در حال بارگذاری
 • 17
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 48.6هزار
  بازدید

آپسیس

آپسیس با راه اندازی آپسیس TV به تولید و ارائه محصولات ویدئویی آموزشی و تخصصی در زمینه ژئوماتیک پرداخته است. هدف از تولید این ویدئوها ایجاد امکانی برای دستیابی به تمامی ابعاد و اخبار فناوری های این حوزه توسط کاربران است.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

آپسیس با راه اندازی آپسیس TV به تولید و ارائه محصولات ویدئویی آموزشی و تخصصی در زمینه ژئوماتیک پرداخته است. هدف از تولید این ویدئوها ایجاد امکانی برای دستیابی به تمامی ابعاد و اخبار فناوری های این حوزه توسط کاربران است.

 • 17
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 48.6هزار
  بازدید
Loading...

همه ویدیو ها

 • های لایتها || کنگره FIG 2018 - استامبول, ترکیه

  23 بازدید

  فدراسیون بین المللی نقشه برداران از سال ۱۸۷۸ برگزاری این کنفرانس را بر عهده داشته است. FIG یک موسسه بین المللی برجسته است که به پشتیبانی علایق نقشه برداران و پیشرفت های حرفه ای در سطح جهان می پردازد. FIG یک موسسه غیردولتی به رسمیت شناخته شده توسط سازمان ملل متحد است که از طریق یک فدراسیون موسسات ملی عضو در بیش از ۱۲۰ کشور را نمایندگی می کند.

 • مطالعات جدید ناسا در بالا آمدن سطح آب دریاها

  102 بازدید

  مطابق با تحقیقات جدید صورت گرفته، دانشمندان دریافته اند که سطح آب های آزاد با روندی ثابت بالا نمی ­آید – بلکه هر سال سرعت می­ گیرد.

 • اولین نمایشگاه کار دانشگاه تبریز

  108 بازدید

  صحبت های مهندس علیرضا محمدشاه و مهندس امیرحسین صفوی، نمایندگان شرکت های #آپسیس و #زاویه در رابطه با برگزاری "اَوَلین نَمایِشگاهِ کارِ دانِشگاهِ تَبریز"☝️

 • RIEGL Bathycopter sUAV based hydrographic surveying system

  14 بازدید

  RIEGL's BathyCopter is a sUAV-based surveying system for hydrographic applications ideally suited for generating profiles of inland water bodies. The roboust and reliable platform design of RIEGL's remotely piloted RiCOPTER now integrates the new RIEGL BDF-1, a compact and lightweight bathymetric depth finder comprising a tilt compensation, an IMU/GNSS unit with antenna, a control unit and up to two external digital cameras. The BDF-1 can optionally be equipped with a miniVUX-1UAV LiDAR sensor.

 • Keystone: من UltraCam را به پرواز در می آورم

  92 بازدید

  Keystone Aerial Surveys با تشخیص نیاز به تصاویر هوایی رقومی با کیفیت بالا، سیستم کاری خود را از دوربین های فیلمی (آنالوگ) به دوربین های هوایی رقومی با قالب بزرگ UltraCam از شرکت Vexcel Imaging که از مجموعه شرکت های Microsoft است، تغییر داد. UltraCam منبع بیشتر تصاویر با قدرت تفکیک بالای مشاهده شده در نقشه های Microsoft Bing است.

 • Société Topographie: من اولتراکم را به پرواز در می آورم

  34 بازدید

  Société Topographie Informatique: من UltraCam را به پرواز در می آورم Société Topographie Informatique (STI) قصد دارد تا به بازار نقشه برداری هوایی رقومی وارد شود. این شرکت دوربین هوایی رقومی فتوگرامتری UltraCam Xp را برگزیده و اکنون از اخذ سریع تصاویر و پردازش آنها، و قیمت پایین تر این پروسه لذت برده و خطوط کسب و کار جدیدی را راه اندازی نموده و توسعه می دهد.

 • Peace Map: من UltraCam را به پرواز در می آورم

  77 بازدید

  Aerial Mapper تصاویر رقومی را با دوربین های رقومی قالب بزرگ، و 30 درصد سریع تر تهیه می کند. Peace Map به دنبال نیاز مشتریان به تصاویر هوایی با کیفیت بالا، سیستم کاری خود را از دوربین های فیلمی (آنالوگ) به دوربین های هوایی رقومی UltraCam تغییر داد. Peace Map شش دوربین را خریداری نمود: یک UltraCam D، دو UltraCam Xp و سه دوربین هوایی رقومی فتوگرامتری UltraCam Lp.

 • Drone flight footage of sugar beet harvest

  78 بازدید

  A drone map helped this Dusty Wilkins quickly assess his sugar beet field for aphids and make a prompt treatment decision. Learn more at https://medium.com/p/2aaefe1faa93

 • برنامه ریزی مسیر دقیق با RIEGL RiCOPTER در اسپیلبرگ

  54 بازدید

  برنامه ریزی مسیر دقیق با RIEGL RiCOPTER در اسپیلبرگ اتریش مسابقه هوایی RedBull در خط مقدم فناوری است و همواره به دنبال راه هایی برای پیشرفت بیشتر و ارائه جدیدترین مجموعه ورزش های هوایی در آسمان است. یک تیم از متخصصان حوزه لیزر در RIEGL در محل برگزاری RedBull حضور یافته و به اندازه گیری و نقشه برداری از مسیر مسابقه با پهپادها و ابزارهای دقیق لیزری پرداختند.

