در حال بارگذاری
 • 198
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 261.2هزار
  بازدید

عصر زبان-مرکز ترجمه تخصصی و زبان های خارجی

کانال رسمی موسسه عصر زبان در آپارات

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

کانال رسمی موسسه عصر زبان در آپارات

 • 198
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 261.2هزار
  بازدید
Loading...
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • خداحافظی رونالدینیو از فوتبال

  116 بازدید

  رونالدینیو فوق ستاره فوتبال برزیل و باشگاه بارسلونا از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. این بازیکن 38 ساله سابقه حضور پنج فصل در باشگاه بارسلونا اسپانیا و سه فصل در آث میلان ایتالیا را داشت. رونالدینیو به دلیل قدرت بازی سازی، پاسوری و ضربات ایستگاه و همچنین دریبلینگ خود شهرت فراوانی دارد.

 • تقویت زبان انگلیسی از طریق گوش دادن به آهنگ - آهنگ 13

  86 بازدید

  در این مجموعه ویدئوها قصد داریم با استفاده از آهنگ زبان انگلیسی شما را تقویت نماییم.کافی است ابتدا به موسیقی گوش دهید.سپس کلمات و عبارتی را که نمی دانید چک کنید.متن را با استفاده از نوشته روی آن با خود تکرار کنید.پس از تسلط کافی، آهنگ را بدون متن گوش دهید. خواننده آهنگ شماره سیزده: خواننده این آهنگ آقای چارلی پوث خواننده 26 ساله آمریکایی است.

 • چطور زبان انگلیسی را سریعتر یاد بگیریم؟

  164 بازدید

  در این ویدئو، به شما نشان خواهیم داد تنها و سریعترین راه یادگیری فوری زبان انگلیسی محدود کردن مطالب و تمرکز بر مباحثی محدود می باشد. مثلا برای یادگیری واژگان بجای اینکه انبوهی از کلمات کم استفاده را یاد بگیرید، بر حفظ کردن واژگان پرکاربرد تمرکز می کنید.در تمامی بخش های دیگری یادگیری زبان انگلیسی نیز قاعده وجود دارد.با عصر زبان همراه باشید.

 • تقویت زبان انگلیسی از طریق گوش دادن به آهنگ - آهنگ 12

  884 بازدید

  در این مجموعه ویدئوها قصد داریم با استفاده از آهنگ زبان انگلیسی شما را تقویت نماییم.کافی است ابتدا به موسیقی گوش دهید.سپس کلمات و عبارتی را که نمی دانید چک کنید.متن را با استفاده از نوشته روی آن با خود تکرار کنید.پس از تسلط کافی، آهنگ را بدون متن گوش دهید. خواننده آهنگ شماره دوازده: این آهنگ فوق العاده عاشقانه و زیبا را جیمز بلانت خوانده است.

 • تقویت زبان انگلیسی از طریق گوش دادن به آهنگ - آهنگ 11

  702 بازدید

  در این مجموعه ویدئوها قصد داریم با استفاده از آهنگ زبان انگلیسی شما را تقویت نماییم.کافی است ابتدا به موسیقی گوش دهید.سپس کلمات و عبارتی را که نمی دانید چک کنید.متن را با استفاده از نوشته روی آن با خود تکرار کنید.پس از تسلط کافی، آهنگ را بدون متن گوش دهید. خواننده آهنگ شماره یازده: این آهنگ را گروه موسیقی ایرلندی با نام Boy Band خوانده اند.

 • وقتی زلاتان ابراهیموویچ انگلیسی صحبت می کند.

  967 بازدید

  زلاتان ابراهیموویچ یکی از مطرح ترین بازیکنان فوتبال در دهه اخیر بوده است. وی که ملیت سوئدی دارد به سئوالات مصاحبه کننده انگلیسی زبان خود به زبان انگلیسی پاسخ می دهد. جهت تقویت زبان انگلیسی خود به تفاوت لهجه این دو نفر دقت کنید.

 • تقویت زبان انگلیسی از طریق گوش دادن به آهنگ - آهنگ دهم

  846 بازدید

  در این مجموعه ویدئوها قصد داریم با استفاده از آهنگ زبان انگلیسی شما را تقویت نماییم.کافی است ابتدا به موسیقی گوش دهید.سپس کلمات و عبارتی را که نمی دانید چک کنید.متن را با استفاده از نوشته روی آن با خود تکرار کنید.پس از تسلط کافی، آهنگ را بدون متن گوش دهید. خواننده آهنگ شماره ده: کریس دی برگ خواننده مطرح انگلیسی زبان یکی از سرشناس ترین خوانندگان معاصر انگلیسی است.

