در حال بارگذاری
 • 9
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 28.8هزار
  بازدید

اندیش ملک - خرید و فروش باغ ویلا در شهریار

گروه مشاورین املاک اندیشه با کادری مجرب و و کاردان در حوزه معاملات املاک در غرب تهران (شهریار) توانسته است نیازهای گسترده مشتریان خود را به خوبی تامین کند ودرراستای خرید و فروش باغ ویلا آماده خدمت رسانی به مشتریان میباشد

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

گروه مشاورین املاک اندیشه با کادری مجرب و و کاردان در حوزه معاملات املاک در غرب تهران (شهریار) توانسته است نیازهای گسترده مشتریان خود را به خوبی تامین کند ودرراستای خرید و فروش باغ ویلا آماده خدمت رسانی به مشتریان میباشد

 • 9
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 28.8هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • 1100 متر باغ ویلا لوکس و استخردار در شهریار

  2 بازدید

  کد ملک : 431 باغ ویلایی به مساحت 1050 متر در لوکیشنی ایده آل دارای 200 متر ویلای دوبلکس + انشعابات + استخر + آلاچیق و ... فروخته می شود . برای مشاهده زیباترین باغ ویلاهای ایران با مشاورین ما در تماس باشید . www.andishmelk.com

 • ۱۰۰۰ متر باغ ویلایی فول در شهریار

  22 بازدید

  کد ملک : 427 .باغ ویلایی به مساحت 1050 متر دارای 120 متر ویلای دیدنی ، با نمای اجر نسوز و نورپردازی دیدنی در منطقه ای باغ ویلا در شهریار به فروش می رسد ، این ملک با دارا بودن امکانات تفریحی از جمله : آلاچیق ، استخر ، درختان میوه و انشعابات به صورت کنتوری مکانی ایده آل جهت تفریح شما و عزیازنتان می باشد ...WWW.ANDISHMELK.COM

 • 900 متر باغ ویلای دیدنی در شهریار

  12 بازدید

  کد ملک : 428 - باغ ویلایی به مساحت 900 متر در منطقه ی ملارد شهریار با تمامی امکانات به فروش می رسد - این ملک با دارا بودن تمامی امکانات تفریحی و رفاهی مناسب برای تفریح شما می باشد ---- زیباتری باغ ویلاهای ایران را در سایت ما مشاهده نمائید. . . www.andishmelk.com

 • ۱۰۰۰ متر باغ ویلایی فول در شهریار

  9 بازدید

  کد ملک : 427 اندیش ملک با کادری مجرب و کار آزموده آماده خدمت رسانی به شما می‌باشد .باغ ویلایی به مساحت 1050 متر دارای 120 متر ویلای دیدنی ، با نمای اجر نسوز و نورپردازی دیدنی در منطقه ای باغ ویلا در شهریار به فروش می‌رسد ، این ملک با دارا بودن امکانات تفریحی از جمله : آلاچیق ، استخر ، درختان میوه و انشعابات به صورت کنتوری مکانی ایده آل جهت تفریح شما و عزیازنتان می‌باشد--- WWW.ANDISHMELK.COM

 • ۱۰۰۰ متر باغ ویلا در ملارد شهریار

  10 بازدید

  کد ملک : 426 باغ ویلایی به مساحت 1000 متر دارای 100 متر ویلای شیک و دیدنی در منطقه قشلاق شهریار به فروش می‌رسد . این ملک با دارا بودن امکاناتی از جمله ، محوطه سازی و گل آرایی زیبا ، تانکر ذخیره آب ، شومینه هیزومی ، الاچیق چوبی و انشعابات کامل--- زیباترین باغ ویلاهای ایران را در سایت ما مشاهده نمائید .www.andishmelk.com

 • 2000 متر باغ ویلایی دیدنی در خوشنام شهریار

  17 بازدید

  کد این ملک : 420 --- باغ ویلایی به مساحت 2000 متر در منطقه ای باغ ویلایی دارای 40 متر بنا + انشعابات + سند و ....برای مشاهده زیباترین باغ ویلاهای ایران به سایت ما مراجعه نمائید .

