در حال بارگذاری
با ترافیک رایگان و دانلود در فیلیمو
 • 50
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 10.3هزار
  بازدید

آموزش ساده بورس

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

 • 50
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 10.3هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • کلاس هفتگی آموزش بورس و فارکس آبان 96 - حل تمرین فارکس

  55 بازدید

  در این ویدیو قسمت هایی از کلاس های هفتگی آموزش بورس و فارکس ما را مشاهده می کنید. در این جلسات دانشجویان سوالات خودشان را از استاد می پرسند. سپس تمرین هایی که برای ما ارسال کرده اند را مرور می کنیم و نکات و ایرادات آنها را برطرف می کنیم و نهایتا نگاهی به تحلیل ها و پیشبینی های دانشجویان می اندازیم تا مطمئن شویم کاملا درست هستند. اگر تا حالا در بورس یا معاملات فارکس موفق نبودید، این کلاس ها بهتر

 • کلاس هفتگی آموزش بورس و فارکس مهر 96 - حل تمرین فارکس

  157 بازدید

  در این ویدیو قسمت هایی از کلاس های هفتگی آموزش بورس و فارکس ما را مشاهده می کنید. برای شرکت در این کلاس ها فرم عضویت در سایت www.amoozesh-boors.com را پر کنید.

 • آموزش بورس و فارکس - قسمت 16 - چقدر سرمایه اولیه برای شروع لازم هست؟

  354 بازدید

  برای معامله در بازارهای بورس جهانی از جمله فارکس، می توان از بروکر اعتبار گرفت. بنابراین لازم نیست شما تمام مبلغ چیزی که می خرید را پرداخت کنید. در این ویدئو راجع به لورج ( اعتبار یا اهرم) و فوایدش صحبت می کنیم. لطفا توجه کنید که لورج هم پتانسیل سود و هم پتانسیل ضرر شما را افزایش می دهد، پس در پیشبینی ها و معاملات خود دقت کنید و با مدیریت ریسک صحیح ترید کنید.

 • تحلیل های بورس و فارکس 6 - تحلیل یورو دلار 3 اوکتبر

  99 بازدید

  در این ویدیو ما به نمودار یورو دلار نگاهی می اندازیم و با تحلیل تکنیکال و فاندامنتال سعی می کنیم روند حرکت بازار رو برای فردا و روزهای آتی تا اخر هفته پیشبینی کنیم. لطفا در بورس و فارکس با در نظر گرفتن "مدیریت ریسک صحیح" معامله کنید.

 • تحلیل های بورس و فارکس 5 - تحلیل یورو پوند 29 سپتامبر

  68 بازدید

  در این ویدیو ما به نمودار یورو پوند نگاهی می اندازیم و با تحلیل تکنیکال و فاندامنتال سعی می کنیم روند حرکت بازار رو برای فردا و روزهای آتی تا اخر هفته پیشبینی کنیم. لطفا در بورس و فارکس با در نظر گرفتن "مدیریت ریسک صحیح" معامله کنید.

 • تحلیل های بورس و فارکس 4 - تحلیل یورو دلار 27 سپتامبر

  94 بازدید

  در این ویدیو ما به نمودار یورو دلار نگاهی می اندازیم و با تحلیل تکنیکال و فاندامنتال سعی می کنیم روند حرکت بازار رو برای فردا و روزهای آتی تا اخر هفته پیشبینی کنیم. با توجه به صحبت های رئیس بانک مرکزی اروپا و آمریکا هفته پر نوسانی را شاهد هستیم. لطفا در بورس و فارکس حتما با در نظر گرفتن "مدیریت ریسک صحیح" معامله کنید.

