در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 6
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 11.8هزار
  بازدید

تدبیر داده آویژه

شرکت تدبیر داده آویژه در حال حاضر به طور تخصصی در ارائه و اجرا سلوشن های مبتنی بر RFID مشغول به انجام فعالیت می باشد.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

شرکت تدبیر داده آویژه در حال حاضر به طور تخصصی در ارائه و اجرا سلوشن های مبتنی بر RFID مشغول به انجام فعالیت می باشد.

 • 6
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 11.8هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • نحوه رجیستر تگ های RFID

  77 بازدید

  در این ویدئو به معرفی نحوه ثبت اطلاعات بر روی تگ های RFID میپردازیم. . تهیه و تدوین: شرکت تدبیر داده آویژه

 • گیت هوشمند RFID

  103 بازدید

  در این ویدئو به معرفی گیت هوشمند RFID و کاربردهای آن در حوزه انبارداری میپردازیم. . تهیه و تدوین: شرکت تدبیر داده آویژه

 • میز کنترل کیفیت(QC) مبتنی بر RFID

  91 بازدید

  در این بخش به معرفی میز کنترل کیفیت مبتنی RFID و کاربردهای آن پرداخته شده است. . تهیه و تدوین: شرکت تدبیر داده آویژه

 • RFID چیست

  75 بازدید

  در این ویدئو به معرفی تکنولوژی RFID میپردازیم. . تهیه و تدوین: شرکت تدبیر داده آویژه

 • چگونگی عملکرد تگ های آر اف آی دی

  76 بازدید

  این ویدئو ابتدا به معرفی جزئی تکنولوژی RFID پرداخته و سپس نحوه عملکرد تگ های آر اف آی دی و چگونگی ثبت و خوانش داده ها بر روی این تگ ها به تصویر کشیده است. منبع: RFID INSIDER تدوین: شرکت تدبیرداده آویژه

 • استفاده ناسا NASA از RFID در پروژه REALM ایستگاه بین المللی فضایی ISS

  295 بازدید

  در این ویدیو می توانید بخش های مختلف پروژه REALM ناسا که در آن از تکنولوژی RFID برای انجام پروسه مدیریت و مکان یابی اقلام مختلف در ایستگاه فضایی بین المللی ISS آشنا شوید. خواندن خبر کامل در وبلاگ - تدبیر داده آویژه - تخصصی ترین ارائه دهنده راهکار های مبتنی بر RFID www.AvizheGroup.com

 • مزایای انبارداری هوشمند با تکنولوژی RFID

  260 بازدید

  در این ویدیو با تعدادی از مزایای استفاده از تکنولوژی RFID در انباری داری هوشمند را می توانید مشاهده کنید. تدبیر داده آویژه - تخصصی ترین ارائه دهنده راهکار های مبتنی بر RFID AvizheGroup.com تلگرام: TDA-RFID

 • مراحل مختلف یک پروژه مبتنی بر RFID

  221 بازدید

  در این ویدیو به توضیح مراحل یک پروژه مبتنی بر این تکنولوژی می پردازیم.

 • مقایسه بارکد و RFID

  626 بازدید

  در این ویدیو به مقایسه تکنولوژی بارکد و RFID پرداخته شده است. وبسایت آویژه: https://avizhegroup.com

 • مدیریت هوشمند چرخ دستی در فرودگاه با RFID

  556 بازدید

  در فرودگاه برای تسهیل جا به جایی بار، برای مسافران چرخ دستی هایی تعبیه شده است که بار خود را در آنها قرار می دهند اما کمتر مسافری است که این چرخ دستی ها را سر جای خود قرار دهد و یکی از کارهایی که در فرودگاه باید انجام شود یافتن و جمع آوری این چرخ دستی هاست. این کار چندان آسان نیست، چون فضای فرودگاه وسیع و شلوغ است. فناوری RFID کمک می کند تا تمام چرخ دستی ها در حداقل زمان جمع آوری و ساماندهی شوند.

