در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 16
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 27.9هزار
  بازدید

آریامدتور

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

 • 16
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 27.9هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • اویس چرا به ایران آمد؟

  129 بازدید

  اویس الورد از عراق به توصیه دوستانش برای جراحی زیبایی بینی ایران را انتخاب کرد. او آریامدتور را به این دلیل انتخاب کرده که برای یک گردشگر خارجی همه آنچه که باید را فراهم کرده تا بدون کمترین دل مشغولی بتوانند خدمات موردنیاز درمانی شان را در بالاترین سطح و با بهترین قیمت دریافت کنند. او از صلح و امنیت ایران حض برده و از مردمی که رسم مهمان نوازی را می دانند چطور به جا بیاورند.

 • سفیری شایسته برای معرفی ایران به جهانیان

  47 بازدید

  ورونیکای قصه ما، هم با نویسندگان ایرانی آشنا بوده و هم دوستان ایرانی داشته که در بلژیک او را با جغرافیا و فرهنگ ایران و قابلیت های پزشکی اش آشنا کرده بودند؛ اما ورونیکا در نهایت از طریق آشنایی با آریامدتور بود که توانست خدمات پزشکی موردنیازش از جمله جراحی بینی اش را در تهران به سرانجام برساند. قصه ورونیکا نشان می دهد که گردشگری پزشکی درست مانند ظرفیت های ادبیات ایران، درست مثل نقشی که ایرانی های مهاجر در سراسر جهان برعهده دارند، می تواند سفیری برای معرفی ایران به دیگر ملیت ها باشد.

 • نادیا؛ مسافری از مادرید

  74 بازدید

  اگر خبرهای گردشگری سلامت را دنبال کرده باشید باید بدانید که این روزها اسپانیا یکی از کشورهای اتحادیه اروپاست که سرمایه گذاری زیادی برای جذب بیماران دیگر کشورها کرده است. اما ما در آریامدتور یکی از بازارهایی که برای ارزآوری و کمک به رونق اقتصادی کشور برگزیده ایم؛ همین کشور ماتادورهاست! نادیا از مادرید، از شهر قوهای سفید فوتبال، به تهران آمده تا جراحی زیبایی بینی اش را انجام دهد. نادیا از تجربه لذت بخش و به یادماندنی اش از این سفر گفته است.

 • شکار شکارچی!

  75 بازدید

  برای فعال ترین و تاثیرگذارترین چهره های صنعت پزشکی ایران هم شاید تصور اینکه بتوان از هند، از کشوری که خودش را یکی از بازیگران اصلی مدیکال توریسم آسیا و جهان می داند گردشگر سلامت جذب کرد! از کشوری که با سرمایه گذاری های درست و اصولی خود در سال های گذشته به یک صنعت 8 میلیارد دلاری در گردشگری پزشکی رسیده است. اما تجربه آریامدتور نشان می دهد اگر توان جامعه پزشکی، مهمان نوازی ایرانی ها و قیمت های رقابتی ایران به درستی به جهانیان معرفی شود گرفتن بیمار از هند هم کار سختی نیست! برای دیدن جزئیات این تجربه منحصربه فر

 • مسافری از عراق

  69 بازدید

  زهرا یک جوان عراقی است. کسی که ایران را که مردمش به زعم او در پاکیزگی و مهمان نوازی سرآمد هستند؛ برای جراحی بینی انتخاب کرده است. زهرا در این ویدئو از خدمات آریامدتور از فرودگاه تا آخرین روز اقامتش در تهران گفته و البته قدردانی و رضایت اش را هم بی دریغ نشان داده است. داستان هایی که گردشگران سلامت آریامدتور بازگو می کنند؛ نشانه هایی از عزم راسخ ما در مسیر تحقق رویای بزرگ ما برای تبدیل کردن ایران عزیز به قطب گردشگری سلامت خاورمیانه و آسیاست.

 • ناستازیای خوش شانس

  42 بازدید

  داستان آنستازیا که از بلاروس برای عمل جراحی به تهران آمده، داستان یک خوش شناسی است. این تعبیری است که خود او به کار برده. خوش شانسی برای پیدا کردن آریامدتور به عنوان یک شرکت تسهیلگر گردشگری که او را به دریای عمیق پزشکی ایران متصل کرد. داستان این گردشگر سلامت بلاروس را در این ویدئو ببینید.

 • چرا سمیرا به ترکیه و آلمان نه گفت

  156 بازدید

  سمیرا قبل از اینکه دانمارک را ترک و ایران را برای سفر درمانی اش انتخاب کند در مورد ترکیه و حتی آلمان هم حسابی تحقیق کرده بود. اما جذابیت های صنعت گردشگری سلامت بیش از آن است که کسی بتواند در برابر آن مقاومت کند. در نهایت سمیرا با کمک آریامدتور راهی تهران شد و حالا که در برابر دوربین نشسته می گوید از این تصمیمی که گرفته حسابی راضی است. تصمیمی که آریامدتور، آسان کردن آن را برای بیماران و گردشگران سلامت خارجی، بخشی از رسالت خود تعریف کرده است.

