در حال بارگذاری
با ترافیک رایگان و دانلود در فیلیمو
 • 11
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 13.4هزار
  بازدید

آریا گستر افزار (مقالات)

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

 • 11
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 13.4هزار
  بازدید
Loading...

همه ویدیو ها

 • آموزش Maya : آشنایی با ذرات و دینامیک – قسمت ششم

  9 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/آموزش-maya-آشنایی-% وبسایت محصولات آریاگستر: http://aryagostarafzar.com/ آموزش Maya : آشنایی با ذرات و دینامیک – قسمت ششم توی این آموزش، با ذرات و دینامیک در Maya آشنا میشیم. با چند تا ذره شروع می کنیم و افکت هایی مثل آتش، دود، انفجار، باران و غیره رو باهاش درست می کنیم.

 • 0:9

  آموزش Maya : آشنایی با ذرات و دینامیک – قسمت پنجم

  6 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: aryagostarafzar.com/articles/آموزش-maya-آشنایی-ب%d وبسایت محصولات آریاگستر: http://aryagostarafzar.com/ آموزش Maya : آشنایی با ذرات و دینامیک – قسمت پنجم توی این آموزش، با ذرات و دینامیک در Maya آشنا میشیم. با چند تا ذره شروع می کنیم و افکت هایی مثل آتش، دود، انفجار، باران و غیره رو باهاش درست می کنیم.

 • آموزش Maya : آشنایی با ذرات و دینامیک – قسمت چهارم

  2 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/آموزش-maya-آشنایی- وبسایت محصولات آریاگستر: http://aryagostarafzar.com/ آموزش Maya : آشنایی با ذرات و دینامیک – قسمت چهارم توی این آموزش، با ذرات و دینامیک در Maya آشنا میشیم. با چند تا ذره شروع می کنیم و افکت هایی مثل آتش، دود، انفجار، باران و غیره رو باهاش درست می کنیم.

 • آموزش Maya : آشنایی با ذرات و دینامیک – قسمت سوم

  23 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: وبسایت محصولات آریاگستر: http://aryagostarafzar.com/ آموزش Maya : آشنایی با ذرات و دینامیک – قسمت سوم توی این آموزش، با ذرات و دینامیک در Maya

 • آموزش Maya : آشنایی با ذرات و دینامیک – قسمت دوم

  18 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/آموزش-maya-آشنایی-%D وبسایت محصولات آریاگستر: http://aryagostarafzar.com/ آموزش Maya : آشنایی با ذرات و دینامیک – قسمت دوم توی این آموزش، با ذرات و دینامیک در Maya آشنا میشیم. با چند تا ذره شروع می کنیم و افکت هایی مثل آتش، دود، انفجار، باران و غیره رو باهاش درست می کنیم.

 • 0:6

  آموزش After Effects : طراحی افکت پیچش متن

  39 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-after-effects-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8% وبسایت محصولات آریاگستر: http://aryagostarafzar.com/ آموزش After Effects : طراحی افکت پیچش متن توی این آموزش، طراحی افکت پیچش متن رو با After Effects با هم می بینیم و Trapcode Particular و ویژگی هایی از جمله Layer Emitter و Turbulent Displace استفاده می کنیم.

 • 0:3

  آموزش 3Ds Max : مدل سازی جرقه با Particle Flow

  30 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/آموزش-3ds-max-مدل-سازی-جرقه-با- وبسایت محصولات آریاگستر: http://aryagostarafzar.com/ آموزش 3Ds Max : مدل سازی جرقه با Particle Flow توی این آموزش، مدل سازی جرقه رو با 3Ds Max با هم می بینیم. برای این کار از Particle Flow هم کمک می گیریم.

 • 0:6

  آموزش 3Ds Max : تبدیل تصویر ثابت به Live Footage

  33 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/آموزش-3ds-max-تبدیل-تصویر-ثابت-live-footage/ وبسایت محصولات آریاگستر: http://aryagostarafzar.com/ آموزش 3Ds Max : تبدیل تصویر ثابت به Live Footage توی این آموزش، تبدیل تصویر ثابت به Live Footage رو در 3Ds Max با هم می بینیم.

 • 0:5

  آموزش After Effects : پویانمایی الگوهای لیتوانی

  31 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-after-effects-%D9%BE%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A7%D9%84 وبسایت محصولات آریاگستر: http://aryagostarafzar.com/ آموزش After Effects : پویانمایی الگوهای لیتوانی توی این آموزش، پویانمایی الگوهای لیتوانی رو با After Effects با هم می بینیم و خطوط و شکل ها رو به حرکت در میاریم.

