در حال بارگذاری
 • 31
  دنبال کننده
 • 3
  دنبال شونده
 • 93.4هزار
  بازدید

بنیاد برکت

وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)

 • 31
  دنبال کننده
 • 3
  دنبال شونده
 • 93.4هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • همراه با دانش آموزان مدرسه برکت روستای زرنق

  12 بازدید

  بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در راستای منویات مقام معظم رهبری، تاکنون بیش از یک هزار مدرسه در مناطق محروم کشور ایجاد کرده است و با امضای تفاهم نامه ای با آموزش و پرورش، کار ساخت یک هزار مدرسه برکت دوم را نیز در دست اقدام دارد. مدرسه برکت روستای زرنق واقع در شهرستان هریس استان آذربایجان شرقی، یکی از این مدارس افتتاح شده است.

 • کمک های ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به زلزله زدگان

  9 بازدید

  زلزله ای که در آبان ماه سال 1396 غرب کشور را به لرزه درآورد، خسارت های جانی و مالی بسیاری به بار آورد و ایران را در غم فرو برد. ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و بنیاد برکت وابسته به این ستاد، ضمن پذیرش مسئولیت بازسازی تمام مدارس تخریب شده در این زلزله، کمک های خود را به هم وطنان ساکن این مناطق از همان ساعات اولیه آغاز کردند. گزارش برنامه نمادو سیما را از برخی فعالیت های انجام شده در این زمینه شاهد باشید.

 • مشارکت اقتصادی بنیاد برکت در توسعه شرکت پارسا الوند

  4 بازدید

  یکی از اهداف مهم بنیاد برکت، مشارکت در طرح های اقتصادی به منظور توانمندسازی اقتصادی مناطق کمتر توسعه یافته کشور، از طریق کارآفرینی و تولید ملی است. مشارکت بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در توسعه شرکت پارسا الوند نهاوند (تولید کننده خمیر فلاف پالپ) در شهرستان نهاوند استان همدان نیز به همین منظور انجام شده است.

 • مشارکت اقتصادی بنیاد برکت در توسعه مرکز پرورش قارچ

  9 بازدید

  یکی از اهداف مهم بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، مشارکت در طرح های اقتصادی به منظور توانمندسازی اقتصادی مناطق کم تر توسعه یافته کشور، از طریق کارآفرینی و حمایت از تولید و کالای ایرانی مبتنی بر اقتصاد مقاومتی است. مشارکت بنیاد برکت در توسعه واحد کشاورزی پرورش قارچ در استان مازندران نیز به همین منظور انجام شده است.

 • فعالیت های گروه دارویی برکت: سبحان آنکولوژی

  2 بازدید

  شرکت سبحان آنکولوژی (تولیدکننده ی فرآورده های تزریقی ضد سرطان) یکی از شرکت های زیر مجموعه گروه دارویی برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) است که در شهر رشت در استان گیلان مشغول فعالیت است. گزارشی از فعالیت های این شرکت دارویی را شاهد باشید.

 • در مدرسه برکت شیخ علی وحید فاریاب چه می گذرد؟

  11 بازدید

  بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در راستای منویات مقام معظم رهبری، تاکنون بیش از یک هزار مدرسه در مناطق محروم کشور ایجاد کرده است و با امضای تفاهم نامه ای با آموزش و پرورش، کار ساخت یک هزار مدرسه برکت دوم را نیز در دست اقدام دارد. مدرسه برکت شیخ علی وحید واقع در شهرستان فاریاب استان کرمان، یکی از این مدارس افتتاح شده است.

 • تعداد مدارس بنیاد برکت تا سال 1400 به دوهزار خواهد رسید

  32 بازدید

  ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، پس از بهره برداری و تحویل بیش از هزار مدرسه برکت با ۶۰۰۰ کلاس درس، یک هزار مدرسه دیگر را از طریق بنیاد برکت در مناطق کم تر توسعه یافته، می سازد. براساس تفاهم نامه میان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و وزارت آموزش و پرورش، این ستاد ازطریق بنیاد برکت و با هماهنگی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس، ۱۰۰۰ مدرسه دیگر برکت را تا پایان سال ۱۴۰۰ درمناطق کم تر توسعه یافته ی کشور خواهد ساخت.