 • چرا گردشگری سلامت می تواند اقتصاد ایران را انجات دهد؟

  417 بازدید

  مزیت های گردشگری سلامت ایران چیست؟ این صنعت چه کمکی می تواند به اقتصاد کشور کند؟ شبکه یک سیما در برنامه ای با حضور محمد نصری مدیرعامل آریامدتور به موضوعاتی از این دست پرداخته است و تلاش کرده با نگاهی به ابعاد مختلف این صنعت و تجربه شرکت آریامدتور تصویر دقیق تری از آن به دست دهد.

 • فیلم همایش گردشگری سلامت آریامدتور

  212 بازدید

  نخستین گردهمایی روسای بیمارستان های دارای بخش بین الملل روز دوشنبه هشتم بهمن در هتل اسپیناس پالاس و به همت شرکت آریامدتور و با حمایت رسانه ای مدتورپرس برگزار شد. دکتر سعید هاشم زاده رییس اداره گردشگری سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر محمد جهانگیری رییس انجمن گردشگری سلامت کشور نزدیک به صد تن از روسا و کارشناسان IPD بیمارستان های تهران، شیراز، تبریز، اصفهان، مشهد و دیگر شهرها مهمانان این گردهمایی بودند. گزیده ای از آنچه در این همایش گذشت را ببینید.

 • ایران قطب جراحی بینی در دنیا

  94 بازدید

  چرا ایران به عنوان قطب جراحی زیبایی بینی در جهان شناخته می شود؟ هر سال از سراسر دنیا افراد بسیاری برای انجام این جراحی به ایران می آیند که در بین آنها افراد مشهور بسیاری به چشم می خورند. در این ویدیو درباره این جراحی در ایران بیشتر بدانید.

 • یک سفر برای دو درمان

  61 بازدید

  سعید و همسرش جهت جراحی اسلیو معده و همچنین کاشت مو از عمان به ایران آمدند. سعید در این ویدیو از کیفیت خدماتی که آریامدتور به آنها ارائه داده است و همچنین امنیت ایران می گوید.

 • سفر به ایران برای جراحی زیبایی بینی

  97 بازدید

  شیما و برادرش برای جراحی بینی از عراق به ایران آمدند. برادر شیما در مقابل دوربین آریامدتور از همراهی این تیم در مدت زمان سفرشان و همچنین خدمات خوبی که به آنها داده شد می گوید.

 • ایران مقصدی برای کاشت مو

  70 بازدید

  پرویز صافی ساکن فرانسه است. او با همراهی آریامدتور برای کاشت مو به ایران سفر کرد. پرویز در این ویدیو از تجربه کاشت موهایش و همچنین از هزینه مناسب این عمل در ایران می گوید.

 • از روسیه به تهران برای کاشت مو

  101 بازدید

  کامیل ساکن روسیه است. او برای انجام جدیدترین متد های کاشت مو به تهران آمد. او در این ویدیو از رضایت خود درباره هزینه های مناسب و کیفیت عالی کاشت مو در ایران می گوید.

 • سفر به تهران برای پروتز انگشت

  77 بازدید

  در این ویدیو یک خانم عرب زبان که برای انجام جراحی پروتز انگشت پسرش به ایران آمده بود از تجربه این سفر و امنیتی که در ایران داشتند و همچنین خدمات درمانی و گردشگری که به آنها داده شده بود صحبت می کند.

 • خواهران عمانی در تهران

  72 بازدید

  سمیحا و خواهرانش از کشور عمان برای انجام جراحی زیبایی بینی و لیپوساکشن و لیپوماتیک به تهران آمدند. او از این رو که ایران قطب جراحی زیبایی در دنیا است ایران را جهت انجام این عمل های زیبایی انتخاب کرد. او در این ویدیو از تجربه این سفر می گوید.

 • ایران مقصد گردشگران سلامت شرق آفریقا

  63 بازدید

  بازار شرق آفریقا که پتانسیل بسیار بالایی دارد یکی از اهداف شرکت گردشگری سلامت آریا است. در این ویدیو نمایندگان کشور اتیوپی از همکاری بین این و آریامدتور گفتند.

 • ایران میزبان گردشگران سلامت عراقی

  66 بازدید

  آشنا و دوستانش از کردستان عراق برای انجام ایمپلنت دندان و لیپوماتیک به ایران آمدند. آنها پس از بررسی ایران و برآورد هزینه های گردشگری سلامت، با همراهی آریامدتور به تهران آمدند. آنها در مدت اقامتشان در ایران از مکان های گردشگری دیدن کردند.

 • حضور در ایران برای جراحی ژیکوماستی

  60 بازدید

  نیکولا یک جوان رومانیایی است که از اختلال ژینکوماستی رنج می برد. او از طریق جستجوی آنلاین با آریامدتور آشنا شده و پس از انجام مشاوره هایی ایران را برای انجام جراحی ژینکومانستی انتخاب کرد. نیکولا در مدت اقامت خود در تهران از جاذبه های گردشگری دیدن کرد.

