در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 11
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 28.8هزار
  بازدید

خانه آفرین

خانه آفرین با شعار، "آفرین بر کودک دیروز، امروز و فردا" قصد دارد با استفاده از تجربیات خردمندان و پیشکسوتان و با پرورش استعدادهای فرزندان این سرزمین زمینه ی رشد و بالندگی را در عرصه فرهنگ و هنر کودک و نوجوان فراهم آورد.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

خانه آفرین با شعار، "آفرین بر کودک دیروز، امروز و فردا" قصد دارد با استفاده از تجربیات خردمندان و پیشکسوتان و با پرورش استعدادهای فرزندان این سرزمین زمینه ی رشد و بالندگی را در عرصه فرهنگ و هنر کودک و نوجوان فراهم آورد.

 • 11
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 28.8هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • بی بی قصه دوز هم رفت ...

  79 بازدید

  حکایت بانوی قصه دوز به آخررسید بی بی حاضر امیدواری، بانوی قصه گو و عروسک ساز کازرونی دارفانی را وداع گفت. این بانوی ارجمند از خود هزارقطعه عروسک که با دستهای هنرمند خود درست کرده بود را به یادگار گذاشت. بی بی برای عروسک های خود قصه های جذابی را روایت می کرد می توان گفت او به عروسک های خود جان می داد. خانه فرهنگ وهنرآفرین ضمن عرض تسلیت و تعزیت درگذشت این هنرمند ایرانی به جامعه معزز هنرمندان، برای نخستین بار مستند کوتاهی را که از این چهره ارزشمند تهیه کرده است را تقدیم می کند .

 • گزارش خبرآفرین امیرعلی جاهدصدیق از سد منجیل

  166 بازدید

  امیرعلی جاهدصدیق خبرنگار خوب و فعال خبرآفرین از سد منجیل در استان گیلان گزارشی دیدنی تهیه و برامون ارسال کردند که با هم می‌بینیم. سد سفیدرود یا سد منجیل، سدی است که در ابتدای رودخانه‌ی بزرگ سفیدرود در محل پیوستن دو رود قزل‌اوزن و شاهرود در نزدیکی منجیل ساخته شده‌است و برای تنظیم آب این دو رود برای کشاورزی در جلگه‌ی گیلان و نیز تولید برق به کار می‌رود. با خبرآفرینان همراه ما باشید.

 • گزارش خبرآفرین میثاق مغانی با موضوع کمک به هموطنان سیل زده

  61 بازدید

  خبرنگار خوب خبرآفرین میثاق مغانی برای کمک به سیل زدگان یک گزارش خوب تهیه کردند. ضمن تشکر از ایشون و خانواده شون این گزارش رو می بینیم با خبرآفرینان همراه ما باشید.

 • گزارش خبرآفرین سلوانا شکیبا با موضوع کمک به هموطنان سیل‌زده

  88 بازدید

  سلوانا شکیبا خبرنگار خبرآفرین از شهر زیبای بروجرد، رفته در بین همکلاسی‌هاش و یک گزارش خوب در مورد سیل و کمک به سیل‌زدگان برای ما آماده کرده. این گزارش زیبا رو با هم می‌بینیم. با خبرآفرینان همراه ما باشید.

 • نقش های کودکان بازمانده از کینه داعش

  349 بازدید

  به گزارش روابط عمومی خانه فرهنگ و هنر آفرین، در بیست و ششمین روز از فصل بهار سال ٩۶ غنچه ی لبخند ۶۸ کودک بی گناه، نشکفته ی سوریه ایی، چیده شد.

 • گزارش خبرآفرین فاطمه فولادیان از منزل امام خمینی در شهر نجف

  28 بازدید

  فاطمه فولادیان خبرنگار خوب خبرآفرین از شهر زیبای دامغان در تعطیلات نوروزی به کربلا سفر کردند. ایشون در این سفر به شهر نجف رفتند و از خانه‌ی امام خمینی(ره) گزارشی برای ما آماده کردند. با هم این گزارش را می‌بینیم. با خبرآفرینان همراه ما باشید.

