در حال بارگذاری
 • 15
  دنبال کننده
 • 28
  دنبال شونده
 • 65.6هزار
  بازدید

آریان صاواتو

شرکت آریان صاواتو تامین کننده تجهیزات نظافت صنعتی از قبیل کف شوی ها (اسکرابرها) شوینده های فشار قوی(کارواشها و واتر جت ها)و عضو پارکهای فن آوری با داشتن نمایندگیهای شرکتهای برتر این صنعت در دنیا

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

شرکت آریان صاواتو تامین کننده تجهیزات نظافت صنعتی از قبیل کف شوی ها (اسکرابرها) شوینده های فشار قوی(کارواشها و واتر جت ها)و عضو پارکهای فن آوری با داشتن نمایندگیهای شرکتهای برتر این صنعت در دنیا

 • 15
  دنبال کننده
 • 28
  دنبال شونده
 • 65.6هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • دستگاه شستشو با بخار

  1,542 بازدید

  دستگاه شستشو با بخار یکی از بهترین و کاربردی ترین وسایل برای نظافت صنعتی و تمیزکردن در فضاهایی همچون کارخانجات صنعتی،بیمارستان ها،هتل ها،باشگاه های ورزشی و کارواش ها میباشد.همچنین این دستگاه برای شستشو انواع سطوح مختلف همچون دیوار ها،سرویس های بهداشتی،صندلی ها،کف پوش ها،تجهیزات و بسیاری سطوح دیگر مناسب میباشد.

 • آبگیر لوله ای فرش زافران,آبگیراتوماتیک,خشک کن فرش وقالی

  2,377 بازدید

  دستگاه آبگیر فرش از جمله تجهیزات قالیشویی اتوماتیک است. دستگاه های آبگیر اتوماتیک فرش، بدون ایجاد هیچ آسیبی به انواع فرش و قالی، در کوتاهترین زمان ممکن جهت خشک کردن فرش و قالی به کار میرود. دستگاه های آبگیر لوله ای از جمله ضروری ترین تجهیزات نظافتی برای کارگاه های قالیشویی است. فضای مورد نیاز برای این ماشین آلات قالیشویی، حداقل می باشد.

 • سوییپر, جاروی محوطه کارگاهی, جاروب کف بزرگ صنعتی

  188 بازدید

  دستگاه های جاروب کف، با داشتن برس جانبی و برس مرکزی، جهت هدایت انواع زباله ریز و درشت از سطوح کف استفاده می شود. جاروهای محوطه با داشتن ساختار مناسب برای جمع اوری انواع گرد و خاک و زباله های درشت تر، بدون دخالت انسان به کار گرفته می شوند. از محاسن سوییپرها می توان سرعت بالای نظافت کف کارگاه ها و کارخانه های بزرگ صنعتی را برشمرد که در کوتاهترین زمان، بیشترین کارایی را دارند.

 • جاروبرقی کم صدا خانگی، قیمت انواع جاروبرقی، جاروبرقی آب و خاک چند موتوره

  526 بازدید

  جاروبرقی ها کم صدا، از جمله دستگاه های جاروبرقی هستند که به دلیل وجود عایق، دارای سطح صوتی کمتری هستند. این جاروهای کم صدا، در فضاهایی که محدودیت استفاده از جاروبرقی های پرصدا وجود دارد، به کار می رود. شرکت آریان صاواتو ارائه دهنده انواع جاروبرقی صنعتی، جاروبرقی چند موتوره، جاروهای آب و خاک و انواع جاروبرقی های خانگی است.

 • دستگاه نماشورآلمانی،نماشویی درارتفاع،شستشوی شیشه درنما

  443 بازدید

  دستگاه های نماشوی یا همان دستگاه شستشوی شیشه و نما در ارتفاع های بلند، در مقیاس با روش های سنتی، دارای سرعت عملکرد بالاتر، نیاز کمتر به نیروی کار و کاهش چشمیگیر میزان ریسک در کار را دارد. دستگاه نماشور بعنوان یکی از کاربردی ترین دستگاه های نظافتی است که مورد توجه شرکت های خدماتی است. امکان کاهش و یا افزایش ارتفاع شستشوی در این دستگاه ها، از جمله محاسن این شیشه شور میباشد.

