در حال بارگذاری
 • 19
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 5.9هزار
  بازدید

آمارافزار (دکتر کشتکار)

در این کانال، آموزشهای مرتبط با روش تحقیق، آمار کاربردی و نگارش مقالات علمی و پژوهشی، ارائه میگردد.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

در این کانال، آموزشهای مرتبط با روش تحقیق، آمار کاربردی و نگارش مقالات علمی و پژوهشی، ارائه میگردد.

 • 19
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 5.9هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • محتوای دوره «تحلیل آماری جامع برای نگارش مقالات» چیست؟

  93 بازدید

  در این ویدیوی یکساعته با ضرورت و اهمیت این دوره آموزشی، تفاوت این دوره با دوره های آموزشی کلاسیک آمار و محتوای آموزشی این دوره بسیار مهم و کاربردی، آشنا خواهید شد.

 • پنج راز مطالعات مرور سیستماتیک و متاآنالیز- غیرپزشکی-1

  218 بازدید

  در این ویدیو، بخش اول از فیلم وبینار «5 راز مهم مطالعات مرور سیستماتیک و متاآنالیز در علوم انسانی، کشاورزی، علوم پایه و مهندسی و ...» که با هدف آشنایی متخصصین، اعضای هیات علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی این گروههای علمی، برگزار گردیده بود، مشاهده مینمایید.

 • پنج راز مطالعات مرور سیستماتیک و متاآنالیز- غیرپزشکی-2

  147 بازدید

  این ویدیو، قسمت دوم وبینار «5 راز مهم مطالعات مرور سیستماتیک و متاآنالیز» برای محققین، متخصصین، اعضای هیت علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی علوم انسانی، علوم مهندسی، علوم کشاورزی، علوم پایه و گرایشهای وابسته به آنها است که در ادامه قسمت اول، در دسترس علاقمندان قرار میگیرد.

 • پنج راز مهم مطالعات مرور سیستماتیک و متاآنالیز- پزشکی

  263 بازدید

  این ویدیو، محصول وبیناری به همین نام است که هدف آن، آشنایی متخصصین، اعضای هیات علمی، محققین جوان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی گروههای پزشکی و گرایشهای وابسته به آن، با مطالعات مرور سیستماتیک و متاآنالیز، میباشد. در این ویدیو ضمن آشنایی با روند تاریخی خلق این دسته از مطالعات ثانویه و کاربردهای آن، چگونگی استفاده از این مطالعات برای ارتقاء کمی و کیفی رزومه علمی پژوهشگران، توضیح داده میشود.

 • ابزار دوم پژوهشگران: شبکه EQUATOR

  167 بازدید

  این ابزار که در واقع یک شبکه بوده و یا خود مجموعه ای از ابزارهای متعدد و متنوع برای پژوهشگران است، برای کمک به آنها در زمینه نگارش مقالات مختلف، تهیه شده است.

 • چگونه یک مقاله مرور سیستماتیک و متاآنالیز را بخوانیم؟ 2

  621 بازدید

  در بخش دوم این ویدیوی آموزشی، با چک لیستی که با 36 سوال یا ایتم، بخشهای مختلف یک مقاله مرور سیستماتیک و متاآنالیز را تحلیل و موشکافی مینماید، به نام REUDIN آشنا شده و یک مقاله واقعی مرور سیستماتیک و متاآنالیز را با استفاده از سوالات این چک لیست، مورد ارزیابی قرار میدهید.

 • چگونه یک مقاله مرور سیستماتیک و متاآنالیز را بخوانیم؟ 1

  572 بازدید

  در این ویدیوی دو قسمتی آموزشی، با دانش و مهارتهای مورد نیاز برای خواندن، درک و تفسیر یک مقاله مرور سیستماتیک و متاآنالیز، آشنا خواهید شد. بخش اول این آموزش، تمرکز بر ضرورت و دسته بندیهای این دسته از مطالعات و نگاهی به روند توسعه و نفوذ این مطالعات در فیلدهای مختلف علمی از پزشکی و علوم وابسته به آن گرفته تا علوم کشاورزی، علوم اجتماعی، اقتصادی و روانشناسی، دامپزشکی، علوم محیط زیست و ....، دارد.