 • چک کردن اطلاعات خط لوله با RFID

  299 بازدید

  در این فیلم کوتاه می بینیم که چگونه سرکارگر به زیردست خود آموزش می دهد تا از هند هلد RFID برای یافتن اطلاعات لوله ها و پیدا کردن لوله ای خاص استفاده کند. (www.avizhegroup.com)

 • اموال داری عمومی با RFID

  405 بازدید

  یکی از مسائل مهم برای مجموعه های بزرگ شمارش دارایی ها و اطلاع داشتن از شرایط و وضعیت آنهاست. اگر قرار باشد این کار را نیروی انسانی انجام دهد، همراه با خطا و هزینه زمانی بالایی خواهد بود. اما با در اختیار داشتن فناوری RFID، شما می توانید با هزینه ای بسیار کمتر و دقت بالاتر در هر لحظه و زمانی که می خواهید از وضعیت دارایی های خود مطلع شوید و آنها را پایش کنید. (www.avizhegroup.com)

 • اموال داری تجهیزات نفت و گاز با RFID

  386 بازدید

  یکی از مجموعه هایی که کنترل ورود و خروج در آنها بسیار مهم است، پالایشگاه نفت و گاز است. برای تسهیل این کار می توان از فناوری RFID استفاده کرد. شرکت تدبیر داده آویژه با طراحی سولوشن و استفاده از تجهیزات به روز این کار را انجام می دهد. و با داشتن این فناوری شما می توانید به آسانی و با جزئیات کامل از ورود و خروج تمام کالاها مطلع شوید. (www.avizhegroup.com)

 • RFID چیست

  1,598 بازدید

  RFID یا شناسایی با فرکانس رادیویی فناوری جدیدی است که در بیست سال اخیر در اورپا و امریکا از آن استفاده های چشمگیری شده و به تازگی وارد ایران شده است. شرکت تدبیر داده آویژه یکی از شرکت های ایرانی است که در این حوزه فعالیت می کند و تخصصی ترین خدمات را در این زمینه ارائه می کند. با استفاده از RFID می توان ده ها برابر سریع تر و دقیق تر از بارکد، اطلاعات مورد نیاز در مورد کالا ها و افراد را بدست آورد.

 • 5 برچسب برتر برای رهگیری اسناد اداری

  334 بازدید

  برچسب های RFID انواع مختلفی دارند و هر کدام کاربرد خاص خود را دارند. آنچه در مورد برچسب ها مهم است، میزان برد آنها برای خوانده شدن است. در این ویدئو با برخی ویژگی های این برچسب ها آشنا می شویم. (www.avizhegroup.com)

 • کاربرد RFID در تدارکات و زنجیره تأمین

  980 بازدید

  با افزایش حجم تولیدات و بزرگ شدن کسب و کارها، نیاز به هماهنگی بیشتر بین کسب و کارهای مختلف بیشتر شده و عملیات توزیع و پخش با دقت بالایی باید صورت گیرد. ابزاری که می تواند به این امر کمک کند و سرعت و دقت توزیع کالاهای مختلف را بالا ببرد فناوری RFID است. این فناوری با اطلاعاتی که در هر لحظه در اختیار ما قرار می دهد، برنامه ریزی را برای ما آسان و ضریب اشتباهات را حداقل می کند. (www.avizhegroup.com)

 • سیستم رهگیری جواهرات با RFID

  532 بازدید

  طلا یکی از ارزشمندترین کالاهاست و طلا فروشان همیشه با دقت سعی در حفظ و نگهداری محصولات خود با روش های مختلف دارند. یکی از ابزارهایی که می تواند در شمارش، انبارگردانی و ... به طلافروشان کمک کند، فناوری RFID است. شرکت تدبیر داده آویژه در این زمینه صاحب تجربه است و بنا به نیاز طلافروشان به آنها راهکار ارائه می دهد. (www.avizhegroup.com)