 • اسکرابرسرنشین دار, کفشوی صنعتی پارکینگ, زمین شور بزرگ

  126 بازدید

  دستگاه های اسکرابر یا همان دستگاه های کف شور صنعتی، با داشتن ظرفیت بالا،جهت شستشوی سطوح کف در پارکینگ های مجتمع های تجاری و اداری بزرگ به کار گرفته میشود. افزایش سرعت عملیات زمین شوری در این دستگاه های اسکرابر، نسبت به روش های سنتی بسیار بالاتر بوده و همچنین از انتشار آلودگی از محیطی به محیط دیگر جلوگیری میکند.

 • واترجت فوق فشارقوی,واترجت صنعتی, واترجت فشارقوی صنعتی

  382 بازدید

  دستگاه های واترجت فوق فشار قوی، با ساختاری حرفه ای، جهت شستشوی و عملیات های اجرایی در صنایع بزرگ، به کار گرفته می شود. این واترجت های فشارقوی صنعتی، با امکان استفاده بصورت سیار،آن را جهت کاربری در انواع محیط های صنعتی، فراهم آورده است. این مدل واترجت صنعتی آلمانی، در پتروشیمی ها، پالایشگاه ها و شرکت های نفتی اغلب به کار گرفته می شوند.

 • شستشوی درزها بابخارشور صنعتی, شسشوی سطوح کف حرفه ای

  299 بازدید

  شستشوی سطوح کف و دیوار با استفاده از بخارشوی های صنعتی بسیار راحت صورت می پذیرد. کف شویی به بخار با استفادده از نازل های متفاوت صورت می گیرد. از کاربردی ترین مصارف بخارشوی های صنعتی، تمییز کزدن درز ها بین سرامیک ها و سطوح کف است. با استفاده از بخارشوی ها میتوان سطوحی تمیز و زیباتر داشت.

 • قالیشور ریلی اتوماتیک SAFRAN, تجهیزات قالیشویی مدرن

  1,284 بازدید

  شستشوی اتوماتیک فرش و قالی، در کوتاهترین زمان ممکن و با کمترین میزان مصرف انرژی، به سهولت انجام میشود. دستگاه های قالیشور اتوماتیک را بصورت قالیشور ریلی یا قالیشور میزی، که هر دو بعنوان ماشین آلات قالیشور اتوماتیک شناخته می شوند، امکان ارائه دارند. این ماشین آلات با داشتن ظرفیت کاری بیشتر نسبت به روش های قالیشویی سنتی، و با اشغال کمترین فضاها، برای کارگاه های قالیشویی بسیار مناسب می باشد.

 • انواع جاروبرقی صنعتی, انواع جاروی خانگی, انواع جاروبرقی

  509 بازدید

  ارائه انواع جاروبرقی های صنعتی، دستگاه جاروی برقی خانگی و جاروبرقی های آب و خاک، با داشتن نمایندگی از برترین کارخانجات تولیدی اروپایی توسط شرکت بازرگانی آریان صاواتو، میسر شده است. جاروبرقی ایستاده از جمله جاروبرقی های خانگی است. این جاروبرقی با داشتن ساختاری ساده جهت جاروب سطوح کف منازل به کار می رود. نوع طراحی این جاروبرقی، سبب مانور بیشتر این دستگاه نظافتی شده است.