 • گزارش خبرآفرین امیرعلی جاهدصدیق از قلعه مارکوه در رامسر

  26 بازدید

  امیرعلی جاهدصدیق خبرنگار خوب و باذوق خبرآفرین از شهر زیبای رامسر و قلعه مارکوه این شهر دیدنی گزارشی برامون ارسال کردند که با هم می بینیم. با خبرآفرینان همراه ما باشید.

 • گزارش خبرآفرین امیرعلی جاهدصدیق از فرودگاه بین‌المللی رامسر

  34 بازدید

  امیرعلی جاهدصدیق رفتند به بهشت مازندران، شهر زیبای رامسر؛ و گزارشی از فرودگاه بین‌المللی رامسر مجموعه آموزشی تفریحی بال‌های طلایی البرز برامون ارسال کردند. با خبرآفرینان همراه ما باشید.

 • گزارش خبرآفرین میثاق مغانی از بخش خبری کاربازیا

  58 بازدید

  میثاق مغانی رفته به کاربازیا و تو بخش خبری کاربازیا شرکت کرده و یک گزارش خوب از اونجا برامون آماده کرده. به همراه شما این گزارش جالب رو می بینیم. با خبرآفرینان همراه ما باشید.

 • گزارش خبرآفرین امیرعلی جاهدصدیق از شهر زیبای رامسر

  39 بازدید

  امیرعلی جاهدصدیق به شهر زیبای رامسر، بهشت مازندران رفتند و گزارشی از این شهر زیبا برامون ارسال کردند. با خبرآفرینان همراه ما باشید.

 • گزارش خبرآفرین امیرعلی جاهدصدیق از پل زیبا و تاریخی شهر لنگرود

  59 بازدید

  امیرعلی جاهدصدیق در سفرشون به لنگرود از پل خشتی این شهر زیبا گزارشی تهیه کردند. جالبه بدونید امروزه، از پل خشتی لنگرود که از آجر و ساروج ساخته شده است، به عنوان معروف‌ترین بنای تاریخی و نماد شهر لنگرود یاد می‌شود. این پل تاریخی بر روی رودخانه لنگرود ساخته شده‌ است. این رودخانه از یکی از آبراه‌های سفیدرود سرازیر می‌شود و از مرکز شهر لنگرود عبور می‌کند و دو منطقه لنگرود به نام‌های «فشکالی محله» و «راه پشته» را به یکدیگر متصل می‌نماید. در زبان گیلکی لنگرودی، به آن خَشته پٌل و خَشته پورد می‌گویند. با خبرآفرینا

 • گزارش خبرآفرین امیرعلی جاهدصدیق با موضوع ماهیگیری در لاهیجان

  40 بازدید

  امیرعلی جاهدصدیق خبرنگار خبرآفرین در تعطیلات نوروز سفری داشتند به شهر زیبای بروجرد. امیرعلی جان سری به شهر زدند و درباره ی شغل ماهیگیری در لاهیجان گزارشی برامون آماده کردند. با هم گزارش خوب امیرعلی جاهدصدیق رو ببینیم. با خبرآفرینان همراه ما باشید.

 • گزارش خبرآفرین امیرعلی جاهدصدیق با موضوع ماهیگیری در لنگرود

  70 بازدید

  امیرعلی جاهدصدیق خبرنگار خبرآفرین در تعطیلات نوروز سفری داشتند به شهر زیبای لنگرود امیرعلی عزیز سری به شهر زدند و درباره ی شغل ماهیگیری در لنگرود گزارشی برامون آماده کردند با هم گزارش خوب امیرعلی جاهدصدیق رو ببینیم. با خبرآفرینان همراه ما باشید.

 • گزارش خبرآفرین امیرعلی جاهدصدیق با موضوع سیزده بدر

  28 بازدید

  روز طبیعت یا_سیزده بدر آخرین روز تعطیلات نوروزی است و ایرانی ها این روز را در کنار اعضای خانواده در طبیعت جشن می گیرند. خبرنگار خبرآفرین امیرعلی جاهدصدیق روز طبیعت را با خانواده محترمشان کنار دریا گذراندند و از آنجا برای ما این گزارش زیبا و دیدنی را ارسال کردند. همراه ما باشید و این گزارش خوب را ببینیم. با خبرآفرینان همراه ما باشید.

