در حال بارگذاری
 • 10
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 13.8هزار
  بازدید

اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل

روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیـــــل شما مخاطبان گرامی و محترم را با تلاش های راهداران سفیران آرامش جاده ها بیشتر آشنا می کند.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیـــــل شما مخاطبان گرامی و محترم را با تلاش های راهداران سفیران آرامش جاده ها بیشتر آشنا می کند.

 • 10
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 13.8هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • بازگشایی محور گیوی به خلخال

  21 بازدید

  محور گیوی به آبگرم و خلخال با تلاش راهداران خستگی ناپذیر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل در مدت 5 روز ترانشه برداری،سبک سازی و ایمن سازی شد و بازگشایی گردید.

 • محور گیوی به آبگرم و خلخال مسدود شد

  41 بازدید

  مهندس علی رحمتی مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت:به علت ریزش کوه محور گیوی به آبگرم و خلخال از روز شنبه 24 شهریور ماه مسدود شد. دبیر کمیسیون مدیریت اجرائی ایمنی حمل و نقل استان اردبیل اظهار امیدواری کرد عملیات ایمن سازی،ترانشه برداری و ریزش برداری تا دو هفته آینده به اتمام برسد.

 • هوشمند سازی جاده های استان اردبیل

  88 بازدید

  مهندس علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل با بیان اینکه در حال حاضر 38 دوربین نظارت تصویری ITS و 27 سامانه ثبت تخلفات سرعت سنج در محورهای استان نصب شده افزود : عملیات نصب 24 سامانه دیگر نیز که عمدتا در محورهای شمالی استان است با قوت انجام می شود. گزارش خبرگزاری صداوسیما را در این مورد لطفا ببینید

 • مدیرکل راهداری استان اردبیل در برنامه با مسئولان صداوسیما

  32 بازدید

  مهندس علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل با حضور در برنامه با مسئولان شبکه استانی سبلان صداوسیمای مرکز اردبیل آخرین اقدامات،عملکرد و برنامه های این اداره کل در خصوص وضعیت جاده های استان را تشریح کرد.

 • پروژه های راهداری آماده افتتاح

  37 بازدید

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت:دو پروژه مهم راهدارخانه بودالالو و پاسگاه پلیس راه اردبیل آستارا هفته آینده به بهره برداری خواهد رسید. علی رحمتی که در نشست با روسای ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستانهای استان اردبیل سخن می گفت با اعلام این خبر افزود:این دو پروژه مهم با اعتبار 3 میلیارد و 800 میلیون تومان افتتاح خواهد شد.

 • آسفالت راههای شهرستان نمین

  62 بازدید

  مهندس علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت:عملیات آسفالت 256 کیلومتر از محورهای اصلی،فرعی و روستایی استان در حال انجام است.

 • برداشت 184 هزارتن گندم در استان اردبیل

  73 بازدید

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت:از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 184 هزارتن گندم در استان جابجا شده است. علی رحمتی با بیان اینکه این میزان گندم توسط 7 هزارو 544 دستگاه کامیون باری حمل شده افزود:بیشتر گندم های تولید کشاورزان سخت کوش علاوه بر سیلوهای استان اردبیل به استانهای گیلان،آذربایجانشرقی و البرز حمل شده است.

 • اختصاص اعتبار به پایانه مرزی بیله سوار

  21 بازدید

  رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل در بازدید از پایانه مرزی بیله سوار گفت:یک میلیارد تومان برای احداث ساختمان اسکان کارمندان سازمانها و نهادهایی که بصورت ۲۴ ساعته در مجموعه گمرک و پایانه مرزی بیله سوار فعالیت می کنند اختصاص یافت.

 • سفر وزیر راه و شهرسازی به استان اردبیل

  137 بازدید

  دکتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی امروز در سفر به شهرستانهای پارس آباد،بیله سوار و گرمی از طرح های مختلف حوزه راه و پایانه مرزی بیله سوار مغان بازدید کرد.

 • وضعیت عادی و آرام حمل و نقل کالا و بار در استان اردبیل

  26 بازدید

  علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیــل از صدور 96 هزار برگ بارنامه در 4 ماه اول سال جاری و جابجائی یک میلیون و 270 هزار تن بار در استان اردبیل خبر داد و گفت:با تلاش رانندگان سخت کوش و فعالان بخش حمل و نقل،وضعیت حمل و نقل کالا و بار در استان کاملا عادی و روان است.

