در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 73
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 76.8هزار
  بازدید

الوبیز

الوبیز شبکه مشاوران برتر کسب وکار است که امکان دسترسی به بهترین های کسب و کار ایران را در کوتاه ترین زمان فراهم می کند.در این پلتفرم- که شامل اپ اندروید، آی او اس و وب سایت است- برترین مشاوران به ارائه مشاوره می پردازند

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

الوبیز شبکه مشاوران برتر کسب وکار است که امکان دسترسی به بهترین های کسب و کار ایران را در کوتاه ترین زمان فراهم می کند.در این پلتفرم- که شامل اپ اندروید، آی او اس و وب سایت است- برترین مشاوران به ارائه مشاوره می پردازند

 • 73
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 76.8هزار
  بازدید
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • معاملات فصلی چیست؟

  410 بازدید

  برای معاملات فصلی، هرگونه خرید و فروش و هزینه ای که انجام شده باید در قالب در فرمت سایت tax.gov.ir اعلام شود. این کار جهت تطبیق دادن اظهارنامه مالیاتیی است که سیستم براین اساس تهیه می کند و اظهارنامه ای که موعدیان ارائه می دهند، می باشند. اگر این دو اظهارنامه باهم مطابقت داشته باشد، مورد قبول می باشد. و اگر این گونه نباشد، موجب پیگیری و اندازه گیری ریسک موعدی می شود. جزییات بیشتر و توصیه ها در این باره را در ویدئو ببینید.

 • توضیحات بیشتر در مورد اظهارنامه مالیاتی

  338 بازدید

  اگر موردی در اظهارنامه مالیاتی به اشتباه وارد شده باشد، امکان اصلاح آن تا یک ماه بعد از آخرین مهلت قانونی ارائه مالیات می باشد.

 • مالیات اصناف چگونه است؟

  255 بازدید

  برای پرداخت مالیات اصناف اشخاص باید در پایان هر سال در سازمان پرونده تشکیل دهند. اگر گام های موردنظر در سیستم به 45 برسد، سپس می توان اظهارنامه عملکرد را فرستاد. میزان مالیات در هر صنف برای هر موعدی هم طی مذاکرات تعیین و طی اعلامیه ای به اطلاع همه اصناف می رسد. مالیات اصناف از آنجایی که مقطوع است، دولت برای موارد خاص تبصره ماده 100 را قائل شده تا موعدیان با استفاده از آن رسیدگی نشوند و برای پرداخت تقسیط شوند. توضیحات بیشتر در این مورد را در ویدئو تماشا کنید." صدق کنند.

 • اگر اظهارنامه مالیاتی رد نکنیم چه اتفاقی می افتد؟

  311 بازدید

  اگر اظهارنامه مالیاتی برای اشخاص رد نشود، علاوه بر دریافت مالیاتی تشخیصی، در قانون قبلی 40% و در قانون جدید 30% به نسبت آن جریمه غیرقابل بخشش دریافت خواهد شد. چرا که تکلیف محول شده برایشان انجام نشده است و نسبت به تنظیم مدارک اقدام نکرده اند. همچنین از سوی دیگر اگر اداره مالیاتی نسبت به شناسایی مالیاتی اقدام کند، هزینه های انجام شده را در قسمت درآمد ها محاسبه می کند چون هزینه ها غیرواقعی بوده و کتمان شده است. پس توصیه می شود در موعد قانونی اظهارنامه رد شود تا هم مشکلات اضافه نشود و هم دچار ضرر هنگفتی نشوند.

 • مالیات بر ارزش افزوده چیست؟

  316 بازدید

  این نوع مالیات از سال 1387 اجرایی شد و هنوز هم بصورت موقت است و دائم نشده است. مالیات بر ارزش افزوده، بر تمام کالا و خدمات، در مرزهای جغرافیایی این سرزمین دلالت دارد و 6درصد آن مالیات و 3درصد آن عوارض می باشد. این نوع مالیات بصورت فصلی اعمال می شود و 15 روز پس از پایان هر فصل فرصت ارسال دارد. برای این منظور بین خرید و فروش ها باید تهاتر صورت گیرد و سپس برای مقدار باقی مانده محاسبه می شود. مالیات ارزش افزوده طبق آخرین مرحله هم شامل اشخاص حقیقی و هم حقوقی می شود.

 • مالیات بر درآمد چگونه است؟

  295 بازدید

  مالیات بر درآمد شامل اشخاص حقیقی و حقوقی می شود. برای اشخاص حقوقی پس از کسر همه هزینه های قابل قبول اداره مالیات، مانده در 0.25 ضرب می شود و مبلغ آن به عنوان مالیات باید پس از یک ماه پس از اظهارنامه به حساب سازمان امور مالیاتی واریز شود. مالیات بر درآمد اشخاص حقیقی به سبب معافیت سالیانه ای که دارد تنها شامل افراد با درآمد بالای 2150000 تومان می شود و میزان آن طبق جدول مربوطه تعیین می شود. نکات بیشتر حول این موضوع را در ویدئو ببینید.

 • دریافت کد اقتصادی چگونه است؟

  305 بازدید

  کد اقتصادی هر فرد حقیقی همان کد ملی وی درنظر گرفته شده و برای اشخاص حقوقی در صورتی که اساسنامه تشکیل داده باشند و ثبت و شناسه ملی داشته باشند، سپس می توانند مراحل ثبت نام را در سایت tax.gov.ir تکمیل می کنند. در مرحله اول یک رمز دریافت می شود، بعد با استفاده از آن وارد صفحه شخصی خود می شوند و مراحل ثبت نام را ادامه می دهند تا گام آنها به 45 (گام تکمیلی) برسد. حال در این گام است که میتوان اظهارنامه مالیاتی رد کرد. و امور دیگری مانند ارزش افزوده را انجام داد.