 • مشارکت اقتصادی بنیادبرکت در توسعه واحدهای صنعتی گیلان 3

  9 بازدید

  یکی از اهداف مهم بنیاد برکت، مشارکت در طرح های اقتصادی به منظور توانمندسازی اقتصادی مناطق کمتر توسعه یافته کشور، از طریق کارآفرینی و تولید ملی است. مشارکت بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در توسعه واحد صنعتی فعال در حوزه تولید پالت های چوبی در یکی از مناطق محروم استان گیلان نیز به همین منظور انجام شده است.

 • مشارکت اقتصادی بنیادبرکت در توسعه واحدهای صنعتی گیلان 2

  4 بازدید

  یکی از اهداف مهم بنیاد برکت، مشارکت در طرح های اقتصادی به منظور توانمندسازی اقتصادی مناطق کمتر توسعه یافته کشور، از طریق کارآفرینی و تولید ملی است. مشارکت بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در توسعه واحد صنعتی فعال در حوزه محصولات گوناگون خوراکی در یکی از مناطق محروم استان گیلان نیز به همین منظور انجام شده است.

 • مشارکت اقتصادی بنیاد برکت در توسعه واحدهای صنعتی گیلان

  5 بازدید

  یکی از اهداف مهم بنیاد برکت، مشارکت در طرح های اقتصادی به منظور توانمندسازی اقتصادی مناطق کمتر توسعه یافته کشور، از طریق کارآفرینی و تولید ملی است. مشارکت بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در توسعه واحد صنعتی فعال در حوزه ی صنایع فلزی در یکی از مناطق محروم شهرستان رشت در استان گیلان نیز به همین منظور انجام شده است.

 • شور و نشاط بچه های مدرسه برکت شهرستان بوشرویه

  5 بازدید

  بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در راستای منویات مقام معظم رهبری، تاکنون بیش از یک هزار مدرسه در مناطق محروم کشور ایجاد کرده است و با امضای تفاهم نامه ای با آموزش و پرورش، کار ساخت یک هزار مدرسه برکت دوم را نیز در دست اقدام دارد. مدرسه برکت واقع در شهرستان بوشرویه استان خراسان جنوبی، یکی از این مدارس افتتاح شده است.

 • حال و هوای دانش آموزان مدرسه برکت درجزین سمنان

  2 بازدید

  بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در راستای منویات مقام معظم رهبری، تاکنون بیش از یک هزار مدرسه در مناطق محروم کشور ایجاد کرده است و با امضای تفاهم نامه ای با آموزش و پرورش، کار ساخت یک هزار مدرسه برکت دوم را نیز در دست اقدام دارد. مدرسه برکت شهر درجزین استان سمنان، یکی از این مدارس افتتاح شده است.

 • در مدرسه برکت شهر صالح آباد خراسان رضوی چه می گذرد؟

  9 بازدید

  بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در راستای منویات مقام معظم رهبری، تاکنون بیش از یک هزار مدرسه در مناطق محروم کشور ایجاد کرده است و با امضای تفاهم نامه ای با آموزش و پرورش، کار ساخت یک هزار مدرسه برکت دوم را نیز در دست اقدام دارد. مدرسه برکت شهر صالح آباد استان خراسان رضوی، یکی از این مدارس افتتاح شده است.

 • شور و حال بچه های مدرسه روستای طغرود

  4 بازدید

  بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در راستای منویات مقام معظم رهبری، تاکنون بیش از یک هزار مدرسه در مناطق محروم کشور ایجاد کرده است و با امضای تفاهم نامه ای با آموزش و پرورش، کار ساخت یک هزار مدرسه برکت دوم را نیز در دست اقدام دارد. دبستان برکت روستای طغرود واقع در شهرستان جعفریه استان قم، یکی از این مدارس افتتاح شده است.

 • شور و نشاط دانش آموزان مدرسه برکت روستای گوشلو

  17 بازدید

  بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در راستای منویات مقام معظم رهبری، تاکنون بیش از یک هزار مدرسه در مناطق محروم کشور ایجاد کرده است و با امضای تفاهم نامه ای با آموزش و پرورش، کار ساخت یک هزار مدرسه برکت دوم را نیز در دست اقدام دارد. مدرسه برکت روستای گوشلو واقع در شهرستان پارس آباد استان اردبیل، یکی از این مدارس افتتاح شده است.

