در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 6
  دنبال کننده
 • 15
  دنبال شونده
 • 10.3هزار
  بازدید

مجله اینترنتی آراد ژورنال

آژانس تبلیغات و برندآفرینی آراد داری تیمی جوان و باسابقه در زمینه تبلیغات و برندینگ در اصفهان می باشد. این مجموعه علاوه بر در تبلیغات در زمینه تولید محتواهای آموزشی و سرگرم کننده به نام آراد ژورنال مشغول می باشد.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

آژانس تبلیغات و برندآفرینی آراد داری تیمی جوان و باسابقه در زمینه تبلیغات و برندینگ در اصفهان می باشد. این مجموعه علاوه بر در تبلیغات در زمینه تولید محتواهای آموزشی و سرگرم کننده به نام آراد ژورنال مشغول می باشد.

 • 6
  دنبال کننده
 • 15
  دنبال شونده
 • 10.3هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • راز شاد زیستن که هیچ کس به شما نمی‌گوید

  533 بازدید

  "راز شاد زیستن" به بیان نکاتی ساده درباره ساختن یک زندگی سرشار از شادی و خوشبختی به زبانی ساده می‌پردازد. ما در این کار ما با زبانی ساده و لهجه شیرین اصفهانی به شما می‌گوییم چه کارهایی را نباید انجام دهید تا یک زندگی شاد و سالم داشته باشید. این اثر مخصوص همه دانشجویان و دانش‌آموزانی است که در ایام امتحانات درگیر استرس هستند. ببینید و با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید.

 • بانوی عمارت روی دست سریال های ترکی زد

  944 بازدید

  "جواهری در عمارت" ترکیبی از نام سریال کره ای "جواهری در قصر" و "بانوی عمارت" خودمان است. در این کار ما به تعداد زیاد مثلت های عشقی و خلق مربع عشقی برای اولین بار در دنیا در سریال بانوی عمارت می پردازیم. جواهری در عمارت با لهجه شیرین اصفهانی انجام شده است و جذابیت آن را دوچندان کرده است. این اثر زیبا را از دست ندهید و به دوستان خود پیشنهاد کنید.

 • موشن گرافیک خلاقانه ورزش و جوانان صدا و سیمای اصفهان

  66 بازدید

  این موشن گرافیک به معرفی اخبار و تحولات و دستاوردهای ورزش اصفهان در امسال دارد .در این موشن گرافیک ما به صورت مختصر و جذاب از اخبار تیم های فوتبال اصفهان اگاه شده و می توانیم قضاوتی درست در این باره داشته باشیم. این موشن گرافیک با کیفیت متوسط و نرییشن عالی در آژانس تبلیغات و برند آفرینی آراد جهت انتشار در صدا و سیما و فضای مجازی تهیه شده است. امروزه موشن گرافیک بهترین ابزار تبلیغات و اطلاع رسانی برای کسب و کارها و سازمان ها می باشد.

 • طرح بی نظیر شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان

  79 بازدید

  این موشن گرافیک به سفارش شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان جهت فرهنگ سازی عمومی بویژه صاحبان هتل ها برای استفاده از ناوگان VIP این شرکت برای حمل و نقل توریست ها ساخته شده است. این موشن گرافیک با کیفیت متوسط و نرییشن عالی ساخته شده و برای پخش در صدا و سیمای اصفهان و شبکه های مجازی تهیه شده است. امروزه موشن گرافیک بهترین ابزار تبلیغ و اطلاع رسانی برای کسب و کارها و سازمان هاست.

 • صحنه هایی ناب از کریسمس در اصفهان

  419 بازدید

  "کریسمس در اصفهان" کاری از مجموعه آراد است که به معرفی تاریخ و ریشه جشن کریسمس می پردازد. در این کلیپ نگاهی ویژه به برگزاری جشن کریسمس در اصفهان و سابقه حضور ارامنه در ایران و همزیستی مسالمت آمیز آنان با مردم اصفهان و سایر ادیان دارد. کریسمس بر همه مردم بخصوص هموطنان ارامنه عزیز مبارک باد.

 • قسمت های حذف شده از فیلم ونوم (Venom)

  3,225 بازدید

  "ونوم در اصفهان" تریلر طنز معرفی این فیلم با لهجه ناب اصفهانی با داستانی کاملا متفاوت است. به تمام عاشقان فیلم و سینما بخصوص همشهریان عزیز اصفهانی مان توصیه می کنیم دیدن این کار را از دست ندهند

 • آنچه از ورزش ملی ایران، چوگان نمی دانید

  74 بازدید

  "تاریخ چوگان" نام کاری است که در مجموعه آراد جهت معرفی تاریخ چوگان در ایران به عنوان ورزش ملی و جایگاه آن در ایران بعنوان زادگاه آن می پردازد. علاوه بر آن با نقش شهر اصفهان در زنده نگاه داشتن آن و معرفی آن به جهان آشنا می شویم. دیدن این اثر ارزشمند را به همه شما عزیزان توصیه می کنیم.

