در حال بارگذاری
 • 3
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 2.5هزار
  بازدید

baazaarcheh.ir

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

 • 3
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 2.5هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • آموزش تکسچرینگ کاراکتر برای بازی در Zbrush و 3ds Max

  30 بازدید

  در این دوره تکسچرینگ کاراکتر از سایت Flippednormals ، همه چیزهایی لازم برای تکسچرینگ کاراکتر بازی را یاد خواهید گرفت. مربی دوره Gavin ، همه مراحل مورد نیاز رو برای تبدیل شدن به بهترین هنرمند بازی را خواهید دانست. 4 ساعت آموزش با کیفیت ، صفر تا صد شروع به تکسچرینگ بازی سازی را پوشش می دهد.

 • آموزش مدلینگ کاراکتر واقعی برای بازی در Maya و Zbrush

  33 بازدید

  مدلینگ کاراکتر برای بازی در این دوره مدلینگ کاراکتر برای بازی از شرکت Udemy، مدل سازی و حجاری یک کاراکتر واقعی انسان، برای مبتدیان تا سطح متوسط را در نرم افزار زیبراش و مایا یاد خواهید گرفت. اگه اعتماد به نفس، مدلینگ کاراکتر واقعی رو ندارید؟ اگه که کاراکترتون شبیه کارتون در میاد؟ مدلینگ کاراکتر به نظرتون سخت میاد؟ اگه میخوایید که هنرمند مدلینگ کاراکتر شوید؟ این دوره برای شماست. یه دوره بی نظیر برای شروع به ساخت کاراکتر، لوازم جانبی می باشد.

 • آموزش مدلسازی سه بعدی فضای خارجی و محوطه ویلا با استفاده از ۳ds max

  45 بازدید

  آموزش مدلسازی سه بعدی فضای خارجی و محوطه ویلا با استفاده از ۳ds max

 • آموزش شبیه سازی داده و انیمیشن سه بعدی در Maya

  24 بازدید

  شبیه سازی داده و انیمیشن سه بعدی در این دوره به شبیه سازی داده و انیمیشن سه بعدی می پردازیم. اگر می‌خواهید انیمیشن سه‌بعدی را شروع کنید و یا چارت ها و نمودار هایتان را انیمیت کنید و یا حتی اگر می‌خواهید در ارائه‌ی بعدیتان همه را متحیر کنید ، این دوره مخصوص شماست.

 • آموزش تکنیک های موثر پوست دهی به کاراکتر در Maya

  34 بازدید

  آموزش پوست دهی در این آموزش پوست دهی از شرکت Pluralsight ، چگونگی ریگ سریع یه مدل کاراکتر انسانی را برای نمایش تکنیک پوست دهی که منجر به تغییر شکل جذاب کاراکتر می شود را آموزش می بینید. ایجاد ریگ کاراکتر ، تنها نیمی از فرآیند ریگ بندی و براحتی با استفاده از ریگ اتوماتیک قابل انجام است.

 • آموزش کامل نرم افزار Maya 2019

  73 بازدید

  آموزش Maya در این آموزش Maya از شرکت Lynda ، نحوه ایجاد مدلهای سه بعدی با کیفیت و انیمیشن ها را در مایا 2019 یاد می گیرید. این دوره مباحث و مهارت هایی همچون مدلینگ ، رندرینگ، انیمیشن در یک پروژه دنیای واقعی و پروژه مبتنی بر ورک فلو را تحت پوشش قرار می دهد.تکنیک‌هایی که شما در اینجا یاد می‌گیرید به همان اندازه به فیلم، موشن گرافیک، طراحی بازی و انیمیشن تبدیل می‌شوند.

 • آموزش انجین وی ری V-Ray برای مایا Maya

  33 بازدید

  آموزش انجین وی ری 3.6 در مایا 2018 آموزش انجین وی ری 3.6 در مایا 2018 در این آموزش ” V-Ray Crash Course ” از شرکت Gumroad ، مربی دوره Ian Ruhfass ، وی ری را به سادگی هر چه تمامتر توضیح خواهد داد. شما 90 درصد وقت خود را با V-Ray صرف میکنید. این دوره روی مهمترین چیز هایی این موتور رندر مثل استودیو تمرکز دارد.

