در حال بارگذاری
 • 1
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 17.3هزار
  بازدید

آوند انرژی

شرکت آوند انرژی تامین کننده محصولات حوزه اعلام و اطفای حریق و ارائه دهنده راهکارهای نوین ایمنی و امنیت محصولاتی با بالاترین کیفیت و دارای معتبرترین استانداردهای جهانی و راهکارهایی مطابق با دانش روز دنیا در حوزه های ایمنی

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

شرکت آوند انرژی تامین کننده محصولات حوزه اعلام و اطفای حریق و ارائه دهنده راهکارهای نوین ایمنی و امنیت محصولاتی با بالاترین کیفیت و دارای معتبرترین استانداردهای جهانی و راهکارهایی مطابق با دانش روز دنیا در حوزه های ایمنی

 • 1
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 17.3هزار
  بازدید
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • معرفی دتکتور مکشی لیزری VESDA VEP

  14 بازدید

  مدل VEP VESDA E رویکردی جدید از محصولات آدرس پذیر برای انواع محیط ها با امکان گزارش اطلاعات مربوط به محل دقیق وقوع حریق می باشد. این دتکتور امکانات بیشتری نظیر: - عملکرد تشخیصی ارتقا یافته - پایداری - انعطاف پذیری - کاربری بالاتر - و امکانات ارتباطی قوی تر را نسبت به مدل های قدیمی ارایه می دهد.

 • معرفی دتکتور VESDA VEA

  12 بازدید

  VESDA VEA از سری VESDA E با امکان مخابره محل دقیق هشدار، دریافت هوا از طریق بیش از 40 تیوب نمونه برداری هوا، با شبکه انعطاف پذیر خود و اجزای قابل تعویض تا 120 آدرس را در یک زون اعلام حریق پوشش می دهد. محصولات VESDA متعلق به شرکت Xtralis، به عنوان یکی از قدرتمند ترین تولید کنندگان، در زمینه دتکتورهای مکشی دودی در سطح جهانی شناخته شده است که پاسخ زود هنگام را فراهم می آورد.

 • معرفی VESDA ECO

  8 بازدید

  محصولات VESDA در حوزه کشف حریق سالهاست فعالیت می نماید. شرکت Xtralis به عنوان پیشرو و اولین تولید کننده دتکتورهای مکشی هوا به همراه دتکتورهای گاز و همچنین نظارت محیطی در جهان محسوب می گردد. VESDA ECOمحصول شرکت Xtralis حفاظت همزمان در مقابل آتش و کشف گازهای خطرناک را با قیمتی مقرون به صرفه و مطمئن فراهم می آورد.

 • سیستم اعلام حریق بی سیم 2

  83 بازدید

  بهترین گزینه جهت تجهیز واحد هایی که اقدام به تغییر کاربری نموده اند، به سیستم اعلام حریق استفاده از سیستم های بی سیم است. این سیستم ها به آسانی قابل نصب میباشد و از ویژگی‌های منحصربه‌فرد آن، می توان به تجهیز سریع، ماندگاری بالای سیستم و ارسال هشدارها از طریق تلفن همراه اشاره کرد.

 • سیستم اطفای حریق گاز ProInert2 شرکت فایک (Fike)

  60 بازدید

  اطفای حریق به این روش راهکاری امن و مناسب، بدون اثر مخرب بر محیط است. به دلیل استفاده از روش منحصر بفرد شیرهای تولیدی کمپانی Fike عامل اطفای PROINERT2 با فشاری ثابت (جهت جلوگیری از اثرات مخرب در زمان عملکرد) وارد فضای تحت حفاظت خود می شود.

 • سیستم اطفای حریق گاز ProInert2 شرکت Fike

  35 بازدید

  اطفای حریق به این روش راهکاری امن و مناسب، بدون اثر مخرب بر محیط است. به دلیل استفاده از روش منحصر بفرد شیرهای تولیدی کمپانی Fike عامل اطفای PROINERT2 با فشاری ثابت (جهت جلوگیری از اثرات مخرب در زمان عملکرد) وارد فضای تحت حفاظت خود می شود. جریان ثابت عامل اطفا امکان استفاده از لوله های با قطر کم، فشار کم (و ارزان تر) در مسیر لوله از مخزن گاز تا نازل را فراهم می کند.

 • تاریخچه پیدایش و تاسیس شرکت معظم UTC

  21 بازدید

  کمپانی عظیم UTC با سابقه ای بالغ بر 140 سال تجربه در سال 2010 با هدف گسترش بازار، با بخش تجهیزات اعلام و اطفای حریق شرکت معظم جنرال الکتریک (GE) ادغام گردید. هم اکنون UTC رده محصولات متعدد ایمنی را برای کاربرد های مختلف اعم از ساختمان های مسکونی کوچک تا مراکز تجاری و صنعتی بزرگ عرضه می نماید.

