در حال بارگذاری
 • 2
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 5.6هزار
  بازدید

بانی چاپ

طراحی، چاپ و تبلیغات، استندهای نمایشگاهی، تولید انواع لایت باکس، چاپ کاغذ دیواری پوستری و سفارشی، تولید تابلوهای دکوراتیو

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

طراحی، چاپ و تبلیغات، استندهای نمایشگاهی، تولید انواع لایت باکس، چاپ کاغذ دیواری پوستری و سفارشی، تولید تابلوهای دکوراتیو

 • 2
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 5.6هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • چاپ تابلو بوم کنواس

  74 بازدید

  ما تصویر دلخواه شما را بر روی کنواس طبیعی چاپ می کنیم، و بر روی کلاف می کشیم. لبه های بوم شما می تواند سفید باقی بماند و یا با بخشی از تصویر شما رنگی شود. علاوه بر آن انواع قاب چوبی برای سفارش شما انتخاب کرده ایم که می توانید برای بوم چاپی خود سفارش دهید.

 • چاپ انواع ساک دستی

  68 بازدید

  ما سفارش چاپ ساک دستی شما را در هر فرم و اندازه ای که بخواهید می توانیم چاپ کنیم و بسازیم. با گرماژهای مختلف به همراه سلفون، یو وی موضعی، طلاکوبی و... . اگر هم بخواهید می توانیم فرم و قالبی اختصاصی، برای سفارش ساک دستی خاص و منحصر به فرد شما را برای شما طراحی کنیم.

 • چاپ کلاسور و زونکن اختصاصی

  34 بازدید

  بانی چاپ می تواند کلاسور و زونکن را در هر فرم و شکلی که شما بخواهید، برای شما تولید کند. سفارش چاپ کلاسور و زونکن شما هم می تواند مانند نمونه های این ویدئو باشد و هم به صورت سه لت، با درب آهنربایی، جیب دار، کاور دار و... . به طور کلی شما هرچه برای سفارش چاپ کلاسور در نظر داشته باشید، قابل ساخت و تولید می باشد.

 • لایت باکس مگنتی فریم مشکی

  223 بازدید

  برای کسانی که مدام در حال تغییر و تعویض تصویرتبلیغاتی خود هستند، بهترین نوع تابلو تبلیغاتی، تابلو لایت باکس مگنتی است. امکان تعویض تصویر لایت باکس مگنتی، مانند سایر لایت باکس ها به سادگی میسر است. لایت باکس مگنتی دارای قاب آلمینیومی است و داخل آن از لامپ های کم مصرف ال ای دی و اس ام دی استفاده شده است.

 • انواع آلبوم کالیته و آلبوم نمونه محصول

  51 بازدید

  آلبوم کالیته را در هر شکل و اندازه و با هر ویژگی ای که شما بخواهید می توانیم به صورت اختصاصی برای شما بسازیم. این تنوع در تعداد لت ها، شکل های اختصاصی و خاص، به صورت کیفی، به همراه کاتالوگ ضمیمه، جیب دار، با دستگیره، با درب مگنتی، به همراه کاور، به شکل کلاسوری و... می باشد. ساختار آلبوم ها به اندازه ای محکم است که بتواند وزن نمونه محصولات شما را تحمل کند و به سادگی آسیب نبیند.

 • لایت باکس اسنپی اسلیم

  124 بازدید

  لایت باکس اسنپی اسلیم از باریک ترین تولیدات بانی چاپ است که ضخامت آن فقط 15 میلیمتر است. این نوع لایت باکس از باریک ترین لایت باکس های موجود در ایران می باشد. در ساخت لایت باکس اسنپی اسلیم از فریم آلمینیومی در رنگ های نقره ای و مشکی به کار می بریم. در داخل لایت باکس هم از لامپ های کم مصرف ال ای دی استفاده کرده ایم که نو یکنواختی به تصویر شما می دهند.

 • نحوه تعویض چاپ لایت باکس اسنپ فریم

  202 بازدید

  با این ویدئو به راحتی می توانید ببینید که تعویض چاپ لایت باکس های تولید بانی چاپ بسیار ساده است و نیازی به تخصص ندارد. کافیست فریم آلمینیومی لایت باکس را باز کنید، طلق شفاف را بردارید، چاپ بک لایت را تعویض کنید و مجددا طلق را در جای خود قرار داده و فریم را ببندید. این لایت باکس ها کم مصرف هستند و نور یکنواختی دارند و ضخامت آنها تنها 2 سانتیمتر است.