 • تقویت زبان انگلیسی از طریق گوش دادن به آهنگ - آهنگ نهم

  1,265 بازدید

  در این مجموعه ویدئوها قصد داریم با استفاده از آهنگ زبان انگلیسی شما را تقویت نماییم.کافی است ابتدا به موسیقی گوش دهید.سپس کلمات و عبارتی را که نمی دانید چک کنید.متن را با استفاده از نوشته روی آن با خود تکرار کنید.پس از تسلط کافی، آهنگ را بدون متن گوش دهید. خواننده آهنگ شماره نه: این آهنگ از کارهای بسیار زیبا انریکه خواننده مشهور آمریکایی اسپانیایی است.

 • تقویت زبان انگلیسی از طریق گوش دادن به آهنگ - آهنگ هشتم

  911 بازدید

  در این مجموعه ویدئوها قصد داریم با استفاده از آهنگ زبان انگلیسی شما را تقویت نماییم.کافی است ابتدا به موسیقی گوش دهید.سپس کلمات و عبارتی را که نمی دانید چک کنید.متن را با استفاده از نوشته روی آن با خود تکرار کنید.پس از تسلط کافی، آهنگ را بدون متن گوش دهید. خواننده آهنگ شماره هشت: این آهنگ توسط گروه Lumineers که یک گروه آمریکایی خوانده شده است.

 • تقویت زبان انگلیسی از طریق گوش دادن به آهنگ - آهنگ هفتم

  749 بازدید

  در این مجموعه ویدئوها قصد داریم با استفاده از آهنگ زبان انگلیسی شما را تقویت نماییم.کافی است ابتدا به موسیقی گوش دهید.سپس کلمات و عبارتی را که نمی دانید چک کنید.متن را با استفاده از نوشته روی آن با خود تکرار کنید.پس از تسلط کافی، آهنگ را بدون متن گوش دهید. خواننده آهنگ شماره هفتم: خواننده این اثر زیبا، آلسیا کیز خواننده معروف آمریکایی است که متولد سال 1981 می باشد.

 • تقویت زبان انگلیسی از طریق گوش دادن به آهنگ - آهنگ ششم

  719 بازدید

  در این مجموعه ویدئوها قصد داریم با استفاده از آهنگ زبان انگلیسی شما را تقویت نماییم.کافی است ابتدا به موسیقی گوش دهید.سپس کلمات و عبارتی را که نمی دانید چک کنید.متن را با استفاده از نوشته روی آن با خود تکرار کنید.پس از تسلط کافی، آهنگ را بدون متن گوش دهید. خواننده آهنگ شماره ششم:گروه موسیقی آئرواسمیت در سال 1970 در شهر بوستون ایالت ماسوچوست آمریکا تشکیل شد.سبک این گروه راک می باشد.

 • تقویت زبان انگلیسی از طریق گوش دادن به آهنگ - آهنگ پنجم

  1,000 بازدید

  در این مجموعه ویدئوها قصد داریم با استفاده از آهنگ زبان انگلیسی شما را تقویت نماییم.کافی است ابتدا به موسیقی گوش دهید.سپس کلمات و عبارتی را که نمی دانید چک کنید.متن را با استفاده از نوشته روی آن با خود تکرار کنید.پس از تسلط کافی، آهنگ را بدون متن گوش دهید. خواننده آهنگ شماره پنج: در این آهنگ وستا ویلیامز خواننده آمریکایی شصت ساله می باشد.

 • تقویت زبان انگلیسی از طریق گوش دادن به آهنگ - آهنگ چهار

  917 بازدید

  در این مجموعه ویدئوها قصد داریم با استفاده از آهنگ زبان انگلیسی شما را تقویت نماییم.کافی است ابتدا به موسیقی گوش دهید.سپس کلمات و عبارتی را که نمی دانید چک کنید.متن را با استفاده از نوشته روی آن با خود تکرار کنید.پس از تسلط کافی، آهنگ را بدون متن گوش دهید. خواننده آهنگ شماره چهار: دوران دوران گروهی موسیقی که در سال 1978 در بیرمنگام انگلستان تشکیل شده است.

 • یک آهنگ رمانتیک و زیبا از کنسرت عاطف اسلم خواننده هندی

  4,570 بازدید

  در این ویدئو، کلیپی زیبا از کنسرت خواننده محبوب سینمای هندوستان عاطف اسلم را خواهید دید.امیدواریم لذت ببرید.

