در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 22
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 56.5هزار
  بازدید

شرکت فن آوری اطلاعات آرنگ

شركت فن آوری اطلاعات آرنگ ، فعالیت خود را از سال 1379 و با رویكرد ارائه سیستمهای جدید و نوین در حوزه آموزش منابع انسانی آغاز نموده است.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

شركت فن آوری اطلاعات آرنگ ، فعالیت خود را از سال 1379 و با رویكرد ارائه سیستمهای جدید و نوین در حوزه آموزش منابع انسانی آغاز نموده است.

 • 22
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 56.5هزار
  بازدید
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • مهارت های حرفه ای کار با رایانه (ICDL)

  1,883 بازدید

  مهارت های ICDL پیشرفته یا مهارت های استفاده از رایانه در سال های اخیر به یکی از دانش های پایه ای تبدیل شده است، به طوری که امروزه افرادی که با این مهارت ها آشنا نیستند را با سواد نمیدانند. هدف از برگزاری دوره مهارتی ICDL پیشرفته، بالا بردن سطح مهارت های استفاده فراگیران از رایانه و آشنایی با ابزارهای پیشرفته در نرم افزارهای (Word-Excel-PowerPoint) می باشد.

 • دولت الکترونیک( ویژه مدیران ارشد)

  429 بازدید

  دولت ها به شکلی روزافزون به سراغ دولت الکترونیک می روند تا هزینه هایشان را کاهش دهند، خدماتشان را بهبود بخشند، در زمان صرفه جویی کنند و اثربخشی و کارآیی را در بخش دولتی افزایش دهند. دولت الکترونیک، امکانات جدیدی مانند مشاوره الکترونیک، کنترل الکترونیک و مشارکت عمومی را فراهم می آورد. از طریق دولت الکترونیک است که خدمات دولتی را می توان به روشی راحت، کارآمد و شفاف در اختیار شهروندان قرار داد.

 • مهارت های سازمانی فناوری اطلاعات

  554 بازدید

  در سازمان های امروزی، هدف ها و نقش افرادی که در سازمان انجام وظیفه می کنند، باید با هدف ها و راهبردهای سازمان که در قالب برنامه ریزی راهبردی ارایه می شوند، همخوانی داشته باشد. چنین امری مستلزم آن است که سازمان باید دارای یک نقشه از تمام ابعاد خود باشد. این نقشه از سازمان، که حاوی اطلاعات افراد، فرآیندها، مکان ها و دیگر ابعاد و خصوصیات سازمان است، معماری سازمانی نامیده می شود. در این دوره، فراگیر ب

 • مدیریت ابزار و اطلاعات سازمانی

  337 بازدید

  سیستم اطلاعات مدیریت، یك سیستم متمایز و جدا ازدیگر سیستم های اطلاعات نیست، بلكه چارچوبی كلی ارایه می كند كه دیگر سیستم های اطلاعات، بر مبنای آن با یكدیگر همخوان می شوند. به طور خلاصه، سیستم های اطلاعات مدیریت مبنایی برای یكپارچه سازی پردازش های اطلاعات سازمانی ارایه می دهند. در این دوره، فراگیر با انواع سیسستم های اطلاعات سازمانی، طراحی و توسعه سیستم¬های اطلاعاتی، و...

 • شبکه و امنیت اطلاعات

  1,143 بازدید

  امنیت اطلاعات به معنای دفاع از اطلاعات در برابر دسترسی های غیرمجاز است. هدف ازامنیت اطلاعات،این است که جلوی استفاده، فاش شدن، خراب کردن، تغییر دادن، و قطع ارتباط با اطلاعات گرفته شود. بد افزارها نیز می توانند مخفیانه عمل کنند و هدفشان این باشد که اطلاعات را به سرقت ببرند. در این دوره، فراگیر با چگونگی افزایش امنیت در فضای سایبری، انواع ویروس ها و بد افزارها و کارکردهای آنان ، انواع حمله های شبکه ه

 • مفاهیم و کلیات دولت الکترونیک - آرنگ

  1,382 بازدید

  دولت ها به شکلی روزافزون به سراغ دولت الکترونیک می روند تا هزینه هایشان را کاهش دهند، خدماتشان را بهبود بخشند، در زمان صرفه جویی کنند و اثربخشی و کارآیی را در بخش دولتی افزایش دهند. دولت الکترونیک، امکانات جدیدی مانند مشاوره الکترونیک، کنترل الکترونیک و مشارکت عمومی را فراهم می آورد. از طریق دولت الکترونیک است که خدمات دولتی را می توان به روشی راحت، کارآمد و شفاف در اختیار شهروندان قرار داد. در ای