 • چرا یادگیری مطالعات مرور سیستماتیک و متاآنالیز؟

  598 بازدید

  در این ویدیو با ضرورتهای مطالعات مرور سیستماتیک (مرور نظام مند) و متاآنالیز (فراتحلیل) آشنا شده و ضمن آشنایی با چارچوب دوره آموزشی استاندارد برای کسب دانش و مهارت مرتبط با این مطالعات، به شیوه ثبت نام در دوره 26 مرور سیستماتیک و متاآنالیز که از 13 اردیبهشت آغاز میگردد،

 • اصول کاربردی داوری مقالات 2

  288 بازدید

  این ویدیو بخش دوم مجموعه آموزشی اصول و مهارتهای عمومی داوری مقالات است که در ادامه بخش اول، ارائه گردید.

 • اصول کاربردی داوری مقالات 1

  374 بازدید

  در این آموزش دو قسمتی، اصول و مهارتهای کاربردی داوری مقالات، البته بصورت عمومی آموزش داده میشود. البته بنا دارم که بعد از این آموزشها، اصول و مهارتهای داوری تخصصی مقالات را نیز آموزش دهم.

 • کار عملی با ابزار اول (DOAJ)

  278 بازدید

  در این کلیپ بصورت عملی و کاملا کاربردی، با امکانات ابزار DOAJ آشنا شده و دو تمرین عملی را با هم انجام میدهیم تا کاملا کاربری این ابزار رایگان را فرا بگیرید.

 • 10 ابزار رایگان پژوهشگران بعنوان 10 دستیار: ابزار اول

  270 بازدید

  امروزه ابزارهای مختلفی میتوانند بسیاری از فعالیتهای پژوهشگران را تسهیل نمایند. آشنایی با این ابزارهای رایگان میتواند کار ما را بعنوان محقق، ساده و سریعتر انجام دهند. در این مجموعه کلیپها، شما را با 10 ابزار رایگان اشنا میکنم. در سری اول از این مجموعه با ابزار DOAJ آشنا میشوید

 • معرفی دوره آموزشی «روشهای رگرسیونی 1»

  483 بازدید

  روشهای رگرسیونی، یکی از پرکاربردترین روشهای آماری مورد استفاده در مطالعات پژوهشی و همچنین مقالات رشته های علمی پزشکی، علوم اجتماعی، روانشناسی، اقتصاد و سایر علوم مشابه است. این دوره کاملا کاربردی، با هدف ارتقاء دانش و مهارت پژوهشگران و دانشجویان در زمینه روشهای رگرسیونی، طراحی شده است.

 • چگونه از اعتبار یک ژورنال علمی پژوهشی مطمئن شویم؟-بخش 2

  441 بازدید

  در بخش دوم این آموزش، با معیارهای علمی که بسیاری از مجامع معتبر بین المللی برای ارزیابی اعتبار ژورنالها بر روی آن توافق دارند، آشنا میشوید.

 • معرفی «اولین دوره پاییزی متاآنالیز (فراتحلیل»

  731 بازدید

  امروزه مطالعات پژوهشی ثانویه و در راس آنها، مطالعات مرور سیستماتیک، از اهمیت بسیار زیادی در تولید قویترین شواهد علمی برخوردار است. امروزه یادگیری و کسب مهارتهای مربوط به طراحی، اجراء، تحلیل آماری و نگارش این مطالعات، قویا توصیه میگردد. متاآنالیز یا فراتحلیل، روش کمی یا آماری ترکیب مطالعات پژوهشی در مرورهای سیستماتیک بوده و در این دوره آموزشی، مبانی و راهکارهای عملی آن آموزش داده میشود.

 • چگونه از اعتبار یک ژورنال علمی پژوهشی مطمئن شویم؟-بخش 1

  363 بازدید

  در این مجموعه ویدئوهای آموزشی، چگونگی ارزیابی اعتبار علمی ژورنالها را خواهید آموخت. در شرایط فعلی، یکی از چالشهای جدی پژوهشگران، انتخاب ژورنال علمی معتبر برای ارسال مقالات علمی میباشد. متاسفانه تخمین زده میشود که حداقل 5000 ژورنال علمی دارای درجات مختلفی از تقلب یا کلاهبرداری بوده که در مجموع به آنها «ژورنالهای غارتگر» یا Predatory Journals میگویند. این ویدیوها به شما شناسایی آنها را می آموزند.