در حال بارگذاری
 • 10
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 18.1هزار
  بازدید

آریامدتور

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

 • 10
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 18.1هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • آریامدتور آغاز راهی نو در گردشگری سلامت ایران

  52 بازدید

  آریامدتور بیش از یک سال است به عنوان یک شرکت گردشگری سلامت در ایران فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت با به کارگیری راهی نوین، بیماران بسیاری را از سراسر دنیا به ایران جذب کرده است. در این ویدیو حسین یاراحمدی یکی از بنیانگذارهای آن در بین دانشجویان و علاقمندان به کارآفرینی در دانشگاه شهید بهشتی از مسیر این راه می گوید.

 • معرفی خدمات گردشگری سلامت آریا از زبان کارکنان شرکت

  180 بازدید

  شرکت گردشگری سلامت آریا پیشرو در ارائه خدمات گردشگری پزشکی به بیماران خارجی در ایران در این ویدئو کارکنان شرکت آریا به زبان های مختلف دربارۀ خدمات و فعالیت های شرکت خود صحبت می کنند. آریا مد تور با بهره گیری از نیروهای متخصص مسلط به زبان های مختلف آماده ارائه انواع خدمات به بیماران خارجی علاقه مند به دریافت خدمات پزشکی و زیبایی در ایران می باشد. https://ariamedtour.com/intro/

 • مستند گردشگری سلامت در ایران

  1,451 بازدید

  این مستند که به صورت اختصاصی توسط شرکت گردشگری سلامت آریا (آریامدتور) ساخته شده است، روایت دختر 20 ساله نروژی است که برای انجام عمل جراحی بینی خود به ایران سفر کرده است. این فیلم بصورت کامل پروسه ی مدیکال توریسم در ایران را به تصویر می کشد. آریامدتور به عنوان پیشتاز در صنعت گردشگری سلامت تمام شرایط لازم را برای ورود بیمار به کشور فراهم می کند و نیز مجری روند درمانی و گردشگری بیماران در ایران است.

 • گردشگرهلندی از تجربه 5 سفر خود به ایران می‍گوید

  56 بازدید

  هنریک اهل شهر خرونینگن هلند است و تاکنون 5 بار به ایران سفر کرده است. او چندی پیش مهمان شرکت گردشگری سلامت آریا بود و با کارکنان این شرکت دیدار دوستانه ای در این ویدئو دلیل علاقه خود به ایران را توضیح میدهد.

 • ضرورت تسهیل شرایط سفر گردشگران سلامت افغان به ایران

  80 بازدید

  آقای خلیل صوفی زاده عضو اتاق تجارت بین الملل افغانستان با اشاره به مشکلات عدیده بیماران افغانی که برای خدمات درمانی به کشورهای هند و پاکستان سفر می‍کنند، و با برشمردن مزیت های ایران نسبت به این کشورها در زمینه گردشگری سلامت، خواستار تسهیل شرایط برای ارائه خدمات پزشکی به بیماران افغان شد.

 • لیزر موهای زاید در ایران – تجربه عبدالقادر از افغانستان

  99 بازدید

  عبدالقادر اهل استان قندهار افغانستان است که برای یک سفر تفریحی به همراه دوستانش به ایران آمد. او در همین مدت از فرصت استفاده کرده و با کمک شرکت گردشگری سلامت آریا تحت درمان لیزری برای از بین بردن موهای زائد صورت قرار گرفت. در این ویدئو او از خدمات خوب شرکت آریا تمجید میکند.

 • کاشت مو در ایران

  66 بازدید

  هشام که یک عراقی الاصل ساکن بلژیک است از تجربه کاشت موی خود با شرکت گردشگری سلامت آریا می گوید.

 • جراحی کاهش وزن در ایران: ویدیوی صحبت های زن هلندی

  106 بازدید

  مودّه (به معنای محبت) زنی الجزایری الاصل ساکن هلند است که چندی پیش با کمک شرکت گردشگری سلامت آریا به همراه همسرش به ایران آمد تا جراحی کاهش وزن (اسلیو معده) انجام دهد.

 • تمجید از خدمات گردشگری سلامت آریا

  100 بازدید

  این خانم عراقی که برای درمان بیماری چشم خواهرزاده خود به همراه وی و مادرش به ایران آمد از خدمات فوق العاده خوب پزشکی و اقامتی ایران میگوید. آنها با کمک شرکت گردشگری سلامت آریا سفر خود را برنامه ریزی کردند و پس از انجام مقدمات لازم توسط این شرکت به تهران آمده و در یکی از بهترین بیمارستان های خصوصی بیمار خود را مورد عمل جراحی چشم قرار دادند.