 • مدیریت دانش - آرنگ

  454 بازدید

  امروزه دانش به عنوان منبعی ارزشمند و استراتژیک و نیز یک دارایی مطرح است و ارایه محصولات و خدمات مناسب و اقتصادی، بدون مدیریت و استفاده صحیح از این منبع ارزشمند، ناممکن است. اطلاعات و دانش افراد ، سرمایه سازمان را تشكیل می دهند به طوری كه می توان ادعا نمود سازمان های امروزی، بدون دانش نمی توانند خود را سامان دهند و حفظ كنند. در این دوره، فراگیر با مزایای مدیریت دانش و چگونگی پیاده سازی آن در سازمان

 • مفاهیم مالی ویژه مدیران غیر مالی - آرنگ

  556 بازدید

  اطلاعات مالی و حسابداری ابزار ارزشمندی جهت تصمیمات مربوط به تامین ، تخصیص و کنترل منابع اقتصادی در اختیار مدیران قرار میدهد . فراگیران در این دوره با اصول و مبانی نحوه نظارت بر امور مالی، مفاهیم اولیه حسابداری، امکان تجزیه و تحلیل صورت های مالی ، ترازنامه ، عملکرد سود و زیان و گردش وجوه نقدی و ... آشنا می شوند.

 • مدیریت منابع انسانی

  556 بازدید

  آشنایی مدیران با برنامه های مدیریت منابع انسانی، فرایند صحیح استخدام و تدارک نیرو، تسلط بر نظام پرداخت و کارکردهای آن در بحث مدیریت منابع انسانی و چگونگی پرورش کارکنان برای سودآوری بیشتر در سازمان و بهبود فرآیند اجرایی مدیریت منابع انسانی از جمله اهداف یادگیری این دوره می باشد .

 • مدیریت جلسات

  1,734 بازدید

  اداره کردن جلسات متعدد و نیز سخنرانی از جمله فعالیت های روزمره اغلب مدیران در سطوح مختلف مدیریتی می باشد. مدیریت موفق جلسات و سخنرانی ها و نیز بهره گیری از تکنیک های مدیریت موجب موفقیت بیشتر مدیران در اداره صحیح سازمان خود می شود، در این دوره فراگیران با فنون و روش های مؤثر اداره جلسات و برگزاری آن ها با کیفیت بیشتر و کارآمدتر آشنا می گردند .

 • آیین نگارش و مكاتبات اداری - آرنگ

  1,256 بازدید

  آیین نگارش و مکاتبات اداری، زبان رایج اداری است که به منظور استقرار پیوندهای رسمی هر سازمان مورد استفاده می باشد. مکاتبات درهر سازمان، اسناد گویایی از نحوه اعمال و رفتار و واکنش های اداری و فرهنگ سازمانی هر اداره یا سازمان است. *در این دوره فراگیر ضمن نوشتن نوشته های اداری صحیح، با اصول نگارش و ویرایش به صورت كاربردی آشنا می گردد.

 • مدیریت پروژه

  1,530 بازدید

  بقاء، رشد و توسعه سازمان های پروژه محور در گرو انتخاب درست پروژه ها و اجرای درست و به موقع آن هاست . بدیهی است كه این توانمندی تنها به وسیله كسب دانش و تجربه لازم در زمینه دانش مدیریت پروژه و مفاهیم عالی آن حاصل می شود. هدف این دوره آشنایی مخاطبین با مفاهیم بنیادی مدیریت پروژه و استاندارد PMBOK می باشد.

 • پاورپوینت (PowerPoint) پیشرفته

  1,759 بازدید

  نرم افزار پاورپوینت (PowerPoint) از مجموعه ی برنامه های بسته نرم افزاری آفیس (Office) محصول شرکت مایکروسافت میباشد. یکی از مهارت های هفتگانه ICDL، پاورپوینت است. PowerPoint را می توان برای ارائه بهتر سمینارها و سخنرانی ها بکار برد . شما می توانید محتوای مورد نظرتان را با نرم افزار پاورپوینت PowerPoint ، به طور بهتر و زیباتری ارائه بدهید.

 • اکسل (Excel) پیشرفته

  1,271 بازدید

  نرم افزار اکسل ، یکی از نرم افزارهای بسته مجموعه آفیس (Office) محصول شرکت مایکروسافت است که در دسته برنامه های اداری (Desktop Application) این مجموعه قرار دارد.از این برنامه برای انجام محاسبات ریاضی و کشیدن نمودار به وسیله ابزارهای گرافیکی استفاده می شود. اکسل توانایی انجام محاسبات دشوار ریاضی را دارد و کمتر کسی است که برای ذخیره سازی و تجزیه و تحلیل اطلاعات حسابداری و یا ریاضی بهره ببرد.