 • ثروتمندان دنیا چه تفریحاتی دارند؟

  430 بازدید

  شاید برای شما هم سئوال پیش آمده باشد که ثروتمندان دنیا چه تفریحاتی دارند.در این ویدئو تفریحات ده ثروتمند اول دنیا را بررسی کرده ایم.از دیدن آن تعجب خواهید کرد.در میان تفریحات گران قیمتی مثل گلف، خواندن کتاب همیشه برایشان جذاب است.

 • تقویت زبان انگلیسی از طریق گوش دادن به آهنگ - آهنگ سوم

  993 بازدید

  در این مجموعه ویدئوها قصد داریم با استفاده از آهنگ زبان انگلیسی شما را تقویت نماییم.کافی است ابتدا به موسیقی گوش دهید.سپس کلمات و عبارتی را که نمی دانید چک کنید.متن را با استفاده از نوشته روی آن با خود تکرار کنید.پس از تسلط کافی، آهنگ را بدون متن گوش دهید. خواننده آهنگ شماره دو: خواننده این آهنگ خانم برندا کی استار است که اهل آمریکا می باشد.

 • مصاحبه با لیونل مسی در مورد فوتبال جهان

  1,050 بازدید

  در این ویدئو، لیونل مسی فوق ستاره باشگاه بارسلونا و تیم ملی آرژانتین به سئوالات محاصبه کننده در مورد مسائل مختلف فوتبال جهان پاسخ می دهد.جالب این است که مسی علیرغم آشنایی به زبان انگلیسی، سئوالات را به زبان آرژانتینی پاسخ می دهد و ترجمه انگلیسی می شود.

 • تقویت زبان انگلیسی از طریق گوش دادن به آهنگ - آهنگ دوم

  1,374 بازدید

  در این مجموعه ویدئوها قصد داریم با استفاده از آهنگ زبان انگلیسی شما را تقویت نماییم.کافی است ابتدا به موسیقی گوش دهید.سپس کلمات و عبارتی را که نمی دانید چک کنید.متن را با استفاده از نوشته روی آن با خود تکرار کنید.پس از تسلط کافی، آهنگ را بدون متن گوش دهید. خواننده آهنگ شماره دو: خواننده این آهنگ گروه The Police می باشد.این گروه سال 1977 در لندن تشکیل شده است.

 • تقویت زبان انگلیسی از طریق گوش دادن به آهنگ - آهنگ اول

  2,123 بازدید

  در این مجموعه ویدئوها قصد داریم با استفاده از آهنگ زبان انگلیسی شما را تقویت نماییم.کافی است ابتدا به موسیقی گوش دهید.سپس کلمات و عبارتی را که نمی دانید چک کنید.متن را با استفاده از نوشته روی آن با خود تکرار کنید.پس از تسلط کافی، آهنگ را بدون متن گوش دهید. خواننده آهنگ شماره یک: ریچارد نوئل مارکس (به انگلیسی: Richard Noel Marx) (زاده: ۱۶ سپتامبر ۱۹۶۳ در شیکاگو، ایلینویز)

 • یک آهنگ خاص برای عاشق ها

  1,255 بازدید

  این ویدئوی زیبا رو تقدیم می کنیم به همه خانواده هایی که عشق رو سرمشق زندگیشون کردند.با عصر زبان همراه باشید.

 • رابطه خوب مسی با هوادار خردسال فوتبال

  317 بازدید

  در این ویدئو برخورد فوق حرفه ای اسطوره فوتبال آرژانتین لیونل مسی را می بینید.کودک خردسال در آغوش مسی.با عصر زبان همراه باشید.

 • سفر مسی و همسرش به همراه تیم بارسلونا به زوریخ سوئیس

  871 بازدید

  در این ویدئو سفر لیونل مسی و همسرش به زوریخ سوئیس به همراه تیم بارسلونا را خواهید دید.با عصر زبان همراه باشید

 • آموزش مهارت نوشتاری انکلیسی - قسمت پانزدهم

  126 بازدید

  تقویت مهارت نوشتاری یا writing یکی از دغدغه های اصلی زبان آموزان ایرانی است. در این مجموعه ویدئو شما را اصول تقویت مهارت نوشتاری آشنا می کنیم. این ویدئوها مهارت writing شما را کاملاً تقویت خواهد کرد. در این درس خانم جنیفر به تدریس کاربرد and خواهند پرداخت.این ویدئو در ادامه قسمت چهاردهم می باشد.با عصر زبان همراه باشید.