 • از سوئد به تهران برای عمل جراحی بینی

  163 بازدید

  نور که عراقی الاصل است ولی از یک سالگی به همراه خانواده اش در سوئد زندگی می کند برای عمل زیبایی بینی (رینوپلاستی) به تهران آمد. وی از طریق اینترنت با شرکت گردشگری سلامت آریا آشنا شد و پس از برنامه ریزی و انجام مقدمات لازم توسط این شرکت به همراه مادرش به تهران سفر کرد و تحت جراحی قرار گرفت.

 • جراحی چشم کودک خردسال عراقی در تهران

  230 بازدید

  محمدصادق که از یک بیماری چشمی در چشم چپ خود رنج میبرد با کمک شرکت گردشگری سلامت آریا به همراه مادرش به ایران آمد و در یکی از بیمارستانهای مطرح تهران تحت عمل جراحی قرارگرفت. آنها پس از ورود به تهران توسط مترجم و راهنمای شرکت مورد استقبال قرار گرفتند و سپس به هتل منتقل شده و در آنجا مستقر شدند. روز بعد آنها با همراهی همکاران شرکت آریا به بیمارستان رفتند و تمام مراحل درمان را با موفقیت پشت سر گذاشتند

 • تاجر مطرح افغانی از مزیتهای گردشگری سلامت ایران میگوید

  208 بازدید

  آقای نواب امینی یک تاجر اهل ولایت هرات افغانستان است که به طور مرتب به ایران، به ویژه شهرهای مشهد و تهران، سفر می کند. در این ویدئو ایشان از زیرساخت های مناسب شهری و پزشکی، قیمت مناسب و فاصله نزدیک بین دو کشور به عنوان مهم ترین عواملی یاد میکند که می توانند ایران را به مقصد اصلی گردشگی سلامت برای شهروندان افغانستان تبدیل کند. البته سختگیری برای صدور ویزا برای این افراد سد محکمی بر سر این راه است.

 • سورپرایز ویژه آریامدتور برای مهمان استرالیایی

  191 بازدید

  ابیگل یک استرالیایی ساکن ملبورن است که برای چند عمل زیبایی به تهران آمد. وی از طریق اینترنت با شرکت گردشگری سلامت آریا آشنا شد و پس از انجام هماهنگی های لازم به ایران سفر کرد. این خانم ورزشکار استرالیایی به مدت یک ماه در ایران حضور داشت و علاوه بر دریافت خدمات زیبایی، با کمک شرکت آریامدتوراز جاذبه های گردشگری تهران دیدن کرد. شرکت آریا همچنین یک جشن تولد غافلگیرکننده برای این مهمان خارجی ترتیب داد

 • دانشجوی عمانی دانشگاه آمریکایی وتجربه عمل بینی در ایران

  210 بازدید

  مصعب اهل عمان است که برای جراحی زیبایی بینی به تهران سفر کرد. وی که دانشجوی مهندسی شیمی در کشور آمریکاست، پس از اینکه تصمیم میگیرد بینی خود را تحت عمل جراحی قرار دهد تحقیقات زیادی انجام میدهد تا در نهایت تصمیم میگیرد با توجه به تجربه و شهرت جهانی جراحان ایرانی در زمینه زیبایی، به ایران سفر کند. پس از آشنایی با شرکت آریا از طریق اینترنت، مصعب و دوستش با شرکت تماس میگیرند و ...

 • حضور ورزشکار خانم استرالیایی در ایران برای جراحی زیبایی

  251 بازدید

  ابیگل یک ورزشکار فیتنس استرالیایی است که برای چند عمل زیبایی صورت و بدن به ایران آمد. وی با استفاده از خدمات گردشگری سلامت شرکت آریا به تهران سفر کرد و در طول یک ماه اقامت خود در تهران تحت چند عمل زیبایی قرار گرفت و تصمیم دارد برای عمل های دیگر در آینده باز هم به ایران سفر کند. در این ویدئو ابیگل درمورد خدمات بسیار خوب شرکت آریا صحبت م‍ی کند.

 • سفر زوج پاکستانی از استرالیا به ایران برای درمان نازایی

  194 بازدید

  نصرت حسین پاکستانی و ساکن سیدنی استرالیا است. او و همسرش مدت ها در جستجوی بهترین مکان برای درمان نازایی بودند تا اینکه با وبسایت شرکت گردشگری آریا آشنا شدند. شرکت آریامدتور تمام خدمات سفر، دریافت نوبت پزشک و کلینیک را برای این زوج فراهم کرد. در این ویدئو وی به زبان اردو در مورد مزایای این نوع سفر و خدمات ناباروری در ایران صحبت می کند.