 • حل مشکلات کامیون داران استان اردبیل

  104 بازدید

  مهندس علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از حل مشکلات و درخواست های قانونی رانندگان و کامیونداران استان خبر داد.

 • رانش محور گیوی به خلخال

  124 بازدید

  محور گیوی به خلخال به علت رانش تا اطلاع ثانوی مسدود است. در این مستند برنامه ریزی مناسب،ایمن سازی و اطلاع رسانی بموقع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل برای مدیریت حادثه و بحران به تصویر کشیده شده است.

 • ارتقای ایمنی جاده های مواصلاتی پارس آباد و بیله سوار

  21 بازدید

  حیدر مطاعی معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: طرح در دست اجرای چهار بانده کردن مسیر پارس آباد - سربند ازجمله طرح های مهم ملی است که برای ارتقای ایمنی جاده های مواصلاتی شهرستان مرزی پارس آباد مغان با شتاب بیشتری در حال اجراست.

 • خط کشی محورهای مواصلاتی استان اردبیل

  20 بازدید

  مهندس علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از آغاز عملیات خط کش 2 هزارو 500 کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان اردبیل خبـــر داد.

 • ایجاد پل عابرپیاده نمین

  55 بازدید

  مهندس علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از ساخت و نصب 2 پل عابر پیاده در محورهای نمین آستارا و اردبیل محدوده روستای قاسم قشلاقی با اعتباری بالغ بر 650 میلیون تومان خبر داد.

 • آغاز عملیات آسفالت ۲۵۶ کیلومتر از راههای استان اردبیل

  67 بازدید

  مهندس علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل در بازدید از پروژه روکش آسفالت محور گردشگری موئیل به قینرجه شهرستان مشکین شهر از آغاز عملیات روکش آسفالت ۲۵۶ کیلومتر از راههای اصلی ، فرعی و روستایی استان خبر داد. تهیه و تدوین : روابط عمومی

 • اعتراض کامیون داران و حل مشکلات آنان در استان اردبیل

  1,177 بازدید

  مهندس علی رحمتی مدیرکل راهـداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیــل در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری صداوسیما با اشاره به فعالیت 87 شرکت حمل و نقل کالا با بیش از 7 هزار خودروی سنگین در استان ، از تلاش های شبانه روزی رانندگان زحمت کش قدردانی کرد و گفت : با برنامه ریزی های مناسب و گفتگوی های سازنده بخش بزرگی از مشکلات کامیون داران استان اردبیل مرتفع شد.

 • خط کشی محورهای مواصلاتی استان اردبیــــل

  97 بازدید

  مهندس علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت : در صورت تامین منابع مالی ، امسال حدود 2 هزار کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان خط کشی خواهد شد.

 • بهسازی و شن ریزی راههای مرزی روستائی

  103 بازدید

  مهندس علی رحمتی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیــــل از آغاز عملیات بهسازی و شن ریزی راه 6 روستای مرزی بخش موران شهرستان گرمی بعد از 17 سال خبر داد.

 • پاکسازی زباله ها از محورهای اردبیل توسط راهداران

  98 بازدید

  راهداران پرتلاش شهرستان اردبیل در ششمین روز از سال نو زباله های موجود در جاده و محورهای این شهرستان را پاکسازی کردند.

 • محور خلخال پونل باز است

  160 بازدید

  مهندس علی رحمتی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: شایعات فضای مجازی در خصوص مسدودی پونل صحت ندارد و جاده پونل هم اکنون باز است.

 • جابجائی مسافران نوروزی

  308 بازدید

  مهندس علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای و رئیس کمیته حمل و نقل ستاد خدمات سفر استان اردبیل از تردد 586 هزار خودرو و جابجائی 52 هزار نفر مسافر نوروزی تا پایان روز پنجم فروردین خبر داد.

 • راهـداری در سیمای نـوروز

  42 بازدید

  اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل در نوروز 1397 با همه توان به مسافران عزیز نوروزی خدمات ارائه می کند. تهیه و تدوین : روابط عمومی

 • تردد روزانه بیش از ۷ هزار نفر مسافر نوروزی

  92 بازدید

  مهندس علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت:در ایام عید نوروز روزانه بیش از ۷ هزار نفر مسافر ایرانی ، آذری و اتباع خارجی از پایانه مرزی بیله سوار تردد میکنند.