 • طوفان زرد در فرانسه

  87 بازدید

  "جلیقه زردها" کاری از مجموعه آراد است صحنه های ناب و دیده نشده از تظاهرات اخیر مردم فرانسه که به "جلیقه زردها" مشهور شد را از لنز دوربین رسانه های فرانسوی را به تصویر می کشد. این تظاهرات ها نشان دهنده عمق ناعدالتی و ناکارآمدی سیستم دولتی این کشور را دنیا نشان داد.

 • هشدار به عربستان سعودی

  868 بازدید

  "هشدار به عربستان سعودی" کاری بی نظیر از مجموعه آراد است که به مرور حوادث تروریستی در ایران با حمایت عربستان و امارات در ایران حول بیانات مقام معظم رهبری در این باره می پردازد. در این مجموعه شما از پیش بینی و هشدار رهبری به عربستان آگاه می شوید.

 • رهبر انقلاب بر خانواده کدام شهید سلام و درود فرستاد

  89 بازدید

  سلام بر شهدا کاری است که حول بیانات مقام معظم رهبری در تبیین جایگاه و ارزش شهدا ساخته شده است. در این کار شما با حقیقتی ناگفته از جایگاه خانواده شهدا آشنا می شوید که هرگز نشنیده اید. این کار ارزشمند را از دست ندهید.

 • آنچه از پشت پرده جنگ یمن نمی دانید

  142 بازدید

  "یمن غرق در خون" نام کاری است که در مجموعه آراد جهت زنده نگهداشتن مظلومیت یمن در زیر سکوت رسانه ای دنیا ساخته شده است. در این کار شما با مجموعه ای از دردناک ترین عکس های جنگ یمن روبرو می شوید و حقیقت این جنگ بر شما روشن می شود.

 • لوگو موشن 3D استدیو مترسک

  51 بازدید

  لوگو موشن استدیو مترسک در مدت زمان 20 ثانیه ساخته شده است .این لوگو موشن جهت قرارگیری در ابتدای کلیه فایل های تصویری این مجموعه با صداگذاری و کیفیت مناسب ساخته شده است .

 • 0:8

  لوگو موشن انتهایی خبرگزاری دیدار نیوز

  150 بازدید

  لوگو موشن خبرگزاری دیدار نیوز در مدت زمان 8 ثانیه ساخته شده است .این لوگو موشن جهت قرارگیری در ابتدای کلیه فایل های تصویری این مجموعه با صداگذاری و کیفیت مناسب ساخته شده است .

 • 0:7

  لوگو موشن خلاقانه سایت آپتک

  123 بازدید

  لوگو موشن سایت و اینستاگرام آپتک (ww.uppteck.com) در مدت زمان 7 ثانیه ساخته شده است .این لوگو موشن جهت قرارگیری در انتهایی کلیه فایل های تصویری این مجموعه با صداگذاری و کیفیت مناسب ساخته شده است .

 • 0:9

  لوگو موشن دو بعدی شهرداری منطقه 10 اصفهان

  75 بازدید

  موشن لوگو شهرداری منطقه 10 اصفهان در مدت زمان 9 ثانیه ساخته شده است .این لوگو موشن جهت قرارگیری در انتهایی کلیه فایل های تصویری این مجموعه با صداگذاری و کیفیت مناسب ساخته شده است .

 • لوگو موشن سه بعدی باشگاه فوتبال ذوب آهن اصفهان

  74 بازدید

  لوگو موشن باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان در مدت زمان 12 ثانیه ساخته شده است . این لوگو موشن جهت قرارگیری در انتهایی کلیه فایل های تصویری این مجموعه با صداگذاری و کیفیت مناسب ساخته شده است .

 • لوگو موشن خلاقانه باشگاه فوتبال ذوب آهن اصفهان

  118 بازدید

  لوگو موشن باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان در مدت زمان 15 ثانیه ساخته شده است . این لوگو موشن جهت قرارگیری در ابتدای کلیه فایل های تصویری این مجموعه با صداگذاری و کیفیت مناسب ساخته شده است .

 • لوگو موشن خلاقانه سایت الماس پایتخت

  115 بازدید

  لوگو موشن باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان در مدت زمان 10 ثانیه ساخته شده است . این لوگو موشن جهت قرارگیری در انتهای کلیه فایل های تصویری این مجموعه با صداگذاری و کیفیت مناسب ساخته شده است .

