در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 80
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 36.2هزار
  بازدید

آرچ آرت

آرچ آرت، آرزوهای بدون سقف

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

آرچ آرت، آرزوهای بدون سقف

 • 80
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 36.2هزار
  بازدید
این کانال از سوی "آرچ آرت" تایید شده است.

همه ویدیو ها

 • ویژگی های جدید وی ری VRAY NEXT - NEXT قسمت اول

  2 بازدید

  در آین آموزش درباره ی تغییرات وی ری جدید VRAY NEXT صحبت می کنیم. این آموزش شامل چند قسمت است که برای دیدن ما بقی قسمت ها به وب سایت آرچ آرت به آدرس زیر مراجعه فرمایید. www.archart.ir

 • تفاوت فتوشاپ ورژن 2019 با ورژن های قبلی بخش سوم

  390 بازدید

  در آموزش تغییرات فتوشاپ 2019 با ورژن های قبلی بخش سوم درباره ی اخرین تغییرات صحبت می کنیم. دیدیدن در دو آموزش قبل که در وب سایت آرچ آرت موجود است ما تغییراتی نظیر UNDO , TRANSFORM و .... را آموزش داده ایم. در این آموزش ما ویژگی بسیار زیبای CONTENT-AWARD , UI و دیگر تغییرات را به شما آموزش خواهیم داد. با دنبال کردن وب سایت ARCHART از آموزش های فوقعلاده ما استفاده کنیدو همچنین می توانید برای دریافت فایل های استفاده شده در این آموزش و آموزش های بیشتر به وب سایت ما به نشانی www.archart.ir مراجعه کنید.

 • تفاوت فتوشاپ ورژن 2019 با ورژن های قبلی بخش دوم

  86 بازدید

  در این آموزش ما بیست نکته درباره قابلیت های جدید فتوشاپ V20 را به شما آموزش می دهیم تا به صورت کامل با قابلیت های جدید این نرم افزار آشنا شوید. دقت داشته باشید که این آموزش ها شامل سه بخش می باشد. امیدواریم از این آموزش جذاب و کاربردی لذت ببرید. برای دریافت فایل های استفاده شده در این آموزش و آموزش های بیشتر به وب سایت ما به نشانی www.archart.ir مراجعه کنید.

 • تفاوت فتوشاپ ورژن 2019 با ورژن های قبلی بخش اول

  2,388 بازدید

  در این آموزش ما بیست نکته درباره قابلیت های جدید فتوشاپ V20 را به شما آموزش می دهیم تا به صورت کامل با قابلیت های جدید این نرم افزار آشنا شوید. امیدواریم از این آموزش جذاب و کاربردی لذت ببرید. برای دریافت فایل های استفاده شده در این آموزش و آموزش های بیشتر به وب سایت ما به نشانی www.archart.ir مراجعه کنید.

 • یکی از روش های اصلاح رنگ با استفاده از تکنیک های پست پروداکشن- ( 2 )

  1,222 بازدید

  در این آموزش با استفاده از دیگر روش ها ( RGB CHANELL , EQULIZE , COLOR LOOKUP ) اصلاح رنگ به صورت کلی روی تصویر را آموزش می دهیم. در این آموزش به صورت صریح و روان تکنیک های مذکور را به ساده ترین روش یاد خواهید گرفت. برای دریافت فایل های استفاده شده در این آموزش و آموزش های بیشتر به وب سایت ما به نشانی www.archart.ir مراجعه کنید.

 • یکی از روش های اصلاح رنگ با استفاده از تکنیک های پست پروداکشن

  2,030 بازدید

  در این آموزش با استفاده از تکنیک های پست پروداکشن همراه با نرم افزار فتوشاپ , شروع به تغییر رنگ ( اصلاحالت رنگی) یک رندر می پردازیم.بر خلاف تصور شما از نمودار CURVES ، اطلاحات رنگی به ساده ترین شکل ممکن انجام می گیرد تصویر شما می تواند به رنگ های سبز آبی ، آبی اسمانی ، قرمز ، زرد ، ارغوانی ، آبی و ... در بیاید. برای دریافت فایل های استفاده شده در این آموزش و آموزش های بیشتر به وب سایت ما به نشانی www.archart.ir مراجعه کنید.