 • 3400 متر باغ ویلایی لوکس در شهریار

  13 بازدید

  کد این ملک در سایت اندیش ملک 418 می باشد --- این باغ ویلا با دارا بودن 300 متر ویلای دوبلکس و لوکس به همراه استخر در یکی از بهترین خیابان های باغ ویلایی به فروش می رسد ...... برای مشاهده زیباترین باغ ویلاهای ایران به سایت ما مراجعه نمائید

 • 780 متر باغچه استخردار در شهریار

  20 بازدید

  گروه مشاورین املاک اندیش ملک پیشنهاد ویژه ای برای شما دارند ، ملک باغ ویلایی به مساحت ۷۸۰ متر در موقعیتی باغی در اسفند آباد شهریار با دارا بودن ۱۶۰ متر ویلای دوبلکس و مجهز با امکاناتی از جمله : استخر بزرگ " مخصوص استفاده در فصول گرم سال " ، آلاچیق و باربیکیو ذغالی ، محوطه سازی باغی و دارا بودن انشعابات مصرفی به فروش*زیباترین باغ ویلاهای ایران را در سایت اندیش ملک مشاهده فرمائید --www.andishmelk.com

 • 5000 متر باغ ویلایی دوبلکس و دیدنی در شهریار

  16 بازدید

  5000 متر باغ ویلایی در بهترین نقطه شهریار ، با دارا بودن موقعیتی ایده آل و ویلای 400 متری دارای استخر،آلاچیق،باربیکیو و سند تک برگ می باشد ---- اگر خواهان بازدید زیباترین باغ ویلاهای ایران می باشید از سایت ما بازدید نمائید .*********** www.andishmelk.com

 • 7000 متر باغ سوپر لوکس در شهریار " اندیش ملک "

  28 بازدید

  باغ ویلایی سوپر لوکس و دیدنی در موقعیتی عالی با تمامی امکانات در یوسف آباد شهریار به فروش می رسد ،برای بازدید زیباترین باغ ویلاهای ایران به سایت ما مراجعه نمائید . https://www.andishmelk.com

 • ۵۰۰ متر باغ ویلایی استخردار در لم آباد شهریار

  17 بازدید

  باغ ویلای 500 متری دارای 100 متر ویلا + استخر با سیستم تصفیه خانه و آب گرم ، نمونه ای از ارزنده ترین باغ ویلاهای منطقه شهریار می باشد ، برای مشاهده زیباترین باغ ویلاهای ایران از سایت ما بازدید نمائید ..... https://www.andishmelk.com/

 • ۹۰۰ متر باغ ویلا با ۴۰۰ متر بنا در شهریار به فروش میرسد.

  68 بازدید

  ۹۰۰ متر باغ با ۴۰۰ متر بنای دوبلکس با داشتن امکانات کامل شهری مناسب برای سکونت دائم میباشد. ۲۰ متر گلخانه،آلاچیق ۴فصل، حوضچه و درختان میوه از امکانات این باغ ویلا است.

 • فروش باغ ویلا ۱۵۰۰ متری ویلادشت

  26 بازدید

  ۱۵۰۰ متر باغ با ۱۱۰ متر بنا که دارای انشعابات قانونی میباشد. استخر ، درختان میوه ،آلاچیق و سهمیه آب کشاورزی از جمله امکانات این باغ ویلا میباشد.

 • فروش باغ ویلا ۱۰۰۰ متری قشلاق

  31 بازدید

  ۱۰۰۰ متر باغ با ۹۰ متر ویلا که دارای انشعابات مصرفی میباشد. استخر ، محوطه سازی و درختان میوه از امکانات این باغ ویلا است.

 • فروش باغ ویلا ۱۵۰۰ متری اسفند آباد

  51 بازدید

  ۱۵۰۰ متر باغ با ۲۰۰ متر ویلا که دارای انشعابات به صورت مصرفی میباشد. استخر سر پوشیده ، محوطه سازی و نور پردازی و آلاچیق از امکانات این باغ ویلا میباشد.