 • خانم مقدونیه ای وتجربه جراحی لاغری در ایران

  789 بازدید

  این خانم مقدونیه ای ساکن استرالیا برای یک عمل جراحی لاغری (اسلیو) به تهران آمد و در یکی از بیمارستان های تخصصی تحت جراحی قرار گرفت. وی با جست و جو در اینترنت برای یافتن پزشک مناسب به سایت شرکت گردشگری سلامت آریا (َAriaMedTour.com) برخورد کرد و پس از مطالعه سایت با این شرکت تماس گرفت تا اینکه مقدمات سفر و درمان وی توسط این شرکت فراهم شد و او به ایران آمد و تحت عمل قرار گرفت.

 • استقبال بیماران کشورهای عربی از گردشگری سلامت در ایران

  128 بازدید

  سالانه تعداد زیادی بیمار خارجی از کشورهای مختلف به ویژه کشورهای همسایه برای درمان به ایران سفر می کنند. هم اکنون تعدادی از بیمارستان های ایران دارای بخش ویژه بیماران خارجی هستند. این بیمارستانها با داشتن امکانات گردشکری پزشکی مناسب میتوانند نقش زیادی در توسعه این صنعت ایفا کنند.

 • ابزار رضایت بیمار عراقی از خدمات آریامدتور

  252 بازدید

  عمار برای عمل جراحی کاهش وزن برای همسر خود از عراق به ایران آمد تا وی در یکی از بیمارستان های مجهز تهران تحت عمل قرار گیرد. آنها که با کمک شرکت گردشگری سلامت آریا به ایران سفر کردند، از خدمات این شرکت رضایت کامل داشتند و با حضور در دفتر این شرکت از تلاش های این تیم تخصصی حوزه گردشگری سلامت تشکر کردند. کلیه خدمات مورد نیاز بیماران خارجی از جمله تهیه ویزا، رزرو هتل، رزرو وقت دکتر وعمل، ترنسفر و ...

 • خدمات چشم پزشکی برای بیماران خارجی

  171 بازدید

  تهران دارای بیمارستان های مجهزی از حیث ارائه خدمات به گردشگران پزشکی خارجی است. یکی انواع خدمات پزشکی ارائه شده در این بیمارستان، خدمات چشم پزشکی است. این مرد که پدرش از بیماری چشمی رنج می برد وی را برای درمان به این یک بیمارستان در تهران آورد تا پس از انجام آزمایشات و معاینات لازم، در صورت نیاز تحت جراحی قرار گیرد. او از خدمات بسیار عالی این بیمارستان بسیار راضی است.

 • درمان بیمار عراقی مبتلا به سرطان مثانه در ایران

  544 بازدید

  این مرد عراقی برادرش را به بیمارستان مصطفی خمینی در تهران آورد تا تومور مثانه او را خارج کنند. پس از چند دوره درمانی در عراق، از جمله دو عمل جراحی، پزشکان عراقی موفق به درمان این مرد نشده اند تا اینکه آنها پس از تحقیق در مورد پزشکان و بیمارستان های ایرانی، یکی پزشک حاذق در بیمارستان مصطفی خمینی را برای درمان وی انتخاب کردند. آنها از خدمات و امکانات بیمارستان مصطفی بسیار رضایت دارند.

 • فیلم عمل جراحی بینی دختر آلمانی در ایران

  1,494 بازدید

  این دختر آلمانی که اصالت ترکیه ای دارد چندی پیش برای ششمین جراحی بینی خود به ایران آمد تا بینی خود را زیر تیغ یکی از بهترین جراحان پلاستیک ایران قرار دهد. وی قبلا 5 بار در آلمان عمل جراحی بینی انجام داده که از نتایج آنها راضی نبوده است. پس از باز کردن اسپلینت و چسب بینی توسط پزشک به نظر می رسد بالاخره این خانم از بینی خود راضی شده باشد.

 • جراحی بینی خانم عرب ساکن سوئد در ایران

  394 بازدید

  این خانم که در کشور سوئد زندگی میکند برای عمل زیبایی بینی به ایران آمد و نزد یکی از بهترین جراحان پلاستیک ایران مورد جراحی قرار گرفت. وی حدود یک سال برای پیدا کردن بهترین جراح بینی تحقیق کرد تا اینکه بالاخره ایران را انتخاب کرد. شرکت گردشگری سلامت آریا تمام خدمات و امکانات لازم را برای وی و مادرش فراهم کرد و آنها با خیالی آسوده به تهران سفر کردند و ...

 • دختر عراقی برای جراحی بینی از کربلا به تهران آمد

  1,223 بازدید

  این مادر و دختر اهل کربلا عراق هستند که برای جراحی بینی (برای دختر) با کمک شرکت گردشگری سلامت آریا به ایران سفر کردند. تمام خدمات لازم برای تسهیل فرایند سفر و درمان آنها را شرکت آریا فراهم کرد. از جمله خدمات شرکت آریا به بیماران عرب زبان اعزام مترجم عرب زبان مسلط به فارسی و عربی برای جابجایی مسافران بین فرودگاه، هتل و بیمارستان و ارائه خدمات ترجمه شفاهی برای ارتباط بین پزشک و بیمار است.