 • آموزش After Effects : طراحی لوگوی منحنی

  56 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-after-effects-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%84%D9%88%DA%AF%D9 وبسایت محصولات آریاگستر: http://aryagostarafzar.com/ آموزش After Effects : طراحی لوگوی منحنی توی این آموزش، طراحی لوگوی منحنی رو با After Effects با هم می بینیم. برای این کار از چند تا Expression و تکنیک های دیگه استفاده می کنیم.

 • 0:7

  آموزش 3Ds Max : طراحی ابرهای فانتزی

  98 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-3ds-max-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%A7%D8%A8%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81 وبسایت محصولات آریاگستر: http://aryagostarafzar.com/ آموزش 3Ds Max : طراحی ابرهای فانتزی توی این آموزش، طراحی ابرهای فانتزی رو با 3Ds Max با هم می بینیم. برای این کار، از Afterburn و After Effects هم کمک می گیریم.

 • آموزش 3DS Max : فروپاشی اشیا با MassFX

  31 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-3ds-max-%D9%81%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%D8%B4%DB%8C-%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D8%A7-%D8%A8%D8%A7-massfx/ وبسایت محصولات آریاگستر: http://aryagostarafzar.com/ آموزش 3DS Max : فروپاشی اشیا با MassFX توی این آموزش، فروپاشی اشیا رو با 3Ds Max با هم می بینیم. برای این کار، از MassFX هم کمک می گیریم.

 • 0:5

  آموزش AfterEffects : پویانمایی لوگوی آتشین

  79 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: وبسایت محصولات آریاگستر: http://aryagostarafzar.com/ آموزش AfterEffects : پویانمایی لوگوی آتشین توی این آموزش، پویانمایی لوگوی آتشین رو با After Effects با هم می بینیم. برای این آموزش، از پلاگین Trapcode Particular هم کمک می گیریم.

 • 0:3

  آموزش 3Ds Max : پویانمایی افکت پین بورد

  26 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/آموزش-3ds-max-پویانمایی-افکت-پین-بورد/ وبسایت محصولات آریاگستر: http://aryagostarafzar.com/ آموزش 3Ds Max : پویانمایی افکت پین بورد توی این آموزش، پویانمایی افکت پین بورد با 3Ds Max رو با هم می بینیم.

 • 0:9

  آموزش 3Ds Max : طراحی صحنه تخریب کلبه

  124 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/آموزش-3ds-max-طراحی-صحنه-تخری وبسایت محصولات آریاگستر: http://aryagostarafzar.com/ آموزش 3Ds Max : طراحی صحنه تخریب کلبه توی این آموزش، طراحی صحنه تخریب کلبه رو با استفاده از نرم افزارهای 3Ds Max, After Effects, Photoshop با هم می بینیم.

 • آموزش After Effects : ظاهر کردن لوگوی نورانی

  145 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/آموزش-after-effects-ظاهر-لوگوی- وبسایت محصولات آریاگستر: http://aryagostarafzar.com/ آموزش After Effects : ظاهر کردن لوگوی نورانی توی این آموزش، ظاهر کردن لوگوی نورانی رو با After Effects با هم می بینیم و برای این کار از Trapcode Particular هم کمک می گیریم.

 • 0:7

  آموزش Cinema4D : پویانمایی کشتی فضایی

  43 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/آموزش-cinema4d-پویانمایی-کشتی-فضایی/ وبسایت محصولات آریاگستر: http://aryagostarafzar.com/ آموزش Cinema4D : پویانمایی کشتی فضایی توی این آموزش، پویانمایی کشتی فضایی رو با استفاده از Cinema4D با هم می بینیم.

 • 0:3

  آموزش 3Ds Max : طراحی ابرهای واقعی با FumeFX

  224 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/ وبسایت محصولات آریاگستر: http://aryagostarafzar.com/ آموزش 3Ds Max : طراحی ابرهای واقعی با FumeFX توی این آموزش، طراحی ابرهای واقعی با FumeFX رو با 3Ds Max با هم می بینیم. روش ها و بسته های نرم افزاری زیادی برای این کار وجود داره. مثل Vue یا Maya یا Houdini و غیره. اما اگه از تری دی مکس استفاده می کنیم، به پلاگین نیاز داریم.

 • آموزش After Effects : طراحی سطح مواج با Audio

  131 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/آموزش-after-effects-طراح% وبسایت محصولات آریاگستر: http://aryagostarafzar.com/ آموزش After Effects : طراحی سطح مواج با Audio React توی این آموزش، طراحی سطح مواج با Audio React با After Effects رو با هم می بینیم و برای این کار از Trapcode Form و مزیت های Audio React هم کمک می گیریم.

