مراجعه کنید.

 • بانک شهر هم وارد دنیای تبلیغات ویدیویی درون تاکسی شد

  186 بازدید

  بانک شهر نیز خود را بوسیله ادلیفت به مسافران تاکسی های آنلاین معرفی می کند. ادلیفت اولین پلتفرم تبلیغاتی ویدیویی درون تاکسی در ایران می باشد. تبلت های ادلیفت درون برخی خودروهای تپ سی، کارپینو و ماکسیم نصب شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ادلیفت به ادرس adlift.ir مراجعه کنید.

 • تبلیغات ویدیویی درون تاکسی شامپو اوه

  597 بازدید

  اوه محصولات خود را بوسیله ادلیفت به مسافران تاکسی های آنلاین معرفی می کند. ادلیفت اولین پلتفرم تبلیغاتی ویدیویی درون تاکسی در ایران می باشد. تبلت های ادلیفت درون برخی از خودروهای تپ سی، کارپینو و ماکسیم نصب شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ادلیفت به ادرس adlift.ir مراجعه کنید.

 • کمپین شارژ بی سروصدا درون تاکسی های آنلاین

  78 بازدید

  733* خدمات خود را بوسیله ادلیفت به مسافران تاکسی های آنلاین معرفی می کند. ادلیفت اولین پلتفرم تبلیغاتی ویدیویی درون تاکسی در ایران می باشد. تبلت های ادلیفت درون برخی از خودروهای تپ سی، کارپینو و ماکسیم نصب شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ادلیفت به ادرس adlift.ir مراجعه کنید.

 • کمپین آپ بازی درون تاکسی های آنلاین

  149 بازدید

  733* خدمات خود را بوسیله ادلیفت به مسافران تاکسی های آنلاین معرفی می کند. ادلیفت اولین پلتفرم تبلیغاتی ویدیویی درون تاکسی در ایران می باشد. تبلت های ادلیفت درون برخی از خودروهای تپ سی، کارپینو و ماکسیم نصب شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ادلیفت به ادرس adlift.ir مراجعه کنید.

 • کمپین تبلیغاتی درون تاکسی 733*

  239 بازدید

  733* خدمات خود را بوسیله ادلیفت به مسافران تاکسی های آنلاین معرفی می کند. ادلیفت اولین پلتفرم تبلیغاتی ویدیویی درون تاکسی در ایران می باشد. تبلت های ادلیفت درون بریخ از خودروهای تپ سی، کارپینو و ماکسیم نصب شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ادلیفت به ادرس adlift.ir مراجعه کنید.

 • کمپین تبلیغاتی درون تاکسی 733*

  354 بازدید

  733* امکانات خود را بوسیله ادلیفت به مسافران تاکسی های آنلاین معرفی می کند. ادلیفت اولین پلتفرم تبلیغاتی ویدیویی درون تاکسی در ایران می باشد. تبلت های ادلیفت درون برخی از خودروهای تپ سی، کارپینو و ماکسیم نصب شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ادلیفت به ادرس adlift.ir مراجعه کنید.

 • کمپین تبلیغاتی درون تاکسی فرش الماس کویر

  57 بازدید

  فرش الماس کویر خود را بوسیله ادلیفت به مسافران تاکسی های آنلاین معرفی می کند. ادلیفت اولین پلتفرم تبلیغاتی ویدیویی درون تاکسی در ایران می باشد. تبلت های ادلیفت درون برخی از خودروهای تپ سی، کارپینو و ماکسیم نصب شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ادلیفت به ادرس adlift.ir مراجعه کنید.

 • کمپین تبلیغاتی درون تاکسی محصولات آدرین

  86 بازدید

  آدرین محصولات خوشمزه خود را بوسیله ادلیفت به مسافران تاکسی های آنلاین معرفی می کند. ادلیفت اولین پلتفرم تبلیغاتی ویدیویی درون تاکسی در ایران می باشد. تبلت های ادلیفت درون برخی از خودروهای تپ سی، کارپینو و ماکسیم نصب شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ادلیفت به ادرس adlift.ir مراجعه کنید.

 • پلتفرم تبلیغات درون تاکسی ادلیفت

  2,752 بازدید

  ادلیفت اولین پلتفرم تبلیغاتی ویدیویی درون تاکسی در ایران می باشد. تبلت های ادلیفت درون برخی از خودروهای تپ سی، کارپینو و... نصب شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ادلیفت به ادرس adlift.ir مراجعه کنید.

 • کمپین تبلیغاتی درون تاکسی معرفی زورق

  89 بازدید

  زورق خدمات خود را بوسیله ادلیفت به مسافران تاکسی های آنلاین معرفی می کند. ادلیفت اولین پلتفرم تبلیغاتی ویدیویی درون تاکسی در ایران می باشد. تبلت های ادلیفت درون برخی از خودروهای تپ سی، کارپینو و ماکسیم نصب شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ادلیفت به ادرس adlift.ir مراجعه کنید.