 • ساخت دیوار همسایه با استفاده از نرم افزار فتوشاپ

  74 بازدید

  خیلی وقت ها برای ایجاد یک کانسپت ما نیازمند نرم افزار هایی برای تصویر سازی هستیم , یکی از بهترین نرم افزار ها می تواند ایلیستریتور و فتوشاپ باشد. در این آموزش با استفاده از تکنیک های فتوشاپ , ما یک تصویر سازی فوق العاده را انجام داده ایم. با استفاده از شیپ ها ( شکل های نرم افزار فتوشاپ ) و بدون استفاده از تری دی مکس , تصویر مور نظر را خلق کرده ایم. تنها نکته ی بسیار مهم این است که برای خلق تصویر نیاز به نگاه دقیق و تحلیل طبیعت می باشد یعنی مفاهیمی مانند نور و سایه , متریال و ... را بایستی در طبیعت

 • آموزش ایجاد قطره آب در نرم افزار فتوشاپ

  2,108 بازدید

  در این آموزش زیبا سعی شده با استفاده از تکنیک های نرم افزار فتوشاپ یک اینه و یا یک قطره آب را به صورت drop یا رها شده ایجاد کرد. این آموزش از سری آموزش های پست پروداکشن و فتوشاپ می باشد. برای دریافت فایل های استفاده شده در این آموزش و آموزش های بیشتر به وب سایت ما به نشانی www.archart.ir مراجعه کنید.

 • آموزش راندو یک فضای خارجی با استفاده از نرم افزار فتوشاپ

  95 بازدید

  با استفاده از این آموزش شما می توانید رندر های کاملا معمولی را به صورت گرافیکی راندو کنید. راندو به معنی طراحی گرافیکی خلاصه شده است و در این آموزش با استفاده از تکنیک های فتوشاپ به سادگی رندر خود را به صورت گرافیکی خروجی خواهیم گرفت و همچنین می توانید برای دریافت فایل های استفاده شده در این آموزش و آموزش های بیشتر به وب سایت ما به نشانی www.archart.ir مراجعه کنید.

 • آموزش ساخت متریال استیل با استفاده از موتور رندر وی ری (2)

  235 بازدید

  در این آموزش می خواهیم درباره ی ادامه ی ساخت متریال استیل صحبت کنیم می خوایم بهتون یاد بدیم که چجوری می تونین متریال استیل کثیف در شرایط مختلف ایجاد کنیم ، قسمت اول این آموزش بی نظیر هم از دست ندین . همچنین تمامی فایل های تمرین مورد نیاز در وب سایت آرچ آرت به آدرس زیر , به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد : WWW.ARCHART.IR

 • مشکل Undo در ورژن های بالای 3Ds Max

  82 بازدید

  مشکل Undo در ورژن های بالای 3Ds Max (در زمان آندوهای متوالی نرم افزار بسته می شود) جواب مشکلات نرم افزاری خود درباره نرم افزارهای ، Autocad ، 3Ds Max Vray و PhotoShop را از ما بپرسید! پاسخ سوال یکی از هنرجویان آرچ آرت در زمینه نرم افزار 3Ds Max برای پرسیدن سوال و دیدن سوالات به سایت ما به نشانی www.archart.ir مراجعه کنید.

