در حال بارگذاری
 • 12
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 17.5هزار
  بازدید

اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل

روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیـــــل شما مخاطبان گرامی و محترم را با تلاش های راهداران سفیران آرامش جاده ها بیشتر آشنا می کند.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیـــــل شما مخاطبان گرامی و محترم را با تلاش های راهداران سفیران آرامش جاده ها بیشتر آشنا می کند.

 • 12
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 17.5هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • همایش ارتقای ایمنی موتورسواران عنبران

  24 بازدید

  علی رحمتی مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل در همایش ارتقای ایمنی موتورسواران شهر عنبران گفت:در جهت ترویج فرهنگ رعایت قانون ۹ هزار و۲۵۰ عدد کلاه ایمنی رایگان بین موتورسواران استان توزیع شده است.

 • راهداران دیار سبلان آماده اجرای طرح زمستان بیدار

  23 بازدید

  مهندس علی رحمتی مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل که در جلسه کارگروه تخصصی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل در استانداری سخن میگفت از آمادگی راهداران پرتلاش برای اجرای طرح زمستان بیدار خبر داد و با اشاره به ساخت یک راهدارخانه در مسیر پیست اسکی آلوارس گفت:این راهدارخانه با اعتبار 1میلیارد و280 میلیون تومان احداث میشود که زمین آن تسطیح واکنون در مرحله مناقصه می باشد.

 • آمادگی راهداران استان اردبیل برای انجام عملیات زمستانی

  24 بازدید

  مصاحبه اختصاصی خبرگزاری صداوسیما با مهندس رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل

 • مستند عشق کاروانی

  48 بازدید

  مستند عشق کاروانی به بررسی حال و هوای زائران اربعین حسینی کشورهای روسیه،گرجستان و جمهوری آذربایجان را که از پایانه مرزی بیله سوار عازم کربلای معلی می شوند پرداخته است. پایانه مرزی بیله سوار سال 1373 توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیــل ایجاد شده است.

 • خدمات رسانی راهداری اردبیل به زائران کربلا در مهران

  39 بازدید

  مهندس علی رحمتی مسئول کمیته حمل ونقل ستاد اربعین حسینی استان گفت:دفترنمایندگی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان برای هماهنگی وسهولت در بازگشت زائرین حسینی به مدت ده روز در مرز مهران مستقر شده است.

 • اعزام زائران اربعین حسینی کشورهای آذربایجان،روسیه و گرجستان به کربلا

  42 بازدید

  مهندس علی رحمتی مسئول کمیته حمل و نقل ستاد اربعین حسینی استان اردبیل گفت: تا به امروز 3 هزار و300 نفر زائر از کشورهای آذربایجان ،گرجستان و روسیه توسط 66دستگاه ناوگان از طریق پایانه مرزی بیله سوار عازم کربلای معلی شدند.

 • افزایش 125 درصدی صادرات از پایانه مرزی بیله سوار

  221 بازدید

  مهندس علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری صداوسیما از افزایش 125 درصدی صادرات از پایانه مرزی بیله سوار خبر داد.

 • بازگشایی پل الماس در استان اردبیل

  46 بازدید

  فرماندار اردبیل گفت:پل الماس در محور نیــر به اردبیل با تلاش راهداران سخت کوش اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل ایمن سازی شد و بعد ار 10 روز امروز بازگشایی شد.

 • توزیع لاستیک بین کامیون داران استان اردبیل

  409 بازدید

  مهندس رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از توزیع یک جفت لاستیک در بین 2 هزارو 250 دستگاه کامیون خبر داد.

 • حل مشکلات رانندگان استان اردبیل

  182 بازدید

  مهندس علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل با حضور در استودیوی خبر صداوسیمای مرکز اردبیل آخرین اقدامات و برنامه های انجام شده در خصوص حل مشکلات رانندگان را تشریح کرد.

 • بازگشایی محور گیوی به خلخال

  105 بازدید

  محور گیوی به آبگرم و خلخال با تلاش راهداران خستگی ناپذیر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل در مدت 5 روز ترانشه برداری،سبک سازی و ایمن سازی شد و بازگشایی گردید.

 • محور گیوی به آبگرم و خلخال مسدود شد

  68 بازدید

  مهندس علی رحمتی مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت:به علت ریزش کوه محور گیوی به آبگرم و خلخال از روز شنبه 24 شهریور ماه مسدود شد. دبیر کمیسیون مدیریت اجرائی ایمنی حمل و نقل استان اردبیل اظهار امیدواری کرد عملیات ایمن سازی،ترانشه برداری و ریزش برداری تا دو هفته آینده به اتمام برسد.

 • هوشمند سازی جاده های استان اردبیل

  177 بازدید

  مهندس علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل با بیان اینکه در حال حاضر 38 دوربین نظارت تصویری ITS و 27 سامانه ثبت تخلفات سرعت سنج در محورهای استان نصب شده افزود : عملیات نصب 24 سامانه دیگر نیز که عمدتا در محورهای شمالی استان است با قوت انجام می شود. گزارش خبرگزاری صداوسیما را در این مورد لطفا ببینید

 • مدیرکل راهداری استان اردبیل در برنامه با مسئولان صداوسیما

  52 بازدید

  مهندس علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل با حضور در برنامه با مسئولان شبکه استانی سبلان صداوسیمای مرکز اردبیل آخرین اقدامات،عملکرد و برنامه های این اداره کل در خصوص وضعیت جاده های استان را تشریح کرد.