 • کارواش اتوماتیک دروازه ای, کارواش اتومات مدرن, کارواش

  1,178 بازدید

  شستشوی حرفه ای انواع خودروها با استفاده از انواع کارواش های اتوماتیک و مدرن، به راحتی و در کوتاهترین زمان ممکن میسر می باشد. این دستگاه های کارواش های اتومات با داشتن سیستم شستشوی مکانیزه، با کمترین میزان مصرف آب و برق و با کاهش چشمگیر دخالت نیروی انسانی، بسیار مورد توجه مشتریان قرار گرفته است. این کارواش های دروازه ای با داشتن برس هایی حرفه ای و نرم، عدم آسیب به بدنه انواع خودروها را تضمین میکند

 • سیستم بسته بندی اتوماتیک فرش, بسته بندی اتومات قالی

  1,435 بازدید

  استفاده از دستگاه های رول کن و بسته بندی با نایلون فرش و قالی، از جمله فاکتورهای مهم جهت جذب بیشتر مشتریان می باشد. استفاده از دستگاه بسته بندی اتوماتیک فرش، علاوه بر کاهش نیروی انسانی، سبب کاهش آسیب پذیری فرش می شود. در این دستگاه های بسته بندی و رول کن اتواتیک فرش، امکان بررسی دوباره تمیزی فرش و پرز گیری از روی فرش نیز میسر خواهد بود.

 • تجهیزات ضد عفونی کننده بیمارستانی و هتلی, ضدعفونی بالش

  448 بازدید

  شرکت آریان صاواتو با هدف معرفی طیف گسترده ای از تجهیزات هتلداری و ضد عفونی کننده و همچنین دستگاه های نظافت صنعتی و خدماتی به فعالیت خود ادامه می دهد. اینک به معرفی دستگاه ضد عفونی کننده بالش می پردازد. این دستگاه با ضد عفونی و استریل کردن،به از بین بردن انواع ویروس و باکتری با استفاده گاز ازن می پردازد. در بیمارستان ها،کلینیک ها، خانه سالمندان، مجتمع های اقامتی و پادگان های نظامی به کار میرود.

 • جاروبرقی صنعتی, جارو برقی آب و خاک صنعتی, انواع مبل شور

  661 بازدید

  جاروبرقی های صنعتی و جاروبرقی های آب و خاک صنعتی از جمله محصولات شرکت Fantom ترکیه است. شرکت آریان صاواتو به عنوان نماینده انحصاری و تنها وارد کننده این دستگاه های نظافت صنعتی است. از جمله محصولات این شرکت می توان انواع جاروبرقی های صنعتی، جاروبرقی های صنعتی آب و خاک، جاروبرقی های خانگی، جاروبرقی نیمه صنعتی، جاروبرقی هتلی، مبل شوی صنعتی, موکت شوی صنعتی, فرش شوی صنعتی, مبل شوی و جاروی صنعتی است.

 • واترجت فشارقوی آبگرم 500th, دستگاه شستشوی فشارقوی آبگرم

  564 بازدید

  دستگاه واترجت صنعتی فشار قوی 500 بار آب گرم، از جمله کارواش های پرفشار صنعتی است که برای شستشوی ماشین آلات و تجهیزات صنعتی به کار می رود. دستگاه جت واتر فشارقوی به راحتی چربی های صنعتی همچون روغن و گریس را از بین می برد. دستگاه های شستشوی فشارقوی آلمانی، با داشتن طراحی صنعتی و به صورت سیار قابل کاربری است. شلنگ فشارقوی حرفه ای و لانس و نازل های متفاوت جهت استفاده صنعتی نیز دارد.

 • قالیشویی اتوماتیک,تجهیزات قالیشویی,شستشو و آبگیر اتومات

  4,039 بازدید

  شستشوی فرش و قالی با استفاده از تجهیزات اتوماتیک و مدرن قالیشویی، افزایش سرعت کار، کاهش نیروی انسانی، کاهش فضای اشغالی، شستشوی با کیفیت و با کمترین آسیب فرش از جمله محاسن این دستگاه های قالیشور اتوماتیک به حساب می آید. این دستگاه قالی شوی اتومات با امکان کنترل برنامه شستشوی فرش و دستگاه آبگیر لوله ای، با کمترین میزان لرزش در کوتاهترین زمان و با بیشترین درصد خشک کنددگی فرش و قالی است.