 • تجربه سفر گردشگر هلندی به ایران

  90 بازدید

  هنریک یک گردشگر هلندی است که تا کنون 5 بار به ایران سفر کرده است. او در گفتگو با آریامدتور از علاقه خود به ایران می گوید. به عقیده هنریک ایران کشوری با تاریخ و فرهنگ غنی است و ایرانیان انسان های موفق و بسیار مهمان نواز هستند.

 • جولیا و لوکا، زوج ایتالیایی در تهران

  138 بازدید

  جولیا دختری ایتالیایی است که در گذشته یک جراحی زیبایی بر روی بینی خود انجام داده است. نتیجه این جراحی رضایت بخش نبوده و بینی او نیازمند جراحی دیگری بود. او در جستجوهای خود ایران را بهترین مقصد برای این جراحی دانست و با اعتماد به تیم آریامدتور همراه همسرش برای این جراحی به تهران آمد.

 • عابده از تجربه سفرش به تهران می گوید

  48 بازدید

  عابده یک دختر جوان افغانستانی ساکن هلند، ایران را برای انجام لیفت باسن و لیپوساکشن انتخاب کرد. او از طریق اینستاگرام با آریامدتور آشنا شده و پس از انجام مشاوره های لازم به همراهی این تیم به تهران آمد و 10 روز در تهران اقامت کرد.

 • ایران مقصدی مقرون به صرفه برای جراحی های زیبایی

  65 بازدید

  محمد یک جوان سوریه ای که ساکن سوئد است. او ایران را به عنوان مقصد گردشگری سلامت خود جهت چند جراحی زیبایی در صورت و همچنین کاشت مو، لیپوساکشن و لمینت دندان انتخاب کرد. او مدت 10 روز در تهران اقامت کرد و در این مدت زمان تیم آریامدتور در کنار او بود.

 • کاشت مو در ایران

  64 بازدید

  هشام که یک عراقی الاصل ساکن بلژیک است از تجربه کاشت موی خود با شرکت گردشگری سلامت آریا می گوید.

 • سفر به تهران برای جراحی اسلیو معده

  212 بازدید

  امید همراه همسرش مووده جهت جراحی اسلیو معده مووده به ایران آمدند. او در این ویدیو از تجربه سفر به ایران و خدماتی که شرکت گردشگری آریا به آنها ارائه دادند می گوید.

 • حضور زوج عراقی برای جراحی بینی در ایران

  124 بازدید

  زید یک جوان عراقی است که برای جراحی زیبایی بینی همسرش همراه با وی به ایران آمد. به عقیده ی او ایران به علت همسایگی و فرهنگ مذهبی مشابه و همچنین پایین بودن هزینه های پزشکی و جراحی، مقصد مناسبی برای گردشگران سلامت عراقی است.

 • ایران میزبان گردشگران سلامت عراقی

  154 بازدید

  آشنا و دوستانش از کردستان عراق برای انجام ایمپلنت دندان و لیپوماتیک به ایران آمدند. آنها پس از بررسی ایران و برآورد هزینه های گردشگری سلامت، با همراهی آریامدتور به تهران آمدند. آنها در مدت اقامتشان در ایران از مکان های گردشگری دیدن کردند.

 • خواهران عمانی در تهران

  60 بازدید

  سمیحا و خواهرانش از کشور عمان برای انجام جراحی زیبایی بینی و لیپوساکشن و لیپوماتیک به تهران آمدند. او از این رو که ایران قطب جراحی زیبایی در دنیا است ایران را جهت انجام این عمل های زیبایی انتخاب کرد. او در این ویدیو از تجربه این سفر می گوید.

 • سفر به ایران برای امور دندانپزشکی

  70 بازدید

  ذکرا دختر جوان عمانی برای انجام کارهای دندانپزشکی با همراهی تیم آریامدتور به ایران سفر کرد. او روش لبخند هالیوود را از طریق لمینت انجام داد.

 • ایران مقصدی مناسب برای کاشت مو

  87 بازدید

  نارش ساکن آلمان است. او برای کاشت مو به ایران آمد. نارش کلیه فرآیند این سفر را به آریامد تور سپرد. او در این ویدیو از تجربه این سفر می گوید.

 • ایران میزبان گردشگر سلامت از هند

  36 بازدید

  شیوا جوان هندی در مقابل دوربین از تجربه سفرش به ایران می گوید. او برای انجام کاشت مو و کمپوزیت دندان به تهران آمد. هزینه های پایین در مقابل کیفیت بالا در ایران برای شیوا یک جذابیت به شمار می رفت.

 • دختر رومانیایی برای جراحی زیبایی در ایران

  154 بازدید

  شیلا دختر رومانیایی برای دومین جراحی زیبایی بینی با همراهی تیم آریامدتور به تهران آمد. او ایران را مکانی امن و ایرانی ها را انسان هایی خونگرم توصیف می کند