در حال بارگذاری
 • 3
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 2.2هزار
  بازدید

مرکز آموزش های الکترونیکی آریانا (وبومیت)

* برگزارکننده دوره های آموزشی مجازی با گواهینامه معتبر * اجاره زیرساخت فنی برگزاری جلسات مجازی * ارتباط با مدیر کانال از طریق تلگرام - @ArianaSupport * آدرس کانال تلگرام - https://t.me/ArianaEducationCenter

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

* برگزارکننده دوره های آموزشی مجازی با گواهینامه معتبر * اجاره زیرساخت فنی برگزاری جلسات مجازی * ارتباط با مدیر کانال از طریق تلگرام - @ArianaSupport * آدرس کانال تلگرام - https://t.me/ArianaEducationCenter

 • 3
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 2.2هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • #مدرسه و #آموزش، یک چیز نیستند!

  36 بازدید

  #مدرسه و #آموزش، یک چیز نیستند! (منبع: مجله آنلاین بورژوا)

 • کارگاه پرسش و پاسخ writing در امتحان IELTS آکادمیک

  132 بازدید

  این دوره آموزشی که بصورت آنلاین و در قالب وبینار توسط مرکز آموزش های الکترونیکی آریانا (وبومیت) برگزار شده است. با وبومیت وبینار ها، جلسات و کلاس های آموزشی خود را بصورت آنلاین برگزار کرده و از مزایای برگزاری دور ها بصورت آنلاین بهره مند شوید در شبکه های اجتماعی ما را با آی دی ArianaEEC@ و یا از طریق وب سایت www.webomeet.com دنبال کنید. کلمات کلیدی: برگزاری وبینار، همایش آنلاین، آموزش آنلاین آیلت

 • کلاس های آمادگی تیم ملی رباتیک ایران

  44 بازدید

  کلاس های آمادگی تیم ملی رباتیک ایران

 • دوره تحقیقات بازاریابی جهت ورود به بازارهای صادراتی

  86 بازدید

  این دوره آموزشی که بصورت آنلاین و در قالب وبینار توسط مرکز آموزش های الکترونیکی آریانا (وبومیت) برگزار شده است. با وبومیت وبینار ها، جلسات و کلاس های آموزشی خود را بصورت آنلاین برگزار کرده و از مزایای برگزاری دور ها بصورت آنلاین بهره مند شوید در شبکه های اجتماعی ما را با آی دی ArianaEEC@ و یا از طریق وب سایت www.webomeet.com دنبال کنید. کلمات کلیدی: برگزاری وبینار، همایش آنلاین، آموزش آنلاین

 • وبینار آموزش اتصال اشیا با اینترنت

  236 بازدید

  این دوره آموزشی که بصورت آنلاین و در قالب وبینار توسط مرکز آموزش های الکترونیکی آریانا (وبومیت) برگزار شده است. تصور کنید دنیایی رو که صبح وقتی از خواب بیدار میشید چای سازتون بر اساس سلایق هر شخص چای یا قهوه یا نوشیدنی مورد علاقش رو میسازه ماشینتون خود ران هست و با توجه به میزان ترافیک و... در شبکه های اجتماعی ما را با آی دی ArianaEEC@ و یا از طریق وب سایت www.webomeet.com دنبال کنید.

 • وبینار آموزشی بازخورد مدیریتی

  63 بازدید

  این دوره آموزشی که بصورت آنلاین و در قالب وبینار توسط مرکز آموزش های الکترونیکی آریانا (وبومیت) برگزار شده است. بازخورد یکی از حیاتی ترین نیازهای انسان در زندگی است. ما روزانه در برابر میلیونها محرک حسی قرار می گیریم که با توجه به آنها در رفتارها، افکار و اعمال خود تغییراتی را ایجاد می کنیم. در شبکه های اجتماعی ما را با آی دی ArianaEEC@ و یا از طریق وب سایت www.webomeet.com دنبال کنید.

 • وبینار باید ها و نباید های در آزمون Speaking آیلتس

  285 بازدید

  این دوره آموزشی که بصورت آنلاین و در قالب وبینار با همکاری موسسه زبان سفیر گفتمان و توسط مرکز آموزش های الکترونیکی آریانا (وبومیت) برگزار شده است. مدرس دوره این جناب آقای علی سهرابی می باشند. در شبکه های اجتماعی ما را با آی دی ArianaEEC@ و یا از طریق وب سایت www.webomeet.com دنبال کنید.

 • وبینار آموزشی برقراری امنیت در شبکه های سازمانی

  76 بازدید

  این دوره آموزشی که بصورت آنلاین و در قالب وبینار توسط مرکز آموزش های الکترونیکی آریانا (وبومیت) برگزار شده است. مدرس این دوره جناب آقای مهندس حسین ملک زاده می باشند. در شبکه های اجتماعی ما را با آی دی ArianaEEC@ و یا از طریق وب سایت www.webomeet.com دنبال کنید.

 • وبینار آموزشی هرآنچه درباره آیلتس باید بدانیم ...

  184 بازدید

  این دوره آموزشی که بصورت آنلاین و در قالب وبینار با همکاری موسسه زبان سفیر گفتمان و توسط مرکز آموزش های الکترونیکی آریانا (وبومیت) برگزار شده است. مدرس دوره این سرکار خانم ثمره عاقل می باشند. در شبکه های اجتماعی ما را با آی دی ArianaEEC@ و یا از طریق وب سایت www.webomeet.com دنبال کنید.

 • وبینار آموزشی آشنایی با روان درمانی اگزیستانسیال

  314 بازدید

  این دوره آموزشی که بصورت آنلاین و در قالب وبینار توسط مرکز آموزش های الکترونیکی آریانا (وبومیت) برگزار شده است. روان‏درمانی وجودی، فلسفی ‏ترین سبک در درمان‏های روانشناسی است که با وجود ارتباط بلافصل با هستی و زندگی و احساسات و تفکر و رفتار انسان کمتر مورد اقبال قرارگرفته است. ارائه توسط دکتر رضا محسنی در شبکه های اجتماعی ما را با آی دی ArianaEEC@ و یا از طریق وب سایت www.webomeet.com دنبال کنید.

 • وبینار آموزشی خشم در دست تو ...

  157 بازدید

  در این دوره آموزشی که بصورت آنلاین و در قالب وبینار توسط مرکز آموزش های الکترونیکی آریانا برگزار شده است با روش های کنترل خشم آشنا خواهید شد. این وبینار توسط دکتر امیر ضمیری (روانپزشک) ارائه گردیده است. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت www.webomeet.com مراجعه کرده و یا در شبکه های اجتماعی ما را با آی دی @ArianaEEC دنبال کنید.

 • سامانه جلسات مجازی آریانا

  353 بازدید

  زیر ساخت برگزاری جلسات و کلاس های مجازی و آنلاین