 • مبلمان شور صنعتی, تجهیزات هتلداری و خدماتی, صندلی شور

  875 بازدید

  مبلمان شویی با بخارشوی های صنعتی و با دارا بودن نازل های حرفه ای برای شستشوی مبلمان و همچنین شستشوی صندلی و تجهیزات در بسیاری از هتل ها و شرکت های خدماتی به کار می رود. دستگاه های بخارشوی با دارا بودن انواع نازل ها برای شستشوی مبلمان، موکت، میز و صندلی، سطوح دیوار و کفشویی, و همچنین شستشوی و نظافت سرویس های بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد.

 • کارواش با بخار, توشویی خودرو با بخارشو صنعتی, شستشوبخار

  7,427 بازدید

  بخارشوی صنعتی با شستشوی تمام سطوح انواع خودرو، همچون بدنه بیرونی، توشویی ماشین، قسمت داشبورد و صندلی، ارائه خدمات بهتر و مقرون به صرفه تر را برای کارواش ها فراهم آورده است.دستگاه های بخارشوی ارائه شده توسط شرکت آریان صاواتو، با ساختاری صنعتی و با داشتن نازل های حرفه ای بخارشویی، کاربری راحت تر را برای کارواش ها و همچنین کاهش هزینه ها را به ارمغان آورده است.

 • اسکرابر abila50e , زمینشور دستی, فروش ویژه اسکرابر

  149 بازدید

  تخفیف ویژه اسکرابر (کفشوی صنعتی) در مدل های اسکرابر دستی و اسکرابر های نفربر، ساخت شرکت Comac ایتالیا در تابستان آغاز شد. این دستگاه های زمین شور در مدل های مختلف و با کیفیت تمیزکاری بالا، جزء معتبرترین برندهای این مدل از دستگاه های نظافت صنعتی است. عرض شستشوی مناسب کف شورها، ظرفیت مناسب مخازن آب تمیز و کثیف اسکرابرها و قدرت مانور بالای این دستگاه های زمین شور، این امکان را فراهم آورده است .

 • کارواش مدرن دروازه ای, کارواش, شستشوی اتوماتیک خودرو

  740 بازدید

  شستشوی اتوماتیک انواع خودرو، با استفاده از کارواش های دروازه ای و کارواش های تونلی و همچنین با تجهیز کارواش اتوماتیک به تجهیزات جانبی بیشتر، همچون رینگ شور و شستشوی اولیه خودرو، سبب می شود میزان استقبال و رضایت مشتریان تا میزان چشمگیری از شستشوی مدرن ماشین ها، افزایش پیدا کند.

 • شستشوی مدرن و حرفه ای شیشه و نما, خدمات نماشویی,نماشور

  636 بازدید

  دستگاه نماشوی با شستشوی شیشه و سطوح سنگی و گرانیتی در نما، از سطح زمین، با استفاده از مکانیزم تبدیل آب ورودی به آب مقطر، شستشوی نما و شیشه را با استفاده از آب های بدون سختی انجام داده و هیچ گونه لکی بر روی سطوح باقی نمی ماند.

 • فرش شوی صنعتی, پولیشر تک برسه قالیشویی, شوینده قالی و م

  1,805 بازدید

  شستشوی فرش و موکت با استفاده از پولیشر های تک برسه و یا پولیشرهای دو برسه، بسیار راحت و سریع صورت می پذیرد.کارگاه های قالیشویی و و شرکت های خدمات نظافتی با دارا بودن این دستگاه نظافت صنعتی، امکان ارائه خدمات بسیاری به مشتریان خود خواهند داشت.

 • از بین برنده چربی های صنعتی,شوینده صنعتی ماشین حمل سوخت

  364 بازدید

  واترجت های صنعتی با هدف از بین بردن چربی های صنعتی و قدیمی، در بسیاری از کارخانجات، پتروشیمی ها، پالایشگاه ها، کارخانجات تولیدی و ناوگان عمومی به کار می رود. این دستگاه های نظافت صنعتی، در مدل های شوینده صنعتی آبسرد و آبگرم قابل ارائه می باشد.

 • زمین شور صنعتی , کفشو زمین , اسکرابر کف شور دستی

  170 بازدید

  اسکرابر دستی با شستشوی کف و زمین شویی، محیط بهداشتی تر را ایجاد می کند. استفاده از این دستگاه های نطافت صنعتی در بسیاری از شرکت ها، کارخانجات، فروشگاه ها و مجتمع های مسکونی و تجاری به کار می آید.