 • پهپاد کاملاً یکپارچه RIEGL در حل پرواز!

  226 بازدید

  یک نقشه پهپادی به Dusty Wilkins در ارزیابی سریع مزرعه چغندر قند خود برای وجود آفات و اخذ تصمیمات درمانی عاجل، کمک کرد. Ricopter RIEGL آماده به پرواز در آوردن سامانه اسکن لیزری هوایی از دور هدایت شونده (که با یک سنجنده لیداری VUX-1 از رده نقشه برداری تجهیز شده) است، از این خبر با هیجان بسیار در Intergeo در برلین پرده برداشته شد!

 • RIEGL RiCOPTER در قلعه Vianden لوگزامبورگ

  178 بازدید

  در آوریل 2015، شرکت آلمانی ArcTorn 3D GmbH، شناخته شده در حوزه میراث فرهنگی و باستان شناسی، در یک پروژه تحقیقاتی نسبتاً منحصر به فرد با RIEGL به همکاری پرداخت. ArcTorn در طول 10 سال اخیر، در مطالعه سه بعدی و مستند سازی قلعه Vianden در لوگزامبورگ فعالیت های بسیاری را انجام داده است. این تحقیق دنباله دار، اکنون از طریق یک روش بسیار خلاقانه، توسعه یافته است.

 • مثالهای کاربردی از بکارگیری سنجنده لیداری- پهپادی ریگِل

  89 بازدید

  این ویدئو مثال های کاربردی مختلفی از بکارگیری سنجنده پهپادی VUX-1 در نقشه برداری از خطوط انتقال نیرو، باستان شناسی، نقشه برداری زمینی، کشاورزی/جنگلداری و نقشه برداری از زیرساخت ها، را به تصویر می کشد. پهپاد RIGLE VUX-1 (VUX-1 سابق) یک اسکنر لیزری فشرده و بسیار سبک وزن است، که با چالش های ادغام با راه حل های نقشه برداری پهپادی، هم در عملکرد اندازه گیری و هم یکپارچه شدن سیستم، مواجه شده است.

 • نقشه برداری از رودخانه و ساخت مدل سه بعدی با Aibot X6

  60 بازدید

  نقشه برداری از رودخانه و ساخت یک مدل سه بعدی با پهپاد Aibot X6 پهپاد Aibot X6 برای نقشه برداری از طول 3.6 کیلومتری از رودخانه باواریا که اکوسیستم آن در دست بازیابی است، استفاده شده است. داده های بدست آمده در مرحله پسا پردازش به یک مدل سه بعدی دقیق تبدیل شدند.

 • بکارگیری Aibot X6 HP GNSS و انجام عملیات RTK با پهپاد

  93 بازدید

  تنها همکاری بسیار نزدیک چندین تیم توسعه بود که امکان بکارگیری بسیار سریع فناوری جدید و توسعه بیشتر آن برای استفاده در یک هگزاکوپتر نقشه برداری را امکان پذیر نمود. دقت و کیفیت داده های نقشه برداری می توانند با بکارگیری فناوری RTK برمبنای سرویس تصحیح داده های SmartNet (Leica Geosystems AG) بطور چشم گیری بهبود یابند. پروسه پسا پردازش نیز یک جایگزین احتمالی است.

 • بکارگیری پهپادهای نقشه برداری Aibot X6

  130 بازدید

  بکارگیری پهپادهای نقشه برداری Aibot X6 در ماموریت های نقشه سازی، بازرسی و نقشه برداری Tvilum دانمارک نقشه سازی، نقشه برداری، مدل سازی سه بعدی، بازرسی صنعتی و بسیار خدمات دیگر پهپادی، از طریق سکوی چند سنجنده ای Aibot X6 ارائه شده توسط مشتری ما TVILUM در دانمارک، پشتیبانی می شود.

 • نقشه برداری پهپادی از قلعه Spangenberg با Aibot X6

  135 بازدید

  این مورد کاربردی از نقشه برداری و نقشه سازی از قلعه Sapngenberg در آلمان را مشاهده کنید. پهپاد صنعتی برای عملیات های نقشه برداری و GIS، داده هایی را بصورت هوایی اخذ نمود. تمامی داده ها در ترکیب با داده های اسکنرهای لیزری Leica Geosystems و Leica Nova MS50 و از طریق Agisoft PhotoScan و Autodesk AutoCAD پردازش شدند.

 • نقشه برداری و نقشه سازی با پهپاد Aibot X6 (هگزاکوپتر)

  355 بازدید

  برنامه ریزی پرواز، اجرای پرواز و نتایج: مدل های سه بعدی و ابرهای نقطه ای از عوارض مختلف، با استفاده از پهپاد Aibot X6 (هگزاکوپتر) تولید شد.