 • تحلیل های بورس و فارکس 3 - تحلیل دلار امریکا به دلار کا

  96 بازدید

  در این ویدیو ما به نمودار دلار امریکا مقابل دلار کانادا نگاهی می اندازیم و با تحلیل تکنیکال و فاندامنتال سعی می کنیم روند حرکت بازار رو برای فردا و روزهای آتی تا اخر هفته پیشبینی کنیم. با توجه به صحبت های رئیس های بانک مرکزی کانادا و امریکا هفته پر نوسانی را شاهد هستیم. لطفا در بورس و فارکس با در نظر گرفتن "مدیریت ریسک صحیح" معامله کنید.

 • تحلیل های بورس و فارکس 2 - تحلیل پوند دلار 26 سپتامبر

  57 بازدید

  در این ویدیو ما به نمودار پوند دلار نگاهی می اندازیم و با تحلیل تکنیکال و فاندامنتال سعی می کنیم روند حرکت بازار رو برای فردا و روزهای آتی تا اخر هفته پیشبینی کنیم. با توجه به صحبت های رئیس بانک مرکزی آمریکا و مذاکرات برگزیت هفته پر نوسانی را شاهد هستیم. لطفا در بورس و فارکس حتما با در نظر گرفتن "مدیریت ریسک صحیح" معامله کنید.

 • تحلیل های بورس و فارکس 1 - تحلیل یورو دلار 26 سپتامبر

  81 بازدید

  در این ویدیو ما به نمودار یورو دلار نگاهی می اندازیم و با تحلیل تکنیکال و فاندامنتال سعی می کنیم روند حرکت بازار رو برای فردا و روزهای آتی تا اخر هفته پیشبینی کنیم. با توجه به صحبت های رئیس بانک مرکزی اروپا و آمریکا هفته پر نوسانی را شاهد هستیم. لطفا در بورس و فارکس با در نظر گرفتن "مدیریت ریسک صحیح" معامله کنید.

 • آموزش بورس و فارکس - قسمت 15 - چه زمانی می توان خلاف جهت روند معامله کرد؟

  247 بازدید

  ما همیشه شنیدیم روند دوست ماست. در این ویدئو با هم می بینیم که چطور می توانیم زمان عوض شدن روند را پیدا کنیم و خلاف جهت روند معامله کنیم.

 • آموزش بورس و فارکس - قسمت 11 - کلاه برداران بورسی را بشناسید و با چشمانی باز سرمایه گذاری کنید

  478 بازدید

  در این ویدئو راجع به افراد و شرکت های سرمایه گذاری، مشاوران سرمایه گذاری و بروکرها صحبت می کنیم و توضیح می دهیم که چطور یک فرد/شرکت معتمد را پیدا کنید. ▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼ برای آموزش عملی بورس، به زبان ساده، به وب سایت ما مراجعه کنید و با تیم دانشجویان موفق ما همراه باشید. www.amoozesh-boors.com

 • آموزش بورس و فارکس - قسمت 4 - چطور در بازار بورس همیشه برنده باشیم؟ مصاحبه با شبکه من و تو

  420 بازدید

  در این مصاحبه هومن مقراضی از راز موفقیت در بورس می گوید و اینکه مدیریت ریسک کلید طلایی موفقیت هست. تکنیک های ساده ای برای جلوگیری از ضرر وجود دارد که همه افراد می توانند با به کارگیری آنها همیشه برنده باشند. ▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼ برای آموزش عملی بورس، به زبان ساده، به وب سایت ما مراجعه کنید و با تیم دانشجویان موفق ما همراه باشید. www.amoozesh-boors.com

 • آموزش بورس و فارکس - قسمت 1 - جواب سوالات ابتدایی

  725 بازدید

  سلام، در این قسمت من به 3 سوال اولیه ای که اکثر شما دوستان می پرسید پاسخ خواهم داد. 1) چه زمانی بازار خوب و مناسب برای ورود هست؟ 2) چقدر سرمایه برای شروع لازم هست؟ 3) چه بک گراند و دانش قبلی لازم هست؟ ▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼ برای آموزش عملی بورس، به زبان ساده، به وب سایت ما مراجعه کنید و با تیم دانشجویان موفق ما همراه باشید. www.amoozesh-boors.com