 • مصاحبه خبرآفرین آناهیتا ارجمندیان با اسماعیل عبادی قهرمان تیر و کمان جهان

  60 بازدید

  آناهیتا ارجمندیان خبرنگار خوب و فعال خبرآفرین یک مصاحبه خوب و دیدنی با اسماعیل عبادی قهرمان تیروکمان جهان و عضو شورای شهر آبیک گرفتند. این مصاحبه را ببینیم. با خبرآفرینان همراه ما باشید.

 • گزارش خبرآفرین جدید ما امید موزرمنی با موضوع سیزده بدر

  43 بازدید

  امید جان موزرمنی خبرنگار جدید خبرآفرین 15 ساله از شهر زیبای اصفهان اولین گزارششون رو درباره سیزده بدر برامون ارسال کردن. این گزارش را با هم ببینیم. با خبرآفرینان همراه ما باشید.

 • گزارش خبرآفرین علی پیران با موضوع سیزده بدر و روز طبیعت

  53 بازدید

  علی پیران خبرنگار خبرآفرین از تهران یک گزارش در مورد سیزده بدر برامون ارسال کردند. گزارش خوب ایشان را در خصوص روز طبعیت با هم ببینیم. با خبرآفرینان همراه ما باشید.

 • مصاحبه خبرآفرین امیرعلی جاهدصدیق با یک خواننده سنتی در لاهیجان

  68 بازدید

  امیرعلی جاهدصدیق خبرنگار خبرآفرین در تعطیلات نوروز سفری داشتند به شهر زیبای لاهیجان. ایشون در این شهر با یک خواننده ی محلی مصاحبه کردند. برای دیدن این مصاحبه ی زیبا با ما همراه باشید. از امیرعلی عزیز بابت این گزارش خوب سپاسگزاریم. با خبرآفرینان همراه ما باشید.

 • گزارش خبرآفرین آیدا جعفریان با موضوع سیزده به در و روز طبیعت

  38 بازدید

  آیدا جعفریان خبرنگار خوب خبرآفرین یک گزارش در مورد سیزده بدر برامون آماده کردند. این گزارش را با هم می بینیم. با خبرآفرینان همراه ما باشید.

 • گزارش خبرآفرین میثاق مغانی از شهربازی مشاغل کاربازیا

  30 بازدید

  میثاق مغانی رفته به کاربازیا و یک گزارش خوب از اونجا برامون آماده کرده. به همراه شما این گزارش جالب رو می بینیم. با خبرآفرینان همراه ما باشید.

 • گزارش خبرآفرین میثاق مغانی از دربی سال ۹۸

  106 بازدید

  میثاق مغانی خبرنگار خبرآفرین عاشق فوتبال و تیم پرسپولیس است. او به مناسبت دربی 98 به ورزشگاه آزادی رفته و برای تهیه یک گزارش از بازیکنانی که دوست داره ولی ... . گزارش میثاق عزیز را از تلاشش برای مصاحبه با بازیکنان تیم پرسپولیس رو ببینیم. با خبرآفرینان همراه ما باشید.

 • گزارش خبرآفرین میثاق مغانی با موضوع ایمنی در برابر سیل

  30 بازدید

  میثاق مغانی خبرنگار فعال خبرآفرین یک گزارش در مورد سیل های اخیر در کشورمون فرستادن و نکاتی رو برای ایمنی عنوان کردن این گزارش رو با هم ببینیم. با خبرآفرینان همراه ما باشید.

 • گزارش خبرآفرین علیرضا بابانژاد با موضوع فیلم های روز سینمای ایران

  236 بازدید

  علیرضا بابانژاد خبرنگار حوزه فیلم و سینمای خبرآفرین یک گزارش خوب و کامل از فیلم های روز ایران برامون آماده کردند. این گزارش مفصل رو با هم ببینیم. با خبرآفرینان همراه ما باشید.