 • پروژه های راهداری آماده افتتاح

  73 بازدید

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت:دو پروژه مهم راهدارخانه بودالالو و پاسگاه پلیس راه اردبیل آستارا هفته آینده به بهره برداری خواهد رسید. علی رحمتی که در نشست با روسای ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستانهای استان اردبیل سخن می گفت با اعلام این خبر افزود:این دو پروژه مهم با اعتبار 3 میلیارد و 800 میلیون تومان افتتاح خواهد شد.

 • آسفالت راههای شهرستان نمین

  113 بازدید

  مهندس علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت:عملیات آسفالت 256 کیلومتر از محورهای اصلی،فرعی و روستایی استان در حال انجام است.

 • برداشت 184 هزارتن گندم در استان اردبیل

  83 بازدید

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت:از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 184 هزارتن گندم در استان جابجا شده است. علی رحمتی با بیان اینکه این میزان گندم توسط 7 هزارو 544 دستگاه کامیون باری حمل شده افزود:بیشتر گندم های تولید کشاورزان سخت کوش علاوه بر سیلوهای استان اردبیل به استانهای گیلان،آذربایجانشرقی و البرز حمل شده است.

 • اختصاص اعتبار به پایانه مرزی بیله سوار

  25 بازدید

  رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل در بازدید از پایانه مرزی بیله سوار گفت:یک میلیارد تومان برای احداث ساختمان اسکان کارمندان سازمانها و نهادهایی که بصورت ۲۴ ساعته در مجموعه گمرک و پایانه مرزی بیله سوار فعالیت می کنند اختصاص یافت.

 • سفر وزیر راه و شهرسازی به استان اردبیل

  210 بازدید

  دکتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی امروز در سفر به شهرستانهای پارس آباد،بیله سوار و گرمی از طرح های مختلف حوزه راه و پایانه مرزی بیله سوار مغان بازدید کرد.

 • وضعیت عادی و آرام حمل و نقل کالا و بار در استان اردبیل

  29 بازدید

  علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیــل از صدور 96 هزار برگ بارنامه در 4 ماه اول سال جاری و جابجائی یک میلیون و 270 هزار تن بار در استان اردبیل خبر داد و گفت:با تلاش رانندگان سخت کوش و فعالان بخش حمل و نقل،وضعیت حمل و نقل کالا و بار در استان کاملا عادی و روان است.

 • حل مشکلات کامیون داران استان اردبیل

  332 بازدید

  مهندس علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از حل مشکلات و درخواست های قانونی رانندگان و کامیونداران استان خبر داد.

 • رانش محور گیوی به خلخال

  159 بازدید

  محور گیوی به خلخال به علت رانش تا اطلاع ثانوی مسدود است. در این مستند برنامه ریزی مناسب،ایمن سازی و اطلاع رسانی بموقع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل برای مدیریت حادثه و بحران به تصویر کشیده شده است.

 • ارتقای ایمنی جاده های مواصلاتی پارس آباد و بیله سوار

  25 بازدید

  حیدر مطاعی معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: طرح در دست اجرای چهار بانده کردن مسیر پارس آباد - سربند ازجمله طرح های مهم ملی است که برای ارتقای ایمنی جاده های مواصلاتی شهرستان مرزی پارس آباد مغان با شتاب بیشتری در حال اجراست.

 • خط کشی محورهای مواصلاتی استان اردبیل

  27 بازدید

  مهندس علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از آغاز عملیات خط کش 2 هزارو 500 کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان اردبیل خبـــر داد.

 • ایجاد پل عابرپیاده نمین

  96 بازدید

  مهندس علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از ساخت و نصب 2 پل عابر پیاده در محورهای نمین آستارا و اردبیل محدوده روستای قاسم قشلاقی با اعتباری بالغ بر 650 میلیون تومان خبر داد.

 • آغاز عملیات آسفالت ۲۵۶ کیلومتر از راههای استان اردبیل

  70 بازدید

  مهندس علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل در بازدید از پروژه روکش آسفالت محور گردشگری موئیل به قینرجه شهرستان مشکین شهر از آغاز عملیات روکش آسفالت ۲۵۶ کیلومتر از راههای اصلی ، فرعی و روستایی استان خبر داد. تهیه و تدوین : روابط عمومی

 • اعتراض کامیون داران و حل مشکلات آنان در استان اردبیل

  1,818 بازدید

  مهندس علی رحمتی مدیرکل راهـداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیــل در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری صداوسیما با اشاره به فعالیت 87 شرکت حمل و نقل کالا با بیش از 7 هزار خودروی سنگین در استان ، از تلاش های شبانه روزی رانندگان زحمت کش قدردانی کرد و گفت : با برنامه ریزی های مناسب و گفتگوی های سازنده بخش بزرگی از مشکلات کامیون داران استان اردبیل مرتفع شد.

 • خط کشی محورهای مواصلاتی استان اردبیــــل

  108 بازدید

  مهندس علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت : در صورت تامین منابع مالی ، امسال حدود 2 هزار کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان خط کشی خواهد شد.

 • بهسازی و شن ریزی راههای مرزی روستائی

  123 بازدید

  مهندس علی رحمتی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیــــل از آغاز عملیات بهسازی و شن ریزی راه 6 روستای مرزی بخش موران شهرستان گرمی بعد از 17 سال خبر داد.