 • ویدئو انگیزشی موفقیت سیلوستر استالونه

  646 بازدید

  روزهای سخت و پایان شیرین برای سیلوستر استالونه بازیگر معروف هالیوود

 • انتخاب بروکر مناسب برای شروع سرمایه گذاری در بورس

  891 بازدید

  چطور یک بروکر معتبر پیدا کنیم؟ تفاوت بروکر ها در چه چیزهایی هست؟ کدام بروکر برای ما مناسب هست؟ برای دیدن ویدئوهای آموزشی بیشتر روی دکمه subscribe کلیک کنید تا از ویدئوهای بعدی ما با خبر شوید. ضمنا با عضویت در وب سایت ما می توانید از بسیاری امکانات رایگان استفاده کنید. عضویت برای همه رایگان هست. http://www.Amoozesh-boors.com

 • آیا بورس هم یک جور قمار هست؟

  411 بازدید

  خیلی وقت ها شنیدیم که میگن پول گذاشتن در بورس هم یک جور قمار هست. در این ویدئو به تفاوت های سرمایه گذاری و قمار اشاره می کنیم و بررسی می کنیم که ایا کار در بورس ، واقعا سرمایه گذاری هست یا قمار؟ لطفا برای دسترسی به مجموعه کامل ویدئو های آموزشی رایگان و دریافت آخرین اخبار و فرصت های سرمایه گذاری، در سایت http://www.Amoozesh-boors.com به رایگان عضو شوید.

 • سرنوشت بازار بورس با دونالد ترامپ: چه سهام هایی حالا باید بخریم؟

  805 بازدید

  آموزش ساده بورس با هومن مقراضی http://www.amoozesh-boors.com در این ویدئو به این سوالات پاسخ می دهیم: رئیس جمهور شدن ترامپ چه تاثیری بر بورس دارد؟ کدام سهام ها و صنایع از رئیس جمهور شدن او سود می برند؟ سرمایه گذاری در کجا می تواند سود بیشتری داشته باشد؟ برای دریافت تحلیل های اقتصادی ما درباره فرصت های مناسب سرمایه گذاری حتما در وب سایت www.Amoozesh-boors.com به صورت رایگان عضو شوید.

 • ارزان شدن پوند چه سودی برای ما دارد؟ چه سهام هایی الان در بورس باید بخریم؟

  308 بازدید

  کاهش ارزش پوند چه تاثیری بر زندگی شما دارد؟ خروج انگلیس از اتحادیه اروپا پیامدهای خوب و بد زیادی دارد. شما چطور می توانید ازین فرصت تکرار نشدنی استفاده کنید؟ برای اطلاعات بیشتر به وب سایت ما سر بزنید: www.amoozesh-boors.com

 • Forex فارکس چیست، سرمایه گذاری در بورس یا کلاه برداری؟

  1,165 بازدید

  آموزش ساده بورس با هومن مقراضی در این ویدئو به سوالات زیر پاسخ می دهیم: فارکس چیست؟ سرمایه گذاری در بورس یا راه جدیدی برای کلاه برداری؟ آیا به بروکرهای مارکت میکر می توان اعتماد کرد؟ آیا تحلیل هایی که از کارگزاری ها می گیریم، مورد اعتماد هستند؟ برای دسترسی به مجموعه کامل ویدئو های آموزشی رایگان و پیدا کردن فرصت های سرمایه گذاری، در سایت www.Amoozesh-Boors.com به رایگان عضو شوید

 • راز موفقیت آرنولد شوارتزنگر، قهرمان پرورش اندام جهان، بازیگر و فرماندار کالیفرنیا

  2,892 بازدید

  در این ویدئو بی نظیر آرنولد شوارتزنگر، پسر بچه ی اطریشی از راز موفقیتش در قهرمانی جهان، ستاره هالیوود شدن و رسیدن به قله های موفقیت می گوید. 6 کلید اسرارآمیز آرنولد را می دانید؟