در حال بارگذاری
 • 171
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 161.3هزار
  بازدید

عصر زبان-مرکز ترجمه تخصصی و زبان های خارجی

کانال رسمی موسسه عصر زبان در آپارات

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

کانال رسمی موسسه عصر زبان در آپارات

 • 171
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 161.3هزار
  بازدید
Loading...
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • آموزش مهارت نوشتاری انکلیسی - قسمت سیزدهم

  10 بازدید

  تقویت مهارت نوشتاری یا writing یکی از دغدغه های اصلی زبان آموزان ایرانی است. در این مجموعه ویدئو شما را اصول تقویت مهارت نوشتاری آشنا می کنیم. این ویدئوها مهارت writing شما را کاملاً تقویت خواهد کرد. در این درس خانم جنیفر به تدریس کاربرد دو نقطه و نقطه ویرگول در زبان انگلیسی می باشد.با عصر زبان همراه باشید.

 • آموزش مهارت نوشتاری انکلیسی - قسمت دوازدهم

  10 بازدید

  تقویت مهارت نوشتاری یا writing یکی از دغدغه های اصلی زبان آموزان ایرانی است. در این مجموعه ویدئو شما را اصول تقویت مهارت نوشتاری آشنا می کنیم. این ویدئوها مهارت writing شما را کاملاً تقویت خواهد کرد. در این درس خانم جنیفر به تدریس کاربرد پارنتز و خط تیره در نوشتار زبان انگلیسی می پردازد.

 • نسخه بدل مسی در دنیای فوتبال زنان

  247 بازدید

  لیونل مسی اسطوره بی بدیل دنیای فوتبال کنونی در جهان، نسخه زن هم دارد. این بازیکن فوتبال زنان دقیقاً نسخه مسی در فوتبال زنان است.

 • آموزش مهارت نوشتاری انکلیسی - قسمت یازدهم

  10 بازدید

  تقویت مهارت نوشتاری یا writing یکی از دغدغه های اصلی زبان آموزان ایرانی است. در این مجموعه ویدئو شما را اصول تقویت مهارت نوشتاری آشنا می کنیم. این ویدئوها مهارت writing شما را کاملاً تقویت خواهد کرد. در این درس خانم جنیفر به تدریس کاربرد اسامی، اعداد، نام ها و عبارات در نوشتار زبان انگلیسی می پردازد. با عصر زبان همراه باشید.

 • آموزش مهارت نوشتاری انکلیسی - قسمت دهم

  38 بازدید

  تقویت مهارت نوشتاری یا writing یکی از دغدغه های اصلی زبان آموزان ایرانی است. در این مجموعه ویدئو شما را اصول تقویت مهارت نوشتاری آشنا می کنیم. این ویدئوها مهارت writing شما را کاملاً تقویت خواهد کرد.در این درس با روش به کار بردن عبارات صفتی، عناوین و اسامی در writing آشنا خواهید شد. با عصر زبان همراه شما هستیم.

 • هات داگ چطور تولید می شود؟

  47 بازدید

  اگر اهل خوردن فست فود هست. بهتر هست حتما تماشای این ویدئو را از دست ندهید. روش تولید هات داگ به صورت مستند را به تماشا بنشینید. با عصر زبان همراه شما هستیم.

 • آموزش مهارت نوشتاری انکلیسی - قسمت نهم

  13 بازدید

  تقویت مهارت نوشتاری یا writing یکی از دغدغه های اصلی زبان آموزان ایرانی است. در این مجموعه ویدئو شما را اصول تقویت مهارت نوشتاری آشنا می کنیم. این ویدئوها مهارت writing شما را کاملاً تقویت خواهد کرد.در این درس با روش به کار بردن زمان، تاریخ و اعداد در نگارش writing آشنا می شوید. با عصر زبان همراه باشید.

 • وقتی لیونل مسی تنهایی تمرین می کند

  414 بازدید

  همیشه اسطوره های فوتبال برای مردم نقش افرادی را داشته اند که فقط پول های هنگفت می گیرند. در این ویدئو تنها چند دقیقه از تمرین های روزانه یک ستاره فوتبال را می بینید. با عصر زبان همراه باشید.

 • آموزش مهارت نوشتاری انکلیسی - قسمت هشتم

  33 بازدید

  تقویت مهارت نوشتاری یا writing یکی از دغدغه های اصلی زبان آموزان ایرانی است. در این مجموعه ویدئو شما را اصول تقویت مهارت نوشتاری آشنا می کنیم. این ویدئوها مهارت writing شما را کاملاً تقویت خواهد کرد.در این درس با روش به کار بردن آپوستروف و کاما در زبان انگلیسی آشنا می شوید. این درس در ادامه ویدئو قسمت هفتم می باشد. با عصر زبان همراه باشید.

 • برخوردهای لیونل مسی با علاقمندان فوتبال

  136 بازدید

  لیونل مسی همیشه به عنوان ورزشکاری کم حاشیه مورد احترام بازیکنان، مربیان و طرفداران فوتبال بوده است. در این ویدئو برخوردهای انسان دوستانه این اسطوره آرژانتینی را با طرفداران مشاهده می کنید.