 • آموزش ساخت متریال استیل با استفاده از موتور رندر وی ری (1)

  182 بازدید

  در این قسمت ما به آموزش ساخت متریال استیل می پردازیم و همینطور طریقه ی استفاده از anisotropy در این متریال ها را آموزش می دهیم. به صورت کلی یکی از بخش های مهم در ساخت متریال های وی ری استفاده از reflect و میزان آن است که در این آموزش به صورت کامل به طریقه استفاده از آن پرداخته ایم. همچنین می توانید برای دریافت فایل های استفاده شده در این آموزش و آموزش های بیشتر به وب سایت ما به نشانی www.archart.ir مراجعه کنید.

 • آموزش پست پروداکشن تکنیک Camera Raw Filter

  240 بازدید

  در این آموزش ما تکنیک Camera Raw Filter را به شما آموزش می دهیم به طوری که بتوانید تمامی رندرهای خودتون را تا حد زیادی در زمینه روتوش عکس بهبود ببخشید. آموزش های رایگان ما رو از دست ندید! همچنین می توانید برای دریافت فایل های استفاده شده در این آموزش و آموزش های بیشتر به وب سایت ما به نشانی www.archart.ir مراجعه کنید.

 • چگونه یک آبجکت را از فایلی به فایل دیگری در تری دی مکس انتقال دهیم ؟

  250 بازدید

  چگونه یک آبجکت را از فایلی به فایل دیگری در تری دی مکس انتقال دهیم ؟ جواب مشکلات نرم افزاری خود درباره نرم افزارهای ، Autocad ، 3Ds Max Vray و PhotoShop را از ما بپرسید! پاسخ سوال یکی از هنرجویان آرچ آرت در زمینه نرم افزار 3Ds Max برای پرسیدن سوال و دیدن سوالات به سایت ما به نشانی www.archart.ir مراجعه کنید.

 • مشکل تغییر زبان در تری دی مکس

  261 بازدید

  مشکل تغییر زبان در تری دی مکس : جواب مشکلات نرم افزاری خود درباره نرم افزارهای ، Autocad ، 3Ds Max Vray و PhotoShop را از ما بپرسید! پاسخ سوال یکی از هنرجویان آرچ آرت در زمینه نرم افزار 3Ds Max برای پرسیدن سوال و دیدن سوالات به سایت ما به نشانی www.archart.ir مراجعه کنید.

 • مشکل قوس دار ( خمیده ) شدن خط در زمان بستن خط در نرم افزار مکس؟

  76 بازدید

  مشکل قوس دار ( خمیده ) شدن خط در زمان بستن خط در نرم افزار مکس؟ جواب مشکلات نرم افزاری خود درباره نرم افزارهای ، Autocad ، 3Ds Max Vray و PhotoShop را از ما بپرسید! پاسخ سوال یکی از هنرجویان آرچ آرت در زمینه نرم افزار 3Ds Max . برای پرسیدن سوال و دیدن سوالات به سایت ما به نشانی www.archart.ir مراجعه کنید.

 • چگونه در نرم افزار مکس کلید میان بر راتعریف و ذخیره کنیم؟

  38 بازدید

  چگونه در نرم افزار مکس کلید میان بر راتعریف و ذخیره کنیم؟ جواب مشکلات نرم افزاری خود درباره نرم افزارهای ، Autocad ، 3Ds Max Vray و PhotoShop را از ما بپرسید! پاسخ سوال یکی از هنرجویان آرچ آرت در زمینه نرم افزار 3Ds Max برای پرسیدن سوال و دیدن سوالات به سایت ما به نشانی www.archart.ir مراجعه کنید.

 • مشکل فرمان scale در نرم افزار مکس

  44 بازدید

  مشکل فرمان scale در نرم افزار مکس جواب مشکلات نرم افزاری خود درباره نرم افزارهای ، Autocad ، 3Ds Max Vray و PhotoShop را از ما بپرسید! پاسخ سوال یکی از هنرجویان آرچ آرت در زمینه نرم افزار 3Ds Max برای پرسیدن سوال و دیدن سوالات به سایت ما به نشانی www.archart.ir مراجعه کنید.

