در حال بارگذاری
 • 8
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 12.5هزار
  بازدید

اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل

روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیـــــل شما مخاطبان گرامی و محترم را با تلاش های راهداران سفیران آرامش جاده ها بیشتر آشنا می کند.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیـــــل شما مخاطبان گرامی و محترم را با تلاش های راهداران سفیران آرامش جاده ها بیشتر آشنا می کند.

 • 8
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 12.5هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • برداشت 184 هزارتن گندم در استان اردبیل

  29 بازدید

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت:از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 184 هزارتن گندم در استان جابجا شده است. علی رحمتی با بیان اینکه این میزان گندم توسط 7 هزارو 544 دستگاه کامیون باری حمل شده افزود:بیشتر گندم های تولید کشاورزان سخت کوش علاوه بر سیلوهای استان اردبیل به استانهای گیلان،آذربایجانشرقی و البرز حمل شده است.

 • اختصاص اعتبار به پایانه مرزی بیله سوار

  4 بازدید

  رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل در بازدید از پایانه مرزی بیله سوار گفت:یک میلیارد تومان برای احداث ساختمان اسکان کارمندان سازمانها و نهادهایی که بصورت ۲۴ ساعته در مجموعه گمرک و پایانه مرزی بیله سوار فعالیت می کنند اختصاص یافت.

 • سفر وزیر راه و شهرسازی به استان اردبیل

  103 بازدید

  دکتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی امروز در سفر به شهرستانهای پارس آباد،بیله سوار و گرمی از طرح های مختلف حوزه راه و پایانه مرزی بیله سوار مغان بازدید کرد.

 • وضعیت عادی و آرام حمل و نقل کالا و بار در استان اردبیل

  26 بازدید

  علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیــل از صدور 96 هزار برگ بارنامه در 4 ماه اول سال جاری و جابجائی یک میلیون و 270 هزار تن بار در استان اردبیل خبر داد و گفت:با تلاش رانندگان سخت کوش و فعالان بخش حمل و نقل،وضعیت حمل و نقل کالا و بار در استان کاملا عادی و روان است.

 • حل مشکلات کامیون داران استان اردبیل

  77 بازدید

  مهندس علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از حل مشکلات و درخواست های قانونی رانندگان و کامیونداران استان خبر داد.

 • رانش محور گیوی به خلخال

  90 بازدید

  محور گیوی به خلخال به علت رانش تا اطلاع ثانوی مسدود است. در این مستند برنامه ریزی مناسب،ایمن سازی و اطلاع رسانی بموقع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل برای مدیریت حادثه و بحران به تصویر کشیده شده است.

 • ارتقای ایمنی جاده های مواصلاتی پارس آباد و بیله سوار

  15 بازدید

  حیدر مطاعی معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: طرح در دست اجرای چهار بانده کردن مسیر پارس آباد - سربند ازجمله طرح های مهم ملی است که برای ارتقای ایمنی جاده های مواصلاتی شهرستان مرزی پارس آباد مغان با شتاب بیشتری در حال اجراست.

 • خط کشی محورهای مواصلاتی استان اردبیل

  18 بازدید

  مهندس علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از آغاز عملیات خط کش 2 هزارو 500 کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان اردبیل خبـــر داد.

 • ایجاد پل عابرپیاده نمین

  46 بازدید

  مهندس علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از ساخت و نصب 2 پل عابر پیاده در محورهای نمین آستارا و اردبیل محدوده روستای قاسم قشلاقی با اعتباری بالغ بر 650 میلیون تومان خبر داد.

 • آغاز عملیات آسفالت ۲۵۶ کیلومتر از راههای استان اردبیل

  59 بازدید

  مهندس علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل در بازدید از پروژه روکش آسفالت محور گردشگری موئیل به قینرجه شهرستان مشکین شهر از آغاز عملیات روکش آسفالت ۲۵۶ کیلومتر از راههای اصلی ، فرعی و روستایی استان خبر داد. تهیه و تدوین : روابط عمومی

 • اعتراض کامیون داران و حل مشکلات آنان در استان اردبیل

  957 بازدید

  مهندس علی رحمتی مدیرکل راهـداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیــل در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری صداوسیما با اشاره به فعالیت 87 شرکت حمل و نقل کالا با بیش از 7 هزار خودروی سنگین در استان ، از تلاش های شبانه روزی رانندگان زحمت کش قدردانی کرد و گفت : با برنامه ریزی های مناسب و گفتگوی های سازنده بخش بزرگی از مشکلات کامیون داران استان اردبیل مرتفع شد.