 • انیمیشن سازی با Maya برای بازی از Eat3d

  32 بازدید

  آموزش انیمیشن سازی با مایا – کلاس استادی آموزش انیمیشن سازی با مایا – کلاس استادی : در این آموزش از شرکت EAT 3D ، مربی دوره Joe Mandia ، اصول عمیقی برای پیچیدگی های انیمیشن با استفاده از مایا ۲۰۱۲ با تمرکز روی بازی های ویدیویی می دهد. هر چند که تمر کز روی بازی ها ، دستورالعمل عالی برای هر انیماتور است.

 • آموزش تکسچرینگ ماشین در Substance Painter

  43 بازدید

  تکسچرینگ ماشین در این دوره آموزش تکسچرینگ ماشین از شرکت The Gnomon Workshop ، مربی دوره James Schauf، دو پروژه مختلف را آموزش و داستان هر کدام را شرح می دهد. در پروژه اول چگونگی ساخت کلی متریال را نشان و ورک فلویش را برای افزودن جزییات دقیق جهت ایجاد رئالیسم قابل باور را به اشتراک می گذارد.

 • ورک فلوی FX پروداکشن عصر اژده ها

  128 بازدید

  ورک فلوی پروداکشن عصر اژده ها ورک فلوی پروداکشن عصر اژده ها براندون یانگ ،ورک فلوی تولید FX خود را با بازسازی یک عکس اژده های عصر: سینمایی ایجاد شده توسط استودیوی Blur را به شما نشان می دهد. او به تفکیک عکس می پردازد، هدف، گرفتن عکس و نحوه دستیابی آسان است.

 • آموزش اسکالپتینگ محیط در Zbrush و 3ds Max

  48 بازدید

  اسکالپتینگ محیط در Zbrush در این دوره آموزشی از سایت The Gnomon Workshop یک دید کلی از ورک فلوی دیوید لسپرینس، که برای طراحی محیط ها از آن استفاده می شود را ارائه می دهد . در آغاز، مفاهیم پایه ای از ساخت اَسِت شامل کیت بشینگ، مدلسازی فضای گرید

 • آموزش مدلسازی سطح سخت در نرم افزار Blender

  70 بازدید

  مدلسازی سطح سخت در این دوره آموزشی مدلسازی سطح سخت از شرکت Blender 101، یک دوره مبتنی بر پروژه که در آن مربی دوره ، به ایجاد موتورسیکلتی که در فیلم Captain America بود، خواهد پرداخت. عکس های موتور سیکلت را در موزه Harley-Davidson گرفتم که به عنوان تصویر مرجع استفاده کردم.

 • آموزش توسعه بصری هنری محیط در Unreal Engine

  22 بازدید

  این کارگاه از سایت The Gnomon Workshop برای هنرمندان طراح محیط سطح متوسط و پیشرفته صنعت بازیسازی تدارک دیده شده است که میخواهند مهارتهای ساخت محیط براساس عکس و پارامترهای واقعی در موتور Unreal Engine رو افزایش بدهند.

 • آموزش ایجاد کاراکتر کارتونی در Blender

  34 بازدید

  ایجاد کاراکتر کارتونی در Blender در دوره آموزش ایجاد کاراکتر کارتونی در Blender ، ایجاد یک کاراکتر را در بلندر از ابتدا، یاد بگیرید. این آموزش جدید از سیستم مش جدید شده بلندر و سیستم موی جدید ، ابزار های UV، میانبرها، رابط ها، و …را مورد استفاده قرار می دهد.

 • آموزش تکسچرینگ کاراکتر برای بازی در Zbrush و 3ds Max

  47 بازدید

  تکسچرینگ کاراکتر در این دوره تکسچرینگ کاراکتر از سایت Flippednormals ، همه چیزهایی لازم برای تکسچرینگ کاراکتر بازی را یاد خواهید گرفت. مربی دوره Gavin ، همه مراحل مورد نیاز رو برای تبدیل شدن به بهترین هنرمند بازی را خواهید دانست. 4 ساعت آموزش با کیفیت ، صفر تا صد شروع به تکسچرینگ بازی سازی را پوشش می دهد.

 • آموزش مدل سازی کاراکتر در مکس 3ds Max

  24 بازدید

  در این دوره آموزشی مدل سازی کاراکتر در مکس از شرکت Lynda ، مربی دوره رایان کیتلسن ، روند طراحی و ساخت یک کارکتر انسان سه بعدی که میتوان در فیلم,منتشر کردن و بازیها مورد استفاده قرار بگیرد را پوشش میدهد.