 • 0:9

  آموزش After Effects : طراحی افکت متنی نورانی

  147 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-after-effects-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%A7%D9%81%DA%A9%D8%AA-%D9%85%D8%AA%D9%8 وبسایت محصولات آریاگستر: http://aryagostarafzar.com/ آموزش After Effects : طراحی افکت متنی نورانی توی این آموزش، طراحی افکت متنی نورانی با After Effects رو با هم می بینیم و با روش های انجام این کار آشنا میشیم.

 • 0:3

  آموزش After Effects : طراحی انفجار با استفاده از FumeFX

  199 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/آموزش-after-effects-%D وبسایت محصولات آریاگستر: http://http://aryagostarafzar.com/ آموزش After Effects : طراحی انفجار با استفاده از FumeFX – قسمت اول توی این آموزش، طراحی افکت انفجار با استفاده از FumeFX رو با استفاده از نرم افزار After Effects، با هم می بینیم. این موضوع خیلی جالب هست چون که نمی تونیم

 • 0:8

  آموزش After Effects : طراحی فلش دوربین پاپاراتزی ها

  102 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/آموزش-after-effects-طراحی-% وبسایت محصولات آریاگستر: /http://aryagostarafzar.com آموزش After Effects : طراحی فلش دوربین پاپاراتزی ها توی این آموزش، طراحی فلش دوربین پاپاراتزی ها با After Effects رو با هم می بینیم. برای این کار، از المان Flash و Particle System استفاده می کنیم.

 • آموزش Maya : طراحی دود واقعی از دودکش

  97 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/آموزش-maya-طراحی-دود-واقعی-از-د وبسایت محصولات آریاگستر: http://http://aryagostarafzar.com/ آموزش Maya : طراحی دود واقعی از دودکش توی این آموزش، نحوه طراحی دود واقعی از دودکش رو با استفاده از نرم افزار Maya با هم می بینیم.

 • آموزش Blender : نحوه Two Points Tracking

  72 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-blender-%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-two-points-tracking/ وبسایت محصولات آریاگستر: http://http://aryagostarafzar.com/ آموزش Blender : نحوه Two Points Tracking توی این آموزش، نحوه Two Points Tracking رو با استفاده از نرم افزار Blender با هم می بینیم. بنابراین بیاین با هم شروع کنیم!

 • آموزش Blender : نحوه Single-Point Tracking

  79 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-blender-%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-single-point-tracking/ وبسایت محصولات آریاگستر: http://http://aryagostarafzar.com/ آموزش Blender : نحوه Single-Point Tracking توی این آموزش، نحوه Single-Point Tracking رو با استفاده از نرم افزار Blender با هم می بینیم. بنابراین بیاین با هم شروع کنیم!

 • 0:9

  آموزش 3Ds Max : طراحی مرد دودی با FumeFX و Krakatoa

  147 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-3ds-max-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%AF-%D8%AF%D9%88%D8%AF%DB%8C-%D8%A8%D8 وبسایت محصولات آریاگستر: http://http://aryagostarafzar.com/ آموزش 3Ds Max : طراحی مرد دودی با FumeFX و Krakatoa توی این آموزش، طراحی مرد دودی با FumeFX و Krakatoa رو با استفاده از 3DS Max با هم می بینیم.

 • 0:9

  آموزش 3Ds Max : طراحی ربات غول پیکر متحرک

  197 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-3ds-max-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%AA-%D8%BA%D9%88%D9%84-%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B1-%D9%85%D8%AA%D8 وبسایت محصولات آریاگستر: http://http://aryagostarafzar.com/ آموزش 3Ds Max : طراحی ربات غول پیکر متحرک توی این آموزش، طراحی ربات غول پیکر متحرک رو با 3Ds Max با هم می بینیم.

 • آموزش Maya : متحرک سازی سبزه و گل

  105 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/آموزش-maya-متحرک-سازی-سبزه-گل/ وبسایت محصولات آریاگستر: http://http://aryagostarafzar.com/ آموزش Maya : متحرک سازی سبزه و گل توی این آموزش، متحرک سازی سبزه و گل رو با Paint Effects و با استفاده از نرم افزار Maya ، یاد می گیریم.

 • آموزش 3Ds Max : متحرک سازی بادسنج با استفاده از Mass FX

  99 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/آموزش-3ds-max-متحرک-سازی وبسایت محصولات آریاگستر: http://http://aryagostarafzar.com/ آموزش 3Ds Max : متحرک سازی بادسنج با استفاده از Mass FX توی این آموزش، متحرک سازی بادسنج با استفاده از Mass Fx رو توی 3Ds Max با هم می بینیم و با روش تنظیم صحنه آشنا میشیم.