 • خط کشی محورهای مواصلاتی استان اردبیــــل

  92 بازدید

  مهندس علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت : در صورت تامین منابع مالی ، امسال حدود 2 هزار کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان خط کشی خواهد شد.

 • بهسازی و شن ریزی راههای مرزی روستائی

  101 بازدید

  مهندس علی رحمتی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیــــل از آغاز عملیات بهسازی و شن ریزی راه 6 روستای مرزی بخش موران شهرستان گرمی بعد از 17 سال خبر داد.

 • پاکسازی زباله ها از محورهای اردبیل توسط راهداران

  96 بازدید

  راهداران پرتلاش شهرستان اردبیل در ششمین روز از سال نو زباله های موجود در جاده و محورهای این شهرستان را پاکسازی کردند.

 • محور خلخال پونل باز است

  146 بازدید

  مهندس علی رحمتی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: شایعات فضای مجازی در خصوص مسدودی پونل صحت ندارد و جاده پونل هم اکنون باز است.

 • جابجائی مسافران نوروزی

  306 بازدید

  مهندس علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای و رئیس کمیته حمل و نقل ستاد خدمات سفر استان اردبیل از تردد 586 هزار خودرو و جابجائی 52 هزار نفر مسافر نوروزی تا پایان روز پنجم فروردین خبر داد.

 • راهـداری در سیمای نـوروز

  42 بازدید

  اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل در نوروز 1397 با همه توان به مسافران عزیز نوروزی خدمات ارائه می کند. تهیه و تدوین : روابط عمومی

 • تردد روزانه بیش از ۷ هزار نفر مسافر نوروزی

  92 بازدید

  مهندس علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت:در ایام عید نوروز روزانه بیش از ۷ هزار نفر مسافر ایرانی ، آذری و اتباع خارجی از پایانه مرزی بیله سوار تردد میکنند.

 • آغاز طرح نوروزی سازمان راهداری

  476 بازدید

  مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیــــل گفت:طرح نوروزی سازمان راهداری از 23 اسفند شروع وتا 15 فروردین 97 ادامه خواهد یافت. مهندس علی رحمتی افزود:همه راهدارخانه ها، نمازخانه ها و مجموع 12 مجتمع خدماتی بین راهی استان آماده خدمات رسانی کامل به مسافران و گردشگران نوروزی هستند. تهیه و تدوین:روابط عمومی راهداری

 • امسال کرایه جابجایی مسافران نوروزی افزایش نمی یابد

  216 بازدید

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل با اشاره به جابجایی بیش از 12 هزار نفر مسافر در ایام نوروز 96 ، از فعالیت 55 شرکت و شعبه مسافربری و 7 پایانه مسافربری در استان خبر داد و افزود : در حال حاضر 2 هزارو 500 راننده در بخش مسافری با ٤٠٠دستگاه اتوبوس باعمر متوسط ١٠سال،٥٠٠ دستگاه سوارى باعمر متوسط ٩سال وحدود٢٠٠مینى بوس باعمر متوسط٢٤ سال درحال خدمات رسانى به مردم هستند.

 • سرچم ایمن تر شد

  140 بازدید

  مهندس رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل با بیان اینکه پاسگاه پلیس راه اردبیل-سرچم در زمینی به مساحت ۳ هزار مترمربع و با زیربنای ۶۰۰ مترمربع در 105 کیلومتری محور اردبیل سرچم احداث شده اظهار امیدواری کرد با احداث و تکمیل این پاسگاه ها و رعایت قوانین از سوی مترددین جاده ها شاهد امنیت بیشتر در سطح جاده های استان وکاهش تلفات و تصادفات باشیم.