 • دتکتورهای مکشی لیزری VESDA VE

  25 بازدید

  دتکتورهای سری VESDA-E جدیدترین نسل دتکتورهای VESDA است که دارای قابلیت های نوآورانه ایست که به طور چشمگیری تجربه VESDA را بهبود می بخشند. دتکتورهای سری VESDA-E دارای حساسیت بالایی تا 15 برابر بیشتر از سایر دتکتورهای مکشی هستند و حداقل سه بار بهتر در تشخیص گرد و غبار، تا دو برابر طول عمر بالاتری ضمن حفظ حساسیت پایدار در طول زمان مصرف و 8٪ مصرف برق کمتری دارند.

 • دتکتور مکشی لیزری

  38 بازدید

  VESDA VEP کمپانی Xtralis با بیش از 30 سال نوآوری، اقدام به تولید تجهیزاتی با بالاترین سرعت و هشدار بسیار زود هنگام می نماید. درست همانند VEU، VEP از تمام چهار مهارت در یک محصول استفاده می کند. از 200 مورد اختراع ثبت شده که مالکیت فکری آن متعلق به VESDA می باشد، بیش از 100 اختراع جدید در طول توسعه پلت فرم VESDA-E ثبت شده است که به شما احساس نوآوری را می بخشد.

 • معرفی دتکتور مکشی لیزری VESDA-E VEA

  24 بازدید

  سری VEA دتکتورهای وزدا یک رویکرد جدید در حوزه دتکتورهای آدرس پذیر را معرفی می کند. دتکتورهای سری VEA با استفاده از یک شبکه لوله ها با قطرهای کم و دارای نقاط نمونه برداری در محدوده ی حفاظت شده، قابلیت آدرس پذیری دقیق فراهم می آورد. این دتکتورها به طور فعال از طریق نمونه برداری، تجزیه و تحلیل اطلاعات و تشخیص میزان حضور ذرات دود در یک ماژول مرکزی عمل می نمایند.

 • دتکتور خطی حرارتی کابلی

  84 بازدید

  دتکتورهای کابلی جهت تشخیص افزایش دما بیش از حد مجاز و کشف زود هنگام حریق در موارد حفاظت های موضعی، حفاظت از تجهیزات خارج از ساختمان، داخل سینی کابل ها، محیط های آلوده، مرطوب، خورنده، شیمیایی، خطرناک، قابل انفجار و محیط هایی که محدودیت نصب یا انجام امور نگهداری دارند، به منظور عملکرد های پیشگیرانه از حریق و حتی جلوگیری از فعالسازی بی مورد مدارهای آژیر مناسب می باشند.

 • کابل اعلام حریق کویسل ایتالیا (Cavicel)

  57 بازدید

  حفظ یکپارچگی (Integrity) مدار و جلوگیری از قطعی مدار و اتصال کوتاه (Short Circuit) سیستم های اعلام حریق در هنگام آتش سوزی اهمیت فراوان دارد. لذا این کابل ها بایستی ضمن دارا بودن مشخصه های بالا، تست ها و الزمات استانداردی را با موفقیت گذرانده باشد. از آن جمله می توان به BS EN 50200 اشاره نمود.

 • کابل اعلام حریق Cavicel

  341 بازدید

  حفظ یکپارچگی (Integrity) مدار و جلوگیری از قطعی مدار و اتصال کوتاه (Short Circuit) سیستم های اعلام حریق در هنگام آتش سوزی اهمیت فراوان دارد. لذا این کابل ها بایستی ضمن دارا بودن مشخصه های بالا، تست ها و الزمات استانداردی را با موفقیت گذرانده باشند. از آن جمله می توان به BS 6387 اشاره نمود.

 • کابل اعلام حریق

  159 بازدید

  کابل اعلام حریق یا کابل نسوز دارای طراحی ویژه جهت کابل کشی سیستم های اعلام حریق می باشد. پارامتر هایی که در این نوع سیستم ها دارای اهمیت اند بایستی در طراحی این نوع کابلها رعایت گردند. از جمله می توان به حفظ یکپارچگی (Integrity) مدار و جلوگیری از قطعی مدار و اتصال کوتاه (Short Circuit) در هنگام آتش سوزی اشاره کرد.

 • کابل اعلام حریق

  71 بازدید

  کابل اعلام حریق یا کابل نسوز دارای طراحی ویژه جهت کابل کشی سیستم های اعلام حریق می باشد. پارامتر هایی که در این نوع سیستم ها دارای اهمیت اند بایستی در طراحی این نوع کابلها رعایت گردند. از جمله می توان به حفظ یکپارچگی (Integrity) مدار و جلوگیری از قطعی مدار و اتصال کوتاه (Short Circuit) در هنگام آتش سوزی اشاره کرد.

