579 دنبال‌ کننده
220.2 هزار بازدید ویدیو
66 بازدید 6 روز پیش

چگونه می تونیم مدل سازی آبجکت نوری در تری دی مکس را انجام دهیم ؟؟؟ شما می دونین چجوری می تونیم یه دیوارکوب در تری دی مکس مدل سازی کنیم ؟؟؟ مدل سازی کردن لوستر یا هر چیز دیگه آیا کار آسونی است یا خیر ؟؟؟ . . . برای داشتن تصاویر مرجع استفاده شده در این آموزش روی لینک زیر کلیک کنید جالی لینک ..................... اگر نیاز دارید تری دی مکس 2022 را دانلود کنید و از آموزش نصب آن استفاده کنید از لینک های زیر استفاده کنید. https://bit.ly/3vwZuws https://bit.ly/3tdTh7p برای دانلود تصاویر مرجع روی لینک زیر

موفقیت در معماری

201 بازدید 1 سال پیش

در دوران پسا کرونا چه تغیرای در زندگی ما ایجاد می شود ؟ زندگی مدرنیته امروزی سرعت بسیار زیادی دارد و کرونا مانند یک ترمز بسیار قوی جلوی این سرعت را گرفت. کرونا چه تاثیری در طراحی های ما می گذارد؟ این امر باعث شد تا برای طراحی در برخی از فضا های خانه مانند تراس و حیاط ها ارزش بیشتری در نظر بگیریم... لطفا این ویدیو را تا انتها مشاهده کنید. برای مشاهده آموزش های رایگان بیشتر به وب سایت آرچ آرت مراجعه نمایید. https://archart.ir ➥ ( 0919-892-8348 )

کاربرد دوربین در تری دی مکس

646 بازدید 1 سال پیش

تنوع در نور پردازی یکی از نکات مهم در کیفیت کار است که در ابتدای ویدئو کامل صحبت کرده ایم. اما مبحث بعدی که برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم نکات و شناخت دوربین واقعی است تا بتوانیم با شناخت درست از دوربین واقعی از دوربین تری دی مکس به خوبی در طرح های خود استفاده کنیم. برای مشاهده آموزش های رایگان بیشتر به وب سایت آرچ آرت مراجعه نمایید. www.archart.ir ( 0919-892-8348 )

نمایش بیشتر