 • آموزش مهارت نوشتاری انگلیسی - قسمت هفتم

  55 بازدید

  تقویت مهارت نوشتاری یا writing یکی از دغدغه های اصلی زبان آموزان ایرانی است. در این مجموعه ویدئو شما را اصول تقویت مهارت نوشتاری آشنا می کنیم. این ویدئوها مهارت writing شما را کاملاً تقویت خواهد کرد.در این درس با روش به کار بردن آپوستروف و کاما در زبان انگلیسی آشنا می شوید.با عصر زبان همراه باشید.

 • آموزش مهارت نوشتاری انگلیسی - قسمت ششم

  28 بازدید

  تقویت مهارت نوشتاری یا writing یکی از دغدغه های اصلی زبان آموزان ایرانی است. در این مجموعه ویدئو شما را اصول تقویت مهارت نوشتاری آشنا می کنیم. این ویدئوها مهارت writing شما را کاملاً تقویت خواهد کرد.در این ویدئو شیوه بکار بردن نقل قول در زبان انگلیسی را خواهید آموخت. این ویدئو در ادامه قسمت پنجم می باشد.با موسسه عصر زبان همراه باشید.

 • حرکات خیره کننده لیونل مسی

  310 بازدید

  لیونل مسی اسطوره فوتبال جهان، در این ویدئو بخشی از هنرهای فوتبالی خود را به نمایش می گذارد. امیدواریم از دیدن آن لذت ببرید.با عصر زبان همراه باشید

 • مصاحبه با آنجلینا جولی

  335 بازدید

  آنجلینا جولی یکی از سوپر استارهای هالیوود می باشد. وی که همسر برد پیت است زندگی خاصی دارد. در این ویدئو مصاحبه او را در مورد یکی از نقش های سینمایی او می بینید. با عصر زبان همراه باشید.

 • آموزش مهارت نوشتاری انگلیسی - قسمت پنجم

  19 بازدید

  تقویت مهارت نوشتاری یا writing یکی از دغدغه های اصلی زبان آموزان ایرانی است. در این مجموعه ویدئو شما را اصول تقویت مهارت نوشتاری آشنا می کنیم. این ویدئوها مهارت writing شما را کاملاً تقویت خواهد کرد.در این ویدئو شیوه بکار بردن نقل قول در زبان انگلیسی را خواهید آموخت.با موسسه عصر زبان همراه باشید.

 • کلکسیون ماشین های لیونل مسی

  659 بازدید

  علاقمندان لیونل مسی همیشه به دنبال اطلاع از زندگی خصوصی او هستند. در این ویدئو کلکسیون ماشین های مسی را مشاهده خواهید کرد.با عصر زبان همراه باشید. https://asrezaban.com/

 • خانه لیونل مسی در بارسلون اسپانیا

  400 بازدید

  خیلی از علاقمندان فوتبال و مسی تمایل دارند از زندگی شخصی این فوق ستاره آرژانتینی اطلاعات داشته باشند. در این ویدئو نمای بیرون و داخل خانه لئو مسی به تصویر کشیده شده است.با عصر زبان همیشه همراه باشید.

 • آموزش مهارت نوشتاری انگلیسی - قسمت چهارم

  27 بازدید

  تقویت مهارت نوشتاری یا writing یکی از دغدغه های اصلی زبان آموزان ایرانی است. در این مجموعه ویدئو شما را اصول تقویت مهارت نوشتاری آشنا می کنیم. این ویدئوها مهارت writing شما را کاملاً تقویت خواهد کرد.این ویدئو در ادامه آموزش های درس سوم می باشد.با موسسه عصر زبان همراه باشید.

 • آموزش مهارت نوشتاری انگلیسی - قسمت سوم

  26 بازدید

  تقویت مهارت نوشتاری یا writing یکی از دغدغه های اصلی زبان آموزان ایرانی است. در این مجموعه ویدئو شما را اصول تقویت مهارت نوشتاری آشنا می کنیم. این ویدئوها مهارت writing شما را کاملاً تقویت خواهد کرد.در این درس به موضوع کاربرد کاما و حروف بزرگ در نوشتار زبان انگلیسی پرداخته خواهد شد.با موسسه عصر زبان همراه باشید.

 • آموزش مهارت نوشتاری انکلیسی - قسمت دوم

  105 بازدید

  تقویت مهارت نوشتاری یا writing یکی از دغدغه های اصلی زبان آموزان ایرانی است. در این مجموعه ویدئو شما را اصول تقویت مهارت نوشتاری آشنا می کنیم. این ویدئوها مهارت writing شما را کاملاً تقویت خواهد کرد. در این درس خانم جنیفر شما را با اصول استفاده از کاما و بکارگیری حروف بزرگ انگلیسی آشنا خواهد کرد.با موسسه عصر زبان همراه باشید

 • آموزش مهارت نوشتاری انگلیسی - قسمت اول

  102 بازدید

  تقویت مهارت نوشتاری یا writing یکی از دغدغه های اصلی زبان آموزان ایرانی است. در این مجموعه ویدئو شما را اصول تقویت مهارت نوشتاری آشنا می کنیم. این ویدئوها مهارت writing شما را کاملاً تقویت خواهد کرد.با موسسه عصر زبان همراه باشید.