 • شوینده صنعتی تجهیزات صنعتی,شستشوی چربی های صنعتی دستگاه

  942 بازدید

  شستشوی و برطرف کردن انواع چربی و گریس از روی تجهیزات و ماشین آلات صنعتی تولیدی در کارخانجات صنعتی با استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی بسیار سریع و راحت اتفاق میافتد.این دستگاه های بخارشو صنعتی با تولید بخارخشک بهترین کیفیت تمیزکنندگی را ایجاد می کنند.

 • مترو واش, شستشوی اتوماتیک واگن و قطار, کارواش اتوماتیک

  454 بازدید

  شستشوی سریع و با کیفیت مترو، واگن و قطارهای مسافربری با استفاده از کارواش های اتوماتیک مترو (مترو واش) به راحتی امکان پذیر خواهد بود. با شستشوی قطار و واگن های شهری و بین شهری، به داشتن ظاهری تمیزتر کمک خواهیم کرد.

 • واترجت صنعتی آبگرم, دستگاه شوینده صنعتی پرفشار آب گرم

  728 بازدید

  شستشوی صنعتی ماشین آلات صنعتی و سطوح هایی با آلودگی هایی صنعتی و حتی چسبنده، با استفاده از دستگاه های واترجت پرفشار آب گرم و کارواش های سیار، امری آسان شده است.این دستگاه های نظافت صنعتی با امکان تنظیم فشار خروجی، در بسیاری از کارخانجات و محیط های صنعتی به کار می رود.

 • لباسشویی صنعتی, تجهیزات لاندری بیمارستان, دستگاه نظافتی

  519 بازدید

  دستگاه های شوینده البسه و ملحفه های کثیف و آلوده، در بیمارستان ها و کلینک های درمانی، خشک شویی های بزرگ و ارگان های دولتی به کار می رود.این دستگاه های لباسشویی صنعتی ساخت شرکت imesa ایتالیا است.

 • کارواش تونلی اتوماتیک, کارواش تونلی مدرن, شستشوی اتومات

  479 بازدید

  کارواش اتوماتیک تونلی شرکت dbf ترکیه، با دارا بودن تعداد بیشتری برس نسبت به کارواش های دروازه ای، امکان شستشوی سریع و با کیفیت خودروهای سواری و شاسی بلند را فراهم کرده است.

 • نماشوی داخلی, شوینده شیشه در ارتفاع, شیشه شوی سالن

  273 بازدید

  استفاده از نماشور های داخلی به راحتی میتوان سطوح شیشه ای که دسترسی به ان ها سخت هست و یا در ارتفاع بالایی تا 4 متری قرار گرفته اند را تمییز نمود.این دستگاه نظافت صنعتی، محصول کشور آلمان است و سرعت نظافت شیشه و نما های داخلی را افزایش داده است.

 • جارو خیابانی, جاروی شهری بزرگ صنعتی, جارو شهری شهرداری

  775 بازدید

  جاروی شهری بزرگ یا همان جاروهای خیابانی، با قابلیت های متنوعی که داراست، این امکان را به وجود می آورد که با کمترین زمان و با بهترین کیفیت و بیشترین میزان بهداشت، تمیزکاری سطوح شهری صورت پذیرد. این دستگاه های نظافت صنعتی (سوییپر) اغلب در شهرداری ها و شهرک های صنعتی و مسکونی بزرگ به کار می رود.

 • سوییپر شهری, جاروب کف شهرداری ها, جاروی محوطه صنعتی

  171 بازدید

  استفاده از جاروهای کف صنعتی بزرگ (سوییپر) در فضای شهری و کارخانجات، جمع آوری زباله های بزرگ و گردو خاک موجود بر روی زمین را بسیار آسان و سریع کرده است.این دستگاه های نظافت صنعتی (سوییپر) در شهرداری ها، کارخانجات، گروه های تولیدی و محوطه های دانشگاه و مجموعه های تجاری تفریحی به کار می رود.