 • تکنیک های مت پینتینگ برای کانسپت دیزاین (طراحی تخیلی)

  26 بازدید

  آموزش نقاشی مات در این آموزش نقاشی مات مربی دوره Francesco corvino ، پروسه خود را برای طراحی محیط ها و روی کرد ساخت عکس های واقعی به طراحی تخیلی (concept design) برای استودیو های فیلم سازی به نمایش می گذارد. ابتدا Francesco یک طرح فرضی را در فتوشاپ می کشد، یک صحنه سه بعدی در مایا طراحی می کند.

 • آموزش ایجاد مدل موی زنانه برای پروداکشن با Maya XGen

  24 بازدید

  آموزش ایجاد مدل موی زنانه در این ورک شاپ ، مربی دوره Bruno Tornisielo ،آموزش ایجاد مدل موی زنانه را از ابتدا در Maya XGen و Arnold با شما علاقه مندان به اشتراک می گذارد. نحوه ایجاد مدل موی ساده روی یک کره برای نمایش اصول اساسی و ابزارهای XGen را می آموزید. http://bit.ly/2Sh82si

 • آموزش تکنیک های camera projection در نرم افزار Maya

  26 بازدید

  آموزش camera projection در این آموزش camera projection از Gnomon Workshop ، مربی دوره Darin شما را به روش ساخت و تکمیل camera projection در زمینه ی مت پینتینگ سه بعدی با استفاده از Auto desk Maya و Adobe Photoshop می برد.

 • آموزش مقدمه ای بر آرنولد در Maya 2018 از شرکت FlippedNormals

  21 بازدید

  آموزش مقدمه ای بر آرنولد در این آموزش مقدمه ای بر آرنولد از شرکت FlippedNormals، هر چیزی که نیاز دارید در مورد آرنولد در نرم افزار مایا و ایجاد رندر های خیره کننده را یاد خواهید گرفت. تئوری آرنولد و چگونگی بهینه سازی سریع و کارآمد رندر ها را آموزش می بینید. با آرنولد شما میتوانید زمان کمتری را صرف نگرانی در مورد مسائل تکنیکی و زمان بیشتری صرف ایجاد رندر های بسیار زیبا کنید.

 • آموزش مدلینگ کاراکتر برای بازی در Zbrush و 3ds Max

  70 بازدید

  آموزش مدلینگ کاراکتر در این آموزش مدلینگ کاراکتر از سایت Flippednormals ، همه چیزهایی که برای دانستن طراحی کاراکتر برای بازی نیاز دارید را خواهید شناخت. مربی دوره Gavin ،همه مراحل مورد نیاز رو برای تبدیل شدن به بهترین هنرمند بازی را خواهید دانست. 5 ساعت آموزش با کیفیت ، صفر تا صد شروع به مدلینگ بازی سازی را پوشش می دهد.

 • آموزش Thinking particle در مکس 3ds Max

  67 بازدید

  آموزش Thinking particle آموزش Thinking particle در ادامه آموزش شماره یک در این آموزش مفاهیم عمیقتری و سطح بالاتری آموزش داده میشود . موضوعاتی که در این شماره Thinking particle از آموزش داده میشود عبارتند از : Raycasting . Referencing . Motion inheritance . Generation . Driving

 • مدلینگ و ریگ در تری دی مکس : کوسه کارتونی 3ds Max

  94 بازدید

  مدلینگ و ریگ در تری دی مکس در این آموزش ” مدلینگ و ریگ در تری دی مکس ” از شرکت Digital Tutors ،نحوه ساخت و ریگ کردن کاراکتر کوسه کارتونی را می آموزید که می توانید این روند را برای ساخت سایر مدل کاراکتر های دریایی استفاده نمایید.

 • آموزش مقدمه ای بر ساخت CAT در 3ds Max

  29 بازدید

  آموزش مقدمه ای بر ساخت CAT در 3ds Max در دوره آموزش مقدمه ای بر ساخت CAT در 3ds Max ، پلاگین ابزار انیمیشن کاراکتر را مورد بررسی قرار می دهیم . با یادگیری نحوه ایجاد فوری یک طیف گسترده ایی از ریگ ها با استفاده از پریست های ریگ استاندارد CAT شروع می کنیم. سپس نکات و تکنیک های ایجاد ریگ CAT را یادتان خواهیم داد.