 • نمونه چاپ روی اجسام تخت - چاپ فلت بد

  86 بازدید

  چاپ فلت بد مناسب برای اجسامی است که سطح صاف دارند و علاوه بر آن دارای ضخامت نیز هستند. این اجسام می توانند تا اندازه 310*160 و با ضخامت 10 سانتیمتر باشند. با دستگاه چاپ فلت بد می توانیم طرح مورد نظر شمارا، روی چوب، کاشی، سرامیک، ام دی اف، فلز، شیشه و... مستقیماً چاپ کنیم.

 • چاپ مگنت تبلیغاتی

  493 بازدید

  چاپ مگنت از اندازه های 6*6 تا 50*70 سانتیمتر امکان پذیر است. تصویر تبلیغاتی شما را روی کاغذ گلاسه چاپ می کنیم، سپس برای تثبیت رنگ و بالا رفتن مقاومت از روکش سلفون براق استفاده و آن را روی مگنت آهنربایی می چسبانیم. تا بتواند به راحتی روی هر سطح فلزی قرار بگیرد و در صورت نیاز جدا شود. از مگنت ها برای تبلیغات با طرح های تبلیغاتی، تقویم، یادداشت و یا برای نصب بر روی ماشین های سازمانی استفاده می شود.

 • معرفی و نمونه انواع چاپ کاتالوگ

  124 بازدید

  کاتالوگ ها در هر سایزی که شما مایل باشید قابل چاپ هستند. گرماژ جلد معمولا از صفحات داخلی بیشتر است. برای اینکه کاتالوگ زود آسیب نبیند، از روکش سلفون مات یا براق می توان استفاده کرد. در صورتی که مایل باشید هم می توانید قسمت هایی را به انتخاب خودتان برجسته سفارش دهید و یا با یو وی موضعی براق تر انتخاب کنید. صحافی کاتالوگ با چسب گرم، منگنه ساده یا منگنه لوپ صورت می گیرد.

 • لایت باکس فریم لس

  996 بازدید

  لایت باکس فریم لس همان لایت باکس های بدون قاب هستند که در صنعت تبلیغات و دکوراسیون داخلی کاربرد زیادی دارد. تصویر شما بر روی بک لایت چاپ شده و در لایت باکس قرار می گیرد. برای جلوگیری از آسیب روی چاپ یک پلکسی شفاف قرار گرفته و به کمک پین هایی که در اطراف لایت باکس است، می توانید هر زمان که خواستید، لایت باکس را باز کنید، تعویض چاپ را انجام داده و مجددا لایت باکس را ببندید.

 • کریستال لایت باکس

  924 بازدید

  لایت باکس کریستالی از دو لایه پلکسی شفاف تشکیل شده است، که چاپ بک لایت میان آن قرار می گیرید. در لایت باکس کریستالی لامپ های اس ام دی کم مصرف استفاده شده است که با نور یکنواختی که دارند، تصویر شما را زیبا تر می کنند. برای تعویض چاپ بک لایت، کافیست تا پیچ های 4 گوشه لایت باکس را باز کنید، چاپ بک لایت میان پلکسی ها را تعویض کنید و مجدداً پیچ ها را ببندید.

 • آموزش نصب میز کانتر تاجدار

  234 بازدید

  برای نصب میز کانتر تاجدار در ابتدا صفحه زیرین روی زمین قرار دهید، صفحه چاپی را مطابق فیلم در جای خود، جا بیاندازید. سپس طبقه را مطابق تصویر جا بیاندازید و سپس صفحه ی روی میز را جا بیاندازید. میله های مخصوص تاج میز کانتر را در جاهای مشخص شده خودشان که در طرفین میز است، بگذارید و در انتها تاج را روی میله ها قراردهید. ------- 22684819-22697944 www.banichap.com

 • لایت باکس مگنتی

  840 بازدید

  لایت باکس های مگنتی، دارای فریم آلومینیومی هستند. داخل لایت باکس مگنتی لامپ های ال ای دی کم مصرف قرار دارد، که با نور یکنواخت تصویر شمارو زیباتر می کند. برای تعویض تصویر کافیه پلکسی روی لایت باکس مگنتی را که با آهنربا روی کار قرار دارد را بردارید و چاپ بک لایت را تغییر بدهید. لایت باکس های مگنتی به عنوان تابلوهای تبلیغاتی و دکوراتیو کاربرد زیادی دارد.------- 22684819-22697944 www.banichap.com

 • لایت باکس اسنپ فریم

  904 بازدید

  لایت باکس های اسنپی، دارای یک فریم از جنس آلومینیوم و در رنگ های سفید و نقره ای تولید میشوند. به صورت آویز و دیواری قابل نصب و به راحتی تصویر لایت باکس قابل تعویض می باشد. سیستم نور آن اس ام دی (ال ای دی) بسیار کم مصرف می باشد.------- 22684819-22697944 www.banichap.com