 • ۷۰۰ متر باغ ویلا با ۱۰۰ متر بنا در کردامیر به فروش میرسد.

  35 بازدید

  ۷۰۰ متر باغ با ۱۰۰ متر ویلا که دارای آب و برق مصرفی میباشد. استخر با تصفیه ، سرایداری، محوطه سازی ، درختان میوه و سهمیه آب کشاورزی را دارا میباشد.

 • ۱۰۰۰ متر باغ ویلا با ۱۲۰ متر بنا در ملارد ویلای شمالی به فروش میرسد.

  82 بازدید

  ۱۰۰۰ متر باغ با ۱۲۰ متر ویلا که دارای آب،برق و گاز میباشد. محوطه سازی و داشتن انواع درختان میوه از امکانات این باغ ویلا میباشد.

 • ۵۱۰ متر باغ ویلا با ۷۰ متر بنا در لم آباد به فروش میرسد.

  25 بازدید

  ۵۱۰ متر باغ با ۷۰ متر ویلا که دارای آب،برق وگاز مصرفی میباشد. ۳۰ متر سرایداری ،محوطه سازیاستخر با تاسیسات،انواع درختان میوه و سهمیه آب کشاورزی از اماکانات این باغ ویلا میباشد.

 • ۸۵۰ متر باغ ویلا با ۱۰۰ متر بنا در قجر آباد به فروش میرسد.

  18 بازدید

  ۸۵۰ متر باغ با ۱۰۰ متر ویلا که دارای آب،برق و گاز میباشد. از دیگر امکانات این باغ ویلا داشتن استخر با تاسیسات ، الاچیق،محوطه سازی ، ۳۰ متر سرایداری و سهمیه آب کشاورزی است.

 • فروش ۱۰۰۰ متر باغ ویلا کردزار

  61 بازدید

  ۱۰۰۰ متر باغ با ۱۷۰ متر بنای ۳ خواب که ۲ خواب آن مستر میباشد. استخر با تاسیسات و سونا خشک ،محوطه سازی و نور پردازی به همراه آلاچیق از امکانات این باغ ویلا بسیار زیبا میباشد. انشعابات کامل و نگهبانی ۲۴ ساعته نیز از ویژگی های این باغ ویلا است.

 • فروش ۱۸۰۰ متر باغ ویلا در ویلادشت

  44 بازدید

  ۱۸۰۰ متر باغ با ۱۷۰ متر ویلا که دارای انشعابات آب،برق و گاز میباشد. محوطه سازی ، نور پردازی و گل آرایی و همچنین استخر با تاسیسات ، ۲عدد آلاچیق از امکانات این باغ ویلا میباشد.

 • فروش ۳۲۰۰ متر باغ فوق العاده در خوشنام

  29 بازدید

  ۳۲۰۰ متر باغ با ۶۵۰ متر بنای به صورت دوبلکس که دارای ۴ اتاق خواب مستر میباشد. محوطه سازی بی نظیر،نور پردازی و گل ارایی بسیار زیبا به این باغ ویلا جلوه ای خاص بخشیده. از دیگر امکانات این باغ ویلا ۲ عدد آلاچیق ، استخر و سونای سرپوشیده ، ۶۰ متر سرایداری، درختان میوه ،انشعابات آب،برق و گاز میباشد. یک ویژگی مهم این باغ ویلا داشتن پایان کار شهرداری و جهاد میباشد.

 • فروش ۱۵۰۰ متر باغ ویلا در بکه شهریار

  41 بازدید

  ۱۵۰۰ متر باغ با ۸۰ متر ویلا و انشعابات آب و برق که دارای ۳۰ متر سرایداری میباشد. از دیگر ویژگی‌های این باغ ویلا استخر و درختان میوه عالی میباشد.

 • فروش ۹۰۰ متر باغ ویلا در بکه

  8 بازدید

  ۹۰۰ متر باغ با ۱۰۰ متر ویلا که دارای آب و برق میباشد. از دیگر ویژگی‌های این باغ ویلا داشتن ۴۰ متر سرایداری ، محوطه سازی،درختان تزئینی، نور پردازی و سهمیه آب کشاورزی میباشد.