 • چطور می توانیم رنگ نرم افزار مکس را به رنگ روشن تغییر دهیم؟

  49 بازدید

  چطور می توانیم رنگ نرم افزار مکس را به رنگ روشن تغییر دهیم؟ جواب مشکلات نرم افزاری خود درباره نرم افزارهای ، Autocad ، 3Ds Max Vray و PhotoShop را از ما بپرسید! پاسخ سوال یکی از هنرجویان آرچ آرت در زمینه نرم افزار 3Ds Max برای پرسیدن سوال و دیدن سوالات به سایت ما به نشانی www.archart.ir مراجعه کنید.

 • طریقه ی حذف کردن خط روی خط ها در نرم افزار اتوکد ؟

  137 بازدید

  چطور می توانیم خط های روی هم را در نرم افزار اتوکد حذف کنیم؟ جواب مشکلات نرم افزاری خود درباره نرم افزارهای ، Autocad ، 3Ds Max Vray و PhotoShop را از ما بپرسید! پاسخ سوال یکی از هنرجویان آرچ آرت در زمینه نرم افزار اتوکد برای پرسیدن سوال و دیدن سوالات به سایت ما به نشانی www.archart.ir مراجعه کنید.

 • طریقه انتخاب خطوط روی هم در نرم افزار اتوکد ؟

  74 بازدید

  چطور می توانیم خط های روی هم را در نرم افزار اتوکد انتخاب کنیم؟ جواب مشکلات نرم افزاری خود درباره نرم افزارهای ، Autocad ، 3Ds Max Vray و PhotoShop را از ما بپرسید! پاسخ سوال یکی از هنرجویان آرچ آرت در زمینه نرم افزار اتوکد برای پرسیدن سوال و دیدن سوالات به سایت ما به نشانی www.archart.ir مراجعه کنید.

 • طریقه ایجاد Volume Light و فلرهای نوری با استفاده از تکنیک های پست پروداکشن (2)

  81 بازدید

  در قسمت دوم این آموزش , مباحث Valume light و Lens Flare را به صورت کامل بیان کردیم. همچنین آموزش پست پروداکشن به ساده ترین روش و طریقه ایجاد هاله های نوری , نور های خطی , نور های شعاعی و ... را به شما آموزش داده ایم. اگر قسمت اول این آموزش را ندیده اید حتما به وب سایت ما به نشانی ArchArt.ir مراجعه کنید. توجه : فایل براش استفاده شده در این ویدیو از وب سایت آرچ آرت قابل دانلود می باشد.

 • طریقه ایجاد Volume Light و فلرهای نوری با استفاده از تکنیک های پست پروداکشن (1)

  101 بازدید

  هنگامی که می خواهیم از volume light و فلرهای نوری را به وجود بیاریم لزوما نیاز نیست که داخل نرم افزار 3Ds Max یا نرم افزارهای دیگر اینکار را انجام دهیم کافیست از تکنیک هایی که در این ویدیو آموزش داده می شود استفاده کنید و volume light یا فلرهای نوری را در نرم افزار فتوشاپ یا دیگر نرم افزارها به وجود بیاورید. توجه : قسمت دوم آموزش را دوشنبه 13 اسفند دنبال کنید. همچنین می توانید برای دریافت فایل های استفاده شده در این آموزش و آموزش های بیشتر به وب سایت ما به نشانی www.archart.ir مراجعه کنید.

 • ساخت یک فضای خارجی با تکنیک های پست پروداکشن

  191 بازدید

  ساخت یک فضای خارجی با تکتیک های پست پروداکشن با استفاده از این آموزش با استفاده از تکنیک های مت پینت , یک رندر کاملا معمولی را به یک رندر خارقالعاده تبدیل می کنیم. در این اموزش یک صحنه ی خارجی را در نرم افزار فتوشاپ با استفاده از پست پروداکشن , نور پردازی , اضاف کردن پرسوناژ , ایجاد سایه , ساخت آب و دیگر اجزای صحنه را بوجود می آوریم. همچنین می توانید برای دریافت فایل های استفاده شده در این آموزش و آموزش های بیشتر به وب سایت ما به نشانی www.archart.ir مراجعه کنید.