 • ورد (word) پیشرفته

  1,640 بازدید

  دوره ی آموزشی Microsoft word را میتوان سومین مهارت از استاندارد آموزشی ICDL نام برد. نرم افزار word متداول ترین برنامه واژه پرداز موجود می باشد. هدف اصلی این برنامه تایپ و قالب بندی متن ها میباشد. دارای ویژگی های دیگری نیز میباشد و آن ایجاد جدولهای مختلف و کار با تصویرهای گرافیکی و طراحی صفحه وب و بسیاری از قابلیت های دیگر را برایتان فراهم می کند.

 • کارشناسی بازدید بدنه اتومبیل - آرنگ

  3,027 بازدید

  شرکت فن آوری اطلاعات آرنگ، با توجه به مشکلات و کمبودهای موجود در حوزه آموزش حضوری بیمه بدنه اتومبیل، برای اولین بار اقدام به طراحی و پیاده سازی دوره آموزش مجازی کارشناسی بازدید اولیه اتومبیل کرده است.

 • مدیریت بانکداری الکترونیکی - آرنگ

  552 بازدید

  یکی از مهم ترین شاخص ها در مراوده های تجاری، بانک ها هستند. بانک ها با برقراری ارتباط تنگاتنگ و نزدیک با مردم، نقشی کلیدی در عرصه تجارت بازی می کنند و به همین دلیل، همیشه در تلاش هستند برای پیشی گرفتن از رقیبان، خدمات خود را در ابعاد کمی و کیفی گسترش دهند. فن آوری های ارتباطی و اطلاعاتی، می توانند به بانک ها در رسیدن به شعار همیشگی «مشتری محوری» کمک بزرگی نمایند.

 • بانکداری داخلی ۲ - آرنگ

  390 بازدید

  اعطای تسهیلات ، بخش مهمی از عملیلت هر بانك را تشكیل می دهد و این قسمت از فعالیت های بانكی از لحاظ اقتصادی حائز اهمیت است . بانك ها با عملیات اعتباری خود ، موجبات انتقال منابع را از افراد به سرمایه گذاران فراهم ساخته و به منظور حصول اطمینان از كاربرد و مصرف آن ها ، نظارت های خاصی را اعمال می نمایند .

 • بانکداری داخلی ۱ - آرنگ

  378 بازدید

  موضوع این نوع پوشش بیمه ای، عبارت است از جبران هزینه های تشخیصی و درمانی ناشی از بیماری یا حادثه بیمه شدگان، مازاد بر سهم بیمه گر پایه و هم چنین سایر پوشش های اضافی درمانی بیمه شدگان که در تعهد بیمه گر پایه نمی باشد و طی این بیمه نامه، در تعهد بیمه گر قرار گرفته است. بیمه گر پایه در این بیمه، سازمان هایی از قبیل سازمان بیمه خدمات درمانی، سازمان تأمین اجتماعی و…

 • پولشویی و راه های مبارزه با آن

  1,334 بازدید

  پول شویی به معنای مشروع جلوه دادن پول هایی كه از راه های قانونی و نامشروع با استفاده از روش هایی كه باعث پنهان شدن منشاء غیر قانونی آن پول ها می شود ، می باشد . این دوره به تعریف پول شویی و روش های مبارزه با پول شویی پرداخته و نمونه های عینی و آثار ناشی از این فعالیت غیرقانونی، ابعاد مختلف آیین نامه های مبارزه با پولشویی در سطح کشور و سایر کشورهای جهان را بررسی می نماید .

 • اعتبارات اسنادی - آرنگ

  479 بازدید

  اعطای تسهیلات ، بخش مهمی از عملیلت هر بانك را تشكیل می دهد و این قسمت از فعالیت های بانكی از لحاظ اقتصادی حائز اهمیت است. بانك ها با عملیات اعتباری خود ، موجبات انتقال منابع را از افراد به سرمایه گذاران فراهم ساخته و به منظور حصول اطمینان از كاربرد و مصرف آن ها ، نظارت های خاصی را اعمال می نمایند .

 • سلامت کارکنان اداری - آرنگ

  631 بازدید

  بررسی ها نشان می دهد سلامت کارکنان در محیط های اداری به شدّت تهدید می شود. کار کردن در محیط های اداری، اگرچه گاهی اوقات به عنوان كارهای ایمن در نظر گرفته می شود ، ولی این نوع مشاغل نیز می توانند منجر به یك سری ریسک های بالقوه برای كاركنان شوند. در این دوره، فراگیر با مخاطره های فیزیکی،ارگونومیکی، شیمیایی ، بیولوژیک، روانی و ایمنی تهدید کننده سلامت، کارکنان آشنا می گردد.