 • کمپین تبلیغاتی درون تاکسی معرفی تخفیفان

  174 بازدید

  تخفیفان خدمات خود را بوسیله ادلیفت به مسافران تاکسی های آنلاین معرفی می کند. ادلیفت اولین پلتفرم تبلیغاتی ویدیویی درون تاکسی در ایران می باشد. تبلت های ادلیفت درون برخی از خودروهای تپ سی، کارپینو و ماکسیم نصب شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ادلیفت به ادرس adlift.ir مراجعه کنید.

 • کمپین تبلیغاتی درون تاکسی معرفی شیپور

  404 بازدید

  شیپور اپلیکیشن موبایل خود را بوسیله ادلیفت به مسافران تاکسی های آنلاین معرفی می کند. ادلیفت اولین پلتفرم تبلیغاتی ویدیویی درون تاکسی در ایران می باشد. تبلت های ادلیفت درون برخی از خودروهای تپ سی، کارپینو و ماکسیم نصب شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ادلیفت به ادرس adlift.ir مراجعه کنید.

 • کمپین تبلیغاتی درون تاکسی معرفی پیمنت 24

  100 بازدید

  پیمنت 24 خدمات ارزی خود را بوسیله ادلیفت به مسافران تاکسی های آنلاین معرفی می کند. ادلیفت اولین پلتفرم تبلیغاتی ویدیویی درون تاکسی در ایران می باشد. تبلت های ادلیفت درون برخی از خودروهای تپ سی، کارپینو و ماکسیم نصب شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ادلیفت به ادرس adlift.ir مراجعه کنید.

 • کمپین تبلیغاتی درون تاکسی معرفی نت برگ

  249 بازدید

  نت برگ خدمات تخفیفی خود را بوسیله ادلیفت به مسافران تاکسی های آنلاین معرفی می کند. ادلیفت اولین پلتفرم تبلیغاتی ویدیویی درون تاکسی در ایران می باشد. تبلت های ادلیفت درون برخی از خودروهای تپ سی، کارپینو و ماکسیم نصب شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ادلیفت به ادرس adlift.ir مراجعه کنید.

 • کمپین تبلیغاتی درون تاکسی معرفی نواک

  57 بازدید

  نواک خدمات اپلیکیشن خود را بوسیله ادلیفت به مسافران تاکسی های آنلاین معرفی می کند. ادلیفت اولین پلتفرم تبلیغاتی ویدیویی درون تاکسی در ایران می باشد. تبلت های ادلیفت درون برخی از خودروهای تپ سی، کارپینو و ماکسیم نصب شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ادلیفت به ادرس adlift.ir مراجعه کنید.

 • کمپین تبلیغاتی درون تاکسی معرفی جاباما

  46 بازدید

  جاباما خدمات آنلاین اپلیکیشن خود را بوسیله ادلیفت به مسافران تاکسی های آنلاین معرفی می کند. ادلیفت اولین پلتفرم تبلیغاتی ویدیویی درون تاکسی در ایران می باشد. تبلت های ادلیفت درون برخی از خودروهای تپ سی، کارپینو و ماکسیم نصب شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ادلیفت به ادرس adlift.ir مراجعه کنید.

 • کمپین تبلیغاتی درون تاکسی معرفی دیوار

  109 بازدید

  دیوار خدمات خود را بوسیله ادلیفت به مسافران تاکسی های آنلاین معرفی می کند. ادلیفت اولین پلتفرم تبلیغاتی ویدیویی درون تاکسی در ایران می باشد. تبلت های ادلیفت درون برخی از خودروهای تپ سی، کارپینو و ماکسیم نصب شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ادلیفت به ادرس adlift.ir مراجعه کنید.

 • کمپین تبلیغاتی درون تاکسی معرفی دیجیکالا

  59 بازدید

  دیجیکالا اپلیکیشن خود را بوسیله ادلیفت به مسافران تاکسی های آنلاین معرفی می کند. ادلیفت اولین پلتفرم تبلیغاتی ویدیویی درون تاکسی در ایران می باشد. تبلت های ادلیفت درون برخی از خودروهای تپ سی، کارپینو و ماکسیم نصب شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ادلیفت به ادرس adlift.ir مراجعه کنید.

 • کمپین تبلیغاتی درون تاکسی معرفی آلونک

  158 بازدید

  آلونک خدمات خود را بوسیله ادلیفت به مسافران تاکسی های آنلاین معرفی می کند. ادلیفت اولین پلتفرم تبلیغاتی ویدیویی درون تاکسی در ایران می باشد. تبلت های ادلیفت درون برخی از خودروهای تپ سی، کارپینو و ماکسیم نصب شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ادلیفت به ادرس adlift.ir مراجعه کنید.