 • RFID و حمل و نقل عمومی

  466 بازدید

  همه ما دوست داریم که بدانیم جدول زمانی حرکت اتوبوس ها و قطارها چگونه است و وسیله بعدی کِی می رسد. یکی از ابزارهایی که می تواند به ما در این امر کمک کند، فناوری RFID است. با این فناوری می توان وسایل نقیله را در مسیرشان تحت نظر گرفت و فهمید که هر کدام در کجای مسیر قرار دارند و به این ترتیب زمان ورود آنها به ایستگاه بعدی مشخص می گردد. (www.avizhegroup.com)

 • رهگیری فایل و اسناد با RFID

  310 بازدید

  در اماکن امنیتی اسناد و مدارک زیادی وجود دارند که نباید دزدیده و سرقت شوند و باید از آنها به خوبی مراقبت شود. یکی از ابزارهایی که می تواند این کار را آسان کند، RFID است. با استفاده از این فناوری می توان تمام پرونده ها را دارای شناسه الکترونیکی نمود و با استفاده از تجهیزات RFID آسان تر از قبل جلوی سرقت اسناد را گرفت. (www.avizhegroup.com)

 • رهگیری دارایی های کارخانه با RFID

  507 بازدید

  کارخانه ها یکی از مکان هایی هستند که تعداد زیادی از انواع کالاها در آنها وجود دارند و مدیریت آنها کاری دشوار و پیچیده است. برای آن که بتوانیم به آسانی این کالاها را رهگیری و ردیابی کنیم، می توانیم از فناوری RFID استفاده کنیم. با استفاده از این فناوری تمام اشیا دارای شناسه می شوند و می توانیم در هر لحظه از موقعیت و شرایط تجهیزات کارخانه آگاه باشیم. (www.avizhegroup.com)

 • کاربرد RFID در خط تولید دارو

  626 بازدید

  داروها انواع و اقسام مختلفی دارند و برخی از آنها بسیار ارزشمند هستند و هر مورد از آنها چند میلیون تومان می ارزد. با فناوری RFID می توان به سرعت تعداد تمام داروهای تولید شده را شمارش کرد و همین طور با این فناوری می توان اصالت کالا را پیگیری کرد و داروی تقلبی را از اصل تفکیک کرد. شمارش اجناس در خط تولید و اصالت کالا از راهکارهای شرکت تدبیر داده آویژه در حوزه دارو می باشد. (www.avizhegroup.com)

 • بسته برچسب UHF RFID

  259 بازدید

  از ابتدای پیدایش فناوری RFID پیشرفت های بسیاری در این فناوری حاصل شده است و یکی از تجهیزاتی که انواع مختلفی دارد و بسیار مهم است برچسب RFID است. در این ویدئو برچسبی معرفی می شود که تقریباً در همه جا کاربرد دارد و به هر شیءای متصل می شود. (www.avizhegroup.com)

 • اینترنت اشیا و هوشمندی کالا

  196 بازدید

  این روزها بسیاری از ما از طریق اینترنت کالا سفارش می دهیم و آن را درب خانه خود دریافت می کنیم. اما برخی کالاها هست که نمی توانیم یا نمی خواهیم این گونه سفارش دهیم و ساعت ها وقت صرف می کنیم تا کالای مورد نظر خود را پیدا کنیم. اما می توان با استفاده از اینترنت و فناوری RFID در خانه به جست و جو در فروشگاه های مختلف پرداخت و بدون صرف وقت و انرژی زیاد کالای مورد نظر خود را به سرعت پیدا کنیم.

 • مزایای RFID در صنعت مد

  237 بازدید

  بسیار پیش آمده که به فروشگاه پوشاکی وارد می شویم و کالایی را امتحان می کنیم که اندازه اش مناسب ما نیست و از فروشنده می خواهیم که اندازه دیگر آن کالا را برای ما بیاورد و بعضاً برای مدت ده تا پانزده دقیقه معطل می شویم تا فروشنده کالای جدید را برای ما بیاورد. حال با داشتن فناوری RFID فروشنده می تواند به آسانی آن کالا را بیابد و در حداقل زمان در اختیار مشتری قرار دهد. (www.avizhegroup.com)