 • ماموریت EasyMap در Gniewczyna

  55 بازدید

  ماموریت تهیه عکس نقشه از کارخانه واگن سازی Gniewczyna را می توانید در www.easymapuav.com ببینید.

 • پروژه استخراج معادن EasyMap

  236 بازدید

  EasyMap یک پهپاد کوچک، مستحکم و با قابلیت بکارگیری ساده برای نقشه برداران است. این ویدئو نمایش دهنده پروژه استخراج معدن Obara انجام شده در سال جاری است. ما با ایجاد یک ابر نقطه ای، به مقایسه اطلاعات جاری با اندازه گیری های قبلی پرداخته و حجم استخراج شده را محاسبه کردیم. مساحت کلی: 6.5 کیلومتر مربع، تعداد تصاویر: بیش از 1300، خطای RMS: برای مختصات x و y کمتر از 5cm و برای z کمتر از 13cm

 • سامانه نقشه برداری پهپادی EasyMap

  89 بازدید

  اطلاعات بیشتر را در www.easymapuav.com بیابید. شاید به چند نرم افزار اضافی نیاز پیدا کنید!

 • نقشه برداری با پهپاد EasyMap و نقشه ساز Pix4d

  304 بازدید

  پهپاد EasyMap یک سامانه فتوگرامتری بدون سرنشین است که می تواند عکس-نقشه قائم و مدل سطحی رقومی را با سطح دقت سانتیمتر به شما ارائه نماید. می توانید آن را در وبسایت www.easymapuav.com ببینید.

 • eBee SQ پهپاد کشاورزی پیشرفته

  282 بازدید

  eBee SQ تولید شده توسط sensFly یک پهپاد کشاورزی پیشرفته است که تصویربرداری چندطیفی دقیق، پوشش منطقه ای وسیع در یک پرواز، و تناسب با جریان کاری کشاورزی را ارائه می دهد.

 • Pteryx Agro Mapper

  98 بازدید

  Pteryx Agro Mapper، نسخه مخصوص Pteryx اختصاص یافته به امور دقیق مرتبط با کشاورزی است. این پهپاد مجهز به دو دوربین قابل بکارگیری در روشنایی روز و NIR برای سهولت در محاسبات مربوط به نقشه های تنش گیاهان (NDVI یا سایر شاخص ها) است.

 • مسابقه سانتراژ و تراز کردن تئودولیت در اختتامیه isprs

  741 بازدید

  در جریان برگزاری مراسم اختتامیه مجموعه همایش های isprs 2017 دانشکده مهندسی نقشه برداری و سیستم اطلاعات مکانی دانشگاه تهران مسابقه ای با موضوع سانتراژ و تراز کردن تئودولیت از طرف مجموعه آپسیس و مثبت 6 طراحی شد که در پایان جوایز نقدی به برندگان این مسابقه اهدا شد. در این ویدیو به تماشای رقابت بین مهمانان خارجی این مراسم می نشینیم

 • اخبار اینترژئو - پنج شنبه 28 سپتامبر 2017 برلین

  35 بازدید

  اخبار نمایشگاه تجهیزات و فناوری های اینترژئو 2017 برلین روز پنج شنبه 28 سپتامبر را می توانید در ادامه ببینید.

 • آخرین بخش اخبار نمایشگاه اینترژئو 2017 برلین

  47 بازدید

  در این ویدیو آخرین بخش از اخبار نمایشگاه تجهیزات و فناوری های اینترژئو 2017 برلین را مشاهده کنید

 • اخبار اینترژئو - سه شنبه 26 سپتامبر 2017 برلین

  83 بازدید

  اخبار نمایشگاه تجهیزات و فناوری های اینترژئو 2017 برلین روز سه شنبه 26 سپتامبر را می توانید در ادامه ببینید.

 • اخبار اینترژئو - چهارشنبه 27 سپتامبر 2017 برلین

  134 بازدید

  اخبار نمایشگاه تجهیزات و فناوری های اینترژئو 2017 برلین روز چهارشنبه 27 سپتامبر را می توانید در ادامه ببینید.

 • مأموریت فراتر از خط دید پهپاد Aeromapper Talon

  335 بازدید

  پهپاد Aeromapper Talon محصول کمپانی Aeromao اخیراً در مأموریتی کاملاً خودکار برای رسیدن به اهدافی که ۳۰ کیلومتر دورتر از عامل قرار گرفته بودند به پرواز درآمد به طوری که در طول کل مسیر ارتباط و کنترل رادیویی قوی ای بین ایستگاه زمینی و پرنده برقرار بود

 • نقشه برداری از غار اسکلادینا به وسیله پهپاد

  211 بازدید

  گزارشی ویدیویی از نقشه برداری غار اسکلادینای بلژیک را خواهیم دید که در آن برای اخذ تصاویر و ایجاد مدل سه بعدی از پهپاد استفاده شده است