 • آموزش ایجاد سیکل دویدن در مکس 3ds Max

  54 بازدید

  ایجاد سیکل دویدن در مکس در این دوره ” ایجاد سیکل دویدن در مکس ” ازشرکت Pluralsight آموزش تری دی مکس ، مربی Delano Athias استفاده از ابزارهای انیمیشن سازی تری مکس برای یک سیکل دویدن متقاعد کننده را یاد میدهد.ما با نگاه کردن به ریگ و سنجیدن یک محور درست نیاز ما است که شروع میکنیم.سپس برای بلاک کردن دویدنمان جهشی میکنیم.

 • آموزش هنر ایجاد تخریب در 3ds Max با M-Particles

  41 بازدید

  ایجاد تخریب در 3ds Max در این دوره از سایت cmiVFX ما در 3ds Max با M-Particles برای ایجاد یک شبیه سازی تخریب عالی استفاده می کنیم و سوار بر سفینه فضایی از طریق درهای یک معبد وارد آن می شویم و ستون ها و زمین را تخریب میکنیم.

 • آموزش طراحی خانه در مکس 3ds Max و فتوشاپ Photoshop

  70 بازدید

  آموزش طراحی خانه در این دوره آموزش طراحی خانه از شرکت Digital Tutors ، مربی دوره Simeon Patarozliev ، به آموزش تکنیک های مختلف برای ایجاد صفر تا صد یک تصاویر در 3ds Max و Photoshop می پردازد.

 • آموزش مقدماتی نرمال مپ Normal Map

  35 بازدید

  آموزش مقدماتی نرمال مپ در این دوره ” آموزش مقدماتی نرمال مپ ” ، وارین مارشال، یک دوره را به نرمال مپ های اختصاص می دهد و در ادامه آن تکنیک های مواجهه با خطاها را در نرمال مپ ها مورد بررسی قرار می دهد.

 • مدلینگ و یووی مپینگ کاراکتر در مکس 3ds Max

  24 بازدید

  مدلینگ و یووی مپینگ کاراکتر در مکس دانش هنری بازی سازی خودتون رو با مهارت پیدا کردن در مدل سازی low-polygon گسترش دهید . در این دوره “مدلینگ و یووی مپینگ کاراکتر در مکس” از شرکت Lynda ، مربی دوره Joel Bradley ، نحوه مدل سازی و یو وی مپینگ asset های low-poly را نشان می دهد. ایشان از طریق روند ،با استفاده از 3ds Max ، مدل سازی یک کاراکتر low-poly را برای استفاده در یک انجین بازی را نیز به شما مراجعین سافت ساز می آموزد.

 • آموزش شبیه سازی پارچه و لباس در 3ds Max

  57 بازدید

  شبیه سازی پارچه و لباس در 3ds Max سیستم The Cloth در 3ds Max این اجازه را به شما می دهد که به ایجاد لباس ها و پارچه های بسیار واقعی از تی شرت گرفته تا دستمال و سفره و … بپردازید ، در این دوره آموزشی از شرکت Lynda ، مربی دوره Joel Bradley ، چگونگی شبیه سازی پارچه و لباس را در تری دی مکس و اطلاعات مورد نیاز برای کار با پروژه های زیباتون ارائه می دهد .

 • Lynda – Character Rigging in 3ds Max with George Maestri

  40 بازدید

  ریگ کاراکتر در 3ds Max 3ds Max یک اپلیکیشن قدرتمند سه بعدی با بهترین ابزارهای ریگ است. این دوره ریگ کاراکتر در 3ds Max ، ورک فلوهای کامل برای ریگ بندی کاراکتر برای موشن و انیمیشن واقع گرایانه را پوشش می دهد. نویسنده، George Maestri ، چگونگی آماده سازی مدل خود، رسم اسکلت، افزودن کنترل ها: کنترل پا و ران، کنترل مفصل ران و ستون فقرات، و کنترل هایی که به انیمیشن ساز اجازه ی تغییر بین معکوس و جلوی سینماتیک را نشان می دهد. به علاوه، نحوه ساخت پوست کاراکتر خود، و ایجاد ریگ های دست و صورت که اجازه ی کنترل بیشتر ح

 • آموزش استفاده از موتور رندر ART Renderer در 3Ds Max

  63 بازدید

  آموزش انجین ART در مکس در این دوره به آموزش انجین ART در مکس می پردازیم. Autodesk Raytracer (ART) renderer یک رندر سریع و مبتنی بر فیزیک را که برای تعدادی از برنامه های کاربردی اتودسک موجود می باشد و شامل تری دی مکس، revit و اینونتور است را ارائه میدهد. در این دوره آموزشی نحوه گرفتن بیشترین خروجی از ART renderer را به صورت آسان و جالب آموزش میدهیم.