 • جلوگیری از فعالیت خودروهای با عمر بالای50 سال از سال 97

  36 بازدید

  دغاغله مدیرکل دفتر حمل ونقل کالای سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای کشور در جلسه بررسی مسائل و مشکلات حمل ونقل استان اردبیل از مجهز شدن بخش حمل و نقل استان اردبیل به سیستم های فناوری اطلاعات خبر داد و گفت : سالانه 375 میلیون تن بار در کشور جابجا می شود. تهیه و تدوین : روابط عمومی

 • افتتاح پاسگاه پلیس راه اردبیل سرچم

  200 بازدید

  پاسگاه پلیس راه اردبیل-سرچم در زمینی به مساحت ۳ هزار مترمربعو با زیربنای ۶۰۰ مترمربع و با اعتبار ۴۰ میلیارد ریال با حضور مسؤولان استانی و از طریق ویدیو کنفرانس توسط داوود کشاورزیان، معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای کشور در 30 دی 96 افتتاح شد.

 • ریزش سنگ در محور گیوی - خلخال

  148 بازدید

  پاکسازی ریزش سنگ در محور گیوی خلخال توسط مهندس علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیـــل ، ساعت ۳ بامداد / راهداری در خدمت مردم

 • رهاسازی بیش از 2 هزار خودروی گرفتار شده در برف

  303 بازدید

  مهندس علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیـــل با بیان اینکه از اول زمستان تاکنون راهداران سخت کوش توانسته اند بیش از 2 هزارو 100 خودروی گرفتار شده در برف را رهاسازی کنند افزود : با تلاش 120 اکیپ راهداری،هم اکنون کلیه محورهای مواصلاتی استان اردبیل باز است و تردد در آنها جریان دارد. تهیه و تدوین:روابط عمومی

 • کولاک شدید در گردنه صائین استان اردبیل

  1,020 بازدید

  با وجود کولاک شدید در گردنه های استان اردبیل،راهداران پرتلاش و خستگی ناپذیر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل بطور شبانه روزی و با روحیه جهادی و انقلابی در محورهای مواصلاتی استان مشغول خدمت به مردم شریف و هموطنان ارجمند هستند و در حال حاضر نیز کلیه محورهای اصلی و فرعی باز است و تردد در آنها جریان دارد. تهیه و تدوین:روابط عمومی راهداری

 • عملکرد راهداری اردبیل در آنتن شبکه خبر

  299 بازدید

  نیروهای جهادی و پرتلاش اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل در قالب 120 اکیپ با 420 نفر نیروی انسانی و 260 دستگاه ماشین آلات در 13 راهدارخانه ثابت و سیار استان در طرح زمستانی به مردم خدمت می کنند. شبکه بین المللی خبر در این گزارش گوشه ای از تلاش های راهداران سفیران آرامش جاده ها را به تصویر کشیده است.

 • افتتاح 4 پروژه اداره کل راهداری استان اردبیل در دهه فجر

  189 بازدید

  مهندس علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از افتتاح 4 پروژه این اداره کل همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در استان خبر داد/ تهیه و تولید : روابط عمومی

 • تجلیل از راهداران خلخال

  150 بازدید

  از راهداران سخت کوش روزهای سرد و سخت زمستان ، باحضور مدیران دستگاههای اجرائی استان و مسئولان شهرستان خلخال تجلیل شد. راهداری و حمل و نقل جاده ای در خدمت مردم

 • وضعیت راههای استان اردبیل از نگاه خبرگزاری فارس

  130 بازدید

  گزارش ویژه خبرگزاری فارس از وضعیت راههای استان پس از بارش برف را ببینید.

 • کلیه محورهای مواصلاتی استان اردبیل باز است

  134 بازدید

  مهندس علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت : هم اکنون کلیه محورهای مواصلاتی استان اردبیل باز است و تردد در آنها جریان دارد. وی بر داشتن تجهیزات زمستانی به ویژه زنجیر چرخ در سفرهای زمستانی تاکید کرد. تهیه و تدوین روابط عمومی

 • به عمل کار بر آید ...

  217 بازدید

  احداث و افتتاح پارکینگ بزرگ 6 هکتاری شهرک حمل و نقل اردبیل در 6 ماه - راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیـــــل در خدمت مردم / تهیه و تولید : روابط عمومی