 • فیل یا پروانه؟! ( آموزش نرم افزار PhotoShop )

  83 بازدید

  در این آموزش با استفاده از تکنیک های کامپوزیت ( ترکیب تصاویر ) شما به راحتی می توانید برای یک فیل بال های پروانه را قرار دهید. با استفاده از این آموزش شما هم تکنیک های مربوط به پست پروداکشن و هم تکنیک های خود نرم افزار فتوشاپ را یاد میگیرید. راستی آموزش های دیگر ما را در وب سایت archart.ir دنبال کنید

 • بستنی با طعم کوه یخی ( نرم افزار PhotoShop )

  115 بازدید

  بستنی با طعم کوه یخی در این آموزش به راحتی این کار را با استفاده از نرم افزار Photoshop انجام بدید. همچنین می توانید برای دریافت فایل های استفاده شده در این آموزش و آموزش های بیشتر به وب سایت ما به نشانی www.archart.ir مراجعه کنید.

 • چگونه دریا را درون لامپ جا بدیم! آموزش نرم افزار فتوشاپ

  90 بازدید

  تاحالا دریا رو درون لامپ جا دادین؟؟! در این آموزش به راحتی این کار را با استفاده از نرم افزار Photoshop انجام بدید. همچنین می توانید برای دریافت فایل های استفاده شده در این آموزش و آموزش های بیشتر به وب سایت ما به نشانی www.archart.ir مراجعه کنید.

 • آموزش استفاده از vray دیرت در پلاگین V-ray

  633 بازدید

  در این آموزش شما یاد می گیرید که چگونه از وی ری دیرت در پلاگین V-ray استفاده کنید همچنین برای آموزش های بیشتر در این باره می توانید جلسه ۳۸ دوره رندر را از سایت ما به نشانی www.archart.ir خریداری کنید.

 • آموزش مدل سازی کانسپت مرکز زیست شناسی در نرم افزار 3Ds Max

  95 بازدید

  در این آموزش کوتاه شما یاد می گیرید که چگونه کانسپت یک مرکز زیست شناسی را در نرم افزار 3Ds Max به راحتی مدل سازی کنید همچنین برای آموزش های بیشتر می توانید به وب سایت ما به نشانی www.archart.ir مراجعه کنید.

 • آموزش چگونگی مدل سازی بخشی از یک فضای داخلی از روی تصویر در نرم افزار 3Ds Max

  288 بازدید

  در این آموزش کوتاه شما یاد می گیرید که چگونه بخشی از یک فضای داخلی را از روی تصویر در نرم افزار 3Ds Max به راحتی مدل سازی کنید همچنین برای آموزش های بیشتر می توانید به وب سایت ما به نشانی www.archart.ir مراجعه کنید

 • آموزش مدل سازی کانسپت یک نمازخانه با استفاده از هندسه Voronoi در 3Ds Max

  114 بازدید

  در این آموزش کوتاه شما یاد می گیرید که چگونه کانسپت یک نمازخانه با استفاده از هندسه Voronoi را در نرم افزار 3Ds Max به راحتی مدل سازی کنید همچنین برای دانلود اسکریپت Voronoi و آموزش های بیشتر می توانید به وب سایت ما به نشانی www.archart.ir مراجعه کنید

 • آموزش مدل سازی یک آویز سقفی در نرم افزار 3Ds Max

  83 بازدید

  در این آموزش کوتاه شما یاد می گیرید که چگونه یک آویز سقفی را در نرم افزار 3Ds Max به راحتی مدل سازی کنید همچنین برای آموزش های بیشتر می توانید به وب سایت ما به نشانی www.archart.ir مراجعه کنید