 • آغاز طرح نوروزی سازمان راهداری

  479 بازدید

  مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیــــل گفت:طرح نوروزی سازمان راهداری از 23 اسفند شروع وتا 15 فروردین 97 ادامه خواهد یافت. مهندس علی رحمتی افزود:همه راهدارخانه ها، نمازخانه ها و مجموع 12 مجتمع خدماتی بین راهی استان آماده خدمات رسانی کامل به مسافران و گردشگران نوروزی هستند. تهیه و تدوین:روابط عمومی راهداری

 • امسال کرایه جابجایی مسافران نوروزی افزایش نمی یابد

  221 بازدید

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل با اشاره به جابجایی بیش از 12 هزار نفر مسافر در ایام نوروز 96 ، از فعالیت 55 شرکت و شعبه مسافربری و 7 پایانه مسافربری در استان خبر داد و افزود : در حال حاضر 2 هزارو 500 راننده در بخش مسافری با ٤٠٠دستگاه اتوبوس باعمر متوسط ١٠سال،٥٠٠ دستگاه سوارى باعمر متوسط ٩سال وحدود٢٠٠مینى بوس باعمر متوسط٢٤ سال درحال خدمات رسانى به مردم هستند.

 • سرچم ایمن تر شد

  175 بازدید

  مهندس رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل با بیان اینکه پاسگاه پلیس راه اردبیل-سرچم در زمینی به مساحت ۳ هزار مترمربع و با زیربنای ۶۰۰ مترمربع در 105 کیلومتری محور اردبیل سرچم احداث شده اظهار امیدواری کرد با احداث و تکمیل این پاسگاه ها و رعایت قوانین از سوی مترددین جاده ها شاهد امنیت بیشتر در سطح جاده های استان وکاهش تلفات و تصادفات باشیم.

 • جلوگیری از فعالیت خودروهای با عمر بالای50 سال از سال 97

  38 بازدید

  دغاغله مدیرکل دفتر حمل ونقل کالای سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای کشور در جلسه بررسی مسائل و مشکلات حمل ونقل استان اردبیل از مجهز شدن بخش حمل و نقل استان اردبیل به سیستم های فناوری اطلاعات خبر داد و گفت : سالانه 375 میلیون تن بار در کشور جابجا می شود. تهیه و تدوین : روابط عمومی

 • افتتاح پاسگاه پلیس راه اردبیل سرچم

  201 بازدید

  پاسگاه پلیس راه اردبیل-سرچم در زمینی به مساحت ۳ هزار مترمربعو با زیربنای ۶۰۰ مترمربع و با اعتبار ۴۰ میلیارد ریال با حضور مسؤولان استانی و از طریق ویدیو کنفرانس توسط داوود کشاورزیان، معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای کشور در 30 دی 96 افتتاح شد.

 • ریزش سنگ در محور گیوی - خلخال

  152 بازدید

  پاکسازی ریزش سنگ در محور گیوی خلخال توسط مهندس علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیـــل ، ساعت ۳ بامداد / راهداری در خدمت مردم

 • رهاسازی بیش از 2 هزار خودروی گرفتار شده در برف

  305 بازدید

  مهندس علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیـــل با بیان اینکه از اول زمستان تاکنون راهداران سخت کوش توانسته اند بیش از 2 هزارو 100 خودروی گرفتار شده در برف را رهاسازی کنند افزود : با تلاش 120 اکیپ راهداری،هم اکنون کلیه محورهای مواصلاتی استان اردبیل باز است و تردد در آنها جریان دارد. تهیه و تدوین:روابط عمومی

 • کولاک شدید در گردنه صائین استان اردبیل

  1,156 بازدید

  با وجود کولاک شدید در گردنه های استان اردبیل،راهداران پرتلاش و خستگی ناپذیر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل بطور شبانه روزی و با روحیه جهادی و انقلابی در محورهای مواصلاتی استان مشغول خدمت به مردم شریف و هموطنان ارجمند هستند و در حال حاضر نیز کلیه محورهای اصلی و فرعی باز است و تردد در آنها جریان دارد. تهیه و تدوین:روابط عمومی راهداری