 • گزارش خبرآفرین نوشین شجاعی از بازارچه قدیمی رامسر

  40 بازدید

  در ایام نوروز در رامسر یکی از شهرهای استان مازندران در محوطه هتل قدیم، بازارچه ای دایر می شود. در این بازارچه علاوه بر موسیقی های محلی از استان های مختلف ایران سوغاتی هایی هم به فروش می رسد و مردم از سراسر کشور به دیدن این مکان زیبا می آیند. نوشین شجاعی عزیز به رامسر سفر کردند و از یکی از بازارچه های قدیمی این شهر برامون گزارشی تهیه کردند. با خبرآفرینان همراه ما باشید.

 • گزارش خبرآفرین علی پیران با موضوع سیل در شیراز

  89 بازدید

  علی پیران خبرنگار خوبمون از تهران به شهر شعر و ادب، شیراز سفرکردند و در این سفر در مورد سیل اخیر در این شهر با یکی از معتمدان شهرستان آباده در استان فارس در خصوص سیل شیراز و اسکان هموطنان گزارشی تهیه کردند. با هم این گزارش رو ببینیم. با خبرآفرینان همراه ما باشید.

 • گزارش خبرآفرین مهسا مرادی با موضوع چهارشنبه سوری در شهر سبزوار

  77 بازدید

  خبرنگار با ذوق و استعداد ما از سبزوار یک گزارش خوب از رسم و رسومات شب چهارشنبه سوری در سبزوار برامون ارسال کردند. شب چهارشنبه سوری در هر جای کشورمون دارای یک سری رسم و رسوم مخصوص خودش است. با ما با گزارش خبرنگار خوب خبرآفرین مهسا مرادی از سبزوار همراه باشید. با خبرآفرینان همراه ما باشید.

 • مصاحبه خبرآفرین مهسا مرادی با فروشنده مواد غذایی در نمایشگاه بهاره

  40 بازدید

  مهسا مرادی خبرنگارمون از شهر زیبای سبزوار رفتند به یک نمایشگاه بهاره و با یه فروشنده مواد غذایی یه مصاحبه کردند گزارش خوب این خبرآفرین مون رو با هم می بینیم. با خبرآفرینان همراه ما باشید.

 • مصاحبه خبرآفرین میثاق مغانی با بزرگ یک روستا

  61 بازدید

  احترام به بزرگترها همیشه واجب بوده است. تو هر شهر و روستایی معمولا یک نفر هست که بزرگ اون منطقه محسوب می‌شود. حالا خبرنگار ما میثاق مغانی با بزرگ یک روستا مصاحبه‌ای انجام دادن. با هم این مصاحبه خوب و می‌بینیم. با خبرآفرینان همراه ما باشید.

 • گزارش خبرآفرین میثاق مغانی با موضوع کمک به حیوانات

  47 بازدید

  میثاق مغانی خبرنگار فعال و با نشاط خبرآفرین ازکمک و نیکی به حیوانات برامون گزارشی ارسال کردند. با هم این گزارش خوب رو ببینیم. با حیوانات مهربان باشیم. با خبرآفرینان همراه ما باشید.

 • گزارش خبرآفرین میثاق مغانی از شهر زیبای کاشان

  24 بازدید

  میثاق مغانی در تعطیلات نوروز به شهر زیبای کاشان سفر کردن گزارش خبرآفرین خوبمون از کاشان رو با هم ببینیم. با خبرآفرینان همراه ما باشید.

 • گزارش خبرآفرین میثاق مغانی با موضوع روز پدر

  27 بازدید

  خبرآفرین ما میثاق مغانی به مناسبت روز پدر که مصادف هست با تولد پدرش برامون یه گزارش آماده کردند و از پدرشون که کلی مهربون و زحمتکش هستند صحبت کردند این روز خجسته رو به پدر فداکار و مهربان آقا میثاق عزیزمون تبریک می گوییم و برای همه ی پدران زحمتکش این مرز و بوم آرزوی سلامتی و شادی داریم. با خبرآفرینان همراه ما باشید.

 • مصاحبه خبرآفرین علی پیران با مسافران نوروزی شهر شیراز

  46 بازدید

  خبرنگار خوب خبرآفرین علی پیران از تهران در عید نوروز سفری به شهر زیبای شیراز داشتند و با چند نفر از مسافران نوروزی در شیراز گفتگو کردند. با هم این گفتگوها رو ببینیم. با خبرآفرینان همراه ما باشید.