 • ده شغل پردرآمد در دبی

  132 بازدید

  اگر قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارید حتماً این ویدئو را از دست ندهید.با عصر زبان همراه باشید.

 • هزینه زندگی در دبی

  156 بازدید

  یکی از اصلی ترین سئوالات افراد پیش از مهاجرت به دبی سئوال درباره هزینه های زندگی در این کشور است.در این ویدئو قصد داریم به این سئوال اساسی شما پاسخ دهیم.با عصر زبان همراه باشید.

 • نظر فوتبالیست های مشهور درباره لیونل مسی

  283 بازدید

  در این ویدئو در عین تقویت مهارت شنیداری خود می توانید نظر فوتبالیست های مشهور دنیا هم چون کریس رونالدو، تیری آنری، دیوید بکهام و سایرین را در مورد اعجوبه آرژانتینی فوتبال لیونل مسی بشنوید.با ما همراه باشید

 • ده قانون طلایی برای ثروتمند شدن-جک ما Jack Ma

  69 بازدید

  در این ویدئو علاوه بر تقویت مهارت شنیداری خود در زبان انگلیسی قادر به یادگیری تکنیک های پولدار شدن هستید.جک ما مالک وب سایت ارزشمند علی بابا alibaba.com شما را با اصول پولدار شدن آشنا خواهد کرد.به اصطلاحات و لغات بکار رفته در ویدئو تلاش نمایید.با ما همراه باشید.

 • ترفندی ساده برای صحبت کردن روان به زبان انگلیسی

  140 بازدید

  در این ویدئو خواهید آموخت که چطور با بکارگیری ترفندی ساده به راحتی انگلیسی را فرابگیرید.صحبت کردن ساده به زبان انگلیسی را می آموزید.با ما همراه باشید. https://asrezaban.com/

 • آموزش زبان انگلیسی در خانه - قسمت شصت و پنجم

  514 بازدید

  اگر وقت رفتن به کلاس زبان را ندارید؟اگر نمی خواهید هزینه کنید؟در منزل بنشینید و زبان انگلیسی را همراه با یک مدرس و زبان آموز یاد بگیرید.در این درس خانم جنیفر به شما اصول استفاده از ضمایر مفعولی در زبان انگلیسی را آموزش خواهد داد.

 • آموزش زبان انگلیسی در خانه - قسمت شصت و چهارم

  298 بازدید

  اگر وقت رفتن به کلاس زبان را ندارید؟اگر نمی خواهید هزینه کنید؟در منزل بنشینید و زبان انگلیسی را همراه با یک مدرس و زبان آموز یاد بگیرید.در این درس خانم جنیفر مروری بر روش های طرح سئوال در زبان انگلیسی خواهند داشت.

 • آموزش زبان انگلیسی در خانه - قسمت شصت و سوم

  543 بازدید

  اگر وقت رفتن به کلاس زبان را ندارید؟اگر نمی خواهید هزینه کنید؟در منزل بنشینید و زبان انگلیسی را همراه با یک مدرس و زبان آموز یاد بگیرید.در این درس خانم جنیفر به شما روش استفاده از عبارت سئوالی would you... را یاد می دهد. این عبارت در زندگی روزانه در زبان انگلیسی کاربرد فراوانی دارد.

 • آموزش زبان انگلیسی در خانه - قسمت شصت و دوم

  1,003 بازدید

  اگر وقت رفتن به کلاس زبان را ندارید؟اگر نمی خواهید هزینه کنید؟در منزل بنشینید و زبان انگلیسی را همراه با یک مدرس و زبان آموز یاد بگیرید.در این درس خانم جنیفر به شما شیوه بکار کردن فعل استمراری در حالت سئوالی را آموزش خواهد داد.فعل استمراری در زبان انگلیسی کاربردهای فراوانی دارد.خصوصاً حالت سئوالی آن در زبان انگلیسی اهمیت فراوانی دارد.

 • آموزش زبان انگلیسی در خانه - قسمت شصت و یکم

  251 بازدید

  اگر وقت رفتن به کلاس زبان را ندارید؟اگر نمی خواهید هزینه کنید؟در منزل بنشینید و زبان انگلیسی را همراه با یک مدرس و زبان آموز یاد بگیرید.در این درس خانم جنیفر به شما شیوه بکار کردن فعل استمراری منفی را آموزش خواهد داد.فعل استمراری در زبان انگلیسی کاربردهای فراوانی دارد.

 • آموزش زبان انگلیسی در خانه - قسمت شصت ام

  280 بازدید

  اگر وقت رفتن به کلاس زبان را ندارید؟اگر نمی خواهید هزینه کنید؟در منزل بنشینید و زبان انگلیسی را همراه با یک مدرس و زبان آموز یاد بگیرید.در این درس خانم جنیفر به شما شیوه بکار کردن حالت امری فعل در زبان انگلیسی را آموزش خواهد داد.فعل های امری در زبان انگلیسی کاربردهای فراوانی دارد.