 • همراه با دانش آموزان مدرسه برکت علامه حلی اراک

  17 بازدید

  بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در راستای منویات مقام معظم رهبری، تاکنون بیش از یک هزار مدرسه در مناطق محروم کشور ایجاد کرده است و با امضای تفاهم نامه ای با آموزش و پرورش، کار ساخت یک هزار مدرسه برکت دوم را نیز در دست اقدام دارد. مدرسه برکت علامه حلی واقع در شهرستان اراک استان مرکزی، یکی از این مدارس افتتاح شده است.

 • در مدرسه برکت روستای شورآباد چه می گذرد؟

  14 بازدید

  بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در راستای منویات مقام معظم رهبری، تاکنون بیش از یک هزار مدرسه در مناطق محروم کشور ایجاد کرده است و با امضای تفاهم نامه ای با آموزش و پرورش، کار ساخت یک هزار مدرسه برکت دوم را نیز در دست اقدام دارد. مدرسه برکت روستای شورآباد واقع در شهرستان فهرج استان کرمان، یکی از این مدارس افتتاح شده است.

 • شور و نشاط دانش آموزان مدرسه برکت روستای محمد آباد

  16 بازدید

  بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در راستای منویات مقام معظم رهبری، تاکنون بیش از یک هزار مدرسه در مناطق محروم کشور ایجاد کرده است و با امضای تفاهم نامه ای با آموزش و پرورش، کار ساخت یک هزار مدرسه برکت دوم را نیز در دست اقدام دارد. مدرسه برکت روستای محمدآباد واقع در شهرستان آران و بیدگل استان اصفهان، یکی از این مدارس افتتاح شده است.

 • حال و هوای دانش آموزان مدرسه برکت روستای قاسم آباد

  13 بازدید

  بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در راستای منویات مقام معظم رهبری، تاکنون بیش از یک هزار مدرسه در مناطق محروم کشور ایجاد کرده است و با امضای تفاهم نامه ای با آموزش و پرورش، کار ساخت یک هزار مدرسه برکت دوم را نیز در دست اقدام دارد. مدرسه برکت روستای قاسم آباد واقع در شهرستان اراک استان مرکزی، یکی از این مدارس افتتاح شده است.

 • در مدرسه برکت روستای کرمجوان چه می گذرد؟

  10 بازدید

  بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در راستای منویات مقام معظم رهبری، تاکنون بیش از یک هزار مدرسه در مناطق محروم کشور ایجاد کرده است و با امضای تفاهم نامه ای با آموزش و پرورش، کار ساخت یک هزار مدرسه برکت دوم را نیز در دست اقدام دارد. مدرسه برکت روستای کرمجوان واقع شهرستان هریس در استان آذربایجان شرقی، یکی از این مدارس افتتاح شده است.

 • خدمات ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در اربعین حسینی

  7 بازدید

  ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) هر سال در برگزاری مراسم اربعین حضور داشته و به زائران حسینی در زمینه های مختلف خدمت رسانی می کند. استقرار چندین موکب در مناطق گوناگون، حمایت از برپایی ۳۵ موکب مردمی، فراهم کردن امکانات درمانی و دارویی برای هزاران بیمار و تدارک بزرگ ترین پارکینگ توسط این ستاد برای رفاه حال زائران، از جمله ی این اقدامات به شمار می رود. گزارش برنامه نمادو سیما را در این زمینه شاهد باشید.

 • افتتاح 200 مسجد برکت در مناطق کم تر توسعه یافته

  6 بازدید

  ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در راستای اجرای منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری «مدظله العالی» مبنی بر توجه هرچه بیش تر به مناطق کم تر توسعه یافته و به منظور ایفای بخشی از مسئولیت های اجتماعی، توسط بنیاد برکت تعداد 200 مسجد و مرکز فرهنگی برکت را در آبان ماه سال 1396 در مناطق کم تر توسعه یافته ی کشور افتتاح و به عنوان هدیه مقام معظم رهبری «مدظله العالی» به مردم این مناطق تحویل داد.

 • مشارکت اقتصادی بنیاد برکت در توسعه کارخانه تولید کابل

  18 بازدید

  یکی از اهداف مهم بنیاد برکت، مشارکت در طرح های اقتصادی به منظور توانمندسازی اقتصادی مناطق کمتر توسعه یافته کشور، از طریق کارآفرینی و تولید ملی است. مشارکت بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در توسعه کارخانه تولید سیم و کابل در استان همدان نیز به همین منظور انجام شده است.