 • فروش ۱۰۷۵ متر باغ ویلا در دهکده باران

  83 بازدید

  ۱۰۷۵ متر باغ لا ۱۴۰ متر ویلا که دارای انشعابات قانونی میباشد. محوطه سازی ، نور پردازی،آلاچیق ، آبنما از امکانات این باغ ویلا میباشد. دیگر ویژگی این باغ ویلا داخل شهرک ویلایی با نگهبانی ۲۴ ساعته بودن آن است.

 • فروش ۱۰۰۰ متر باغ ویلا در شهرک ویلایی والفجر

  66 بازدید

  ۱۰۰۰ متر باغ با ۱۰۰ متر ویلا که انشعابات آب،برق و گاز به صورت قانونی دارد. محوطه سازی ، نور پردازی ، استخر با تاسیسات و درختان میوه از دیگر امکانات این باغ ویلا است. یکی دیگر از ویژگی های این باغ ویلا قرار گرفتن داخل شهرک ویلایی والفجر(زمرد ویلا) است.

 • فروش ۱۰۵۰ متر باغ ویلا در کهنز

  64 بازدید

  ۱۰۵۰ متر باغ با ۱۲۰ متر بنای فلت ۲خواب.استخر با تاسیسات ،نور پردازی ، محوطه سازی ، آبنما ، آلاچیق ، مه پاش و ۴۰ متر بنای سرایداری از امکانات این باغ ویلا میباشد

 • ۱۱۷۰ متر باغ ویلا در محمد شهر

  61 بازدید

  ۱۱۷۰ متر باغ با ۲۵۰ متر ویلای مدرن و ۵۰ متر سرایداری که دارای انشعابات به صورت قانونی میباشد. استخر حرفه ای با تاسیسات ، محوطه سازی ، نور پردازی ، گل کاری و درختان میوه از دیگر ویژگی‌های این باغ ویلا میباشد.

 • باغ ویلا ۱۱۷۰ متری در محمد شهر

  64 بازدید

  ۱۱۷۰ متر باغ با ۲۵۰ متر ویلای لوکس که انشعابات آب،برق و گاز رو به صورت قانونی دارا است. از دیگر امکانات این باغ ویلا محوطه سازی و گل کاری و همچنین استخر حرفه ای و پارکینگ مسقف و پایان کار شهرداری و جهاد کشاورزی است.

 • فروش ۲۰۰۰ متر باغ ویلا در محمد شهر کرج

  55 بازدید

  ۲۰۰۰ متر باغ ویلا با ۱۰۰ متر بنا که دارای آب ، برق و گاز با کنتور میباشد. حدود ۴۰ متر بنای سرایداری،استخر،آلاچیق و درختان میوه را این باغ ویلا دارا میباشد.

 • فروش ۲۴۰۰ متر باغ ویلا در یوسف آباد قوام

  52 بازدید

  ۲۴۰۰ متر باغ با ۳۰۰ متر بنا که دارای انشعابات کامل آب،برق و گاز به صورت قانونی میباشد. این باغ ویلا دارای ۶۰ متر سفره خانه سنتی و همچنین سرایداری است. از دیگر ویژگی‌های این باغ ویلا داشتن استخر ۴فصل با تاسیسات ، آلاچیق ، محوطه سازی ، نور پردازی ، گل کاری ، زمین بازی است. این باغ ویلا پایان کار شهرداری و جهاد کشاورزی دارد.

 • فروش ۲۴۰۰ باغ ویلا یوسف آباد قوام

  44 بازدید

  ۲۴۰۰ متر باغ با ۱۵۰ متر بنای لوکس که دارای انشعابات قانونی میباشد. این باغ ویلا دارای ۴۰ متر سرایداری به همراه محوطه سازی عالی،گل کاری ، نور پردازی،آلاچیق ، باربیکیو استخر بزرگ با تاسیسات و همچنین مه پاش ،دوربین مدار بسته و منبع ذخیره آب میباشد.