 • RFID در صنعت حمل و نقل

  380 بازدید

  یکی از موضوعات مهم برای شرکت های حمل و نقل میزان مسافت پیموده شده وسیله نقلیه و میزان استهلاک لاستیک ماشین هاست. مسافت و زمان پیموده شده و میزان استهلاک لاستیک ها نشان می دهد کدام مسیرها هزینه بیشتری برای شرکت دارند و می توان کنترل دقیقتری روی زمانبندی وسایل نقلیه داشت.حال با هم خواهیم دید فناوری RFID چگونه این اندازه گیری ها و کنترل ها را آسان می کند. (www.avizhegroup.com)

 • مکان یابی آنی با RFID

  469 بازدید

  یکی از کاربردهای RFID کنترل افراد و اشیا در مکان های مختلف است. با این کنترل ها می توان بهره وری را در سازمان ها بالا برد و جریان ها و فرایندهای کاری را بهبود بخشید و تصمیم گیری بهتری داشت. با هر چه بیشتر شدن تعداد افراد و اشیا، استفاده از RFID برای سازمان های بزرگ ملموس تر و حیاتی تر می شود. (www.avizhegroup.com)

 • اداره لباس فروشی با RFID

  252 بازدید

  اکثراً در فروشگاه های پوشاک از بارکد استفاده می شود. اما نسل جدیدتری از بارکد به نام RFID آمده که ده ها برابر سریعتر و دقیقتر از بارکد است و اطلاعات در لحظه و آنی در اختیار صاحبان فروشگاه قرار می دهد و قدرت تصمیم گیری صاحبان فروشگاه را افزایش می دهد. از شرکت های معروف در دنیا که از فناوری RFID استفاده کرده اند می توان به فروشگاه های زنجیره ای والمارت و پوشاک زارا اشاره کرد. (www.avizhegroup.com)

 • راهکار RFID

  376 بازدید

  انبار یکی از مهمترین و حساس ترین قسمت های هر مجموعه و سازمانی است و داشتن اطلاعات دقیق و آنی از انبار در کسب و کارهای بزرگ بسیار حیاتی است. از ابزارهایی که می تواند این اطلاعات را با جزئیات بالا و به دلخواه ما در اختیارمان قرار دهد فناوری RFID است. این فناوری بسیار پیشرفته تر از بارکد است و مدیریت انبار کسب و کارهای بزرگ را متحول کرده و هزینه های بسیاری را کاهش داده است. (www.avizhegroup.com)

 • نرم افزار المپیکا - تعریف کاربران نهایی

  315 بازدید

  سامانه هوشمند سازی مجموعه های ورزشی المپیکا، مجموعه ای از سخت افزار و نرم افزار هایی است که در نظر گرفته شده تا به شما (مدیر مجموعه ورزشی ) کمک کند، تمامی اتفاقات و رخدادهای مجموعه ورزشی خود را رصد کنید و در نتیجه بتوانید مدیریت کارآمد تری به مجموعه ورزشی اعمال نمایید.

 • نرم افزار المپیکا - تعریف برنامه نهایی

  215 بازدید

  سامانه هوشمند سازی مجموعه های ورزشی المپیکا، مجموعه ای از سخت افزار و نرم افزار هایی است که در نظر گرفته شده تا به شما (مدیر مجموعه ورزشی ) کمک کند، تمامی اتفاقات و رخدادهای مجموعه ورزشی خود را رصد کنید و در نتیجه بتوانید مدیریت کارآمد تری به مجموعه ورزشی اعمال نمایید.

 • نرم افزار المپیکا - تعریف اعضای نهایی

  151 بازدید

  سامانه هوشمند سازی مجموعه های ورزشی المپیکا، مجموعه ای از سخت افزار و نرم افزار هایی است که در نظر گرفته شده تا به شما (مدیر مجموعه ورزشی ) کمک کند، تمامی اتفاقات و رخدادهای مجموعه ورزشی خود را رصد کنید و در نتیجه بتوانید مدیریت کارآمد تری به مجموعه ورزشی اعمال نمایید.