 • معرفی سیستم اعلام حریق بی سیم

  103 بازدید

  مناسب ترین راهکار در فضاهای در حال بهره برداری، قدیمی و در حال ساخت آثار تاریخی و موزه ها بانک ها و مراکز نگهداری اسناد مکانهایی که امکان توقف فعالیت ندارند مثل مراکز درمانی و بیمارستانها مکانهایی برای فعالیت موقت مانند کانکس و کارگاه های موقت

 • پایان راه برای قاتل خاموش

  666 بازدید

  آشکار ساز گاز منوکسید کربن دستگاهی است الکترونیکی که برای تشخیص منوکسید کربن که گازی بیرنگ، بی بو و در عین حال سمی و کشنده است بکار برده می شود. در صورت انباشتگی این گاز در محیط، دستگاه هشدار دهنده گاز CO با صدای زنگ هشدار خود ساکنین را از وجود این گاز سمی مطلع می کند.

 • Partner-Conference-Video

  44 بازدید

  معرفی انواع سیستم های ایمنی و امنیتی شرکت interlogix از زیر مجموعه های کمپانی معظم جنرال الکتریک آوند انرژی نماینده انحصاری محصولات جنرال الکتریک در حوزه ایمنی و امنیت در ایران

 • ultrasynce-smarthome

  53 بازدید

  راهکار هوشمند سازی منازل interlogix (از زیر مجموعه های کمپانی معظم جنرال الکتریک) با امکاناتی چون نظارت تصویری، کنترل تردد، کنترل دما و نور و... می باشد. شرکت آوند انرژی نماینده انحصاری محصولات جنرال الکتریک در حوزه ایمنی و امنیت در ایران

 • truvision-navigator-7

  69 بازدید

  معرفی سیستم یکپاره truvision-navigator-7 مشتمل بر دوربین های نظارتی، کنترل تردد و راهکار تحت شبکه در یک پلفرم و با امکانات کاربر پسند ارایه شده توسط شرکت interlogix از زیر مجموعه های کمپانی معظم جنرال الکتریک شرکت آوند انرژی نماینده انحصاری محصولات جنرال الکتریک در حوزه ایمنی و امنیت در ایران

 • interlogix_firefighter

  13 بازدید

  معرفی تجهیز firefighter SLX-AD-T3 با امکان ارسال آلارم از دتکتور های موضعی به پنل، مناسب برای زمانی که کسی در ساختمان نیست. این تجهیز توسط کمپانی interlogix از زیر مجموعه های جنرال الکتریک عرضه می گردد. شرکت آوند انرژی نماینده انحصاری محصولات جنرال الکتریک در حوزه ایمنی و امنیت در ایران می باشد.

 • سیستم های نظارت تصویری truVision

  183 بازدید

  سیستم های نظارت تصویری truVision محصولی از کمپانی جنرال الکتریک GE، با فن آوری برتر سیستم های نظارت تصویری دیجیتال و با هدف کاهش هزینه ها در کنار افزایش قابلیت اطمینان عرضه شده اند. شرکت آوند انرژی نماینده انحصاری محصولات جنرال الکتریک در حوزه ایمنی و امنیت در ایران است.

 • معرفی پنل اعلام حریق بی سیم NX (بخش دوم)

  380 بازدید

  طراحی ماژولار سخت افزارهای مورد استفاده در این سامانه، امکان متحد سازی چندین زیرسیستم در یک پنل مرکزی را فراهم نموده و اضافه کردن زون های جدید را بسیار آسان و سریع می سازد.

 • معرفی پنل اعلام حریق بی سیم NX (بخش اول)

  590 بازدید

  سری پنل های کنترلی و اعلام حریق NETWORX، به عنوان مغز متفکر یک سامانه ایمنی جامع، با استفاده از فناوری های روز دنیا، جهت اجرای سیستم های «تشخیص و اعلام حریق»، «آشکارسازی محیطی»، «سامانه امنیتی» و حتی «پیاده سازی و اجرای سیستم متمرکز نظارت CMS» مورد استفاده قرار می گیرد.

 • معرفی نرم افزار مانیتورینگ NX-GUI

  396 بازدید

  این نرم افزار، یک رابط گرافیکی قدرتمند بین پانل های کنترلی NetworX با کاربران و اپراتورهای ایمنی می باشد. توسط این نرم افزار، کاربران به تمامی رویدادهای پانل کنترلی و تجهیزات بی سیم مانند دتکتورها، شستی و .. دسترسی خواهند داشت. این نرم افزار امکان تبادل اطلاعات با تعداد حداکثر ۱۰ مرکز اعلام حریق NetworX را بصورت آنلاین فراهم می آورد.

 • نحوه تعویض باتری برخی از محصولات First Alert

  445 بازدید

  نحوه تعویض باتری دتکتورهای منواکسید کربن، دتکتور سه گاز ، دود و ...

 • تست دتکتور دود بی سیم جنرال الکتریک

  884 بازدید

  دتکتور NX-492N-I، یک سنسور دود فتوالکتریک بی سیم می باشد که مجهز به تنظیم حساسیت داخلی بوده که به طور پیوسته وضعیت کارکرد آن را تحت نظارت دارد و چنانچه این دتکتور از بازه حساسیت تعریف شده خارج شود یا در صورت وجود اشکال در عملکرد، این وضعیت توسط نمایشگر LED تعبیه شده روی آن اطلاع به نمایش در می آید.