 • آموزش مهارت نوشتاری انکلیسی - قسمت چهاردهم

  101 بازدید

  تقویت مهارت نوشتاری یا writing یکی از دغدغه های اصلی زبان آموزان ایرانی است. در این مجموعه ویدئو شما را اصول تقویت مهارت نوشتاری آشنا می کنیم. این ویدئوها مهارت writing شما را کاملاً تقویت خواهد کرد. در این درس خانم جنیفر به تدریس کاربرد and خواهند پرداخت.با عصر زبان همراه باشید.

 • آموزش مهارت نوشتاری انکلیسی - قسمت سیزدهم

  77 بازدید

  تقویت مهارت نوشتاری یا writing یکی از دغدغه های اصلی زبان آموزان ایرانی است. در این مجموعه ویدئو شما را اصول تقویت مهارت نوشتاری آشنا می کنیم. این ویدئوها مهارت writing شما را کاملاً تقویت خواهد کرد. در این درس خانم جنیفر به تدریس کاربرد دو نقطه و نقطه ویرگول در زبان انگلیسی می باشد.با عصر زبان همراه باشید.

 • آموزش مهارت نوشتاری انکلیسی - قسمت دوازدهم

  54 بازدید

  تقویت مهارت نوشتاری یا writing یکی از دغدغه های اصلی زبان آموزان ایرانی است. در این مجموعه ویدئو شما را اصول تقویت مهارت نوشتاری آشنا می کنیم. این ویدئوها مهارت writing شما را کاملاً تقویت خواهد کرد. در این درس خانم جنیفر به تدریس کاربرد پارنتز و خط تیره در نوشتار زبان انگلیسی می پردازد.

 • نسخه بدل مسی در دنیای فوتبال زنان

  1,675 بازدید

  لیونل مسی اسطوره بی بدیل دنیای فوتبال کنونی در جهان، نسخه زن هم دارد. این بازیکن فوتبال زنان دقیقاً نسخه مسی در فوتبال زنان است.

 • آموزش مهارت نوشتاری انکلیسی - قسمت یازدهم

  70 بازدید

  تقویت مهارت نوشتاری یا writing یکی از دغدغه های اصلی زبان آموزان ایرانی است. در این مجموعه ویدئو شما را اصول تقویت مهارت نوشتاری آشنا می کنیم. این ویدئوها مهارت writing شما را کاملاً تقویت خواهد کرد. در این درس خانم جنیفر به تدریس کاربرد اسامی، اعداد، نام ها و عبارات در نوشتار زبان انگلیسی می پردازد. با عصر زبان همراه باشید.

 • آموزش مهارت نوشتاری انکلیسی - قسمت دهم

  148 بازدید

  تقویت مهارت نوشتاری یا writing یکی از دغدغه های اصلی زبان آموزان ایرانی است. در این مجموعه ویدئو شما را اصول تقویت مهارت نوشتاری آشنا می کنیم. این ویدئوها مهارت writing شما را کاملاً تقویت خواهد کرد.در این درس با روش به کار بردن عبارات صفتی، عناوین و اسامی در writing آشنا خواهید شد. با عصر زبان همراه شما هستیم.

 • هات داگ چطور تولید می شود؟

  267 بازدید

  اگر اهل خوردن فست فود هست. بهتر هست حتما تماشای این ویدئو را از دست ندهید. روش تولید هات داگ به صورت مستند را به تماشا بنشینید. با عصر زبان همراه شما هستیم.

 • آموزش مهارت نوشتاری انکلیسی - قسمت نهم

  123 بازدید

  تقویت مهارت نوشتاری یا writing یکی از دغدغه های اصلی زبان آموزان ایرانی است. در این مجموعه ویدئو شما را اصول تقویت مهارت نوشتاری آشنا می کنیم. این ویدئوها مهارت writing شما را کاملاً تقویت خواهد کرد.در این درس با روش به کار بردن زمان، تاریخ و اعداد در نگارش writing آشنا می شوید. با عصر زبان همراه باشید.

 • وقتی لیونل مسی تنهایی تمرین می کند

  2,083 بازدید

  همیشه اسطوره های فوتبال برای مردم نقش افرادی را داشته اند که فقط پول های هنگفت می گیرند. در این ویدئو تنها چند دقیقه از تمرین های روزانه یک ستاره فوتبال را می بینید. با عصر زبان همراه باشید.