 • منشور حقوق شهروندی در نظام اداری - آرنگ

  1,211 بازدید

  شورای عالی اداری در مورخ 9/11/1395، به منظور رفع تبعیض و ایجاد نظام اداری پاسخگو و کارآمد، با هدف بهبود و ارتقای سطح حقوق شهروندی، “حقوق شهروندی در نظام اداری” را در 19 ماده تدوین، و تصویب نمود که از تاریخ ابلاغ ( 28/12/95)، قابل اجرا است. این منشور، با هدف استیفا و ارتقای حقوق شهروندی و به منظور تدوین “برنامه و خط مشی دولت “، موضوع اصل ۱۳۴ قانون اساسی، تنظیم شده است.

 • منشور حقوق شهروندی - آرنگ

  608 بازدید

  حقوق شهروندی، مجموعه حقوقی است كه افراد به اعتبار موقعیت شهروندی خود، دارا هستند .«حقوق شهروندی» مفهومی نسبتاً وسیع، شامل حقوق مدنی و سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فردی است که چگونگی روابط، حقوق و تکلیف مردم، دولت و موسسه های شهری در برابر یکدیگر را تنظیم می نماید و منشعب از حقوق اساسی در چارچوب قانون اساسی کشور است.

 • کار تیمی - آرنگ

  676 بازدید

  تیم های كاری موفق در تمامی زمینه ها ویژگی های مشترکی دارند؛ آنها می توانند به درستی سازماندهی شوند ، اختلافات خود را مدیریت کنند و بر وظایف و ارتباطات بطور مساوی تاکید داشته باشند. در این دوره فراگیران با مراحل تشكیل تیم های كاری و نحوه همکاری اعضای تیم و انجام کار تیمی آشنا می شوند.

 • صدور کارت بازرگانی - آشنایی با اتاق بازرگانی - آرنگ

  319 بازدید

  پس از پایان دوره اتاق بازرگانی ، فعالیت ها و خدمات آن ، وظایف و اختیارهای اتاق بازرگانی ، شاکله و ساختار اتاق بازرگانی ، کمیسیون های هشت گانه اتاق بازرگانی تهران ، معاونت های اتاق بازرگانی ، نگاهی بر خدمات اتاق به اعضاآشنا می شوید.

 • صدور کارت بازرگانی - صادرات و ورادات - آرنگ

  340 بازدید

  پس از پایان دوره نحوه محاسبه پرداختی ها به گمرک ، سازمان های دارای ضوابط فنی بازرسی کالا سیاست های کلی صادرات و واردات و نقش دولت و بخش خصوصی ، تعریف صادرات و واردات از نظر مقررات گمرکی آشنا می شوید.

 • صدور کارت بازرگانی - آشنایی با قوانین مالیاتی- آرنگ

  294 بازدید

  پس از پایان دوره اهم تکلیف های دارندگان کارت بازرگانی در رابطه با قوانین مالیاتی ، تکلیف مودیان به تسلیم معامله های فصلی ، مالیات بر ارزش افزوده ، معافیت های قانون مالیات بر ارزش افزوده ، اعتبار مالیاتی ارزش افزوده و… آشنا می شوید.

 • صدور کارت بازرگانی - قوانین بیمه تامین اجتماعی - آرنگ

  374 بازدید

  پس از پایان دوره اهمیت تامین اجتماعی ، قوانین نظارتی بیمه تامین اجتماعی ، چگونگی تنظیم لیست جاری کارفرمایان ، ارایه خدمات از سازمان تامین اجتماعی به بیمه شده ، شرایط افراد تحت تکفل بیمه شده و… آشنا می شوید.

 • صدور کارت بازرگانی - آشنایی قرارداد های بازرگانی - آرنگ

  282 بازدید

  پس از پایان دوره قراردادهای تجاری ، آشنایی با مفاهیم و قواعد مشترک قراردادها ، مفاهیم قرارداد محتوای قرارداد ، تعریف تعهدهای فرعی در قرارداد ، قوه قاهره و انحلال قرارداد ، اقسام انحلال قرارداد ، شرط حل و فصل اختلاف و… آشنا می شوید.

 • آشنایی با ضمانت نامه های بانکی- آرنگ

  402 بازدید

  پس از پایان دوره مقررات متحدالشکل ضمانت نامه های عندالمطالبه ، ضمانت نامه شرکت در مناقصه ، ضمانت نامه های سیستم بانکی ، متن ضمانت نامه و موارد اساسی آن ، عدم امکان تعویض و تغییر ذی نفع در ضمانت نامه ، تاثیر پرداخت ضمانت نامه در برابر صدور رای داگاه یا داوری و… آشنا می شوید.

 • روشهای پرداخت در تجارت بین الملل - آرنگ

  389 بازدید

  پس از پایان دوره اتاق بازرگانی بین المللی ، آشنایی با روش های پرداخت ، روش پرداخت وصولی ، اعتبار اسنادی انواع توافق ها در اعتبار اسنادی ، بانک ها در اعتبارات اسنادی نحوه قابل استفاده بودن اعتبار و… آشنا می شوید.