در حال بارگذاری
 • 2
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 5.4هزار
  بازدید

اتش مهر

شرکت آتش مهر اساس کسب و کار ما اعتماد مشتریان و افتخار ماست که از سال ۱۳۹۲ تا به امروز با تولید و عرضه انواع کباب پز های گازی و ذغالی شکل گرفت.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

شرکت آتش مهر اساس کسب و کار ما اعتماد مشتریان و افتخار ماست که از سال ۱۳۹۲ تا به امروز با تولید و عرضه انواع کباب پز های گازی و ذغالی شکل گرفت.

 • 2
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 5.4هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • کباب پز باربیکیو گازی سری ونوس (جدید)

  613 بازدید

  کباب پز گازی استیل مدل ونوس با استفاده از محفظه طعم دهی چدنی و ۶ ردیف شعله(تعداد شعله ها نسبت به اندازه کباب پز متفاوت است) ، امکان پخت کبابی خوشمزه و یکدست را فراهم می آورد.برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید به ادرس اینترنتی ما www.atashmehr.com مراجعه فرمائید.

 • کباب پز باربیکیو گازی ونوس 103

  287 بازدید

  کباب پز گازی استیل مدل ونوس ۱۰۳ با استفاده از محفظه طعم دهی چدنی و ۶ ردیف شعله(نسبت به سایز کباب پز متفاوت می باشد)، امکان پخت کبابی خوشمزه و یکدست را فراهم می آورد. همزمان با پخت کباب می توانید پلو و یا خوراک کنار کبابتان را نیز بپزید.جهت خرید و مشاهده محصولات ما به ادرس www.atashmehr.com مراجعه فرمایید.

 • کباب پز باربیکیو زغالی مدل آتشدان 101

  146 بازدید

  کباب پز ذغالی مدل آتشدان ۱۰۱ جهت استفاده در محیط هایی که به سوخت گاز دسترسی ندارید طراحی شده است. البته طرفداران دوآتشه کباب با طعم اصیل دودی ممکن است در هر صورت از این کباب پز برای پخت کباب استفاده نمایند.طراحی گرد سرپوش موجب گردش هوای گرم در داخل محفظه پخت شده و شما می توانید با بستن درب، همانند یک فر از کباب پزتان استفاده کنید. جهت مشاهده و خرید محصولات به ادرس www.atashmehr.com مراجعه فرمایید

 • کباب پز باربیکیو گازی سری افروزش

  169 بازدید

  کباب پز گازی مدل افروزش ۱۰۲ با استفاده از محفظه طعم دهی چدنی و ۹ ردیف شعله، امکان پخت کبابی خوشمزه و یکدست را فراهم می آورد. طراحی گرد سرپوش موجب گردش هوای گرم در داخل محفظه پخت شده و شما می توانید با بستن درب، همانند یک فر از کباب پزتان استفاده کنید. قابلیت استفاده از سوخت ذغال، خبر خوشی برای دوستداران کباب با طعم دودی می باشد.جهت خریو ومشاهده محصولات به آدرس www.atashmehr.com مراجعه فرمایید.

 • کباب پز باربیکیو افروزش 102

  219 بازدید

  کباب پز گازی مدل افروزش ۱۰۲ با استفاده از محفظه طعم دهی چدنی و ۹ ردیف شعله، امکان پخت کبابی خوشمزه و یکدست را فراهم می آورد. طراحی گرد سرپوش موجب گردش هوای گرم در داخل محفظه پخت شده و شما می توانید با بستن درب، همانند یک فر از کباب پزتان استفاده کنید.جهت خرید محصولات شرکت آتش مهر به ادرس www.atashmehr.com مراجعه فرمایید.

 • کباب پز باربیکیو سری آتشدان

  100 بازدید

  برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید به ادرس اینترنتی ما www.atashmehr.com مراجعه فرمائید.

 • کباب پز گازی مدل ونوس

  1,127 بازدید

  کباب پز گازی استیل مدل ونوس با استفاده از محفظه طعم دهی چدنی و شعله دارسینی آب بندی شده با جوشکاری دقیق، علاوه بر جمع آوری اشک کباب امکان افزودن آب و پخت کبابی نرم را فرآهم می آورد، امکان پخت کبابی خوشمزه و یکدست را فراهم می آورد.با استفاده از کلاهک هود می توانید دود کباب را به مسیر دودکش هدایت و همچنین در صورت وزش نامطلوب باد همچنان کبابی یکدست پخت نمایید.مشاهده محصولات ما در www.atashmehr.com

 • کباب پز زغالی مدل آتشدان 102

  491 بازدید

  کباب پز ذغالی مدل آتشدان۱۰۲جهت استفاده در محیط هایی که به سوخت گاز دسترسی ندارید طراحی شده است. البته طرفداران دوآتشه کباب با طعم اصیل دودی ممکن است در هر صورت از این کباب پز برای پخت کباب استفاده نمایند.کفی چدنی موجب بازتابش حرارت ذغال و پخت کبابی طعم دار و یکدست می شود.سرپوش های تخت این مدل در هنگام استفاده فضای میز کار مناسبی را در اختیارتان قرار می دهد.مشاهده و خریدمحصولات ما www.atashmehr.com

 • کباب پز گازی مدل افروزش

  1,359 بازدید

  کباب پز گازی مدل افروزش با استفاده از محفظه طعم دهی چدنی و 9 ردیف شعله، امکان پخت کبابی خوشمزه و یکدست را فراهم می آورد. طراحی گرد سرپوش موجب گردش هوای گرم در داخل محفظه پخت شده و شما می توانید با بستن درب، همانند یک فر از کباب پزتان استفاده کنید. قابلیت استفاده از سوخت ذغال، خبر خوشی برای دوستداران کباب با طعم دودی می باشد.برای مشاهده محصولات متنوع ما به وب سایت www.atashmehr.com مراجعه فرمایید.

 • کباب پز ذغالی مدل آتشدان

  734 بازدید

  کباب پز ذغالی مدل آتشدان جهت استفاده در محیط هایی که به سوخت گاز دسترسی ندارید طراحی شده است. البته طرفداران دوآتشه کباب با طعم اصیل دودی ممکن است در هر صورت از این کباب پز برای پخت کباب استفاده نمایند. طراحی گرد سرپوش موجب گردش هوای گرم در داخل محفظه پخت شده و شما می توانید با بستن درب، همانند یک فر از کباب پزاستفاده کنید.برای مشاهده محصولات متنوع ما به وب سایت www.atashmehr.com مراجعه فرمایید.