 • معرفی مسعود شجریان

  131 بازدید

  جناب شجریان کارشناس مالی و مالیاتی با 11 سال سابقه هستند و در امور مالی و مالیاتی، بیمه، قراردادهای کار و موارد مشابه مشغول مشاور هستند.

 • بیتکوین چیست و چه تاریخچه ای دارد؟

  87 بازدید

  رمز ارزها از جمله بیت کوین یک نوع پول دیجیتالی هستند که زیر ساخت فناوری شان، فناوری بلاکچین است که شروع آن در سال 2009 با انتشار یک مقاله بود. بیت کوین در واقع یک پروتکل ارتباطی در شبکه ای افراد می خواستند یک شی با ارزش را بین خود مبادله کنند. این راهکار در ابتدا جایگزینی به عنوان بانک ها مطرح شد. سازوکار کارکرد این شبکه را از زبان خانم پاک گهر بشنوید.

 • بلاک چین چیست؟

  68 بازدید

  بلاک چین یک دیتا بیس مشترک بین اعضای مختلف یک شبکه ست که در آن میتوانند اطلاعات مختلف را در آن ثبت و نگهداری کنند. و علاوه بر این اطلاعات مختلف را بین خودشان به اشتراک بگذارند و منتقل کنند. اما نگهداری این موارد با استفاده از اصول رمزنگاری است که کسی قادر به تغییر آنها نیست، مگر آنکه کل اعضای شبکه بخواهند که آن مورد تغییر کند. این پروتکل ارتباطی که برای نگهداری و انتقال اطلاعات وجود دارد باعث می شود که اعتماد از یک نهاد مرکزی خاص، اعتماد به رمز و برنامه کامپیوتری می باشد. و این کدها اجازه بروز تغییر نمیدهد.

 • معرفی شهرزاد پاک گهر

  43 بازدید

  خانم پاک گهر دانش آموخته رشته اقتصاد دانشگاه شریف و از فعالان حوزه بلاکچین هستند. ایشان هم اکنون نیز مسئول توسعه کسب و کار شرکت اریاتک که یک مجموعه تخصصی در حوزه ارائه راهکارهای سازمانی مبتنی بر بلاکچین است، هستند.

 • آیا بلاک چین در همه کسب و کار ها کاربرد دارد؟

  59 بازدید

  در این برهه از زمان صحبت های زیادی در این باره می شود که لزوما موردنیاز همه کسب و کارها نیست. اما در این وضعیت پیشنهاد میشود هر کسب و کاری به مسائل خود توجه کند که آیا مسئله ای دارند که بخواهند دیتابیس مشترک را بوجود بیاورند و یا خیر. پتانسیل استفاده از فناوری بلاکچین در صنایع مختلف در گزارش های ترند آمده است؛ راه خوبی ست تا نگاه بزرگان صنعت در آن دیده شود و از آنها برای کسب و کارها الگو گرفته شود. توضیحات بیشتر را در ویدئو ببینید.

 • در ایران و دنیا چه کارهایی در رابطه با بلاک چین انجام می شود؟

  44 بازدید

  بلاک چین یک فناوری نوظهور است که عمر آن کمتر از 10 سال می باشد و در ابتدای کار نیز با رمز ارزها معرفی شد. بلاک چین سازمانی نیز عمری کمتر دارد و از این رو در کل نمیتوان انتظار داشته باشیم که اتفاق خاصی در این حوزه در ایران و یا در دنیا افتاده باشد. اما با این حال سازمان ایرانی از این قافله عقب نیافتاده اند و در این راستا ارگان هایی مانند بانک ها و موسسات مالی و موسسات فعال در حوزه زنجیره تامین راهکارهایی را دردست تدوین دارند. جدی ترین فعالیت های انجام شده در ایران در این حوزه مربوط به بانک هاست که جزییات بی

 • کاربرد بلاک چین در چه زمینه هایی است؟

  61 بازدید

  کلا در هر جایی که بین افرادی، معامله تجاری و اقتصادی صورت میگیرد و لازم باشد که اطلاعات به اشتراک گذاشته شود، بلاک چین می تواند کاربرد داشته باشد. اما باید بررسی شود که آیا استفاده از راه های دیگر و یا بلاک چین کدام به صرفه تر است. همچنین این مورد به نوع مسائل صنعت نیز برمیگردد که آیا بلاکچین در آنجا می تواند راهکشا باشد یا خیر. یک مثال کاربردی در این باره را در ویدئو مشاهده کنید.

 • از رمز ارزها و یا بیت کوین چه استفاده هایی را می توان ک

  84 بازدید

  به رمز ارزها می توان به چند بعد مختلف نگاه کرد، مثلا به عنوان یک دارایی برای سرمایه گذاری و ... . این ارزها که میتوان از طریق صرافی ها خرید و فروش کرد. فعلا برای این حوزه قانونی تدوین نشده و این مورد در دست بررسی است. نگاه دیگر به رمز ارزها، استفاده از آنها برای انتقال پول می باشد. و مورد دیگر استخراج آنها است که توضیحات تکمیلی تر در ویدئو قابل مشاهده است.

 • تکنولوژی بلاک چین را بیشتر بشناسیم

  44 بازدید

  همانطور که گفته شد بلاکچین یک دیتابیس مشترک بین افرادی که در یک بیزینس نتورک مشغول به کار هستند. این سیستم در موارد مختلفی می تواند کاربرد داشته باشد و این گونه نیست که مسائل غیرقابل حلی را پاسخ گفته باشد اما در مقایسه با روش های سنتی که سیستم و سرور در اختیار یک نفر است، می تواند فایده مندتر باشد. ادامه صحبت ها در این باره را در ویدئو ببینید.