 • لوگو موشن 3D سایت الماس پایتخت

  80 بازدید

  لوگو موشن فروشگاه الماس پایتخت (وارد کننده محصولات اپل) در مدت زمان 17 ثانیه ساخته شده است . این موشن لوگو جهت قرارگیری در ابتدای کلیه فایل های تصویری این مجموعه با صداگذاری و کیفیت مناسب ساخته شده است .

 • سخنرانی جنجالی شهید بهشتی در مورد فساد مسئولان

  593 بازدید

  چهل سالگی انقلاب مجموعه ای است که در آژانس تبلیغات و برندآفرینی آراد به معرفی شخصیت های موثر انقلاب می پردازد. در این قسمت به سخنرانی شهید بهشتی در یزد در اوایل انقلاب پیرامون ساده زیستی مسئولان جمهوری اسلامی می پردازد. این سخنرانی جنجالی و جذاب را از دست ندهید.

 • ناگفته هایی از اعتقادات دینی شهید بهشتی

  140 بازدید

  چهل سالگی انقلاب مجموعه ای است که در آژانس تبلیغات و برندآفرینی آراد به معرفی شخصیت های موثر انقلاب می پردازد. در این قسمت به شخصیت شهید بهشتی و منش اعتقادی و دینی او با زبانی ساده و روان پرداخته می شود.

 • ناگفته هایی از زندگی شخصی شهید بهشتی

  105 بازدید

  چهل سالگی انقلاب مجموعه ای است که در آژانس تبلیغات و برندآفرینی آراد به معرفی شخصیت های موثر انقلاب می پردازد. در این قسمت به شخصیت شهید بهشتی و سبک زندگی شخصی او با زبانی ساده و روان پرداخته می شود.

 • ناگفته هایی از منش سیاسی شهید بهشتی

  179 بازدید

  چهل سالگی انقلاب مجموعه ای است که در آژانس تبلیغات و برندآفرینی آراد به معرفی شخصیت های موثر انقلاب می پردازد. در این قسمت به شخصیت شهید بهشتی و منش سیاسی او با زبانی ساده و روان پرداخته می شود.

 • موشن گرافیک آماری اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان

  190 بازدید

  موشن گرافیک آماری گزارش نموداری عملکرد اداره کل ورزش و جوانان اصفهان به سفارش این اداره در مدت زمان 02:08 ساخته شده است . این موشن گرافیک جهت انتشار در صدا و سیمای استان اصفهان با موسیقی گذاری و کیفیت مناسب ساخته شده است . جهت آشنایی با خدمات ما و سفارش موشن گرافیک به آدرس های زیر مراجعه نمایید: 1-وب سایت : www.aradagency.ir 2-کانال تلگرام : t.me/aradadvertisement 3-صفحه اینستاگرام : aradagency

 • موشن گرافیک محتوایی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان

  188 بازدید

  موشن گرافیک محتوایی گزارش عملکرد اداره کل ورزش و جوانان اصفهان به سفارش این اداره محترم در مدت زمان 04:19 ساخته شده است . این موشن گرافیک جهت انتشار در صدا و سیمای استان اصفهان با صداگذاری و کیفیت مناسب ساخته شده است . جهت آشنایی با خدمات ما و سفارش موشن گرافیک به آدرس های زیر مراجعه نمایید: 1-وب سایت : www.aradagency.ir 2-کانال تلگرام : t.me/aradadvertisement 3-صفحه اینستاگرام : aradagency

 • موشن گرافیک تبلیغاتی موسسه زبان کوثر اصفهان

  523 بازدید

  تیزر تبلیغاتی موسسه زبان کوثر اصفهان در مدت زمان 04:08 ساخته شده است . این تیزر موشن گرافیک جهت انتشار در وب سایت و شبکه های اجتماعی با صداگذاری و کیفیت عالی ساخته شده است . جهت آشنایی با خدمات ما و سفارش موشن گرافیک به آدرس های زیر مراجعه نمایید: 1-وب سایت : www.aradagency.ir 2-کانال تلگرام : t.me/aradadvertisement 3-صفحه اینستاگرام : aradagency

 • موشن گرافیک تبلیغاتی مدرسه دخترانه اطهار اصفهان

  501 بازدید

  تیزر تبلیغاتی مدرسه دخترانه اطهار اصفهان در مدت زمان 02:09 ساخته شده است . این تیزر موشن گرافیک جهت انتشار در وب سایت و شبکه های اجتماعی با صداگذاری و کیفیت مناسب ساخته شده است . جهت آشنایی با خدمات ما و سفارش موشن گرافیک به آدرس های زیر مراجعه نمایید: 1-وب سایت : www.aradagency.ir 2-کانال تلگرام : t.me/aradadvertisement 3-صفحه اینستاگرام : aradagency