 • صحبت های مرد استرالیایی تحت درمان در بیمارستان ایرانی

  297 بازدید

  این جوان استرالیایی برای یک درمان ارتوپدیک یک بیمارستان ایرانی را انتخاب کرده و در بخش بین الملل آن تحت درمان قرار گرفت. در این ویدئو او از خدمات و امکانات بسیار خوب این بیمارستان و نیز از مهمان نوازی مردم ایران قدردانی میکند.

 • پزشک عمانی برای جراحی کاهش وزن همسر خودرا به تهران آورد

  286 بازدید

  این مرد عمانی که خود یک جراح قلب است برای عمل جراحی «اسلیو معده» (Gastric Sleeve) بر روی همسرش به همراه وی به ایران آمدند. شرکت گردشگری سلامت آریا از بدو فرایند سفر و درمان آنها تا لحظه خروج آنها از کشور تمام خدمات لازم از جمله رزرو هتل، دکتر، بیمارستان و حمل و نقل را برای آنها فراهم کرد. درمان چاقی به روش جراحی لاپاراسکوپیک امروز به عنوان یکی از سریعترین راه ها برای کاهش وزن به میزان زیاد است.

 • تجربه زوج پاکستانی از درمان نازایی (IVF) در ایران

  404 بازدید

  این مرد اصالتاً اهل پاکستان و ساکن استرالیا است. وی چندی پیش به همراه همسر خود برای درمان نازایی به روش IVF به تهران آمد. تمام خدمات مربوط به سفر و دریافت نوبت دکتر و کلینیک را شرکت گردشگری سلامت آریا برای آنها فراهم کرد. در این ویدیو او درمورد مزیت های خدمات درمان ناباروری در ایران صحبت میکند و آن را با چند کشور دیگر مقایسه میکند.

 • پیرایشگری که برای کاشت مو از لندن به تهران آمد

  271 بازدید

  دلشاد اصلالتاَ اهل اقلیم کردستان عراق است که در شهر لندن انگلستان به شغل پیرایشگری مشغول است. وی چندی پیش از طریق شرکت گردشگری سلامت آریا به ایران سفر کرده است تا از خدمات کاشت مو استفاده کند. کاشت مو در کلینیک های زیبایی ایران با بهترین متدهای روز دنیا و با قیمتی بسیار مناسب نسبت به دیگر کشورها ارائه میشود.

 • تعریف و تمجید جوان استرالیایی از گردشگری سلامت آریا

  153 بازدید

  ایان یک جوان استرالیایی است که از طریق شرکت گردشگری سلامت آریا برای عمل جراحی زیبایی بینی به تهران آمد. او که قبلا هم برای جراحی های زیبایی دیگر مانند پروتز گونه، لب، چانه و فک به ایران آمده بود این بار از خدمات گردشگری سلامت شرکت آریا استفاده کرده و اکنون از این تجربه به گفته خودش «بسیار عالی» میگوید.

 • تمجید زوج عراقی از خدمات شرکت گردشگری سلامت آریا

  213 بازدید

  در این ویدیو یک مرد عراقی که به همراه همسر خود برای درمان بیماری چشمی به ایران آمده اند از خدمات "درجه یک" شرکت گردشگری سلامت آریا صحبت می کنند. شرکت آریا تمام خدمات لازم از بدو ورود آنها تا لحظه خروج از کشور را برای آنها فراهم کرد که این موضوع باعث خشنودی کامل این زوج از درمان خود در ایران شده است.

 • برنامه بارکد: وضعیت گردشگری سلامت در ایران

  905 بازدید

  در این برنامه از سری ویژه برنامه های «بارکد» که از شبکه تلوزیونی ایران کالا پخش شد به بررسی و گفتگو پیرامون موضوع گردشگری سلامت و نقش آن در تولید و اشتغال ملی پرداخته شد. دکتر راشکی رئیس بخش بیماران بین الملل بیمارستان مصطفی خمینی و مهندس شجاری رئیس شرکت گردشگی سلامت آریا مهمانان این برنامه بودند.

 • تجربه ی موفق دانشجو اتریشی از جراحی بینی خود در ایران

  196 بازدید

  مریم دانشجوی یکی از دانشگاه های برتر اتریش است که برای جراحی بینی به ایران سفر کرده است. او می گوید قبل از عمل تحقیقات زیادی انجام داده تا در نهایت یک متخصص جراحی بینی ایرانی را برای عمل خود انتخاب کرده است. او اکنون پس از دو هفته از نتیجه جراحی خود کاملا راضی می باشد.