 • مشارکت اقتصادی بنیاد برکت در تولید فرآورده های نسوز

  8 بازدید

  یکی از اهداف مهم بنیاد برکت، مشارکت در طرح های اقتصادی به منظور توانمندسازی اقتصادی مناطق کمتر توسعه یافته کشور، از طریق کارآفرینی و تولید ملی است. مشارکت بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در توسعه واحد صنعتی تولید فرآورده های نسوز در شهرستان اقلید در استان فارس نیز به همین منظور انجام شده است.

 • حال و هوای دانش آموزان مدرسه برکت روستای سروآباد

  10 بازدید

  بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در راستای منویات مقام معظم رهبری، تاکنون بیش از یک هزار مدرسه در مناطق محروم کشور ایجاد کرده است و با امضای تفاهم نامه ای با آموزش و پرورش، کار ساخت یک هزار مدرسه برکت دوم را نیز در دست اقدام دارد. مدرسه برکت روستای سروآباد واقع در استان کردستان، یکی از این مدارس افتتاح شده است.

 • شور و حال بچه های دبستان برکت روستای بیساران

  15 بازدید

  بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در راستای منویات مقام معظم رهبری، تاکنون بیش از یک هزار مدرسه در مناطق محروم کشور ایجاد کرده است و با امضای تفاهم نامه ای با آموزش و پرورش، کار ساخت یک هزار مدرسه برکت دوم را نیز در دست اقدام دارد. دبستان برکت شهید ملامحمد ذبیحی در روستای بیساران واقع در استان کردستان، یکی از این مدارس افتتاح شده است.

 • در مدرسه برکت روستای دره تفی چه می گذرد؟

  9 بازدید

  بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در راستای منویات مقام معظم رهبری، تاکنون بیش از یک هزار مدرسه در مناطق محروم کشور ایجاد کرده است و با امضای تفاهم نامه ای با آموزش و پرورش، کار ساخت یک هزار مدرسه برکت دوم را نیز در دست اقدام دارد. مدرسه برکت روستای دره تفی شهرستان مریوان واقع در استان کردستان، یکی از این مدارس افتتاح شده است.

 • مدرسه سازی بنیاد برکت در روستاهای استان همدان

  9 بازدید

  بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در راستای منویات مقام معظم رهبری، تاکنون بیش از یک هزار مدرسه در مناطق محروم کشور ایجاد کرده است و با امضای تفاهم نامه ای با آموزش و پرورش، کار ساخت یک هزار مدرسه برکت دوم را نیز در دست اقدام دارد. مدارس برکت روستاهای نصرت آباد و اسدآباد واقع در استان همدان، از جمله همین مدارس افتتاح شده هستند.

 • طرح های کارآفرینی بنیاد برکت: کارخانه پارس توان آماز

  32 بازدید

  یکی از اهداف مهم بنیاد برکت، مشارکت در طرح های اقتصادی به منظور توانمندسازی اقتصادی مناطق کمتر توسعه یافته کشور، از طریق کارآفرینی و تولید ملی است. مشارکت بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در توسعه کارخانه پارس توان آماز در شهرستان ملایر استان همدان نیز به همین منظور انجام شده است.

 • مشارکت بنیاد برکت در توانمندسازی اقتصادی همدان

  48 بازدید

  یکی از اهداف مهم بنیاد برکت، مشارکت در طرح های اقتصادی به منظور توانمندسازی اقتصادی مناطق کمتر توسعه یافته کشور، از طریق کارآفرینی و تولید ملی است. مشارکت بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در توسعه واحدهای صنعتی در شهرستان نهاوند در استان همدان نیز به همین منظور انجام شده است.

 • توانمندسازی اقتصادی بنیاد برکت در استان همدان

  15 بازدید

  یکی از اهداف مهم بنیاد برکت، مشارکت در طرح های اقتصادی به منظور توانمندسازی اقتصادی مناطق کمتر توسعه یافته کشور، از طریق کارآفرینی و تولید ملی است. مشارکت بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در توسعه واحدهای صنعتی و تولیدی در استان همدان نیز به همین منظور انجام شده است.

 • مشارکت اقتصادی بنیاد برکت در تولید تجهیزات الکتریکی

  26 بازدید

  یکی از اهداف مهم بنیاد برکت، مشارکت در طرح های اقتصادی به منظور توانمندسازی اقتصادی مناطق کمتر توسعه یافته کشور، از طریق کارآفرینی و تولید ملی است. مشارکت بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در توسعه کارخانه تولید تجهیزات الکتریکی در شهرستان ملایر در استان همدان نیز به همین منظور انجام شده است.